Zkouška – 4.díl (Jak moucha na lep…)

Když mě Milan potkal jednou na chodbě a pozval k sobě domů, ještě jsem sama sobě namlouvala, že to je jen přátelská návštěva a o nic nejde i když jsem tušila, že po mě zase nejspíš vyjede a to přesto, že se mi za to, co bylo minule omlouval.  A i když jsem po vstupu do jeho bytu poznala, že o přátelství tu tedy nepůjde, ještě jsem byla rozhodnutá to stopnout a celé to ukončit. Jenže Milan jen zavřel dveře, tak mě hned za dveřmi popadl do náruče, začal líbat – a mně najednou vypnul mozek a všechno mi bylo jedno. Zdvihl mne a odnesl do své ložnice.

Jenže po vstupu do pokoje mě čekal šok. Na posteli seděl ještě jeden cizí muž. Byl o dost mladší než Milan. Když mě spatřil, ihned se postavil a představil se mi jako Martin. Překvapeně jsem se otočila na Milana.
„To je muj vo deset let mladší brácha, Jaruš… Von je následem nerozumu našich rodičů, pořídili si ho, když bylo naší mámě už čtyřicet a tátovi pade…“ Martin se zasmál té narážce. „No snad ti to nevadí“, řekl.
Nemohla jsem uvěřit svým očím. Nevěděla jsem, co mám dělat. Vždycky jsem snila o trojce, ale podvádět takhle svého manžela Honzu?
„Máš něco k pití?, řekla jsem. „Šel k ledničce vedle v kuchyňce a přinesl láhev červeného vína. „Jestli to mám udělat, musím se posilnit“, pronesla jsem nevěda snad ani co jsem právě řekla. Oba dva se zasmáli a také se napili. Chvilku jsme popíjeli a povídali si. Ten Martin byl sympatický a hezký kluk, určitě byl hezčí než jeho brácha. Prý studuje sociologii třetí semestr.
Když jsme byli dostatečně v náladě, tedy spíš já, rozhodla jsem se jednat. Svlékla jsem se před nimi do naha a pak oni oba také. Stáli jsme tam všichni tři zcela nazí a odhodlaní. Lehla jsem si na postel a každý mě obejmul z jedné strany. Hladili mi prsa a břicho, cucali mi bradavky, každý jednu a každý mi hladil jedno stehno. Jeden z nich, ani nevím už který, mi zajel rukou mezi nohy. Líbilo se mi to, že mám dva milence, že se o mě dělí dva bratři. Bože, to bylo to tak vzrušující. Byla jsem celá vlhká a jejich ruce se střídali v mé prcině, prstíc mě tam. Oba byli už moc vzrušení, a tak si mě Milan nadzvedl a otočil mě zadkem k sobě. Strčil svůj penis do mě. Zavzdychala jsem, ale Marin mi ucpal pusu svým penisem. Šukali mě ze všech stran jako bych byla nějaká loutka. Nemohla jsem se ani nikam pohnout. Milan do mě přirážel jako zběsilý a já asi u toho hlasitě sténala, možná hekala nebo ječela, fakt nevím, protože jsem byla někde jinde, v jakémsi mezihvězdném prostoru. Když jsem ucítila ty jeho záškuby, bylo mi jedno, že nemá kondom a já nic neberu, že s Honzou souložíme jen přes kondomy. Pak se vyměnili a změnili jsme i polohu. Tentokrát jsem si lehla na záda a strčil ho do mě Martin. Chvilku mě šukal sám a Milan mi líbal a mačkal prsa a ještě mi rukou podsunutou mezi našimi bčichy dráždil dost divoce poštěváček.. Křičela jsem tak hlasitě, že mě musel slyšet celý barákl. Martinův penis mi bušil do děložního čípku a vagíně dráždil  každičký kout mojí mučené pochvy. Po chvíli Martin začal vzdychat. Ucítila jsem, že s sebou začal cukat natlačený na mé děloze a že jeho semeno stříkalo dovnitř. I já jsem se dostala do slastného orgasmu. Oba jsme měli orgasmus zároveň. Byla jsem v pochvě plná jejich semene. Vytékalo mi na stehna ana prostěradlo. Byla jsem tak uspokojená. Bylo to úžasné. Zajímavé je, že mě za celou tu dobu ani jednou nezatrápilo svědomí.

 

Ten den jakoby se mi obrátil svět vzhůru nohama. Najednou jsem ani nevěděla, kdo vlastně jsem, a jak jsem k tomu všemu přišla. Seděla jsem doma v naší své ložnici, matně si vzpomínala na ty chvíle prožité před hodinou „Co se to vlastně stalo?

Jak to, že je ze mě někdo jiný. To snad ani nemůže být pravda!“ přemýšlela jsem si sama pro sebe a namáhala svůj mozek.

Sex s nimi byl prostě skvělý. Jednoduše proto, že to bylo po třech, vlastně skoro čtyřech letech něco jiného. To samozřejmě není důvod k nevěře, to vím… I proto jsem Milanovi rovnou řekla, že to bylo sice krásné, ale taky poprvé a naposled. Potutelně na mě koukal a pak řekl: „Jak chceš, ale ty přijdeš. Já to vím.“ Trochu se mě dotklo, jak si tím byl tak jistý.

Když Honza přišel z práce, tak se nic nedělo, dokonce jsem ani neměla tak velké výčitky, jak jsem si myslela. Naopak jsem se na svého muže zase začala dívat s velkou láskou, jaká tam byla dřív. Probralo mě to a chápala jsem názory, že někdy může nevěra pomoci obohatit vztah. Věřila jsem tomu a myslela, že odteď už bude vše dobré.

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *