Zkouška – 5.díl (Druhý šok)

Druhý den byla sobota, nechal jsem Jarku spát ať si užije ještě klidu a dokonce jsem udělal kávu. Pak jsem na stůl položil mnou vyplněnou žádost o rozvod. Počkal jsem až vstala, až si odbyla WC, čištění zubů a další hygienu v koupelně. Přišla do kuchyně v noční košili, sedla ke stolu a kávě a její zrak spočinul na tom formuláři. Ztuhla a pohlédla zpytavě na mne. „C…co…co to je?“
„To je žádost o rozvod, umíš-li číst„, řekl jsem v klidu, ale s ironií v hlasu.
„Ty se chceš…? Proč jako? Ty někoho máš?“ byla v šoku a blekotala.
„Já? Já ti byl vždycky věrnej, já nemám nikoho, ale v tebe jsem ztratil důvěru… „, načež jsem jí povyprávěl, co jsem jí našel v tom mobilu.
„Ty…tys mi tehdy prolustroval mobil? To se nedělá, seš hajzl!“ zvýšila hlas.
„Aha, tak já jsem hajzl, že sem ti odhalil, jak se muckáš s nějakym Alešem z fítka, jak ti vošmatává kozy a ty mu saháš do rozkroku? Seš vdaná ženská, proboha! Chováš se jak coura!“ zvýšil jsem hlas také.
„Ale Honzo, nic víc už nebylo?“ bránila se.
Jo, tehdy možná eště né, ale co potom, no?!“ dorážel jsem na manželku dál.
„Seš žárlivej, měl by ses s tím jít léčit„, opáčila se.
„Já léčit? Když mám pádnej důvod, musím žárlit! Já v tebe přestal mít důvěru a bez důvěry se žít nedá“, pronesl jsem.
„No tak dobře, tehdy sme to s Alešem přepískli, ale hele, Honzo, já s nim fakt nic víc neměla a potom už nic nebylo,“ řekla chlácholivě.

Že nic???“ zasmál jsem se ironicky.
„Ne, vopravdu nic“, dušovala se.
„Hmm…a co včera s se sousedem a jeho bráchou?!“ pohlédl jsem na ni a viděl, že ji to zdrtilo.

„Jak to víš?“ zakuňkala s pláčem na krajíčku.

A tak jsem jí vyložil, že od chvíle, co jsem jí přestal věřit jsem jí chtěl dát šanci. Popsal jsem , jak jsem proto, aby ji dostal do postele, získal souseda Milana, protože jsem věděl, že se mu Jarka líbí a on jak souhlasil. To s tím jeho bratrem byl nadplán, to že jsem já nevymyslel. Také jsem jí řekl, že to Milan natočil skrytou kamerou a že to video z jejich šukačky mám na notebooku, že mi to hned poslal.
„Kdybys ho odmítla, kdyby sis s nim a tim jeho bráchou nezašukala, nechal bych to s tim Alešem být a život by šel dál, jenže ty si se zachovala jako nespokojená promiskuitní rajda a zamrdala sis. navíc se do tebe voba udělali a pokud vim, ty žádnou antinu nebereš, takže si eště riskovala těhotenství. Kdybych ti dál věřil a to co se vodehrálo včera se sousedem bych se nejspíš nikdy nedozvěděl. možná by ste spolu šukali dál vždycky, kdybych nebyl doma, co? A kdyby tě naprcal, tak bys kukačku klidně i hodila na mě, že jo? Ne, už tě nechci. Ve zkoušce věrnosti si neobstála!

Podepiš to a nedělej fóry. Byt mi necháš a vodstěhuješ se. Jestli budeš dělatproblémy, tak to video s tvou nevěrou uviděj všichni tví příbuzní a kolegové a kolegyně na katastrálním úřadu dostanou odkazy na jedno video na jedněch zahraničních webovejch stránkách. Tak si to rozmysli. Děti nemáme, bude to rychlé a bude to v klidu z důvodu řekněme diametrálních názorových rozdílů na život.“

 

Podal jsem jí propisku a Jarka tu žádost podepsala.

 

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *