Jsem zlobivá mrcha 2

Ráno jsem se probudila v Žanety pokoji a včerejšek se u mě poznamenal kocovinou. Včera už jsem večer byla tak vyřízená, že jsem ani nedokázala dojít do sprchy. Žany ještě spala a já se vydala potichu umýt včerejší stopy. Na nohou a hlavně na mé broskvičce bylo hodně zaschlého semene. Začala jsem se sprchovat a jak jsem namířila proud vody mezi nohy, tak mnou projela vlna vzrušení. Ihned se mi vybavilo jak jsem včera byla vyplněná a jak silně mě Fery dokázal udělat. A i to jak se mi líbilo, že on byl dominantní a já jsem byla jak jeho hračka. Probudil ve mě submisivní povahu a já s myšlenkou na něj začala toužit po opakování. Hned jak jsem na to jen pomyslela, tak jsem sprchu namířila jinam. Máš Pavla. Hodného kluka co tě miluje a dělá pro tebe první poslední. Nemůžeš mu přeci dělat něco tak hnusného.

 

Pavel naštěstí nic ten den nepoznal a to i díky tomu, že nebylo kde se pomilovat. Po víkendu jsem šla do školy a protože škola je nuda, tak se mi v hlavě stále vybavovala ona noc. Dokonce jsem začala sama od sebe jen při těch myšlenkách vlhnout. Odpoledne jsem seděla venku na lavičce a v ruce jsem držela vizitku s jeho číslem. Tak moc jsem ji chtěla zahodit, ale nešlo to. Prostě jsem nemohla. Nakonec jsem zvedla telefon a vytočila mého miláčka. “Ahoj Pavlíku. Prosím tě vím, že se asi budeš zlobit, ale mám chuť nakupovat neměl by jsi pro mě menší kapesné?” Žadonila jsem jak nejlépe to dovedu. “Miláčku jsem rád, že tě slyším. Ty sice jsem ty peníze chtěl mít bokem jako rezervu, ale půlku ti můžu dát. Stavíš se u nás než půjdu do práce?” Usmála jsem se jak snadno jsem získala potřebné finance a sladce s Pavlem ještě několik minut cukrovala po telefonu.

 

Pavel měl teď hodně nočních směn, takže jsme se viděli spíše jen o víkendu a nebo chvilku před tím než šel on do práce. Vyzvedla jsem si u něj peníze a doprovodila ho do práce. Tam jsem mu dala sladkou pusu a šla do obchoďáku. Ihned jsem věděla co hledám. Spodní prádlo krajkové a pěkně rudě červené. Fery o něm mluvil a já chtěla vědět jak by mi takové prádlo slušelo. Vyhlédla jsem si pár modelů a přemýšlela, které na mě budou nejvíce sexy. Nakonec jsem koupila raději dva své favority. A protože jsem se nemohla dočkat až je vyzkouším, tak jsem šla do zkušební kabinky. Nikdy jsem se v obchodě nesvlékla až donaha, ale touha vidět se byla větší. Oblékla jsem si rudé kalhotky a sundala podprsenku, která k nim neladila. Byla jsem kost. Moc mi to v nich slušelo a já nevím co mě to napadlo, ale vytáhla jsem mobil udělala foto od prsou dolů. Pak jsem vytáhla vizitku a během mžiku jsem poslala Ferymu foto jen v kalhotkách. Byl to šílený nápad a hned po poslání jsem si říkala, že jsem udělala chybu. Ani Pavel nemá mé foto, kde jsem skoro nahá. Chmurné myšlenky vyrušilo zvonění mého telefonu.

 

Na displeji svítilo číslo na které jsem poslala své foto. Ruce se mi začali klepat, ale odvážila jsem se hovor zvednout. “Hodná kurvička jsi. Já ti říkal, že červená ti bude slušet. A i to že se ozveš.” Mlčela jsem neměla jsem slov, ale mé tělo opět začalo cítit podřízenost k němu. A to i přes telefon. “Kde teď jsi?” Ptal se už podruhé než jsem byla schopná odpovědět. “Jsem v obchoďáku a chystáme se domů.” Odpověděla jsem klidně. “Výborně nech si ty kalhotky a počkáš na mě na parkovišti než přijedu.” Ani nečekal odpověď a zavěsil. Chvíli jsem civěla na telefon a byla jsem mimo z toho co se děje. Ale kalhotky jsem si nechala a oblékla se do oblečení. Odešla jsem a dokonce v kabince nechala podprsenku. Na parkovišti jsem stála asi půl hodiny a už jsem to chtěla vzdát.

 

Když už jsem chtěla udělat první krok, tak u mě zastavil černý mercedes. Okénko se stáhlo a já poznala Feryho. “Za světla vypadáš ještě líp. Tak ukaž.” Nechápavě jsem koukala. “Ukaž, že máš ty červené kalhotky.” Začala jsem se panicky rozhlížet. “Tak bude to? Nebo jedu hned pryč.” Mé ruce sjeli dolů a vytáhli sukni nahoru, aby se mohl Fery pokochat. “Výborně. Nasedej.” Otevřel dveře a já nasedla. Hned jak se rozjel už měl ruku pod mou sukní. “Super už vlhneš. Ty jsi fakt děvka viď.” Nikdo se mnou nemluvil, tak jako on. Musela jsem se prostě červenat. “Ale nestyď se za to. Takových holek znám, že jsou děvky. Jen si to přiznej a užívej si to.” Pokračoval a jeho prsty už pronikaly do mé štěrbiny. “Tak ukaž jak jsi hodná a začni.” Vytáhl ruku a dal ji k druhé na volant. “Co mám začít?” Nechápala jsem vůbec co po mě chce. “Tak přeci mi ho pěkně vykouříš ne? Nebudeš si užívat jen ty.” Jeho auto naštěstí mělo zatmavená okna, takže do auta z venku nebylo skoro vidět, ale i ta jsem se styděla. “Tak bude to? Jestli hned nezačneš, tak vystupuješ a nic nebude.” Jeho hlas byl stejně dominantní jako včera večer. Žádné lichotky nebo prosba. Prostě dělej.

 

No a tak jsem mu rozepnula poklopec a vytáhla zatím měkký penis. Až jsem žasla, že z něj může vyrůst takový obr. Kouření jsem nikdy nemusela, ale když jsem viděla jeho tmavé péro, které už jen při dotyku začínalo tuhnout, tak jsem se do něj prostě dala. Otevřela jsem pusu a celé péro jsem začala lízat a sát vší silou. “To je ono. Zlepšuješ se.” Chválil mé zlepšení od minule. Během několika minut už bylo jeho tvrdé, tak jak si ho pamatuji. Už jsem ho ani nedokázala dostat celé do pusy. “No tak nestyď se až na mandle děvko!” Vykřikl a jednou rukou přitlačil mou hlavu do jeho rozkroku. Hned jsem cítila jeho žalud až vzadu na mandlích. “To je ono děvko kuř a dostaneš opět odměnu.” Stále držel mou hlavu pod tlakem a já sotva dokázala dýchat. Když konečně sevření povolilo, tak jsem mohla zhluboka dýchat. Koukla jsem z auta a během kouření zajel Fery na okraj města na jednu louku. “Tak co chceš mrdat?” Moje kundička i já jsme po tom moc toužily, ale pořád jsem měla na mysli, také Pavla. Chudák teď dělá ve fabrice a já tady laškuji s cikánem, který se ke mě chová jak ke kusu masa. “Tak co chceš mrdat? Znovu se ptát nebudu!” Pokývala jsem hlavou na souhlas. “Chci to slyšet!” Vykřikl. “Ano…” Špitla jsem už celá vzrušená. “Ano co?!” Vyloženě si mě vychutnával. “Ano chci mrdat.” Usmál se a vystoupil z auta.

 

Otevřel dveře a pomohl mi ven. Vedl si mě dozadu ke kufru, který otevřel a tam už měl připravené místo na ležení. Měl kombíka, takže měl v kufru dost místa. “Do naha!” Poručil. Rychle jsem se rozhlédla. Naštěstí nikde nikdo. Shodila jsem ze sebe vše a už jsem měla jen červené kalhotky. “Ty si nech já sám. Lehni si!” I on se začal svlékat do naha a já viděla jeho vypracované tělo. Nebyl to takový ten cikán co má pupek a nepečuje o sebe. Pavel byl spíše hubený a šlachovitý. “Jsi krásná bílá coura. Už když jsem tě poprvé viděl, tak mi bylo jasné, že tě budu šukat. A né jednou, ale často.” Ležela jsem a on mi roztáhl nohy. “Nádhera. Pěkné kalhotky jsi vybrala. Jsem spokojen. Platil je doufám ten tvůj paroháč?” Odkývala jsem mu, že ano. “Výborně a poslala jsi mu fotku?” Ptal se a prsty mě dráždil klitoris rovnou přes kalhotky. “Ne jen tobě…” Vyjekla jsem celé vzrušená. “Nevadí pošleme ji potom. Kde máš mobil?” Na co ho asi chce. Ukázala jsem na kabelku co jsem v kufru odložila.

 

Vysypal její obsah a mezi věcmi našel mobil a uviděl i kondomy. Vždy je mám po ruce, kdyby jsme s Pavlem měli chvilku. “Ale, ale na co gumy děvko? Znáš můj názor.” Opět začal mít rozčílený hlas. “To mám pro přítele.” Odpověď ho evidentně nadchla. “Pořád jsi mu nedala bez gumy?” Kroutím hlavou ne. “Super, tak s ním můžeš jedině z gumou jasný! Jen ten kdo umí mrdat může bez!” Sakra on má v plánu zase nechráněný sex. Ale Žany ho ke gume donutila zkusím to. “Ne dnes nic bez kondomu.” Byla jsem pyšná jak jsem měla razantní tón. “Hele to jsi si měla rozmyslet dřív. Jednou jsi mi dala bez, tak teď podržíš pokaždé bez!”  Jeho hlas mi naháněl strach, takže jsem už neodporovala. “Podrž si ty kalhotky na straně!” Poslechla jsem a jednou rukou odtáhla kalhotky, tak aby byla moje broskvička odhalená. “Tak jdeme na to…” Usmál se Fery a namířil si to pérem rovnou do kundičky.

 

Tentokrát do mě zajel rychleji jak včera. “Už jsem si tě pěkně roztáhl, ale nevadí i tak jsi super klisna.” Bože to jeho péro mě tak vyplňuje. Užívala jsem si každá okamžik, kdy byl celý ve mě. “To by asi ten tvůj Pavlík čuměl jaká jsi kurva co?” Začal přirážet a já jen kývala souhlasně hlavou. “Ale jeho blbost. Nemá takovou holku nechat nikdy samotnou. A už vůbec né v takovém oblečení co chodíš. To totiž nosí jen děvky na mrdání!” Jeho věty mě dokonale rajcovali a s každým přírazem jsem byla blíže k orgasmu. “Už cítím jak budeš. Vysaješ mě jako minule?” Rychle jsem v hlavě počítala. “Néé dnes néé… zítra začínám být plodná…” Křičela jsem a jeho přírazy ustali. Naštěstí se neudělal, ale jen zastavil. “Výborně. Tak si zahrajeme hru. Ty si pěkně klekneš na všechny čtyři a nastavíš kundu. Já tě budu mrdat a pokud se uděláš dřív než já, tak ti ji vykropím jasný! Pokud to vydržíš, tak to půjde na záda.” Jak vysvětlil pravidla, tak vyjel a čekal než se mu nastavím jak chtěl.

 

Klekla jsem a dala ruce na podlahu. Zadeček jsem na něj měla maximálně vyšpulený. “Teda ty máš dokonalý zadek. Doufám, že se uděláš.” Smál se a už ho do mě vrazil. “Tak teď tě udělám uvidíš.” Já se musela hned s prvním přírazem prát sama se sebou, abych nedotáhla své vzrušení až k orgasmu. “Neboj bráníš se marně kurvičko.” Vykřikl a vzduchem zazněla facka, kterou směroval na můj zadek. Sakra nové nepoznané vzrušení. Bolest a tvrdé péro mi málem přivodilo rychlý orgasmus. Plesk a další z druhé strany. Sakra na co myslet, abych se neudělala. Plácal na střídačku každou mou půlku a mé myšlení se už nedalo udržet na uzdě. “Už nééé…” Stihla jsem vykřiknout, ale bylo pozdě. Zatmělo se mi před očima a slast mi projela od hlavy až k patě. Kundička se začala nekontrolovatelně stahovat a i Fery už věděl, že vyhrál. “Hodná kurvička.” Slyšela jsem jak říká stále dokola.

 

Když jsem přišla po nějaké té době k sobě stále jsem cítila tvrdé péro hluboko ve mě. “Tak holčičko teď víš co tě čeká, tak si to uží.” Chytil mě za boky a začal přirážet nejprve pomalu, ale postupně zrychloval. “ Tak za chvilku dostaneš po čem toužíš…” Liboval si. “Prosím ne. Nechci být těhotná.” Zkusila jsem ho uprosit. “Měla jsi možnost tomu zabránit, ale nechtěla jsi. Tvé tělo chce cikánskou mrdku. Tvé tělo touží být naprcané. Tvé tělo tě zradilo. Tvé tělo chce nosit malé cikáně!” Křičel už a já cítila jak to na něj jde. “Tak co chceš to?” Křičel a já věděla, že žádná odpověď ho nezastaví. “Ano stříkej do mě!” Vykřikla jsem na něj a rozhodla jsem si to aspoň naplno užít. “Já to věděl ty kurvo… Tady to máš!” Zrychlil na rychlost formule 1 a nic už nemohlo zabránit jeho péru stříkat hluboko ve mě. “Už jsem… Stříkám…” Již jsem poznala ten známí pocit rozlévajícího se semene. Měla jsem co dělat, aby mě neudělal podruhé.

 

Mlasknutí vyjíždějícího péra se rozlehlo po autě a naposled mě Fery plácnul přes zadek. “Hodná.” Dodal k tomu jako bych byla pes. Cítila jsem jak pomalu začíná semeno téct ven. “Sedni si a urovnej si ty kalhotky!” Přikázal a já vše splnila. “Tak roztáhni ty nohy!” Nohy jsem mu pěkně nastavila a on vytáhl můj mobil. Cvakl pár snímků mého těla jen v kalhotkách. Ty už začínaly prosakovat jeho semenem. “Tak jedeme.” Hodil po mě mobil. Rychle jsem se oblékla a v autě jsem chtěla fotky smazat. “Tak a teď pošleš jednu z těch fotek Pavlíkovy!” Ruce se mi začali klepat. “To nemůžu uvidí sperma.” Fery na mě hodil pohled, který vyvolával mou dokonalou podřízenost. “Nic nepozná. Napíšeš co řeknu jasný!” Připravila jsem fotku k odeslání. “Piš! Ahoj Pavlíku, tak jsem nakoupila podívej. Doufám, že se ti to líbí. Moc bych chtěla mít soukromí, abych ti udělala přehlídku. Napadlo mě co kdyby jsi pronajal byteček jen pro nás dva? Práci máš, tak to určitě zvládneš zařídit. Máš to!” Zeptal se a já rychle dopisovala. “Mám.” Řekla jsem když jsem dopsala poslední slovo. “Pošli to!” A já poslala bez rozmyslu něco co jsem vlastně ani nechtěla. “Hodná kurvička. Nechci s tebou pořád mrdat v autě. Takže příště už to bude ve vašem bytečku jasný! Tak pěkně doma toho tvého přesvědčuj. Ale nezapomeň pokud šukat, tak s gumou!”

 

Fery mě pak odvezl zpět k obchoďáku kde mě vyzvedl. “Tak běž a ozvy se až bude byt. Dřív tě nebudu mrdat jasný!” Zabouchl dveře a s pískotem gum odjel pryč. Já jen stála a zírala co vše mě donutil Fery během dneška udělat. V kabelce mi pípla zpráva od miláčka. “Miláčku pro tebe vše. Zkusíme zítra kouknout na internet a něco najdeme. A ty kalhotky ti moc sluší a koukám, že jsi jako já nadržená. Budu hledat rychle.” Sakra ten Fery je prohnaný. Mě by ani nenapadlo co vše by pro mě Pavel mohl udělat.  A protože už byl skoro večer, tak jsem se vydala pěšky domů a celý dnešní zážitek mi připomínalo Feryho sperma protékající kalhotkama po stehnech. A opět se mi vše co se stalo překvapivě líbilo. Dokonce jsem doufala, že byt bude brzy. Budu muset s Pavlíkem rychle byt najít. No nic jdu rychle na počítač snad nějaký najdu sama a Pavel to jen zaplatí.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

 1. Super! Vážně bravůrní práce, už se nemůžu dočkat pokračování.

 2. Tak to je krasa panove

 3. Opravdu dobré, to jak o to sama prosila nakonec a ten popis toho mlasknutí, top.

 4. Vyloženě excelentní. Už aby tu byl další díl 🙂

 5. Další díl vidím na příští týden. Mám na víkend dost úkolů a plánu, tak nebude kdy psát. Ale v týdnu se na další díl s chutí vrhnu

 6. Parádní díl. Holt si budeme muset počkat na další na příští týden. Mohl by jsi napsat, že Feryho vyhodili z bytu a on by nakázal Agátě aby přemluvila přítele, at v jejich novém bytečku nechá bydlet chvilku kamaráda. Že je to dobrý kamarád a zrovna potřebuje pomoc jen na chvíli. 😀

  • Jo, tak to je hodně dobrý nápad. A pak až děj pokročí a ona mu to řekne nebo se to on sám dozví, co se děje a poníženě se podřídí novému režimu. Tak by se mohla část povídky popisovat z jeho pohledu, jak na ní čeká nebo je šmíruje a sám nic nemůže atd…

 7. Já bych to do takových extrémů nehrotil. Ať z něj dělají blbce, ale ne takhle okatě. To potom ztratí ten šmrnc a glanc a bude z toho fraška. Ona je mrcha, jeho to baví, že z něj dělá vola. Ale myslím si, že k tomu, aby se z něj stal nějaký chudáček co tomu bude ještě dobrovolně přihlížet, k tomu je docela kus cesty. Byla by škoda ten příběh takhle vyhrotit. Klidně se může Fery občas pozvat na návštěvu, že je to kámoš její kámošky, tak proč ne, bylo by prima, kdyby byl vůči němu Pavel naivně pohostinný a považoval ho za „fajn kluka“ 🙂

  • Podle mě nemysleli, že se to má takhle vyhrotit hned, ale až v průběhu. A to podle mě má. Přeci jen příběh musí nějak gradovat a stupňovat se, v emocionální rovině i v jiných, aby to bylo pořád zajímavé. Když to nebude nikam pokračovat, tak se z toho stanou nakonec jen popisy sexuálních aktů, které se budou odlišovat pouze místem konání a polohami. A zabředne to do stereotypu. Takže někdy na to Pavel musí přijít, a když by to byl drsňák co se s ní hned rozejde a ne „chudáček“ tak tam by ten příběh defacto končil. A to by byla škoda.

 8. Opět krásný díl

 9. Hustý, kdy bude už další díl?

 10. pridrzla_dama

  no musim uznat,ze autor se pokracovani chopil primo bravurne.pobavila jsem se tim,jak si fero udava podminky,ze pristi mrdani jedine v byte,preci nebude znovu sukat v aute….tak todle je fakt pecka……a kdyz clovek totalne propadne pokuseni…je to narez…je to jako kdyz si vemete do pusy pritroublej bramburek,snad neznam jedineho cloveka,kterej by zustal jen u jednoho…nejlepsi je ,se neomezovat a sezrat je vsechny,pak je to ta prava slast.u sexu je to to same,takze proc ji to nedoprat.jsem zvedava jak se to bude vyvijet dal.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *