Jsem zlobivá mrcha

Jsem mrcha. Nevím proč to dělám, ale nemohu si pomoci. Podvádím svého dokonalého a hodného kluka. Ovšem jak vše začalo? S přítelem Pavlem jsem se seznámila na škole v 16 letech. Rok jsme spolu chodili a v 17 jsem s ním přišla o panictví. Jinak já se jmenuji Agáta a nyní mi bude 18 let. Po ztrátě panictví s Pavlem jsem s ním spala vždy když se našla příležitost. Těch nebylo mnoho, protože oba bydlíme ještě u rodičů. Pavel je o dva roky starší a právě se vyučil, tak si našel práci v místní fabrice. Byla jsem ráda, protože aspoň byly peníze na utrácení. Pavel byl vždy hodný a nějaké peníze mi dal. Takže jsem mohla nakupovat šatičky a prádélko, které ho vždy dokázalo nažhavit. Však jsem ho odměňovala pravidelně sexem. Už jsem se těšila na své 18 narozeniny, kdy jsem si měla konečně jako plnoletá dojít pro prášky. Teď zatím vše řešil kondom, ale Pavel i já jsme toužily užít si naplno.

 

Pavel ve fabrice často dělal noční a přesčasy aby bylo více peněz. A já tak mělo někdy z dlouhé chvíle možnost jít s kamarádkami na pařbu. Zrovna za to co se děje teď může Žaneta. To ona mě pozvala na večerní drink. A protože Pavel byl v práci a já nechtěla trávit večer s rodiči doma, tak jsem s chutí přijala.  Doma jsem řekla, že u Žanety přespím, aby neměli starost a já se nevracela opilá domů. Mají mě pořád za hodnou holčičku a ani o mém sexuálním žití nic neví. Jsou dost staromódní a myslí, že mi panictví vydrží až do svatebního dne. S Žandou jsme kamarádky už od základky a byly jsme jak se teď říká nejky. Ona byla první kdo se dozvěděla o Pavlovi a ona jediná ví, že už jsem s ním měla i sex. Důvěřuji jí a ona mě. Zašli jsme do jednoho podniku kde bylo i malé disko. Popíjeli jsme a klábosily jako pokaždé. “Nazdár Žany.” Vykřikl nějaký hlas za mnou. Otočila jsem se a tam stál cikán. Jak to, že ví Žanety jméno? Blesklo mi v hlavě. “Jééé ahoj Fery.” Odpověděla mu ona a hned se ujala představování. “Tohle je moje nejlepší kámoška Agáta. Agi tohle je můj kámoš Fanda, ale všichni mu říkají Fery.” Hned mi podal ruku a druhou už si přivolával suverénně barmana. “Tak jednu rundu tady pro dámy a já si dám s nima.” Barman se ani neptal co pije, takže ho tu museli už znát.

 

Připila jsem si s ním na tykání a on mě hned pozval k tanci. Sice jsem cikány nemusela, ale on byl celkem v pohodě, takže jsem si s ním normálně povídala. On se i dost vyptával na to zda někoho mám a podobně. Evidentně jsem se mu líbila, ale já mám Pavlíka a vše jsem mu o něm vybásnila. Jak ho miluji a jak je hodný a vše o našem vztahu. Večer pěkně utíkal a já už začínala pociťovat sílu alkoholu. “Půjdeme už Žany?” Vyrušila jsem jí z rozhovoru s Ferym. “Už?” Koukla na mě. Jen jsem zakývala souhlasně hlavou. “”Já vás holky doprovodím. Stejně to mám domů při cestě s váma.” Fery za nás zaplatil útratu za pití. Hned venku se mi udělalo trochu lépe a Fery z kapsy vytáhl ubalené brko. “Tak co holky dáme si na cestu domu?” Ani nečekal odpověď a už ho zapálil a potáhl. Pak podal brko Žandě a ta nakonec mě. “Já asi odmítnu. Víš, že nechci zkoušet drogy.” Odporovala jsem její nabídce. “Ale Agi jen potáhni uvidíš, že to je jak cígo.” No alkohol uvolnil zábrany a já tedy zkusila potáhnout. Hlava se mi zamotala až jsem sebou málem praštila. Fery mě naštěstí přidržel. “Ještě jeden šluk a bude ti líp.” Pošeptal mi do ucha. Nevím proč, ale zkusila jsem to. Líp mi nebylo, ale ani hůř.

 

Už jsme procházeli parkem za kterým bydlela Žaneta a já se těšila až si lehnu. Tráva mě uvolnila a já se sotva hýbala. “Sakra.” Vykřikla najednou Žaneta. “Já tam nechala kabelku.” Nebyl jsem schopná běžet s ní, takže jen poprosila Feryho zda počká se mnou než se vrátí. Ten ochotně přijal a sedl si se mnou na lavičku. Žaneta se vydala zpět do baru a já si vychutnávala blažený pocit v hlavě. Zavřela jsem oči a jen uvolněně dýchala. Pak jsem ucítila jemné šimrání na stehně a instinktivně jsem trochu rozevřela nohy. Šimrání se přesouvalo stále víš a víš až narazilo na mé krajkované kalhotky. “Já věděl, že budeš povolná kurva.” Zazněl mi v hlavě Feryho hlas. “Hmm takové pěkné kalhotky… To ti platil ten tvůj boreček?” Zněl dál jeho hlas, který už nebyl tak příjemný jako v baru. Teď z něj byla cítit dominance. Trochu jsem otevřela oči a Fery obdivoval mé kalhotky. Ani jsem si nevšimla, kdy mi vyhrnul sukni. Jeho prsty projížděli přes vystouplé pysky. “Tak co platil ti je?” Vykřikl až jsem se lekla. “Ano…” Usmál se  zajel prsty za kalhotky. Prudce škubnul a kalhotky ze mě strnul. “Teď jsou moje rozumíš!” Kalhotky zmizely v jeho kapse odkud původně vytáhl brko. “Tak ukaž jakou jí máš. Roztáhni ty kejty pořádně!” Jeho dominantní tón mě zaskočil a raději jsem poslechla. “Výborně…Hodná…” Jeho ruka zamířila mezi mé doširoka rozevřené stehna. Chvilku opět dráždil mou broskvičku jen z venku, ale nakonec do mě dva prsty nevybíravě vrazil. “Hmm těsná a mokrá to já rád. Mrdal tě vůbec někdy ten tvůj?” Chvilku trvalo než jsem se zmohla na odpověď. “Ano už… achh… ano…” Hekala jsem i když bych se spíše měla bránit.

 

“To se na to podíváme. Je mrdat a je milovat. Ten tvůj tě určitě nemrdal to poznám.” Jeho prsty mě uvnitř dráždily a já zažívala nepoznané. Moje submisivní sklony o kterých jsem až do teď nevěděla se probouzely. I vzrušení bylo nové a jiné než s Pavlem. Pavel byl vždy něžný a ohleduplný. “Už jsi kouřila čuráka?” Jen jsem zakývala hlavou souhlas a Fery vstal. “Na kolena děvko!” Rozkázal, ale mě se nechtělo. “To nemůžu…” Zakňourala jsem jemným hláskem. “Ale můžeš!” Chytl mě za vlasy a zatáhl, tak že jsem sama a ochotně před ním klečela. “Tak se předveď!” Moc dobře jsem věděla co chce. Ale já nechtěla mít jeho péro v puse. Má pusa přece patří příteli a ne jemu. “Tak bude to?” Křikl a já se opět lekla, že by mi mohl nějak ublížit. Rozepnula jsem kalhoty a rukou vytáhla jeho ztvrdlý úd. Ještě nestál, ale už byl velikostí jako Pavlovo. Přetáhla jsem mu předkožku a pomalu strčila špičku žaludu na rty. “No tak nemám na tebe celou noc!” Jen to dořekl už jsem cítila péro až na mandlích. “To je ono. Jen drž.” Liboval si a přirážel do mojí pusy. “Zatím to moc neumíš, ale cvičením budeš super rozkuřovačka.” Chválil mé počínání s jeho nástrojem v puse.

 

“Tak to by stačilo teď zkusíme zda jsi už tě někdo mrdal.” On se mnou chce mít sex se vším všudy. To nesmím. Křičela má hlava. Fery mi pomohl na nohy a hned mě uložil na lavičku. “Já nesmím. Mám Pavla.” Fery si mě dál nastavoval jako bych nic neřekla. “Nemůžu mu to udělat.” Fery se na mě konečně podíval. “Tak mu to neřekneme a je to vyřešené.” Úplně mě odzbrojil jednou větou. “Já fakt nemůžu.” Bránila jsem se stále tím samým. “Já ti něco povím. Myslíš, že někdo jako já platí jen tak holce pití? Ne já ho platím, protože čekám, že mi dluh vrátíš. A já si ho vyberu hned teď a tady. Takže drž a uží si pořádný péro a mrdání, které ti ten tvůj blbeček doma nedá.” Jeho dominance se naplno projevila. Ach bože a mě se to v koutku duše snad líbí. Místo odporu jsem mu nohy sama pomalu roztáhla. Místo dalších vět o tom jak chci být věrná jsem jen mlčela. “Tak konečně jsi hodná kurva.” Pochválil mé mlčení  a začal jeho už pořádně tvrdým pérem mířit směrem k mé vlhké dírce. “Ko…Ko…Kondom…?” Koktala jsem. “Tak to né holčičko. Už jsi viděla, aby kurva šukala z gumou? Pěkně naostro jasný!” Než jsem stihla dát ruku mezi nohy, abych zabránila nechráněnému styku, tak už ve mě byl jeho žalud. “Co se cukáš? Pěkně drž.” Vadila mu moje náhlá obrana. “Neberu nic.” Trošku jsem se styděla, ale musel to vědět, aby si tu gumu vzal. “Hmm nadržená a plodná kurva je nejlepší. Tvůj boreček snad používá gumy?” Jeho žalud zatím zůstal jen na krajíčku a nejspíše čekal na mou odpověď. “Nosí ji vždy.” Přiznala jsem bez váhání. “Výborně, tak teď něco zažiješ.” Začal se smát a žalud se do mě začal tlačit.

 

Cítila jsem jak si pomalu proráží cestu do mě. Cítila jsem na něm jeho naběhlé žíly. Jeho tvrdost byla dokonalá. Moje kundička nikdy nepocítila takovou velikost, ale i přesto se mu krásně přizpůsobila. Nakonec jsem ucítila jak do mě zajel celý. Naše těla se spojila v jedno. Chtěla jsem si ten pocit plnosti vychutnal, ale Fery mi nedal možnost. Jak zjistil, že narazil na můj děložní čípek, tak rozjel rychlé a hlavně tvrdé přírazy. Pavel do mě jen jemně zajížděl, ale tohle bylo jako by na mě dali sbíječku. “Ty jsi krásně uzoučká… Tvůj tě asi neprotahuje jako já co?” Musela jsem uznat, že měl pravdu. Tohle zažívám poprvé. “Zaručuji, že budeš chtít brzy opakování… A neboj já ti ho rád dám… Takovou bílou kurvu už jsem dlouho neměl… Ať ti ten tvůj dá peníze na nový prádélko… Chci aby jsi měla nějaké pěkně červené jasný!” Aniž bych odpovídala, tak byl spokojen s tím jak pod ním ležím a jak se sama snažím mu jít pánví naproti. “Šikovná fenečka… Jak se mi pěkně nastavuješ…” Všiml si mého konání. “To musím odměnit… Brzy se dočkáš…” Jeho péro už začínalo škubat a odměnou určitě myslel jeho semeno. “Prosím ne do mě…” Řekla jsem, ale dál jsem mu vycházela vstříc. “Ty nechceš mou odměnu?” Hlavou jsem kroutila, že nechci. “Neboj dám ti ji a bude se ti to líbit.” Byla jeho odpověď. Pak mě ještě více stiskl boky, abych se nemohla vysmeknout. “Už to bude… těšíš se?” Teď už jsem cítila, že brzy bude a můj podbřišek o sobě dával také vědět. Já se asi taky udělám. Kundička se mi začala stahovat a můj orgasmus už se nedal odvrátit. “Achhhh…” Vykřikla jsem slastně a Fery do mě zabořil své tělo co to jen šlo. “Vem si odměnu děvko…” Křičel on a péro sebou začalo škubat. Poprvé jsem ucítila jaké to je, když do mě proudí semeno. Byl to velký rozdíl oproti tomu, když se jen plní guma. To teplíčko se krásně rozlévalo a stahy mé kundičky ještě umocnili vysání jeho semene. “Hodná kurvička… Jen mě vysaj… Bože ty jsi dokonalá…” I on si vychutnával to, že jsem se udělala s ním.

 

Konečně ze mě vyjel. “Jsi úžasná. Ani Žanda není v posteli, taková kurva jako ty. Ta mě bez gumy nenechala zapíchat.” Smál se. “Vždyť jsi říkal, že je nepoužíváš.” Divila jsem se. “Musel jsem to zkusit, když jsi se mi tak hezky podřídila.” Stáhla jsem sukni a v dálce uviděla obrys přiházející Žanety. “Tady máš číslo. Ozvy se až budeš chtít zase mrdat.” Podal mi papírek. “Jsi blázen? Mám kluka.” Ohradila jsem se drsně. “Nevšiml jsem si, že by ti to před chvílí vadilo. A vůbec vždyť jsi si to užila, tak proč si neužít znovu.” Zapálil si cigaretu a vyfoukl na mě kouř. Rukou jsem si zajela mezi nohy, kde ze mě proudem teklo semeno. “To jsi neměl.” Ukázala jsem mu prsty od jeho semene. “Sama jsi mě vysála do poslední kapky. Jak říkám ozvy se až budeš chtít zase. A nezapomeň na to červené prádélko. Bez něj nic nebude jasný!” Už jsem nestihla odpovědět, protože Žaneta byla blízko a mohla by nás slyšet. “Tak naštěstí ji barman našel a vzal si ji za bar.” Mávala šťastně kabelkou. “Doufám, že jste se tu moc nenudily.” Ptala se a nevypadalo, že by ji došlo co se zde stalo. “Ne jen jsme pokecali. Hele Žany rád jsem tě viděl a poznal tvou kámošku, ale už musím jít.” Rozloučil se Fery a odešel.

 

“Promiň Agi, že to tak trvalo, ale musela jsem barmanovi poděkovat trošku více osobně.” Smála se jak pominutá. “Víš jak to myslím ne?” Mrkla. “Ty jsi s ním spala?” Divila jsem se. “Nééé nejsem blbá. Jen jsem mu pěkně vykouřila.” Zase se smála. “A co Fery? nezkusil něco na tebe? Je to docela dominantní samec. Už jsem s ním párkrát spala. Musel jsem ho zkusit, když mi holky říkaly, že je skvělí milenec.” Žaneta si zapálila. “Jsi blbá mám Pavla.” Lhala jsem bravurně i přesto, že mi po stehně teče sperma. “On Fery obtáhne co může. Už má i tři děti, ale ani jedno není psané na něj.” Začala se Žaneta smát a já zbělala. Protože ve mě možná Fery nechal své čtvrté. A co hůř mě se to opravdu líbilo.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

 1. Pěkné, vážně moc pěkné, doufám že bude pokračování.

 2. Hodně dobrý, tohle si určitě pokračování zaslouží. Mohla by se pomálu plně poddat Ferymu a přítele Pavla mít jen na dárky.

 3. Super, také se přimlouvám za pokračování. Fery by jí pak mohl zakázat s Pavlem spát úplně protože jí bude považovat za svou, že šukat může jen s ním. S Pavlem by jí dovolil dál chodit, ale bez sexu.

  • Jo, to zní hodně dobře. Nakonec Pavel je hodný kluk, ne? Tak jistě pochopí, že jeho holka má radši sex s pořádným dominantním klukem. Třeba mu o tom potom řekne. Nebo taky ne.

 4. Tak neslibuji raději termín kdy, ale pokračování bude 🙂 osobně to vidím na dva další díly možná tři podle inspirace 🙂

 5. Zajímavé, tohle téma mám ráda a přítelovi se to líbí taky. Pěkně popsaný bull. Jen tak dál.

 6. Skvělá povídka, snad bude brzy další díl. Ten Mirkovo nápad je super, že by Pavel nakonec byl bez sexu protože alfasamci Ferymu by se to nelíbilo.

 7. pridrzla_dama

  tak todle se vazne cetlo samo,tleskam….dobre napsany 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *