Podnájem 2.díl

Vešla jsem do koupelny, kde kromě našich kartáčků a pasty, bylo jen původní vybavení. Pračka, vana se sprchou, umyvadlo s velkým zrcadlem ve kterém se odrážel obraz špinavé, rozčesané holky, která kromě podvazků a krajkovaných punčoch na sobe neměla nic. Tedy kromě rozmazaného spermatu jejího domácího. Pořád dokola jsem si v hlavě přehrávala, co jsem právě prožila a hlavně co to bude mít za následky. Já 22-letá, čerstvě vdaná holčina, která do dnešního dne měla jen jednoho jediného muže, kterého si vzala po dlouholeté známosti a s nímž začala včera i samostatně bydlet. Všechny tyto věci padly dnešním dnem a přede mnou vyvstalo mnoho nevyřčených otázek a odpovědí na které jsem nedovedla odpovědět. Neustále se mě vracely předchozí chvíle, kdy z malého dobrodružství, kterým jsem chtěla potěšit svého miláčka Petra vznikly chvíle plné vzrušení, ponížení a postupné odevzdání se do rukou neznámého člověka, který mě nachytal a následně zneužil a využil, abych se mu odevzdala a naslibovala nepředstavitelné věci. Vlezla jsem si do vany a začala ze sebe smívat pot a zaschlé sperma.

Jak jsem si seděla ve vaně naskytl se mi neskutečný pohled na mojí napuchlou, zarudlou a stále ještě z části rozevřenou kundičku, která tento den prožila neskutečnou rozkoš, ale i ponížení. Začaly se mě vracet výjevy z dopoledne, kdy jsem měla všechno ve svých rukách a jak své kundičce dopřávám návaly slasti a dosud nepoznanou rozkoše. Po osprchování jsem se otřela ručníkem a šla zpět na místo činu. V ložnici bylo vše rozházené, peřiny ležely na zemi jakož i dva robertky, které jsem oba poznala osobně. Abych přerušila tok myšlenek, dala jsem se do uklízení a následně jsem i ze zbývajících beden vyndala zbytek naších věcí, kde jsem v předposlední bedně objevila krabičku kondomů. Pohled na tuto věc mě vlila slzy do očí kdyby je včera Petr našel nemuselo by to dojít, až sem. Znovu jsem se dostala do stavu naprosté bezvýchodnosti s vidinou nedobrovolného odevzdání mého života do rukou člověka o kterém nic nevím a který mě má v hrsti. Když jsem si přestavila těch důkazů co na mě, od fotek až po dlouhé video, které bych nebyla schopná nějak rozumě vysvětlit. Opět jsem se dostala do fáze, kdy jsem začala přemýšlet co po mě bude chtít, aby dané doličné předměty nepoužil na likvidaci mého dosavadního života.

Z přemýšlení mě vyrušilo vyzvánění, zvedám mobil a na druhé straně jsem slyšela svého muže, který se zeptal jak se vede v novém hnízdečku a ptal se co má koupit, a že přijede po šesté hodině. Automaticky jsem nahodila příjemný tón hlasu a všechno jsem pochválila a následně mu řekla co má koupit. Nakonec jsem mu poslala pusu a položila jsem to. Při té příležitosti jsem zjistila, že je už půl druhé a šla jsem se do kuchyně něčeho najíst. Udělala jsem si jen obloženou housku a k němu zeleninový salát a stále přemýšlela co se stalo a co mě čeká, až budu muset k Honzovi do patra pro Náš notebook a digitální foťák.

Čas neúprosně běžel a já se oblékla a pomalu jsem vyšla na chodbu a namířila si to ke schodům, která vedly k bytu, kde na mě už určitě čekal Honza. Po schodech jsem pomalu vycházela a připadala jsem si jako kdybych šla na popravu. Před dveřmi jsem ještě chvilku čekala než jsem se odvážila zazvonit a pak už jen čekala, až se otevřou dveře. Čekala jsem docela dlouho a dokonce jsem ještě jednou zazvonila. Náhle se otevřeli dveře a tam stál on o dvě hlavy vyšší cikán, který se na mě usmál a řekl mi, že jsem nějak nedočkavá. Natáhla jsem ruce a řekla, že chci noťas a foťák. Na to se jen ledabyle usmál a pozval mě dál se slovy, že si musíme něco vysvětlit a domluvit se. Moc se mě do bytu nechtělo, ale nakonec jsem vešla a on mě dovedl do obývacího pokoje , kde mě řekl ať si sednu na gauč. Než jsem se posadila všimla jsem si zapnuté televize, na které se postupně ukazovali fotky z dnešního dopoledne, na kterých jsem byla ústřední postavou. Zatím se ukazovaly fotky ze začátku, kdy jsem byla ještě oblečená v sexy prádélku a abych řekla pravdu, opravdu mě to velice slušelo a kdybych tyto fotky dala svému Petrovi, tak by měl určitě radost. Po několika minutách fotky přitvrdily, ale stále by se to dalo okecat, ale asi po pěti minutách se objevily první fotky, kde prstíky nahradil umělák, který na fotkách vypadal ještě daleko větší než se ve skutečnosti zdálo. Moje kundička byla na fotkách napěchovaná tímto obrem a na detailech byla vidět moje mokvající roztažená štěrbina. Při těchto fotkách jsem opět ucítila jak se moje kundička probouzí k životu a pod tričkem už vyčnívaly vztyčené bradavky. Z prohlížení mě vytrhl hlas honzy :„ Si krásná kurvička, že se ti ty fotky líbí co? Tě cejtím jak zase tečeš.“ Otočila jsem se směrem k Honzovi, který právě na stůl pokládal noťas s foťákem. Chtěla jsem je vzít a co nejrychleji odejít, ale Honza mě zastavil a pravil, že to nejdříve dokoukáme a ujasníme si pravidla našeho soužití. Jak to říkal stáhla se mě hruď a opět jsem si sedla do gauče a koukla na televizi, kde se právě objevila fotka s prvním pokusem o zandání černého macka a následně se objevila fotka s robertkem hluboko ve mě a snědou rukou která ho tam držela. Následovalo několik podobných fotek s detaily a následně celek, kde byl vidět můj obličej s viditelným úsměvem a výrazem naprostého potěšení.

Po těchto fotkách si ke mě Honza přisedl a do ucha mě pošeptal:„ Teď to přijde děvko.“ a na obrazovce se objevil detail mojí kundičky se zasunutým čůrákem, ale tento nástroj už nebyl umělý, ale byl to Honzův čůrák. Jen jsem nevěřícně koukala na další a další fotky, které ilustrovali co se dělo. Náhle jsem se zachvěla hrůzou, ale ne tím co jsem viděla na televizi, ale protože mě právě Honza položil ruku na stehno a začal ho hladit. „Tak co jak se ti to líbí? Vidět se jak tě mrdám a tobě se to líbí co?“ začal mě šeptat Honza do ucha. Já jsem na to hned reagovala a řekla mu do očí, že jen využil příležitosti a nakonec mě znásilnil. na má slova nereagoval a ukázal na televizi, kde právě byly fotky mého obličeje a tiše řekl:„ Myslíš, že se takhle tváří znásilněná žena?“ a měl pravdu na fotkách byl můj obličej s neskutečným výrazem, který spíš potvrzoval, že se mě to líbí a to tak, že hodně. Podívala jsem se na Honzu a než ze mě něco vypadlo, tak začal dlouhý monolog o tom čím jsem se právě stala. Jeho první slova byla, že jsem jeho kurvička a budu plnit jeho přání bez zbytečného otálení a za nesplnění bude následovat trest. A to, že zveřejni intimní fotky a video a pošle ho všem kontaktům co mám v počítači. Následně mě ukázal erotické stránky, kde fotky byly uloženy společně s videem a řekl mě, že když budu hodná kurvička a budu vše plnit, tak že dané stránky budou pod heslem a nikdo se na ně nedostane. Začala jsem ho prosit, ať to smaže a ať mě nechá být, že to nikomu neřeknu, že mě znásilnil. Ale Honza se jen usmál a začal opět vykládat pravidla, která se začala stávat mojí noční můrou.

Pravidlo první bylo, že jsem jeho děvka a budu dělat všechno co mi řekne a bez otálení vše splním. A aby se utvrdil zda rozumím, tak mě dal první příkaz a to abych ho vykouřila. Hned jsem začala protestovat, že jsem to v životě nedělala a že mi je to odporné. Na to on reagoval že jsem jeho děvka a dneska se to naučím a chytnul mě za hlavu a vtlačil si jí do rozkroku. „Tak dělej, nebo pošlu pár fotek tvojí mamince, ta by koukala jakou vychovala děvku co se nechá šukat od cikána.“ Povídal Honza a Já se dala do pláče, ale hlavu jsem sklonila do klína sama a koukala na Honzovu ruku jak loví svoje bydlo v trenkách, až vytáhl polotvrdého macka a plácl mě sním po tváři a při tom se žaludem otíral o moje rty, které byly ještě pevně semknuté a nechtěli ho pustit dovnitř. Najednou jsem ucítila znova ruku, která mě chytla za hlavu a začala tlačit dolů. Z dálky jsem slyšela jak mě Honza říká abych otevřela pusu a já již odevzdaně otvírám pusu a prvně cítím v ústech čůráka, který právě dosáhl maximální tvrdosti. Honza se pohodlně opřel a pozoroval mě jak ho nezkušeně kouřím a sám pro sebe si mumlal, že mě všechno naučí. Už se mě povedlo pojmout celý žalud do úst, když mě Honza vyzval abych se na něho koukla a Já to poslušně udělala. Koukám mu do očí a on mě chválí a říká, že jsem moc poslušná kurvička a opět zvýší tlak na mojí hlavu a jeho úd se zase o kousek dostane hloub do mých úst. Najednou si všimnu, že v ruce drží mobil. ne to není mobil, ale malá kamera, kterou mě natáčí, jak kouřím jeho velký černý péro. Vyplivnu jeho ptáka z pusy a začnu mu nadávat, že tohle jsme si nedomluvily. Honza se jen usměje a do očí mě říká:„ Pravidlo číslo dvě všechno se bude dokumentovat, fotit nebo natáčet.veškeré naše mrdání budeme natáčet rozumíš kurvičko?“ Já jen sklopím zrak a bez reakce se začnu opět věnovat jeho černé kládě. „Je vidět že jsi rozumná děvka, semnou poznáš nepoznané a uvidíš, že se ti to bude líbit.“ Tyto Honzova slova mě utvrdila v tom, že se z toho jen tak nedostanu, a že se mě během jednoho dne změnil život z milující manželky na sprostou kurvu co podvádí svého muže. A že se sama o své vůli z toho nevyvleču. Při těchto myšlenkách jsem dále kouřila a dokonce sama od sebe jsem mu jednou rukou začala hladit a mačkat koule. Honza přesunul svojí ruku z mé hlavy do mého rozkroku, kde našel mokrou skvrnu mého vzrušení a následně ruku vsunul pod oblečení a začal mě prstit mojí vlhkou kundičku. Začal mě navádět co mám dělat s jeho penisem. Dle jeho přání jsem ho olizovala, trochu pohonila a zase kouřila a to se opakovalo stále dokola za stálého prstování mé kundičky už dvěma prsty.

Z ničeho nic vyndal své prsty z mojí čvachtající kundičky a úplně normálně mi řekl ať se svléknu do naha a nasednu si na něj. Koukla jsem se mu do očí a na chvilku i do kamery a moje rozpolcené tělo mezi maximálním vzrušením a totálního zhnusením začalo automaticky sundávat svršky, až jsem před ním opět v ten stejný den byla nahá, ale tentokrát jsem sama uchopila jeho čůráka a sama jsem si ho zavedla ke vchodu kundičky a pomalinku jsem si ho začala zavádět do mé kundičky, která z předchozího dráždění a hlavně dopoledního šoustání bez sebemenšího náznaku bolesti objala cikánovo péro, které se stále více a více prodíralo do hloubky. Najednou se Honza vzepjal a vší silou mě přišel naproti, až se opět dotkl děložního čípku. Projela mnou vlna vzrušení a začala jsem vzdychat v rytmu svého narážení na to monstrum, které mě dokonale vyplňovalo a přivádělo mě k šílenství, které se projevilo vzdechy a zkřeky, které už dávno byli dílem jen neskutečné rozkoše a mého chtění dosáhnout vyvrcholení. Honza pořád držel kameru a zabíral detail mého obličeje a zpoza kamery mě říkal ať mu povím co bych chtěla zažít, a že mě to splní. Ptal se mě zda bych chtěla zažít sex na veřejnosti a já jen odpověděla mezi vzdechy: „ANOOO!!!“ „.a co análek ??? Chtěla bys to zkusit?“ A já odpověděla : „Možná, ale určitě ne s tebou. Ty by si mě rozrhl.“„Takže bys sis dala análek s někým kdo má malé péro a co takhle trojku, nebo co takhle Gangbang to bys chtěla zkusit?!“ Na to jsem mu mezi vzdechy odpověděla, že klidně. Ale popravdě jsem vůbec netušila co je to ten Gangbang a u té trojky jsem pochybovala, že by někoho do trojky našel. Další dotaz byl zda bych se nechala vystříkat na to jsem razantně odpověděla, že to v žádném případě. Honza hned reagoval:„ A to Ty nechceš miminko?“ na to jsem hned odpověděla: „Chci, ale s Petrem“. Honza chvilku přemýšlel a pak mě oznámil, že sežene POSTINOR a bude to bez problémů. Po jeho odpovědi jsem si začala představovat jaké by to bylo, kdyby mě vystříkal tou svojí dávkou a při té představě jsem dosáhla vyvrcholení. „Tak holčičko, tak se připrav budeš papat dobrůtku.“ říkal mě Honza, zatím co ze mě vyjel a začal mě svého obra, který byl celý pokrytý poševním sekretem strkat před obličej a narážel opět do rtů a domáhal se vstupu do pusinky. Já hned odpověděla:„ Do pusy ne!!! vystříkej se mě na kozy do pusy ne!!!“ Na to se mě dostavila odpověď: „Nemáš na výběr do kundičky nemůžu, tak to pěkně půjde do držky a koukej to všechno pěkně spolknout jinak tě čeká trest za neposlušnost!!!!“ Tak jako dnes již po několikáté jsem provedla příkaz a otevřela jsem pusu a čekala jak se mě tam vystříká. Myslela jsem, že to provede jako to dělají v pornofilmech a nastříká mě to do otevřené pusy, ale on mě chytnul zezadu za hlavu a ptáka mě narval do držky. Jeho čůráka jsem měla snad až v krku a já se následně začala dávit. Trochu povolil. já se nadechla a on se opět začal drát dovnitř a to ještě několikrát zopakoval, až mě začal do pusy nemilosrdně mrdat. Protože mě pevně držel nemohla jsem se bránit, tak hlubokým průnikům. Poševní sekret, který upěl na jeho kládě se v mojí puse spojil se slinami a vznikla pěna a sliz, která mě vytékala z pusy. Z očí mě tekly slzy a stále jsem lapala po dechu. Honza si to užíval a poručil mě, abych mu masírovala koule, které už byly zatáhnuté což byl příznak blížícího se vyvrcholení. V poslední chvíli mě k obličeji přistrčil kameru a z blízka začal natáčet moje první polknutí jeho semene. Ten okamžik nastal v zápětí, kdy mě přimáčkl rukou na svůj již cukající penis a s velkým vzdechem začal do mého krku ládovat svojí dávku semene. V puse se mě rozlilo velké množství tekutiny, kterou jsem přes svojí velkou snahu nedokázala spolknout a do paměti se mě vryla sladko hořká chuť cikánova semena. Honza začal opět mrdat mojí pusu což mělo za následek, že velké množství semene vyteklo z pusy ven. Poté co Honza vyndal svého čůráka z mé pusy mě ještě rozkázal, ať mu ho dočista olížu. Jak řekl, tak jsem už bez uvažovaní splnila. Po očistě jeho penisu udělal dlouhý záběr na můj obličej a přikázal mě, abych mu poděkovala a já mu poděkovala a on jen spokojeně pokýval hlavou. Najednou se zarazil a začal na mě řvát: „Co to má znamenat??ty si nesplnila úkol, tak za tohle tě čeká trest!!!“. Já jen nechápavě koukala a vůbec mě nedocházelo co jsem mohla nesplnit a koukala ze spodu nahoru na Honzu a čekala co řekne. Prstem ukázal na zem na několik loužiček slin a jeho spermatu, které se mě nepodařilo spolknout a rozzuřeně poručil:„ Slízat!!“. V tu chvíli mě už bylo všechno jedno a jen jsem se sesunula na všechny čtyři a jako kočka jsem začala slízávat z podlahy zbytky, které se mě před několika minutami nepodařilo spolknout. Honza mě přes displej kamery pozoroval a udával mě rozkazy jak správně mám slízávat jeho sperma z podlahy a důrazně mě upozornil ať to nepolkám, že si to chce následně natočit v detailu. Po vyčistění podlahy si opět klekám a do objektivu kamery ukazuju obsah své pusinky a následně jak správná děvka polkám a ukazuju prázdnou pusinku. Právě jsem udělala něco, co jsem nikdy nechápala, když jsem to viděla v pornu dělat pornoherečku a dnes jsem to, dalo by se říct, bez odporu udělala a ještě jsem se do kamery několikrát olízla, abych se zalíbila svému pánovy, který mě stále natáčel a pochvaloval si jak jsem to hezky spapala.

Po vyčerpávající kuřbě a následném mrdání jsem byla docela unavená a Honza mě poslal do bytu pro moje robertky a prádlo co jsem měla dopoledne na sobě se slovy, že se o to nebude dělit s mým mužem a já úplně nahá jsem odešla splnit zadaný úkol. Po návratu jsem zastihla Honzu jak vkládá čerstvé video na stejné stránky na kterých, už byly fotky a video z dopoledne. A jen si liboval jak se to pěkně rozrůstá a rukou mě naznačil kam mám položit robertky a prádélko.

Po splnění úkolu se na mě podíval a začal mě chválit, že jsem učenlivá, ale že jsem dneska nesplnila jeden ze zadaných úkolů a proto dostanu trest. Chvilku se zamyslel a následně vyslovil trest: „Protože jsi neuposlechla, tak za trest dneska večer svému manžílkovy vykouříš péro a hezky to spapáš, ale hlavně to všechno natočíš a žádné mrdání jen kuřba a zítra ráno my to přineseš.“ S těmito slovy mě podával svolí kameru a ještě mě úkoloval, abych to natáčela za světla a hlavně se snažila o co nejlepší záběry. Po té mě řekl, ať si poberu svoje oblečení a vypadnu. Tak jak řekl ,tak jsem udělala a pomalu jsem odcházela domů. Když jsem byla ve dveřích, tak na mě houkl, ať se ještě zastavil a pravil : „Pravidlo číslo tří. Při plnění úkolů mě budeš oslovovat Pane. Rozumíš kurvo?“ A Já jen odpověděla: „Ano Pane.“ A můj Pán a zároveň Pán domácí a vysportovaný urostlý cikán jen souhlasně pokyvoval hlavou.

Po příchodu do bytu jsem se opět vysprchovala a Petrovi jsem přichystala večeři a při čekání na mého manžela, kterému jsem dneska dvakrát po sobě nasadila parohy. Jsem v ložnici hledala nejlepší polohu, kam bych schovala kameru a zároveň měla co nejlepší záběr. Vyřešila jsem to narovnáním prázdných krabic po stěhování na optimální místo a spokojeně odešla do obyváku, abych se trochu natáhla na gauč a trochu si odpočinula. Ze spánku mě probudil polibek na ústa a jemné pohlazení. Otevřela jsem oči a uviděla svého manžílka jak se na mě směje. Hned se mě začal vyptávat co jsem celý den dělala a jaké mám dojmy z našeho bytečku. Hned jsem mu řekla, že jsem vybalovala zbylé věci a urovnávala oblečení ve skříni a hlavně že jsem mu uvařila lehkou večeři.
Poté co jsme si sedli ke stolu v kuchyni a začali večeřet jsem mu připomněla, zda nakoupil co jsem po něm chtěla a on místo toho, aby přinesl k večeři pečivo vytáhl velkou krabičku kondomů a spiklenecky se na mě usmál a já jen řekla, že jsem myslela, zda koupil pečivo? Usměv z úst Petrovy zmizel a přiznal se, že zapomněl. Chvilku byl zaražený a potom vyběhnul z bytu a asi po dvou minutách přišel a nesl v ruce pytlík s rohlíky a s úsměvem mě oznámil, že byl u souseda a že mu za pečivo slíbil, že příště mu něco dá on, až mu bude něco chybět. Pří těchto slovech jsem si uvědomila, že soused si už vlastně něco vzal jen o tom Petr nemá ani potuchy a hlavně, že ta věc jsem Já.

Po večeři se šel Petr vykoupat, zatím co já v obývacím pokoji koukala na televizi a tak trochu podřimovala náročném dnu. Asi v deset večer jsme se vydali jít spát. Nejdříve jsem vklouzla do koupelny a vyčistila si zuby. Vešla do ložnice a Petra poslala do koupelny, aby si šel vyčistit zuby, nebo že nebude žádná romantika. Petr vyskočil a pelášil do koupelny udělat to co jsem mu řekla. Jen co odešel jsem šla zapnout skrytou kameru a lehla si na postel a čekala na příchod svého prince. Čekala jsem docela dlouho, až jsem na něj zavolala co tam dělá a Petr si to nakráčel jen ve slipech do ložnice s čerstvě oholenou tváří a krabičkou kondomů v ruce. Já se na něj podívala a mile s úsměvem jsem mu řekla, že tohle dneska nepotřebuje, že mám pro něj překvapení nebo spíš dárek. Petr ze začátku nechápal co pro něj mám, ale poté co jsem mu ukázala ať se postaví k posteli a jedním tahem jsem ho zbavila slipů, které mu sjeli až ke kotníkům. Rukou jsem chytla jeho ptáčka a začala ho pomalu honit, aby se dostal do provozní velikosti. Po krátké ruční práci ho Petr měl jak kámen a já se mu podívala do očí a jeho penis jsem si vložila do úst. V jeho očích byl vidět šok co mu to dělám, vlastně to pro něj bylo poprvé co mu ho někdo kouří a bylo vidět, že se mu to zalíbilo a na jeho čůráku se vyrýsovaly další žilky, které jsem přejížděla rty a postupně jsem se rty dotkla jeho chloupků u kořene penisu. Protože měl poloviční průměr než má Honza, povedlo se mě Petra kouřit bez dávení a mohutným sáním jsem dováděla Petra k šílenství a s rukama za hlavou vzdychal a prosil mě ať zpomalím nebo, že se udělá. Já vysunula jeho penis z úst a začala ho pusinkovat, zatím co jsem mu rukou mnula koule. Na Petrovy bylo vidět, že už dlouho nevydrží a já začala s poslední fází kuřby, kdy jsem opět spolkla a sála Petrův penis, ale tentokrát jsem se koukala směrem ke krabicím, kde se skrývala kamera. Petr se prohnul a vjel penisem hluboko do mích úst a já ho oběma rukama držela za zadek, aby mě nevyklouznul. Poslední vzkřek a Petr mě plnil mojí pusinku svým semenem. Petrovo sperma bylo více sladko smetanové a velice mě chutnalo, bylo o dost chutnější než Honzovo. Část semene jsem spolkla zbytek si nechala v ústech, která jsem následně otevřela na manžílka, aby viděl kam jsem mu dovolila se udělat. Petr zářil štěstím a lehl si na postel, zatím co já vstala a došla jsem si pro připravený ručník, který jsem položila na krabice a společně s ručníkem jsem vzala kameru a odběhla do koupelny, kde jsem ještě natočila několik detailů manželova spermatu v mojí pusince a hlavně následné spolknutí a opětovné ukázání již prázdné pusy. Po tomto záběru jsem kameru vypnula a schovala za koš s prádlem.

b
Po vypláchnutí pusy jsem se vrátila k manželovy, který už spokojeně podřimoval a já si k němu přilehla, dala mu pusu na dobrou noc a on mě poděkoval za nádherný překvapení a Já jsem mu jen řekla, aby se dole koukal oholit, že mě to vadilo a bylo to nepříjemné. Na to jen odpověděl ,že moje přání je již předem splněno dal mě pusu a společně v obětí jsme usnuly.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

 1. pridrzla_dama

  tak jo,pripadam si bejt diskriminovana….no co i bila je barva ne?neni uz to trochu nuda,jak si tady z bilych zenskych delate jen chuderky pipinky co musi slouzit dominantnim ciganum?uz je to trochu nuda.a bilej starajici se chlap je za nulu a totalniho parohace….uz je to trochu ohrany…..mozna pokud jste fascinovani ciganama zkuste trochu premejslet vetsina je z nich negramotna,slovo prace neznaj…jen mrdaj….to je faaaakt veeeeelka vlastnost,z ktery se zenskym urcite podlamuji kolena.todle dokaze kazdej a at je zapletka mozna zajimava….uz je trochu nudne v kazde druhe povidce cist to same.kdyz se totiz odmysli ty kudrlinky kolem a vytahnu z toho jen hlavni hrdiny je tady snad 15 povidka se stejnym osazenstvem….cigan dominantni borec co caka bez gumy,bila nejlepe dobre zajistena slecinka,ktera se nijak nechrani,ovuluje jeji starajici muz ji vycakat nesmi ale ciganovi devcatka roztahuji nohy na povel a jeste touzi po jejich spermatu jako by to snad byla ziva voda…no a bilem chlapovi?????skoda mluvit,protoze ten je pokazdy za totalniho kokota,zajimave jak tady cigany stavite do popredi.pritom si myslim ze v realu by se zenske zvedl zaludek a v kabelce by autometicky zacala hledat slzak jen kdyby se k ni nejakej cigos chtel na chodniku priblizit.uz je to vazne trochu ohrane.jinak slohove napsane fakt pekne…

  • Jen jestli mohu mít dotaz. Jaké téma by lákalo tebe? Jen nějaký hrubý obsah. Ja hledám inspiraci na další psaní, tak pokud něco máš rád se pokusím to zhmotnit do povidky 🙂

 2. pridrzla_dama

  hele tak za prvy jsem zenska………ty pises fera,ze?nevim jestli by si dokazal napsat neco bez cigana?jinak to mas napsany fakt perfektne,jen se proste nejak nemuzu ztotoznit s tim neustale se opakujicim obsahem….jako s tou hlavni kostrou…..jako by nic vic nebylo a jedinej hecing byl cigan…nevim,mozna v chlapsky fantazii???ale trochu pochybuji…,po slohovy strance je to strhujici a cte se to samo vsak jsem tve povidky zhltla na jeden zatah ale pak si tady otevru dalsi povidky a je to v blede modrem uplne to samy a to uz je nuda.neni v tom rafinovanost jen sprosty mrdani jak u zvirat.a delani z normalnich chlapu kokoty jak na bezicim pasu uz je spis usmevne.

  • Umím psát určitě i bez cikánu 🙂 je řekni třeba po čem ty sama toužíš? Co tebe vzrušuje? A ja rád zkusím něco pak napsat podle tvé předlohy 🙂

 3. pridrzla_dama

  jeeeva,fakt? tak to by bylo moc fajn.me laka sex na verejnosti,ale ne vecer nebo v noci,proste ve dne.nevim treba zkusebni kabinka,nebo panelakova chodba ve tri odpoledne kdy se lide vracej z prace,nebo nejaky rucni praktiky treba v autobuse :-)a jestli v tom musi bejt tri hlavni hrdinove,protoze jsme na parohacich……tak proc to nepojmout jinak…kdybych umela psat asi bych plnila sen muzi a nedelala z nej kokota.myslim to tak ze by se jeho partnerka treba prevlikla za sekretarku,pouzila paruku,sesli se na nejakym predem domluvenym miste.ze by to byla hra mezi temi dvemi lidmi ale sukal by jednou letusku,podruhy uklizecku…chapes jak to myslim?nebo treba segry dvojcata….co si treba meni partnery aniz by to oni vedeli.hele nevim jestli by se to dalo nejak ctive napsat a jestli je to vubec zajimave tema.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *