Podnájem 7.díl

Pomalu jsem stoupala po schodech, až jsem opět stála před dveřmi do bytu, stejně jako před několika hodinami jen s tím rozdílem, že jsem byla hodně vyčerpaná. Opět jsem čekala, až přijde Honza a otevře mě, ale během chvilky se dveře otevřeli a ven vyšel Honzův syn Michal.

„Kde máš pána?“

„Bere si věci z auta.“ Rychle jsem odpověděla a šla okolo něho do bytu , abych se mohla co nejrychleji omýt. Michal mě, ale chytnul za paži a opět se mě zeptal: „Líbilo se ti to?“ Otočila jsem se na něj a abych se vyhnula odpovědi, jsem se ho zeptala „Co?“ , a zase se pokusila projít, ale Michal se nedal a zase si mě přitáhl k sobě.

„Co asi, dělat kurvu?“ a začal se smát. Já se mu vytrhla a řekla mu jen , že je zlej a s brekem jsem běžela do koupelny, kde jsem se chtěla před ním schovat, aby se mě už neposmíval. Chtěla jsem se v koupelně zamknout, ale nebyl tam klíč a tak jsem se o dveře jen opřela zády. Po tváři mě stýkaly slzy jako hrachy. Utřela jsem si je rukou a pomalu jsem šla k umyvadlu, abych si opláchla obličej. V ten moment do koupelny vešel Michal a šel rovnou ke mě.

„Vypadni ven, nech mě napokoji!“ Zakřičela jsem na něj, ale neuspešně.

„Se nečerti, Jen sem tě zkoušel. Kdyby se ti to nelíbilo, tak tady přeci už nejsi.“ Usmál se na mě Michal a už jsem měla jeho ruku na zadečku.

„Kdyby taky ta možnost byla, tak tu nejsem a Ty to moc dobře víš, že nemám na výběr.“ Nasupeně jsem mu odpověděla.

„No, po dnešku ti už nevěřím.“ A svou ruku vsunul pod mé šaty a prsty přejel po mojí kundičce.

„Nech toho nebo to řeknu Honzovi.“ Pohrozila jsem Michalovi.

„To nemusíš, on sám mě sem poslal, abych ti dělal společnost.“ Koukala jsem se na něj přes odraz v zrcadle a věděla jsem, že říká pravdu.

„Tak pojď už do sprchy. Umyju ti záda.“ A začal se za mnou svlíkat do naha. Hned byl úplně nahý a poté začal svlékat mě. Šaty spadly na zem a on se na mě zezadu natlačil. Cítila jsem  dotyk jeho mužství na svých zádech a následně jeho ruce promnuly moje kozičky. Následoval polibek na krk a pak mě jemně kousl do ušního lalůčku.

„Přestaň, prosím tě.“ Snažila jsem ho zastavit i když to od něj bylo velice něžné a připomínalo mě to předehru před milováním s Petrem. Zavřela jsem oči a představila jsem si, že to není Michal, ale můj Petr.  Po chvilce v představách mé tělo zareagovalo. Zduřily se mě bradavky a broskvička mě zvlhla.

„Pojď do sprchy, tam to bude lepší.“ Slyšela jsem jako by z dálky, a pak už ani nevím jak, jsem ucítila jak na mé nahé tělo dopadají první kapky teplé vody. Stále jsem cítila cizí doteky v mém rozkroku a na prsou. Má fantazie pracovala na plný výkon, aby jsem si pod těmito doteky představovala manžela, ale to skončilo poté co do mé kundičky pronikl obrovský penis, který nemohl patřit Petrovy. Má mysl se vrátila do reality. Kde mě pod tekoucí vodou zezadu omrdával mlaďoučký cikán s velkým pérem. Hněte má ňadra a líbá můj krk a já stojím na špičkách a vzrušeně sténám do rytmu přírazů. Mé tělo zcela spolupracovalo a podle všeho pomalu se přidával i rozum. Už jsem se nechtěla trápit následky mého odmítání, a bojovat proti něčemu co už nejde vyhrát a tak jsem se tomu začala poddávat.

Michal mě ještě nějakou dobu šukal ze zadu, pak si mě otočil, rukama mě za zadek nadzvedl a opět nasadil na svého čůráka. Aby do mě lépe mohl, opřel mě zády o zeď a nasadil hned rychlé tempo přirážení. Chvilku se mě koukal přímo do očí a pak se svými rty vpil do mých. Ze začátku jsem se bránila útokům jeho jazyka, ale nakonec jsem se pod návalem vzrušení podvolila. Mé vzrušení raketově stoupalo, až se dostavil nepopsatelný vrchol. Má kundička se opět křečovitě stahovala okolo penisu za doprovodu hlasitých vzdechů. Michal mě stále prznil a prodlužoval můj orgasmus až do mého totálního vyčerpání. Ruce jako bez života vysely podál těla a hlavu jsem složila na Michalovo rameno. Z posledních sil jsem jen dokola potichu šeptala: „Ne do mě, prosím.“

Nevím jak dlouho mě ještě ve stoje šukal, ale když jsem se trochu probrala, jsem už seděla ve sprše na zemi a před mým obličejem, kmitala snědá ruka honicí velké černé péro. Druhá ruka držela mojí hlavu ve správné poloze.

„Otevři držku, kurvičko!“ Já z posledních sil poslušně ústa otevřela a čekala na mladíkovu mrdku. Čekání dlouho netrvalo a už jsem cítila jak mě na tvář dopadá první dávka, kterou následovala další, která ale už mířila přímo do otevřených úst. Ještě několik dávek mě dopadly okolo úst a bylo to všechno. Michal pak svými prsty nabíral své sperma z mého obličeje a následně si je nechal olízat, až byl spokojen a bez jediného slova odešel. Na mé tělo opět začala dopadat teplá voda, která ještě před chvílí narážela na Michalova záda. Vodu jsem na sebe nechala dopadat, protože jsem nebyla schopná vstát. Jen jsem zavřela oči, abych se chránila před vodou a pak jsem se vydala do říše snů.

Když jsem se probudila, tak jsem vůbec netušila co se děje. Po chvilkové dezorientaci jsem zjistila, že ležím v posteli, jsem úplně nahá a že mě objímá něčí paže.  Pomalu jsem se rozkoukávala ve tmě a zprvu jsem si myslela, že to všechno byl jen strašný sen. A já ležím v naší posteli a že to si mě Petr rukou přivinul ke svému tělu. Šťastná, že to byl jen sen jsem chytla onu ruku a chtěla jsem se k Petrovi více přitulit. Stačil jediný dotek a já věděla, že to nebyl sen. V ruce jsem držela obrovskou ruku, která nemohla patřit Petrovi.

Hned jsem ruku pustila a snažila se dostat z jejího sevření, ale jen co jsem ruku pustila, tak mě opět objala a ještě více natlačila k muži za mnou.  Přes tmu jsem vůbec nevěděla, kdo to je. Ale typovala jsem to na Honzu nebo na Michala, ale po tom všem to mohl být kdokoliv, jen né Petr. Stále jsem se snažila zjistit, kde jsem, nebo kolik je asi hodin, ale jediné co jsem v té tmě viděla, bylo okno a dvě svítící červené světýlka. Ani nevím jak dlouho jsem koukala do tmy, ale opět jsem usnula.

Probudila jsem se až  brzo ráno a hned jsem poznala , že to není naše ložnice. Ale potřebovala jsem se jít vyčůrat a proto jsem se začala snažit odsunout k okraji postele a po chvilce se mě to povedlo. Potichu jsem si sedla na kraj a až teď jsem se otočila, abych zjistila, s kým jsem to vlastně spala.  Byl to Honza a já si oddechla, že to je on a né někdo úplně cizí. Vstala jsem a pomalu šla ke dveřím, cestou jsem procházela okolo kamery na stativu, která byla zdrojem toho červeného světla. Vyšla jsem z ložnice a byla jsem hned vedle vstupu do koupelny. Rychle jsem vešla do koupelny, a pak jsem šla rovnou k toaletě. Jen co jsem dosedla, tak jsem začala čůrat, přitom jsem cítila docela silné pálení. To mě donutilo se kouknout mezi nohy. Má buchtička, byla celá napuchlá a rudá. Stydké pysky vystupovaly  z puklinky a byly taky napuchlé. Jemně jsem si jí pohladila a zjistila jak je má buchtička citlivá na dotek. Jen co jsem vykonala potřebu jsem si přesedla na bidet a začala jsem si jí sprchovat vlahou vodou. Výrazně se mě ulevilo a tak jsem jí ještě chvilku chladila. Pak jsem se osušila a začala v zásuvkách vedle umyvadla hledat nějaký krém, kterým bych jí ještě namazala. V první zásuvce byly hygienické potřeby, ale žádný krém. Poštěstilo se až v druhé zásuvce, kde vedle kondomů a různých gelů, byly i krémy. Vzala jsem si nakonec tubu s krémem, který měj mít uklidňující, chladící a hojící vlastnosti. Hned jsem si jej na buchtičku nanesla a okamžitě jsem pocítila chladící účinek. Spokojeně jsem odešla z koupelny a šla jsem automaticky nazpět do ložnice k Honzovi. Potichu jsem si lehla na své místo co nejvíce ke kraji postele a přikryla jsem se společnou dekou. Jen co jsem se přikryla po mě Honza šáhnul rukou a přitáhl si mě k sobě. Zády jsem se opřela o jeho holou hruť a můj zadeček se ocitl u jeho klína. Ani jsem se nehnula a trpěla Honzovu ruku, která držela mé prso. Asi tím teplem, které sálalo z Honzova těla, mě opět přemohla únava a já opět usnula, tentokrát už ne sama ve sprše, ale s Honzou v posteli.

Probudila jsem se sama v posteli a podle budíku na nočním stolku bylo skoro půl dvanáctý. Hned jsem vstala a opět šla do koupelny, abych se oblékla do svých šatů. U pračky na zemi jsem sebrala své šaty, ale když jsem si je prohlédla a zjistila v jakém jsou stavu po včerejším výletu, okamžitě jsem zavrhla si je vzít opět na sebe. Začala jsem je muchlat a chtěla hodit do pračky. Když jsem narazila na krabičku, kterou mě včera Honza dal. Obsahovala prášky, kterými mě včera zdrogovali. Krabičku jsem vylovila ze šatů, které jsem pak hodila do pračky a s krabičkou si sedla na záchod.

Z obalu jsem nevyčetla nic, protože písmena vypadala jen rozsypaný čaj. Otevřela jsem krabičku a vyndala platíčko na deset tablet, kde jedna tableta už chyběla. Následně jsem v krabičce ještě zalovila a  vyndala složený papírek s nadpisem „Příbalová informace“, hned jsem jej rozbalila a začetla se , abych zjistila co to je zač. Účinné látky jsem přeskočila a hned nato jsem se dočetla, že jde o jakési afrodiziakum. Z dalších řádků jsem se dočetla, že prokrvuje a zvyšuje citlivost pohlavních orgánů, dále že zvyšuje chuť na sex a vzrušivost. Pak jsem si přečetla dávkování a podávání. Dozvěděla jsem se, že  maximálně jednu tabletu denně, půl hodiny před aktem a nejlépe rozpustit ve vodě a vypít. Z dalších řádku jsem se dozvěděla, že nedoporučují po požití minimálně dvě hodiny řídit a že přípravek může dehydrovat a vysilovat organismus. Jejich doporučení, že by člověk před požitím neměl konzumovat alkohol a po, že by měl doplnit tekutiny, asi Honza nečetl.

Tak proto jsem dosáhla takových neskutečných orgasmu a byla jsem tak nadržená . Za to všechno mohly tyhle prášky. Jen ten sex s Michalem, kdy jsem sním prožila neuvěřitelně silný orgasmus byl až po udávaných dvou až třech hodinách účinnosti a to minimálně o hodinu. Přemýšlela jsem co se semnou děje, ale prostě jsem na nic nemohla přijít. Prostě bych potřebovala nějakého psychologa nebo spíše sexuologa, který by mě řekl, proč to tak bylo a co se semnou dělo.

Jak jsem seděla a přemýšlela co je semnou. Se opět projevila moje bolavá mušlička. Již najisto jsem si došla pro krém. Opět jsem se usadila na toaletu a do široka roztáhla nohy a bolavou mušličku si začala potírat mastičkou. Už nebyla tak rudá jako ráno, ale napuchlá byla pořád. Mastičku jsem si pečlivě vtírala do štěrbinky, když se ve dveřích objevil Honza. Má reakce na jeho přítomnost nebyla vůbec žádná a bez přerušení jsem nanášela mastičku. Až když přišel, až ke mě jsem dala nohy k sobě a vzhlédnula jsem na něj. S úsměvem mě pozoroval a v natažené ruce svíral nějaký balíček.

„Copak holčičko bolí tě kačenka?“ Řekl mě a já souhlasně kývla hlavou.

„Ten tvůj Petříček, ti jí asi málo roztáhnul a není zvyklá, ale to se změní, já ti s tím pomůžu. Pak už tě bolet nebude, uvidíš.“ Nato Honza přešel k umyvadlu na kterém ležel letáček z prášků. Ten vzal do ruky a zmačkal ho a na umyvadlo položil, ten balíček co držel stále v ruce.

„Tak se ještě pořádně namazej a nezapomeň si vypláchnout análek. Tady jsem ti přines obleček, co si na sebe vezmeš a pak přijď do jídelny bude oběd. Rozuměla jsi mě?“ Sklopila jsem zrak a do země jsem polohlasně odpověděla „Jo“.

„Jaký Jo?!“ Docela nahlas na mě zařval Honza a já na něj vystrašeně vzhlédla a po chvilce poslušně odpověděla: „Ano, Pane.“ Honza se na mě usmál a spokojen s mojí odpovědí odcházel z koupelny. Koukala jsem na něj, až do poslední chvíle, kdy se za ním zavřely dveře od koupelny. Ještě několik minut jsem koukala na zavřené dveře a v hlavě jsem si opakovala všechno co mě řekl. Nakonec jsem si přesedla na bidet a několikrát jsem se propláchla vlahou vodou a potom jsem si ještě studenou vodou zchladila buchtičku.  Osušila jsem si rozkrok a nanesla jsem si na kačenku ještě trochu krému. První dva pokyny jsem splnila a už jsem začala rozdělávat balíček s oblečením co mě přinesl. Jen co jsem sundala neprůhledný obal jsem uviděla obrázek, ženy v tmavě rudém korzetu a punčochách s krajkou.  Roztrhla jsem poslední obal a z balíčku jako první vyndala punčochy s krajkou, následovaly kalhotky, které jsem si hned oblékla. Pak jsem vyndala korzet, který jsem si na sebe také hned navlékla. Zdál se, že je malý, protože jsem se dost dlouho snažila nacpat do něj prsa. Musela jsem se hodně snažit, aby jsem skryla aspoň bradavky, ale pořád se mě sesouval a prsa mě z něj stále vyskakovala. Po opětovné prohlídce obrázku na obalu jsem pochopila, že to musím ještě více utáhnout. Korzet jsem tedy pomocí šněrování ještě více stáhnula, aby mě nesjížděl a jeho vršek co nejvíce  zakrýval poprsí. Pak jsem si natáhla krajkované punčochy a nahoře jsem je zajistila podvazky, které byly součástí korzetu. A bylo to, byla jsem oblečená podle Honzova přání. Prohlížela jsem se v zrcadle a hned jsem si vzpomněla na svého Péťu, kterému bych se vtom určitě líbila. Korzet ještě více zvýraznil mé ženské křivky a moje nadzvednuté polokryté ňadra vytvořily neuvěřitelný dekolt. Až teď jsem si všimla poloprůhledných kalhotek, které toho moc nezakrývaly.

Ještě párkrát jsem se otočila před zrcadlem a pak už šla ven. Jen co jsem vyšla z koupelny, jsem slyšela jak se mě Honza ptá:„ Kde jsem tak dlouho?“, ale já mu neodpověděla a šla rovnou k němu do jídelny. Jen co mě spatřil, místností se ozvalo pochvalné Honzovo hvízdnutí.

„No vidíš jak ti to sluší, se dneska budeš líbit. Támhle máš botičky.“ A ukazoval ke křeslu, kde stály černo červené botičky snad na deseticentimetrových jehlách. Něco takového jsem vždy chtěla, ale byla to docela drahá sranda a tak jsem o tom jen snila. Začala jsem si je prohlížet a hned jsem si je začala nazouvat. První kroky byly docela nejisté, ale stačilo se několikrát projít okolo stolu a už jsem šla docela jistě. Dostalo se mě další pochvaly od Honzy, který mě celou dobu sledoval.

„To jsem rád , že se ti líbí, ale už nech toho promenádování a sedni si.“ A vstal, aby se v zápětí vrátil s polévkou, kterou jsem měla hned v sobě. Opět odešel pro druhé, do kterého jsem se taky hned pustila. Honza mě zatím ještě přinesl  sklenici vody a zase si sedl na své místo.

„Sem rád, že ti chutná. Pěkně to dojez a pak máš hodinku volno, můžeš se semnou koukat na televizi a pak tě čeká další lekce a zkouška tvé poslušnosti.“ Hned jsem pochopila, že mě čeká další šukání a  chtěla jsem se Honzy zeptat co mě čeká, ale bála jsem se. Ne ani tak Honzy, jako spíš jeho odpovědi a tak jsem mlčela a věnovala se jídlu na talíři. Honza po chvilce odešel a nechal mě v jídelně samotnou. Po jeho odchodu se z obyváku začaly ozývat nezaměnitelné zvuky. Honza si na televizi pustil porno. Dojídala jsem a stále poslouchala z vedlejší místnosti hekání a sténaní a poté co jsem snědla poslední sousto jsem chtěla jen rychle projít okolo Honzy a jít k sobě dolů. Jen co jsem vešla do obývacího pokoje, jsem ale zkameněla a sledovala jsem televizi na které neběželo klasické porno, ale byl to včerejší záznam z kabiny, kde jsem v hlavní roly byla já. V detailu jsem pozorovala, jak do mě zajíždí velký cikánský péro, pak záběr přešel na celek, aby následně opět mohl ukázat v detailu můj obličej. Měla jsem tam přivřené oči a z úst mě vycházely hlasité vzdechy, bylo jasně vidět a slyšet, že jsem si to včera opravdu užívala… o tom nebyl pochyb. Záběry byly nekompromisní a všechno ukazovaly, přesně tak jak to včera bylo. S otevřenou pusou jsem na sebe koukala a nevěřila jsem jak jsem se včera projevovala. Celou dobu jsem se koukala jak mě šukaly, až k šukání s panem Musilem. Koukala jsem se jak mě ten dědek przníl a já mu ještě na jeho čuráka nabíhám. Nejhorší na tom všem bylo, že mě při sledování onoho videa ztvrdly bradavky a v mém klíně jsem cítila známé mravenčení. Jsem asi opravdu perverzní kurvička, které se to ponižování a bezmoc líbí.

„To je pohled, to bylo překvápko, co?“ Řekl Honza, když jsem ve videu zjistila, kdo mě to mrdal. Přitom se na mě otočil a chvilku si mě prohlížel.

„Koukám že se ti to líbí, to je dobře mám rád perverzní čubičky, ale je čas. Jdi si vzít tabletku, už máme jen dvacet minut, tak abys byla připravená.“ Dostala jsem příkaz a já se rozešla do koupelny, kde jsem nechala krabičku.

„Jo, a trochu se namaluj a uprav si vlasy. Všechno potřebný najdeš vedle sušičky ve skříňce.“ A měl pravdu, ve skříňce byla taštička no spíše kufřík se šminky, stíny, rtěnkami a řasenkami a to vše několika druhů a značek. Tolik šminek jsem neměla ani já sama doma a tak jsem se nejdříve prohrabovala co všechno je k mání a pak už jsem se pustila do zkrášlování. Malování jsem ukončila napudrováním mého dekoltu včetně části prsou. Pak už se stačilo trochu učesat a nově sepnout v cop a byla jsem hotová. Koukla jsem na sebe do zrcadla a pak jsem vyndala z mé krabičky platíčko a vymáčkla si jednu tabletu. Hodila jsem jí do sklenky a zalila vodou. Koukala jsem se jak se pomalu rozpouští. Jen co se rozpustila jsem obsah sklenky najednou vypila a pak jsem si nalila ještě jednu sklenku.

Když jsem se vrátila k Honzovi, právě koukal na video z restaurace, kdy mě pod stolem prstil broskvičku. Jen co zjistil, že jsem už hotová si mě prohlédl a jen souhlasně zakýval hlavou. Opět se otočil na televizi a opět se koukal a já společně sním. Jen co na videu Honzova ruka zmizela ze záběru se video přepnulo a na obrazovce se objevily dlaždičky. Po chvilce mě došlo na co se koukám a to když do záběru vešel Michal společně se mnou. Byl to záběr do Honzovi sprchy a já se zase koukala na mé obdělávání a to tentokrát Michalem. Koukala jsem na svůj nepřítomný výraz a mimo stále tekoucí vody jsem slyšela mé vzdechy a prosby, aby nestříkal do mě. Ve videu už mě Michal položil na zem a začal si jej nad mým obličejem prohánět. Netrpělivě jsem čekala na finále videa, ale to nepřišlo, protože Honzovi začal zvonit mobil a on hned vypnul televizi a přijmul ho.

„Tak je čas. Můžeme jít všechno je připravený.“ Zvednul se z křesla a já se rozešla ke dveřím do oné místnosti, kde si mě včera podávaly s Michalem.

„Tam ne, jdeme k vám dolů.“

„Jako k nám do bytu, to ne! Co když se Petr vrátí dřív?“

„To není tvá starost, ty budeš jenom poslušně poslouchat a dělat vše co ti řeknu. Rozumíš?“  Řekl rázně Honza a již otvíral dveře od bytu a čekal na mě. Já jen automaticky odpověděla: „Ano Pane“, a už jsem pomalu kráčela po schodech dolů. Už zase jsem stála před dveřmi ale tentokrát u těch našich.

„Jdi rovnou do ložnice.“ Slyšela jsem další Honzův pokyn a tak jsem vešla dovnitř a rovnou šla do ložnice. Při vstupu do ložnice jsem si všimla dvou kamer na stativu  a dvou bílých deštníků, taktéž na stativech. Za mnou hned vešel Honza a za okamžik nato se deštníky rozzářily. Pokoj se prosvětlil a Honza mě naznačil, abych šla na postel, která byla nejvíce osvětlená. Sedla jsem si doprostřed postele a čekala co se bude dít dál.

„Tak se nestyď a pěkně se uvolni, jako včera. Hezky mě ukážeš jaká si poslušná kurvička a pěkně budeš plnit všechna má přání.“ Říkal mě Honza zatím co do ruky bral kameru.

„Pěkně se postaráš o tyhle  čtyři čuráky.“ A Otočil se ke dveřím, kterými postupně vstoupily čtyři úplně nazí muži no spíše kluci. To, že to byly romové bylo jasné na první pohled a ani mě to nepřekvapilo, jediné co mě trochu zarazilo, byly jejich schované obličeje v černých kuklách, které měli jen otvory pro oči a ústa. Chlapci se rozestavěli okolo postele a já si je postupně prohlížela. Ač jsem nechtěla, tak jsem se hned zaměřila na jejich údy, které byly ještě povadlé, ale už se jim evidentně začaly nalévat krví a postupně nabíraly na objemu i na délce. To že jsou cikáni dobře vybaveni se mě opět potvrdilo.  Pak jsem se zaměřila na jejich vysoké mlaďoučké a svalené postavy. Věkově, tak maximálně v mém věku, ale přesněji jsem to neodhadla, protože jsem se nemohla podívat dotyčným do obličejů.

Zatím co jsem si je prohlížela si nejdříve jeden a následně i ostatní začaly prohánět své ocasy a připravovat se na následující akci.

„Tak jak se ti líbí Lucko, budou ti stačit?“ Zeptal se mě Honza. Já se na něj hned otočila a určitě úplně rudá jsem jen špitla, že asi jo.

„Jen se nestyď a  řekni nám to pěkně nahlas, že se na ně už těšíš. Nebo snad chceš, abych se na tebe zlobil?“

„Ne to nechci!…..já se těším.“

„Tak to jsem rád. Tak se ukaž, jak umíš kouřit cikánský čůráky.“ A já jsem se poslušně natočila a do ruky uchopila nejblíže už skoro stojící ocas. Několikrát jsem mu přetáhla předkožku přes žalud a pak se více nahnula a začala kouřit. Za okamžik jsem po svém celém těle cítila neposedné ruce ostatních chlapců, kteří mě okamžitě vysvobodily kozičky z korzetu a pak jsem cítila jejich prsty, které mě dráždily po celém těle, ale hlavně na prsou a přes kalhotky na kundičce.

Automaticky jsem roztáhla nohy a tak jsem dala na obdiv svojí již vlhkou kundičku v kalhotkách, které ale během chvilky, nedočkavé prsty odsunuly na stranu a tak odhalily mojí svatyňku. Během chvilky do mě zaplul první prstík, kterého po chvilce doplnil další. Už jsem byla celá vlhká a nadržená, asi už naplno zabrala tabletka a má mysl myslela jen na to jedno a to nechat se od těch čtyřech ošukat. Cítila jsem strašné návaly vzrušení a jako bych celá hořela. Už jsem nejen kouřila, ale volnou rukou jsem si našla dalšího ptáka a začala ho honit a dráždit. Přitáhla jsem si ho blíže k sobě a pak jsem ochutnala i jeho, až jsem na střídačku kouřila oba. Zatím co jsem se starala o ty dva, tak ti ostatní si mě nastavily tak, abych na ně měla vyšpulený zadeček. Jen co jsem jej vyšpulila, projel mojí nastavenou buchtičkou jazyk, který pokračoval až k análku, kde chvilku kroužil okolo otvůrku, který pořádně naslinil. A vrátil se ke kundičce, ale mojí zadní dírce se začal věnovat něčí prst. Který byl asi něčím namazán, protože bez větších problémů vklouzl do mé zadní dírky. Z povzdálí jsem slyšela jak Honza rozdává pokyny co mají dělat a tak jsem byla okupovaná ze všech stran. Zatím co jsem stále na střídačku kouřila a honila kluky přede mnou. Ti za mnou se staraly o moje dírky zatím co jsem byla všemi ohmatávána. Po několika minutách se mezi sebou prostřídaly a já se tak začala starat o nové dva čuráky, které jsem ještě neochutnala. Ti druzí dva  mě zatím zbavily kalhotek úplně a jeden z těch dvou si lehl mezi mé nohy a rukama si můj klín přistrčil ke svým ústům a začal mě orálně uspokojovat. Jeho dlouhý jazyk projížděl mojí štěrbinu a vylizoval všechny mé šťávičky, které má kundička vytvářela. Opět jsem ucítila jak do mého análku vstoupil prst, který mě několikrát projel a pak ze mě vyjel, aby se k tomu jednomu přidal ještě jeden prst. Po chvilce jsem byla krásně vzrušená a uvolněná, takže ze mě opět prsty vysunul, aby jej nahradil svým údem. Kterého jsem cítila jak projíždí mezi půlkami a snaží se jej vtlačit do mě, a i když byl něčím namazán tak mu to moc nešlo, až jeden z kouřených se nahnul a dle pokynů Honzy roztáhl moje půlky co nejvíce od sebe a ještě několikrát poklepal prstem přímo na dírku, aby se uvolnila. Jeho pomoc byla znát a už jsem ucítila další útok, který se stal úspěšným a do mé prdélky vstoupil nejdřív žalud a následně celé velké snědé péro. Které po chvilce začalo pomalu přirážet, až se dostalo do tempa a celou délkou projíždělo můj análek, zatím co jeho koule narážely na mojí slintající kundičku, kterou stále vylizoval jazyk druhého cikána.

Z mého kouření mě vyrušily podivné záblesky, které se roznášely po místnosti. Když jsem právě chtěla vyměnit čuráky, jsem se otočila a uviděla jsem jak si mladík, který mě právě šukal do prdélky fotí čí dokonce natáčí své počínaní na mobil. Když si mě všiml jen na mě namířil objektiv mobilu a jen mě oznámil, že to má na památku. Už mě to bylo všechno jedno a hlavně bych se potřebovala udělat, abych se ještě více uvolnila, a proto se ještě více namáčkla na mého lízače, aby se dostal co nejhloub jazykem, ale nemělo to ten správný efekt a já potřebovala do kundičky něčí péro a bylo mě úplně jedno čí to bude, jen aby to bylo co nejdřív.

Mého stavu využil Honza, který se mě začal ptát, zda se mě to líbí, zda chci šukat čí zda chci zkusit dva najednou a já mu na vše odpovídala kladně.

„Tak je hezky popros a možná ti to splní, ale musíš hezky nahlas a do kamery.“ Řekl mě Honza a čekal jak zareaguju. Přestala jsem kouřit a otočila se na Honzu a nevěděla zda mám podlehnut svým pudům a ponížit se před nimi. Mé rozhodování urychlilo vysunutí čůráka z mé prdélky a přerušení lízání mé kundičky.

„Ošukejte mě prosím!“ Zakřičela jsem na ně, ale ani jeden z chlapců se k ničemu neměl.

„Tak jim to řekni, že to strašně moc potřebuješ.“ Řekl Honza a já poslušně řekla co chtěl, ale opět bez výsledku. Pochopila jsem, že je to hra a chtějí mě co nejvíce ponížit, tedy hlavně Honza, který to všechno řídil. Chtěl si ze mě udělat poslušnou a všehoschopnou kurvičku co ho bude na slovo poslouchat a mé podvědomí mě našeptávalo, že se již skoro stalo. Protože jsem zcela bez Honzových instrukcí, kluky začala prosit a dokonce jsem se začala i nabízet, kdy jsem se otočila a doširoka jsem na ně roztáhla nohy a prsty si rozvírala svojí kundičku. Prostě se to ve mě zlomilo a já dělala vše jen pro své uspokojení.

„Takhle se mě líbíš, tak to si zaslouží odměnu, můžeš si vybrat kdo tě bude šukat jako první.“ Jen co to Honza dořekl, chňapla jsem po prvním, který byl po ruce. Ten okamžitě zalehl mezi moje nohy a už chtěl do mě, ale já jej rukou zadržela a chtěla jsem, aby si vzal kondom. Dotyčný se otočil na Honzu a čekal co mu řekne a co má dělat.

„Neboj se, když budeš hodná a poslušná tak ti pocáká bříško, nebo obličej, nebo ti to nastříká do zadku, ale odedneška tě všichni budou šukat bez ochrany, teda až na jednu vyjímku, takže se snaž nebo jim dovolím stříkat do tvé kundy… je ti to jasný?“

„Jakou vyjímku?“ Zeptala jsem se, abych zjistila jak to myslí.

„No přeci tvůj manžílek má vyjímku.“ Řekl mě Honza a já na něj stále koukala a nevěděla jak to myslí.

„Ten tvůj Petříček, bude muset vždycky používat šprcku, dokud neřeknu jinak.“

Přemýšlela jsem nad Petrovou vyjímkou, ale ruku jsem poslušně položila vedle těla, a už jsem chlapce neodstrkovala. Mladík do mě okamžitě zajel, až po koule a začal mě dlouhými tahy obdělávat. Začala jsem hlasitě sténat a po chvilce jsem už pociťovala blížící se orgasmus. Ale můj prznitel ho ze mě pár minut před mým vrcholem vyndal a dodělal se rukou na má prsa a z části i na obličej. Spokojeně se nademnou sehnul a vášnivě mě začal líbat a já se tomu vůbec nebránila. To ho ale už odstrkoval další zájemce o mojí kundičku, který si mě nakonec popotáhl k sobě a nesadil si mě na sebe. Rukama jsem byla opřena o jeho hruď a nechala jsem se v rychlém tempu šukat na koníčka. Pádila jsem ke svému prvnímu orgasmu a tentokrát jsem se ho dočkala a za mohutného sténání jsem se zhroutila na holou snědou hruť. Mladík, ale ještě zdaleka nedosáhl svého a tak pokračoval v mém prznění. Má pozice vyprovokovala dalšího mladíka k návštěvě mého análku, který jsem na něj vystrkovala. Mé nechtěné pozvání bez odporu přijal a po chvilce jsem měla jedno péro v kundičce a druhé v zadečku. I když jim trvalo dlouho než se sehrály nakonec mě synchronizovaně mrdaly a já zažívala nepopsatelné pocity ze zaplněných obou dírek.  Chlapci si to užívaly stejně jako já a aby ani jeden nepřišel zkrátka, tak se po nějaké době prohodily.

Asi má úzká prdélka zapříčinila, že chlapec, který byl v mé prdélce to už déle nevydržel a za hlasitého hekání vypustil své semeno hluboko do mých střev. Poprvé v životě do mě někdo nastříkal semeno. Naštěstí do zadečku, ale ten pocit byl nepopsatelný a navíc podtržen mým druhým orgasmem. Celá jsem se rozklepala a doslova jsem oba ptáky ždímala. Ještě naštěstí, že se neudělal ten co mě mrdal do kundičky, ten to naštěstí vydržel a svojí nadílku mě o chvilku později nastříkal do mé otevřené pusy.

Zbýval poslední mladík, který mě ještě nemrdal, a podle jeho postoje bylo jasné, že si to nenechá ujít. Zatím co předchozí chlapci postupně odešly pryč, tak tenhle mladík, jen co se mu uvolnilo místo se na mě okamžitě vrhnul. Chytil mě za kotníky a nohy mě doširoka roztáhl. Měl krásný pohled na moje obě dírky, chvilku se jen koukal a asi si vybíral kam půjde nejdřív, až se rozhodl, že zkusí nejprve anál. Zajel do mě a vytlačil trocha spermatu předchozího návštěvníka ještě třikrát přirazil a opět celý vyjel, aby následně své kopí ponořil do kundičky. Naštěstí zasáhl Honza a zastavil ho, protože měl celý péro od spermatu. V tu chvíli mě to vůbec nenapadlo a nechala bych ho do mě vstoupit a bylo by asi vymalováno.

„Očisti ho! Nebo chceš děcko? Si řekni a já ti to zařídím.“ Během chvilky jsem oblizovala chlapcův úd a pečlivě jej čistila od spermatu.

„To by stačilo, tak pokračujte.“ A jak Honza požadoval, se stalo a do mé kundičky zajel mnou očistěný chlapcův úd a rozjel zběsilou jízdu k dalšímu mému orgasmu. Opět jsem se začala celá chvět a má buchtička se začala stahovat. Rukama jsem se chytla prostěradla a začala jsem celým tělem vycházet vstříc jeho přírazům. Až jsem asi na chvilku ztratila vědomí, protože se mě zatmělo před očima  a probralo mě až mé další neskutečné vyvrcholení, které doprovodilo několik výstřiků mých šťáviček z kundičky. Ani nevím kdy ze mě vyjel, ale když jsem se začala vracet do reality, ucítila jsem jak na můj obličej dopadají mohutné cákance mrdky. Začala jsem si je roztírat po obličeji a prsty oblizovala. Spokojeně jsem ležela a vydýchávala jsem předchozí orgasmus.

Honza mě stále natáčel a opět se mě začal ptát jak se mě to líbilo, jestli chci pokračovat. Všechno jsem mu opět odkejvala a tak přitvrdil.

„Kdo umí líp mrdal…cikán nebo bílej? Hned jsem mu odpověděla, že oni mrdaj líp.

„Chceš mrdat už jen s cikánama?“ Opět jsem poslušně a nahlas odpověděla Ano, ale jen co mě to došlo jsem hned vykřikla, že ne.

„První slovo platí, ale pro takovou kurvu by to nebyl žádný trest, budeš mrdat s kým ti řeknu Já.“

Řekl Honza a sehnul se před postel a pak se postavil a v ruce držel opravdu velký modrý robertek.

„Tady máš prvního modrýho zákazníka, tak se předveď.“ A hodil ho vedle mě.

Vzrušení ze mě stále nevyprchalo a tak jsem po něm šáhla a už jsem si jím projížděla svojí vlhkou úžlabinku. Byl opravdu obrovský a délkově překonával i Honzova ptáka, naštěstí ale nebyl tak objemný a od špičky se pomalu rozšiřoval, takže jsem neměla problém si jej zavést do své rozmrdané kundičky. Pomalu jsem se jím začala šukat, ale stále jsem si ho do sebe každým přírazem více zasouvala, až jsem narazila na mé dno. Cítila jsem jak špička naráží na děložní čípek a tak jsem se koukla kolik ho je ve mě. K mému překvapení k plnému zasunutí chybělo ještě dobrých šest možná osm čísel, ale v této poloze jsem dosáhla maxima. Nějakou dobu jsem se takto ukájela, ale byl čas na změnu, proto jsem si dřepla a robertka opřela o matraci a pomalu jsem se snažila na něj nasedávat. Ale nešlo mě to a když jsem jednou rukou držela robertka, tak jsem nezvládla udržet rovnováhu. Honzovi se tato poloha líbila, tak asi proto mě pomohl a uchopil robertka on. Já se mohla opřít o obě ruce a pomalu jsem se začala spouštět.

Cítila jsem, jak do mě proniká to ohromné umělohmotné monstrum a jen čekala až se dotkne dna mé pochvy. Ještě několik centimetrů a mého čípku se dotkla špička. Začala jsem se opět nadzvedávat, abych se zase spustila dolů a pak zase znova, až jsem se dostala do rytmu. Po chvilce jsem si uvědomila, že Honza mi robertkem chodí naproti. Při každém zasunutí jsem cítila, jak mě tlačí robertka hloub, i když se už dotýkal dna. Několikrát i docela surově zatlačil a já až vyjekla bolestí, kterou mě tím způsobil, ale maximální vzrušení jí okamžitě smazalo.  Postupně jsem si zvykla a už to ani moc nebolelo, jen to bylo nepříjemný. Toho Honza využil a když jsem se opět spouštěla dolu bez varování zprudka s velkou razancí protipohybem zastrčil robertka do mě. Dal do toho tolik síly až mě celou nadzvedl a já ztratila rovnováhu. Ruce jsem měla několik centimetrů nad matrací a vznášela jsem se jen na Honzově ruce, teda přesně řečeno jsem byla nabodnuta na plastovém kůlu, který Honza jen držel. Po chvilce během které jsem hlasitě křičela bolestí a překvapením, Honza  povolil a já jsem se opět posadila na postel. Opět jsem zakřičela bolestí, kterou mě způsobil úplně zaražený robertek. Citila jsem jak mě neskutečně bolestivě napíná  a tlačí na můj děložní čípek, který musel povolit a vpustit špičku toho monstra neboť jsem úplně seděla na Honzově ruce. Bolestí jsem se svalila na záda a ani se nehnula a mé počevní svaly se pokoušely modré monstrum vypudit ven, ale  tomu zabraňovala Honzova ruka, která jej stále přidržovala. Má kundička byla určitě maximálně roztažená, bez možností se cizího předmětu zbavit a uvolnit neskutečné napětí, které postupně přecházelo v směs neskutečných pocitů, které se nedají ani popsat. Vztáhla jsem ruku a chtěla jsem odstrčit Honzovu ruku, abych robertka ze sebe co nejdříve vyndala, ale byla jsem jak omámená a jen lehce se dotkla jeho ruky. Sjela jsem konečky prstů na svojí roztaženou štěrbinku a cítila jsem velkou vlhkost. Přejela jsem si přes svůj naběhlý poštěváček, který byl maximálně citlivý a mé doteky mě pomáhaly zapomenout na nepříjemný tlak.

„Ještě chviličku vydrž Lucinko, ještě minutku a vyndám ho. Tvoje kundička si musí zvykat na pořádný dlouhý péra a tenhle macek tě pořádně připraví.“ Říkal mě Honza, když si všiml jak se snažím o vyndání. Když si všiml, že jsem rukou přejela na poštěváček a začala jsem se dráždit, už jen dodal:„ Hodná kurvička.“

Z jeho minutky se staly asi tři možná čtyři a až teprve potom jsem ucítila, jak ze mě pomalu vyjíždí robertek ven. Asi v půlce Honza na chvilku vysunování zastavil a zase kousek zajel dovnitř, aby pak následně zase opět začal s vysouváním. Při tom mě detailně zabíral kamerou obličej a natáčel mojí reakci na opětovné zasouvání. Můj vystrašený výraz ho dostatečně uspokojil a byl spokojen. Pak už zamířil objektiv na mojí buchtičku a v detailu snímal jak jí modrý robertek opouští. Cítila jsem nesmírné uvolnění a hned co Honza vstal od mé postele, jsem si svojí kačenku projela dvěma prsty, které zajely do rozevřené vlhké kundičky z které vytékalo velké množství mých šťáv. Pokusila jsem se stáhnout poševní svaly, ale nešlo to. Opřela jsem se o loket a koukla se do svého rozkroku, kde jsem spatřila tmavě rudou rozevřenou kundu.  Dlouho jsem si svojí roztaženou kundičku prohlížela a doufala, že se zase stáhne do původní podoby. Kdyby jí takhle spatřil Péťa, hned by mu došlo, že jsem mu nevěrná. Pak jsem si uvědomila, co jsem mu slíbila a hned mě došlo, že do večera se to nespraví.

„Cos to udělal, se koukni jak vypadá! Až mě Petr takhle večer uvidí, tak mu dojde co jsem dělala za jeho zády.“ Vykřikla jsem na Honzu, který ale nesdílel mé obavy, protože měl jednoduché řešení.

„Tak mu jí dneska neukážeš.“

„Ale já mu slíbila, že se sním dneska pomiluju.“

„Ty si mě neslyšela, říkám ti, že mu jí dneska neukážeš. Dneska mrdáš jenom s náma.“

„Když on bude strašně…..“

„Dneska sním prostě šukat nebudeš!“ Přerušil mojí větu Honza a po chvilce ještě hvízdnul.

Měla jsem na krajíčku, abych nezačala brečet, když se opět otevřely dveře a do místnosti se vrátily ti čtyři mladíci. Stále měly na hlavách černé kukly, ale tentokrát jim už jejich ocasy tvrdě stály.

„Tak kurvičko, rozjedeme druhé kolo. Martine začni…nejdřív jí projeď kundu a pak se jí udělej do zadku.“  Slyšela jsem co mě čeká a koukala jak se ke mě blíží jeden z chlapců. Pak Honza odložil kameru a šel k těm třem zbývajícím klukům a začal se s nimi o něčem bavit. Na mě zatím nalehl ten, kterého Honza oslovil jako Martina. Ten hned nasměroval svůj ohon do mé kundičky. Jen jsem hekla, jak ho do mě okamžitě zarazil a začal rychle šukat mojí kundičku. Chvilku si hrál s mými prsy a pak se sklonil a hned se semnou začal líbat. Naše jazyky se proplétaly a sliny se mísily za stálého mačkání koziček a projíždění kundičky. Několik minut to trvalo, až mě chytl pod stehny a nohy mě natlačil na moje bříško. Ještě více posunul mé nohy, až jsem měla kolena u hlavy. Roztáhl mě více nohy, a má kolena se dotkli madrace a já viděla přímo na svojí broskvičku, do které stále zajížděl velký úd, který se celý lesk od mých šťáv. Koukala jsem se jak do mě zcela vniká a jeho podbřišek naráží na můj. Po nějaké chvíli zcela vyjel, ale hned zajel do mého zadečku. Opět jsem vyjekla, protože jsem to nečekala. Naštěstí mé šťávy jak na penisu, tak na zadečku pomohly k hladkému průniku. Opět do mě začal vnikat až po koule v rychlém tempu a protože má prdelka byla o dost těsnější, tak to byla jen krátká chvilka a já ucítila jak do mích střev proudí cikánovo sperma. Ještě několikrát přirazil než opustil mojí prdélku a pak mě hned předal dalšímu, ten okamžitě  zajel do mé vycákané prdelky a začal mě opět projíždět. Po chvilce ze mě zcela vyjel, ale jen co si rukou otřel svůj penis od kolegova spermatu a mých šťáv opět do mě zajel. Ukázal mě co setřel ze svého ptáka a hned mi svojí ruku otřel o mé rty.

„Lízej děvko!“ Zařval na mě co po mě chce a já poslušně olízla jeho dlaň a pak postupně jeho prsty. Zaznamenala jsem zvláštní  slano hořkou chuť a cítila jako by ocet, asi to byla směs nejen semene a mých šťáv ale i našeho potu. Ještě jsem si oblízla rty, když opět ze mě vyjel a celé se to opakovalo, jen tentokrát na mě už nemusel křičet co mám udělat a já hned co ke mě vztáhl ruku začala s očistou. A to se pak opakovalo ještě dvakrát. Chtěl i po třetí, ale tomu zabránila jeho ejakulace, a tak místo ruky mě před obličej dal k očistě celé své péro. Skoro jak profesionálka jsem mu jej očistila a on spokojeně slezl z postele a uvolnil tak místo dalšímu.

Já stále ve stejné pozici čekala na dalšího, chvilku mu to trvalo, ale nakonec se objevil a hned do mě jeho klacek zcela zaplul, až se ozval nelichotivý zvuk unikajícího plynu, který vytlačil  jeho čůrák když do mé rozevřené prdélky rychle vstoupil. Pak se už ozýval jen mlaskot a mé a jeho vzdechy. Po těch předcházejících, kteří mě šukaly ve stejné pozici mě tenhle ještě více přetočil, až jsem už skoro přepadávala dozadu. Dělala jsem jako by svíčku, ale zatím co jsem měla svojí prdélku vysoko nad hlavou a záda si podpírala rukama, tak nohama jsem se za hlavou opírala o madraci. Zatím co mě mladý cikán jednou nohou překročil  a ocitl se přímo nade mnou. Své péro si rukou tlačil přímo pod sebe a aby do mě mohl pronikat musel se pokaždé pokrčit. Byla to pro něj docela náročná pozice, a proto si mě po několika minutách opět začal štelovat. Tentokrát do mé prdélky zajel zezadu, ale nebyla jsem na čtyřech, ale oba jsme klečely. Já se držela za čelo postele, zatím co on má prsa a přitom mě líbal na můj krk. A zase přišla změna a já tentokrát ležela na boku a on si mou levou nohu položil na své rameno a zase zajel do mého zadečku. Udělal se, až když mě šukal klasicky zezad a stejně jako ostatní to všechno nastříkal do mých střev. Byla jsem po těch třech docela dost unavená a hlavně jsem se vůbec nepřiblížila k vyvrcholení, prostě mě prznění mého zadečku vůbec nevzrušovalo.

A tak když si mě poslední chlapec přetočil na záda a zaujal klasickou polohu 69, kdy mě začal hned jazykem lízat mojí kundičku a já mu začala kouřit. Byla jsem spokojená, ale hlavně jsem cítila vzrůstající vzrušení, a po té co mojí kundičku začal prstit jsem už byla jen několik minutek, před vyvrcholením. A tak, když se otočil a do mé kundičky zajel, bylo hotovo. Mým tělem otřásl orgasmus. Nebyl sice tak intenzivní, jako ty na začátku, ale v danou chvíli zcela postačující. Prostě klasika, kterou jsem před několika dny považovala za absolutní vrchol, který mě mohl dopřát jenom můj manžel, ale dnes už jsem věděla a především za poslední dny zažila věci, o kterých se mě nezdálo ani v těch nejerotičtějších a nejperverznějších snech.

Byla jsem už po tom všem strašně unavená a to poslední vyvrcholení mě doslova vysálo všechnu energii a tak jsem nehnutě ležela a čekala, až se ten poslední udělá. Ty chvíle, kdy jsem čekal až se udělá jsem opět začala myslet na  Petra, který někde u strýce už od pátku pomáhá na stavbě, tak já celou tu dobu se mu doma kurvím s cikánama. Opět jsem přemítala co když na to příjde…co budu dělat?…jak se zachová? a mnoho dalších otázek, ale bez odpovědi. Naštěstí můj tok myšlenek přerušilo mladíkovo vyvrcholení, který mě svým spermatem postříkal bříško.

„No vidíš jak si šikovná kurvička“ Spokojeně řekl Honza a já ani nevím proč jsem se na něj spokojeně usmála. Ale hned jsem si lehla a zavřela oči, protože jsem byla po tom všem opravdu unavená.

„Měla bys tu rychle uklidit za hodinku tu budeš mít manžílka, tak abys to stihla. Přeci nechceš, aby to zjistil? “ Řekl docela nahlas Honza, protože si všimnul, že mám zavřené oči a asi si myslel, že jsem usnula. Ta informace mě docela rychle probrala a já hned vyskočila a tak jak jsem byla, tedy úplně nahá jsem začala uklízet.

„Lehni si na záda, musíme udělat opatření..“

„Jaké opatření? Co chceš dělat?“ Nechápavě jsem se na Honzu otočila a čekala nějaké vysvětlení

„No snad nechceš, aby to ten tvůj zjistil….já mu nic neřeknu a ty určitě taky ne, ale kdyby vyděl tu tvojí rozmrdanou kundu a prdel, tak by mu to hned došlo, že se mu kurvíš.“

„A jak tomu chceš zabránit, je to můj manžel?“ Nechápavě jsem se ho zeptala, protože jsem netušila jak by tomu on mohl zabránit.

„No úplně jednoduše.“ A strčil do mě a já spadla na postel. Svojí velkou rukou mě přimáčkl k posteli a hned na to jsem ucítila na podbřišku šimrání. Zvedla jsem hlavu a koukla se dolů co tam dělá.

„Co to děláš? …co tam maluješ?“ Nechápavě jsem se ptala, protože jsem zahlédla v jeho ruce velkou tlustou fixu.

„No tak klid, prostě se budeš muset snažit , aby to tvůj manžel neviděl, a né abys to umyla, o to se postarám já…..rozumíš?“ A konečně mě pustil. Hned jsem si sedla a koukla se co tam načmáral.

„Proč mě pořád tak ponižuješ? Smaž to…. já sním dnes spát nebudu, na něco se vymluvím, ale tohle si umyju.“

„Umyju ti to zítra Já, teda když budeš poslušná……třeba to jenom nově obtáhnu.“ Uzavřel hovor s úsměven na rtu Honza. A  já jen  mlčky koukala na svůj podbřišek kde bylo lihovým fixem napsáno…..“JSEM CIKÁNSKÁ DĚVKA“

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Super. Uz aby byl dalsi dil…

  2. kdy bude další

  3. Kolikrát to tady ještě mají lidi psát? Už jsou další díly. Na starém paroháči jich bylo snad 8 nebo 9. Zkuste trochu hledat na tom internetu.

  4. Spíš teď investuj čas do Výletu do Tater. To je super a už to je pěkně vostrý po 3 dílu. Podnájem už byl moc roztahanej ke konci, David jí za celejch 7 dílů ani jednou nevystříkal.

    Lepší je i míň dílů, ale s pořádným závěrem jako třeba „Jsem zlobivá mrcha“ nebo „Můžu si za to sám“ kde se nakonec dočkáš všeho, i toho oplodnění. Než to pořád uměle natahovat na přání publika a nakonec tam chybí to ukončení.

    Klasický příklad je Krutý trest za nevěru, kde se frekvence nových dílu pořád zvětšovala. Ale místo aby se šlo do závěru, tak ho pořád někdo prosil at píše dál a nakonec to dopadlo přesně jak už tam někdo psal, že už nejsou ani nové díly a ani pořádné ukončení.

  5. fajn díl.bude další?a kdy se zapojí strejda a ten doktor

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *