Podnájem 6.díl

Upřeně jsem se koukala na dvě stojící postavy asi pět metrů přede mnou. Nevěřícně jsem se otočila na Honzu se slzami na krajíčku. Proč mě tohle všechno dělá? Proč mě tak ponižuje? Byla jsem už smířená, že mě Honza s Michalem budou prznit, ale vodit mě skoro nahou mezi cizí lidi a ke všemu ukazovat svým kamarádům to se mě zdálo dost za hranou, ale Honza byl očividně jiného názoru a za ruku mě vedl no spíše táhl ke svým kamarádům.

Jen co jsme přišly ke stolu začalo vroucné vítání. Chlapi si podávaly ruce, pak se začali objímat a poplácávat po zádech, přitom všem si stále něco povídaly romsky. Já stála jak opařená a jen jsem to pozorovala a čekala co se bude dít. Po chvilce se na mě Honza otočil a přitáhl si mě ještě blíž k sobě a začal mě představovat přítomným kamarádům, kteří okamžitě přistoupily ke mě a postupně se semnou přivítaly polibkem na tvář a obětím. Zároveň se mě představily, takže jsem se dozvěděla, že ten vysoký hubený se jmenuje Michal a ten druhý silnější, ale hlavně holohlavý je Dominik. Michal mě následně  odsunul židli a gestem mě naznačil, abych si sedla k jejich stolu. Já se otočila na Honzu a chtěla se zeptat zda můžu, ale nemusela jsem, protože mě Honza rukou naznačil, že si mohu sednout. A já si tedy po Honzově svolení sedla. Jen jsem při sedu měla problém s krátkou sukní, tedy hlavně s absencí kalhotek. V autě mě to nevadilo, tam byl jenom Honza, ale tady bylo minimálně 30 lidí, ale hlavně hned vedle mě stáli  ti dva cikáni. Proto co jsem si sedla jsem se snažila o co nejrychlejší zasunutí nohou pod stůl, ale Michal určitě naschvál přidržel židli a až po chvilce jí pustil a já se mohla zasunout pod stůl. Moc dobře jsem si všimla Honzy a Dominika jak se koukají do mého rozkroku a proto jsem si oddychla, když jsem jej skryla před jejich zraky.

Jen co jsem se usadila si sedly i ostatní. Honza si sedl vedle mě, zatím co Michal s Dominikem si sedli naproti nám. Chlapi si hned začali něco povídat a to zase v romštině, takže jsem zase ničemu nerozuměla. Jejich rozhovor přerušil až příchod číšníka, který přinesl nápojový lístek a zeptal se nás zda budeme jíst. Honza okamžitě objednal tři piva a bílé víno pro mě a požádal o jídelní lístek. Poté co odešel číšník se pánové začaly opět bavit a já jen seděla a snažila jsem se aspoň něčemu porozumět, ale zaslechla jsem jen pár jmen a to hlavně to moje, ale několikrát jsem slyšela i jména Michal a Petr. Hlavní slovo postupně převzal Honza a ti dva hlavně poslouchali a jen sem tam se na něco asi zeptaly. Po několika minutách jsem pochopila, že jim Honza povídá o mě. Mojí domněnku potvrdil Honza, který se po dlouhém monologu na mě otočil a rukou mě k sobě přitáhl a ústy se přiblížil k mému levému uchu. Začal mě do něj jakoby šeptat, ale bylo mě jasné, že chce aby to ti dva slyšely. Nejdříve řekl jen:„ že mám pravdu Lucinko?“ Ale na to jsem nijak nezareagovala a stále jen mlčky seděla.

„No tak! Jen se přiznej jaká si kurvička.“ Otočila jsem se na Honzu a na chvilku se podívala do jeho očí a pak zpátky na ty dva kamarády. Následně jsem ucítila jak mě Honza pobídl rukou k odpovědi. Sklopila  jsem svůj zrak a potichu řekla co si Honza přál.

„Nahlas! Nebylo tě vůbec slyšet. Snad se nestydíš? No tak co jsi moje?“ A opět do mě strčil.

Zvedla jsem hlavu a koukla na ty dva naproti a docela nahlas jsem řekla:„Ano, jsem tvoje kurvička“.

A při tom jsem se otočila na Honzu, ale svůj pohled jsem hned sklopila, protože hned vedle Honzy stál mladý  číšník, který nesl objednané pití a stoprocentně musel slyšet mojí odpověď. Myslela jsem, že se propadnu hanbou, zatím co Dominik s Michalem z toho měli velkou srandu a oba se začali nahlas smát.  Číšník, který vypadal asi tak na 16 let rychle položil pití a okamžitě zmizel. Asi tady dělá praxi a musí obsluhovat takové individua. Co si asi o mě ten kluk myslel? Mladá bílá holka a dělá kurvičku 40-ti letému cikánovi. Koukala jsem se do svého klína a v hlavě se mě honilo mnoho myšlenek a otázek, ale bez odpovědi co bych měla udělat, abych se z této situace dostala. Stále jsem nemohla uvěřit, kam až to zašlo a co všechno jsem provedla, abych se uchránila před prozrazením. Jediné co bylo úplně jednoznačné, bylo že se z toho už bez prozrazení jen tak nedostanu a jediné o co se mohu snažit je, aby to Honza neprozradil a to znamenalo jediné, budu muset plnit jeho požadavky, abych mu nedala důvod to na mě říct třeba Péťovi. Těch důkazů co na mě měl bylo moc a moc a dobře jsem věděla, že si je toho dobře vědom a proto si dovoluje čím dál tím více. Nebo, že by si mě jen zkoušel, kam až jsem schopná zajít či, že by to byl takový perverzák a prostě to dělá, protože se mu to líbí někoho ovládat a já jsem byla jen v nesprávný čas na nesprávném místě a on toho využil…?

Z mého přemýšlení mě vyrušila Honzova ruka, která se dotkla mého stehna. Jemně jej zmáčkl a pomalu ruku posouval k mému klínu. Když se rukou dotkl okraje mých miny šatiček, tak jsem sebou cukla a na jeho ruku položila svojí a snažila se zabránit dalšímu pohybu. Prosebně jsem vzhlédla k Honzovi a snažila jsem se ho jen mimikou bez jediného slova zastavit, aby nepokračoval. Ale bylo to marné a i přes mojí snahu ho zastavit se jeho prsty již dostaly za okraj sukně. A protože má sukénka byla opravdu krátká, tak stačilo jen opravdu málo a již jsem na své štěrbince ucítila dotek. Chtěla jsem své nohy dát co nejvíce k sobě, ale jen při náznaku mé obrany začal Honza nesouhlasně kývat hlavou a já ho hned uposlechla, protože jsem se bála, aby to nevnímal jako neuposlechnutí a já bych se dostala ještě do větších nepříjemností. Během chvilky jsem již cítila jak po mé štěrbince projíždí několik prstů a já už poslušně sundala svojí ruku z Honzovi a trochu se i vysunula z pod stolu, aby měl Honza lepší přístup. Jen co jsem se odsunula, tak jsem uchopila skleničku s vínem a skoro celou jsem jí vypila. V mém klíně byla už celá Honzova ruka a mě nezbylo nic jiného než své nohy ještě více roztáhnout. Má sukně se již vyhrnula úplně a tak Honza měl krásný výhled na své počínání, které nebylo bez následků. Má broskvička začala pouštět šťávičku a po té  co se Honzovi prsty zaměřily na můj poštěváček jsem musela zhluboka dýchat, a musela jsem se velmi snažit abych náhodou nevzdechla. Křečovitě jsem se držela už prázdné skleničky a upřeně jsem se koukala před sebe na Dominika a Michala, kteří stále vedly rozhovor s Honzou, který dělal jako by nic. Ale podle jejich výrazů jsem moc dobře věděla, že vědí co se děje. Hlavně Dominik na mě upřeně koukal a jakoby nenápadně se snažil nadzvedávat, aby mohl pohlédnout přes roh stolu.

„Slečno….mohu vám dolít?“ Z ničeho nic se ozval za mými zády číšník. Prudce jsem otočila hlavu a uviděla jsem mladého číšníka, který se přímo koukal do mého rozkroku a přestal s tím až, když se na něj otočil i Honza, který ale s mým drážděním nepřestal ani při přítomnosti mladého číšníka. Číšník byl očividně vyveden z míry a až po nějaké chvilce zopakoval svojí otázku a své ruce s lahví vína natáhl před sebe. Já jsem automaticky natáhla ruku se skleničkou a souhlasně jsem kývla hlavou, protože jsem se bála, že bych spíše vydala nesrozumitelný vzdech.

Číšník začal velice pomalu dolévat víno, zatím co Honza zrychlil mé dráždění a když byla sklenka z půli plná, tak do mé dírky zajel jedním prstem. Opět jsem sebou cukla a zakousla jsem se do svých rtů, protože jinak bych vykřikla. Mé cuknutí zapříčinilo i polití mé ruky vínem, na což se mě hned začal číšník omlouvat, že nechtěl a hned položil láhev na stůl a začal mě utírat ubrouskem. Opět jsem se koukla na číšníka a chtěla mu říct, že se nic nestalo, ale ten skoro s otevřenou hubou koukal do mého rozkroku a již jen automaticky se snažil o utření mé polité ruky.

Všechno ukončil Honza, který nejprve vyjel svým prstem z mé kundičky a pak dal ruku pryč úplně. Svojí ulepenou rukou od mých šťáv uchopil půllitr a na ex jej vypil a hned jej podal číšníkovi.

„Já si dám ještě jedno a přines nám jídelák.“ Číšník odtrhl oči od mého klína a od Honzy si vzal ulepený půllitr a bez jediného slova se otočil a odešel.

Opět jsem se napila vína a jen co jsem položila skoro prázdnou sklenku, tak se postavil Dominik vzal zapomenutou láhev s vínem a udělal okolo stolu kolečko, které mělo jediný důvod a to ten, aby se mohl při nalévání koukat do mého klína. Jen co dolil přišel číšník s pivem a jídelním lístkem a hned odešel.

Dominik si opět sedl a rukou si utřel svojí opocenou holou lebku a pak se napil piva. Spokojeně se opřel o opěradlo a koukl ne mě a pak na Honzu a česky řekl: „Už se těším…to bude něco“ a zase se napil piva. Hned jsem zpozorněla a začala přemýšlet co tím chtěl říct a pomalu jsem začala tušit co mě asi čeká, ale aby toho nebylo málo, tak jsem si všimla jak naproti mě sedící Michal vyndal z pod stolu svojí ruku, v níž držel malou černou krabičku na které jsem zřetelně přečetla stříbrný nápis GoPro HERO4. A hned mě to došlo ty hajzlové to měli domluvený a všechno si to natáčely. Opět jsem měla slzy na krajíčku a chtěla jsem vstat, ale Honza mě chytil za ruku a zeptal se mě kam jdu. Rychle jsem mu odpověděla, že musím na wc. Podezíravě se na mě koukl, ale nakonec mě pustil. Rychle jsem se postavila a jako první jsem si urovnala sukni a pak rychle šla k záchodům. V půli cesty jsem potkala číšníka, který šel k našemu stolu, ale nezapomněl si mě důkladně prohlédnout.

Jen co jsem vstoupila na dámy jsem zamířila k umyvadlu a opláchla si trochu obličej, docela dlouho jsem se na sebe koukala do zrcadla. Cítila jsem jak se celá klepu a tak jsem si šla radši sednout do kabinky na záchod a v hlavě jsem si začala rovnat mé zmatené myšlenky a domněnky, co všechno budu muset udělat, abych ukojila Honzovi perverzní choutky. To že se na mě nebere žádný ohled  a vlastně jsem se stala jeho hračkou, která nemá žádná práva, ale jen povinnosti, tak to byla  snad ta nejhorší věc co se mě pořád točila v hlavě a nevěděla jsem jak se s tím vyrovnat a co bych měla dělat. Další myšlenky byli typu co by kdyby, a pokaždé mě vycházelo že, když se o něco pokusím, tak bude následovat trest. Další myšlenky směřovaly na mého Péťu a to hlavně zda to na mě nepozná, že se mu kurvím s cikánama. Zda by to pochopil, že jsem k tomu byla donucena, ale hned jsem si vzpomněla na můj výraz na několika fotkách a mé počínání na videích, které jasně dokazovaly mé uspokojení a hlavně že jsem to dělala dobrovolně bez náznaku odporu. Všechny důkazy byly proti mě a pravdu o tom všem vím jen já a Honza.

Pomalu jsem vstala a šla ven. Zastavila jsem se ještě u zrcadla a ještě jsem se trochu upravila a pak už jsem šla pomalu k našemu stolu, bez jediné myšlenky jsem přišla a hned si sedla. Honza se na mě s úsměvem kouknul  a řekl mě, že mě objednal jídlo. Jen jsem poslušně poděkovala a ani se ho nezeptala co mě objednal.

Pánové se už bavily česky a mě si moc nevšímali, jen když jsem dopila víno, tak mě Michal okamžitě dolil, a při dalším dolití již naplnil jen čtvrtku sklenky, protože láhev byla prázdná. Honza se zatím bavil s Dominikem o nějakém novém zboží, jen jsem nepochopila o co se jedná. Pak se do rozhovoru zapojil i Michal, který začal řešit nějaké jiné záležitosti, z kterých jsem nakonec pochopila, že Michal a Honza mají spolu nějakou firmu, kde pracuje i Dominik. Ale určitě to není žádná stavební firma, jak nám na začátku tvrdil Mirek.

Ještě několik minut jsem je mlčky poslouchala a jen několikrát jsem zpozorněla, když několikrát začaly opět mluvit romsky a po nějaké době se opět vrátily k češtině. Tak trochu jsem tušila, že se ty řeči týkají mě, ale  to byla jenom domněnka. Asi po čtvrt hodině začali nosit na stůl jídlo. Chlapy si objednaly steaky, zatím co mě přinesly nějaký salát a místo vína donesl skleničku s minerálkou. Byla sem docela naštvaná protože jsem měla opravdu hlad a hlavně jsem toho už dost vypila a potřebovala jsem to něčím zajíst a naopak jsem byla ráda za tu minerálku, protože více vína bych určitě nezvládla. Po chvilce se mě docela ulevilo, když i mě číšník přinesl steak a já se celá rozzářila štěstím a hned jsem se do něj pustila přeci jen jsem po těch výkonech u Honzy doma měla velký hlad. Chlapi se zase dali do smíchu a já pochopila, že to zase vymysleli oni a to jen, aby mě zase potrápily.

Docela rychle jsem do sebe naházela přes půlku steaku, který jsem postupně zapila minerálkou a pak jsem ještě ochutnala trochu salátu. Zbytek jsem nechala na talíři a řekla jsem, že už víc nesním a sytá jsem koukala jak dojídají ti tři. Jako poslední dojedl Michal na což Honza hned zavolal na číšníka a že budeme platit. Koukl se na hodinky a pánům na proti sobě jen řekl, že máme zpoždění, ale že to je jen pár minut a hned nato vstal a já vstala automaticky sním.

„My už jdeme, zaplať to za nás“ A hodil před Dominika tisícovku a hned nato se otočil a za ruku mě vedl k východu a pak už ven. Venku jsme šly přes parkoviště a přechod, až jsme stáli pod neonovým nápisem „EROTIC SHOP“ těsně u dveří si mě Honza ještě prohlídnul a důrazně mě řekl, abych byla poslušná a že když budu, tak mě čeká odměna. Hned nato, ale nezapomněl zmínit, že za neposlušnost mě čeká trest. A již mě opět zatáhl za ruku a táhl mě do dveří obchodu, které byly neprůhledně zalepeny.

Nad mojí hlavou se ozvalo cinknutí zvonečku, který ohlašoval otevírající se dveře. A přede mnou se otevřel úplně nový svět, všude okolo byly skleněné vitríny plné různých předmětů, kde bylo vystaveno mnoho druhů robertků a vibrátorů různých barev a velikostí, ale mnoho předmětů jsem neidentifikovala, ani jsem neměla čas si je pořádně prohlédnout. Protože jsem byla stále za ruku vedena dál do obchodu. Honza se zastavil u velkého skleněného pultu, za kterým stála  docela mladá žena. Typovala bych jí tak na třicet možná i míň.

Honza jí slušně pozdravil a dokonce jí oslovil jménem. Hned nato se jí omluvil za zpoždění a následně řekl, že jdeme rovnou do trojky a podal jí nějakou obálku. Martina jej přátelsky pozdravila a vzala si obálku a řekla mu, že je vše připraveno. Honza se otočil vzal mě okolo pasu a již pomalu jsme šly uličkou mezi regály. Já koukala okolo sobe a koukala po těch všech předmětech v regálech a na to množství erotického prádla, které zda bylo také vystaveno a tak nějak zvláštně mě to nepřišlo ani divný a snad bych i ocenila, kdybych si to mohla důkladněji prohlédnout, ale to už Honza odhrnul závěs a vstoupily jsme do další místností, kde byly také regály, ale byly plné DVD obalů. Hned jsem pochopila že to je asi něco jako videopůjčovna, ale s pornem. A jak jsme šli postupně dál na druhý konec místnosti jsem si četla nad regály velké nadpisy. ..ASIATKY…GANGBANG…GAY…FETIŠ…TEEN…BDSM.

Mezi regály jsem zahlédla několik lidí, určitě zákazníků, kteří si vybíraly filmy, bez překvapení samí muži různého věku. Docela mě překvapil asi tak 60-ti letý stařík v oddělení Teen, který už v ruce držel dva obaly a třetí si prohlížel. Dohromady tam mezi regály mohlo být asi tak šest chlapů.

Ale to už jsme se dostaly skoro na konec místnosti, kde jsme zahnuly doprava a vešly do další místnosti no spíše chodby, která vedla jako by nazpět a po levé straně byly asi po dvou metrech rozestoupeny dveře nad kterými svítilo červené nebo zelené světlo a každé dveře na sobě měli velké číslo. Hned mě napadlo, že to jsou asi pornokabinky, kde si zákazníci pouští porno, ale poté co Honza otevřel dveře číslo 3, jsem už ten dojem neměla, na přední straně byla plochá obrazovka to ano, ale jinak to byla jen úzká docela dlouhá bílá místnůstka, s lavicí pod televizí na která byla položena taška. Celou místnůstkou se nesla reprodukovaná hudba, že jsem si připadala jak v převlékací kabince, někde v obchodním domě.  Obrátila jsem se na Honzu a čekala co bude následovat.

„Podej mě tu brašnu.“ Řekl mě Honza a já poslušně došla pro docela těžkou brašnu, kterou jsem okamžitě předala do Honzových rukou.

„Sedni si zatím a sundej si ty šaty.“ A já poslušně provedla vše o co po mě Honza požadoval. Po chvilce, už zcela nahá jsem si sedla na čalouněnou lavičku a pozorovala jsem Honzu. Ten z brašny právě vytahoval nějaké kabely a pak vytáhnul docela velkou kameru do které zastrčil pár kabelů, a pak jeden zastrčil do panelu ve zdi hned vedle dveří a zmáčkl nějaké tlačítko. Nad mojí hlavou se pustila obrazovka. Otočila jsem se na ní a spatřila jsem na obrazovce sebe, jak sedím na lavici a koukám na obrazovku. Otočila jsem se na Honzu, a chtěla jsem se ho zeptat co to má znamenat, ale nevěděla jsem na co se ho mám přesně zeptat, protože jsem to stále nepochopila. Ale ta kamera v Honzových rukách říkala úplně jasně, že se bude šukat.

„Tak můžeme začít, tak abys věděla co tě čeká, tak zaprvé si tě chci vyzkoušet jaká si poslušná kurvička a proto jsme tady a za druhé se naučíš jak to zde chodí.“ Koukala jsem na něj a pořád mě to nedocházelo co po mě vlastně chce. To si už ale Honza volnou rukou vytáhl z kalhot svého čuráka a pár krát si jej pohonil. Pak jej pustil a na zdi zmáčknul další tlačítko, které začalo svítit červeně.

„Tak se ukaž jak umíš kouřit.“ A rukou mě pokynul, abych šla k němu. Já jak to nejposlušnější zvířátko okamžitě přišla k němu a klekla si před něj a již jsem v ruce držela zatím povadlé hnědé monstrum. Cítila jsem jak se postupně nalévá krví a pomalu jsem jej začala honit. Obnažila jsem žalud a už jsem se přibližovala ústy ke špičce. Honza se opřel o dveře a na hlavu mě položil svojí obrovskou ruku, ani nemusel nijak tlačit a já už sama dobrovolně přimkla rty na jeho žalud a jazykem jsem slízla kapku , která se Honzovi udělala na špičce. Ještě párkrát jsem jej oblízla a pak už jsem jej začala kouřit, zatím teda jen žalud protože mě to bylo o dost příjemnější než hluboké kouření a rači jsem ho jednou rukou honila.

„No šikovná kurvička, ale to by stačilo a hezky rychle se jdi postarat o támhle toho krasavce.“ Hned jsem nechala kouření a vzhlédla vzhůru přímo do objektivu kamery, abych se koukla na Honzu jak to myslí. Ale přes tu kameru jsem ho hned neviděla jen jeho ruku a hlavně ukazováček, který směřoval na levo za mně. Hned jsem se tím směrem otočila a koukala jsem na stěnu v které najednou byl docela velký oválný otvor, ale hlavně z otvoru vyčuhovalo docela velký ztopořený bílí péro. Snad to víno čí že jsem neviděla majitele toho čuráka, jsem se poslušně přesunula a nejdříve jsem si jej začala z blízka prohlížet. Byl to opravdu výstavní kousek, dokonale oholen s velkým odhaleným žaludem. Vzala jsem jej do ruky a hned jsem zjistila, že je i docela silný, né tedy tak silný jako ho má Honza, ale byl o dost větší než má můj Petr a to jak do šířky tak do délky.

Automaticky jsem jej začala honit, zatím co si ke mě přiklekl Honza a v detailu točil mojí práci rukou. Z po za kamery jsem uslyšela i několik rad co a jak mám dělat, až jsem nakonec dostala rozkaz jej začít kouřit. Ještě jednou jsem to péro nadzvedla a již jsem jazykem jela od spodku nahoru k uzdičce a pak jsem projela špičkou jazyka přes dírku a pak jsem již doslova spolkla žalud a začala jsem jej kouřit, jak nejlépe jsem uměla. Honza mě stále v detailu natáčel a pořád dokolečka jsem slyšela jak šeptá… že jsem šikovná kurvička, jak mě to dobře naučily. Dále jsem slyšela jak pomlouvá mého Péťu, že má malého čuráka a že takhle vypadá pořádný bílý péro pro takovou kurvu, jako jsem já. Jeho slova jsem zaznamenala, ale nijak jsem na ně nereagovala. A jediné o co jsem se starala bylo to cizí péro přede mnou. Ten pocit, že kouřím čuráka cizímu chlapovi, kterého jsem nikdy neviděla byl zvláštní a vzrušující zároveň.

Už nějakou dobu jsem kouřila péro tomu neznámému, když se mě před obličejem objevila Honzova ruka, která držela rozdělaný obal s kondomem. Naposled jsem vsála péro do sebe a pak už jsem vytáhla kondom z obalu a rovnou jsem jej začala nasazovat. Ještě že jsem to měla naučené na Petrovi a tak jsem to měla hned hotovo. Párkrát jsem jej ještě pohonila a už jsem se začala otáčet a připravovat na šukačku. Honza mě jen mlčky pozoroval a až když jsem se blížila vystrčenou prdélkou k otvoru mě jemně naznačil jak se mám natočit, aby měl lepší pozici pro natáčení.

Oblízla jsem si tři prsty a hned jsem si jimi projela mojí štěrbinku. Která byla už překvapivě dosti vlhká. Netušila jsem, že budu tak vzrušená po jednom kouření. Ještě víc jsem se ohnula a ruku natáhla dál za sebe, až jsem chytla připravené péro a hned si ho naváděla do své kundičky. Rukou jsem se opřela o protější zeď a pěkně pomalu jsem se začala nabodávat, až jsem se hýžděmi dotkla stěny. Jen co jsem se zastavila, převzal iniciativu muž za stěnou a začal do mě docela razantně zajíždět, až jsem cítila jak se pod jeho nárazy chvěje celá stěna a jeho podbřišek naráží na mojí prdélku. Byla jsem dokonale vyplněna a ten neznámí muž věděl přesně jak ho má do mě zarážet a mé vzrušení neskutečně rychle stoupalo.

Jediný nespokojený byl Honza, kterému moje poloha neumožňovala vše dokonale zaznamenávat a proto hned začal jednat. Natáhl se po lavici, kterou podemnou podsunul a pak mě rukou naznačil, abych na ní dala nohu. Poslušně jsem tak učinila a odkryla jsem tak svůj klín oku kamery. Honza hned spokojeně dřepnul na zem a začal si natáčet mojí mrdanou mušličku. Celá situace byla neuvěřitelná a a já cítila, že se blížím k  orgasmu. Začala jsem zhluboka dýchat a sem tam ze mě vylítnul i vzdech. Sama od sebe jsem si začala mnout bradavku a dokonce jsem měla i nutkání zajet až na poštěváček, ale to jsem nestihla, protože jsem dosáhla neuvěřitelného vyvrcholení. Má kundička doslova ždímala neznámého čůráka, který díky tomu dosáhl vrcholu několik málo chvil hned pomě. Před očima se mě točil celý svět a nějakou chvilku jsem snad ani nevěděla o světě, něco tak neuvěřitelného jsem v životě ještě nezažila, celé tělo mě doslova hořelo a já ani nevěděla proč. Ještě jsem cítila několik rychlých přírazů a pak už ze mě vyjel.

„Očisti ho!“  Jako by zdáli jsem slyšela příkaz. Pomalu jsem se začala vracet do reality a ještě několikrát jsem slyšela opakované Honzovo nabádání k očistě. Sundala jsem nohu z lavičky a hned nato jsem se otočila a klekla si před díru. Před očima jsem uviděla povadlý penis, na kterým byl do půlky srolovaný kondom. Špička gumy byla naplněna  mužovým spermatem a celý kondom byl vlhký od mých šťáv. Jednou rukou jsem uchopila péro u kořene a druhou začala stahovat plný kondom, který jsem během chvilky už držela v ruce. Ještě jednou jsem se z blízka koukla na množství uvězněného spermatu, abych jej po chvilce hodila vedle sebe na zem. Jen co jsem se zbavila ochrany jsem se pustila do očisty mužova pije. Jazykem jsem přejela přes špičku žaludu a hned jsem ucítila chuť mrdky. Po chvilce jsem už měla celý péro v puse a pečlivě jsem jej sála a lízala, abych jej co nejlépe očistila.

„No vidíš jak ti to jde, tak se hezky rozluč ať můžeme pokračovat.“ Otočila jsem se na Honzu a přímo na kameru jsem naposled políbila, už zcela zvadlé péro, které hned zmizelo v otvoru, který někdo hned zavřel dvířky.

Otočila jsem se na Honzu a čekala jsem co bude následovat. Stále jsem byla celá rozhycovaná a mušlička mě docela svrběla nedočkavostí. Tyhle pocity jsem dosud nikdy nezažila, že bych byla tak nadržená, že by za to mohlo to víno a ta situace. Že by se ve mě probudily mé submisivní sklony a mé tělo se poddalo zvířecí touze po dalším uspokojení. Opravdu jsem netušila co se semnou děje, ale stále jsem na půl oka pozorovala zavřená dvířka a nedočkavě jsem čekala až se opět otevřou.

„Na… napij se, abych nám tady nevyschla.“ Otočila jsem se na Honzu a s povděkem jsem si od něj vzala nabízenou PET lahev s pitím.  Skoro na ex jsem jí celou vypila a hned jsem mu za ní poděkovala.

Jen co jsem se občerstvila, jsem opět koukla na dvířka a pak jsem se opět otočila na Honzu.

„Líbí?“ Hned jsem souhlasně zakývala hlavou a musela jsem být celá rudá ze studu, ale asi především ze vzrušení.

„No tak se ukaž,… ukaž Pánovi jak to umíš.“ Slyšela jsem z po za kamery Honzu. Opět jsem se otočila a hned jsem ten nový kus musela mít v ruce. Jen co jsem jej držela, jsem musela uznat že je to macek. Kdyby Honza nebyl vedle mě, řekla bych že je to Honzovo péro, ale tohle patřilo úplně jinému cikánovi, který se pyšnil stejně velkou výbavou. Párkrát jsem jej pohonila a již jsem se začala snažit o kouření, ale nešlo to moc dobře a tak jsem jej spíše jen oblizovala  a honila najednou.

Po chvilce jsem opět uviděla Honzovu ruku s již vyndaným kondomem. Vzala jsem si ho a hned začala navlékat, ale šlo to opravdu špatně. Snad po dvou minutách jsem jej konečně navlékla i když kondom byl navléknut jen asi do půlky, ale to mě nevadilo a hned jsem zaujala mrdací pozici. Opět jsem se vzepřela rukama o stěnu a už jsem cítila jak mě dotyčná projíždí žaludem mušličku. Tentokrát jsem se rovnou opřela zadečkem o stěnu a všechno jsem nechala na pánovi na druhé straně stěny. Ten dlouho nečekal a po několika projetí stěrbiny neomylně našel vchod do mé kundičky a po několika zkušebních průnicích, kdy do mě strkal jen žaluda zase vyjel, aby si mě vzápětí zcela napíchnul na to své bidlo. Tentokrát jsem se už nijak nesnažila tlumit a zapírat své vzrušení a bez zábran jsem dost nahlas vyhekla a pak následně při každém přírazu jsem začala sténat. Ten kus masa mě doslova doháněl k šílenství. Honza si to očividně užíval, protože mu ten jeho krásně stál. Měla jsem chutě jej uchopit a pohonit a dokonce bych ho i bez zábran vykouřila, ale musela jsem se pevně držet, abych se udržela prdélkou na stěně. Přeci jen jsem stála na jedné noze, druhou jsem měla zvednutou a jen palcem jsem se opírala o lavici.

Přírazy do mé kundičky se začaly zrychlovat, už ani tak hluboké nebyly jen asi tak do půlky, až do mě zajel opět až na doraz, ale tentokrát tam zůstal. Hned mě došlo, že se do mě právě udělal. Byla jsem docela zklamaná, protože to bylo docela krátké a hlavně jsem nedosáhla vyvrcholení. Ani nečekal moc dlouho a hned ze mě vyjel ven. Prázdná kundička pulsovala vzrušením a chtěla ještě trochu doteků, ale když jsem si chtěla pomoc svojí rukou, tak mě Honza rázně zastavil a nakázal mě očistu. Poslušně jsem se otočila a úplně stejně jako toho předtím jsem nejdříve sundala kondom a pak jsem použila jazýček, a na závěr jsem jej opět políbila na žalud a již jsem ho nechala odejít.

Koukla jsem se zpět na Honzu a protože jsem byla opravdu strašně nadržená a hlavně nedodělaná, vztáhla jsem ruku a položila jí do Honzova rozkroku. Nijak to nekomentoval a jen mé počínání natáčel. Chytla jsem se příležitosti a hned jsem začala už i za použití druhé ruky hladit. Honza se najednou postavil a mě tak umožnil lepší přístup a během chvilky měl rifle u kolen. Chytla jsem jeho čuráka do ruky a pak jsem jej vsála do svých úst, jen chvilku jsem jej pokouřila a když už byl maximálně ztopořený jsem se otočila a začala jsem si jej navádět do své lačné lasturky. Kundička byla díky předešlým šukačkám krásně připravená a Honzova čůráka přijala jedna dvě. Hned jsem sama začala přirážet a doufala v krásný orgasmus, který jsem strašně moc potřebovala. Stala se ze mě doslova nenasytná samice, která to prostě musela mít.

Honza postupně začal také přirážet, až jsme si začali navzájem vycházet vstříc. tím se zvýšilo i tempo našeho přirážení a já už opět cítila, že to na mě jde. Honza to asi vytušil, ale byl to prevít, protože místo toho, aby trochu přidal, tak se úplně zastavil a všechno to zase nechal na mě. Já byla už po tom všem docela unavená a tak zatím co moje touha po uspokojení stále stoupala, tak na jeho dosažení jsem už sama neměla sil. Kdybych mohla použít ruku a trochu si pohrát s poštěváčkem, tak bych se udělala během chvilky, ale pomalým zasouvání to nešlo. Už jsem ho chtěla prosit, aby mě dodělal, když tu se otevřeli dvířka a hned u mé hlavy se objevilo další snědé péro. Nebylo sice tak velké, ale i tak to byl solidní nadprůměr. Okamžitě jsem ho chytila, jako bych se bála aby neutekl.

Několikrát jsem jej pohonila a už jsem jej měla v ústech. Úplně jsem přestala přirážet na Honzova ptáka a začala jsem se věnovat jen tomu novému objektu, abych si jej co nejdříve připravila na zásun. Honza po chvilce nicnedělání začal do mě opět pomalu přirážet, ale pořád to bylo jen takové pomalé protahování, až ze mě úplně vyjel. Po chvilce jsem opět uviděla jeho ruku s kondomem, který jsem si velice ochotně vzala a hned jsem jej nasadila. Pak už to byla jen chvilka a měla jsem ve své kundičce dalšího čůráka, který se toho chopil opravdu razantně a začal mě v zuřivém tempu mrdat. Snad jen dvě minutky mu stačily, aby mě dovedl k mohutnému orgasmu. Bylo to neskutečně nádherný a já dosáhla totálního uvolnění a snad i extáze. Něco takového jsem v životě nezažila a poprvé jsem si i trochu ustříkla. Byl to můj první mokrý orgasmus. Nevěděla jsem co mám dělat, protože můj prznitel stále v rychlém tempu mrdal mojí kundičku z které stále ukapávaly milostné štávy. I přes hudbu bylo slyšet hlasité mlaskání a také má sténání.

Byla jsem úplně mimo a docela jsem si ulevila, když ze mě vyjel ven, ale to jen aby nahradil čůráka jazykem. Hned mě začal vylizovat mojí rozevřenou, vlhkou kundu a doslova se mě snažil vysát. Několik dlouhých minut mě uspokojoval jazykem, celá jsem se klepala a moc jsem už nevnímala okolí. Honza do mě musel šťouchnout, abych si uvědomila, že už mě nikdo nelíže a hlavně , že na mě Honza mluví.

„ Tak se konečně prober….. kuř ho děvko.“

Zmateně jsem koukla na Honzu, ještě chvilku jsem nechápavě koukala, až mě to došlo. Otočila jsem se a už jsem měla péro v puse.  Snažila jsem se jej sát, ale překážel mě kondom, který jsem hned sundala a opět jsem začala kouřit. Jednou rukou jsem jej honila a druhou jsem mu prohrabovala jeho pytel, který se začal pomalu stahovat, až se skoro úplně ztratil. Jeho čůrák doslova zkameněl a pak to na něj přišlo, první dvě dávky horkého spermatu skončilo v mé puse další cákance skončil na mém obličeji a krku. Sperma na obličeji jsem začala rozmazávala jeho pérem, které jsem poté zase strkala do pusinky a opět ho olizovala a čistila od jeho mrdky.

Opět následovala pusinka na rozloučenou a zase jsem se koukala jak se zavírají dvířka. Udýchaně jsem se otočila na Honzu a čekala co bude dál. Honza právě stál a natáčel můj celek. Pak kamerou jako by sjel dolu a mě to bylo hned jasné co chce a já ochotně přimkla své rty na jeho žalud a začala jsem jej kouřit. Honza mě hned chytnul za hlavu a hned si začal určoval hloubku kuřby. Jako vždy s ním jsem se začala  dávit a opět jsem slintala jak bernardýn, ale jak jsem byla stále rozjetá, tak jsem se snažila a zkoušela jsem jak to zvládnout lépe.

Ani nevím jak ale po chvilce jsem pochopila jak mám správně jako by polknout, aby se dostal co nejdál. Základem byl potlačit dávicí reflex a hlavně jsem začala pořádně dýchat nosem. Sice jsem cítila jak mám plnou pusu slin, ale když jsem pokaždé po chvilce polkla, tak se to dalo zvládnout. A všimnul si toho i Honza a několikrát mě i pochválil, jak jsem šikovná.

„Tak kurvičko dobře to děláš…jo si výborná….jo je to tady jdeme do finále….!!!“ A já cítila jak mě svojí mrdku stříká přímo do krku. Podařilo se mě všechno hned polknout a vůbec jsem se nezakuckala a jen co ze mě vyjel jsem jej ještě olízla. Chtěla jsem jej ještě více očistit, ale to mě Honza neumožnil a začal mě opět štelovat k díře, ale tentokrát mě rovnou šteloval na mrdání. Poslušně jsem se opřela o stěnu a čekala co příjde. Protože jsem se nestihla kouknout co tam na mě čeká, tak jsem byla docela nedočkavá.

Honza mě ještě trochu poupravil pozici, aby měl co nejlepší záběr a pak to přišlo. Hned jsem poznala že to není žádný obr, mohl být velký asi jako má můj Petříček. Ale byl to jen odhad protože jsem to odhadovala jen podle pocitů, protože moje pozice mě neumožňovala se tam podívat. Dotyčný se ale docela snažil a docela svižně mě omrdával, po chvilce mě dokonce Honza povolil, abych si dráždila  poštěváčka. Asi si myslel, že si zasloužím další orgasmus a obával se, že s tímhle ptáčkem se jej nedočkám, proto dal asi svolení. No možná by to byla i pravda, ale dotyčný byl neúnavný a ve stále stejném tempu přírazů, mě dovedl k orgasmu. Je pravda, že po těch předchozích orgasmech, byl tento jen solidní průměr, prostě stejný jako my dopřává můj manžílek. Jediný rozdíl mezi neznámým a Petrem, bylo že ten muž za stěnou mě stále mrdal. Petr byl dobrý, ale většinou vydržel málo no maximálně tak deset minuta a to musela být přerušovaná soulož, zatím co tento muž mě dobrých deset minut mrdal bez přestávky a podle všeho se ještě nechystal skončit. A měla jsem pravdu, zatím co já se dovedla k dalšímu orgasmu tak, tento chlap mě stále mrdal. Snad tři minuty mě ještě omrdával, když najednou přerušil své pravidelné přírazy a začal plnit kondom v mojí buchtičce.

Jen co ze mě vyklouzl jsem se otočila a hned jsem se ho chopila, abych jej očistila. První čeho jsem si všimla byl můj špatný odhad velikosti, protože byl určitě o něco delší a tlustější než má můj Petr. Asi to bylo způsobeno tím jak jsem byla celou dobu obhospodařována tlustými a dlouhými péry. Pak jsem si všimla ještě jedné věci, která se ještě více projevila, když jsem stáhnula kondom, to péro patřilo nějakému dědovi. Hned jsem si vzpomněla na toho staříka, kterého jsem viděla vedle v obchodě mezi regály. Udělalo se mě docela divně, že jsem se nechala omrdat asi šedesátiletým staříkem. Je pravda že má výdrž a že se o sebe stará, protože byl do hladka vyholen, ale ta stařecká pokožka a jaterní skvrny byly jasný důkaz, že se jedná o staršího pána.

Když jsem opět slyšela , jak mě Honza nabádá k očistě vůbec se mě do toho nechtělo. Když jsem z blízka viděla tu svraštělou pokožku, bylo mě úzko, ale nakonec jsem jej vzala do pusy a snažila jsem se o co nejrychleji očistu. Když jsem chtěla dát poslední pusu, tak mě Honza zastavil a já slyšela jak mě říká abych ho vykouřila, že mu pořád stojí. Podívala jsem se na Honzu a doufala, že si dělá srandu, ale nedělal.

„Tak dělej!… Si kvůli tobě vzal Viagru a ty bys ho chtěla odfláknout…. jen se o něj koukej postarat.“

A já se sebezapřením jej začala kouřit. Po chvilce jsem ucítila Honzovu ruku, která mě donutila k hlubšímu kouření, až jsem se tomu nakonec poddala a už bez zábran začala staříka kouřit, jako každého jiného. Kuřba zase trvala neuvěřitelně dlouho, až se děda začal cukat. Chtěla jsem ucuknout, ale Honza mě opět přidržel a já musela přijmout dědovu mrdku. Jediné štěstí bylo, že se jednalo doslova jen o pár kapek, které neměly žádnou chuť. Děda hned nato opustil otvor, který se následně opět zavřel.

Koukla jsem se na Honzu a ten se na mě usmál.

„To byl bonus. Jak se ti líbil?“

„No mrdal dobře.“

„Já věděl, že se ti to bude líbit. Tak co zvládneš ještě jednoho? Když jo tak dostaneš dárek. Tak co ty na to chceš dáreček?“

Věděla jsem, že bych měla říct ne, abych aspoň trochu dala najevo odpor, ale rozum byl potlačen rozkoší a já bez zaváhání souhlasně odpověděla. Honza se usmál a opět mě pochválil, že jsem poslušná kurvička. Zaťukal na stěnu a po chvilce se otevřely dvířka. Nakoukla jsem do otvoru a uviděla jsem jak se dvě ruce snaží rozepnout poklopec, ale nešlo jim to. Proto jsem hned vztáhla ruce a udělala jsem to sama. Už podle rukou a následně podle penisu jsem poznala, že je to nějaký mladý kluk, určitě mladší jak Petr. Na rozdíl od Petra měl ale obřezaného čůráka a určitě byl i o nějaký ten centimetr delší. Pod mojí rukou se penis naléval rychle krví, až dosáhl maximální velikosti. Přitáhla jsem si jej blíže ke mě a už jsem jej začala kouřit, jak nejlépe jsem uměla. Očkem jsem pokukovala po Honzovi a čekala na kondom, ale ten dělal jako by nic. Až po chvilce se přiblížil a do ucha mě pošeptal: „Nechceš se nechat vyšukat na vostro?“

„V žádným případě!“ Nahlas jsem vykřikla a následně jsem poprosila Honzu o kondom.

„Dobře ty kurvičko, dám ti kondom, ale dostaneš domácí úkol….rozumíš?“

Moc jsem nevěděla co tím myslí, ale protože jsem byla už zase nadržená, tak jsem souhlasila. Okamžitě poté Honza šáhl do brašny a vytáhl další balíček, který mě hned podal a já na nic nečekala a už jej otvírala a hned obsah soukala na to krásný péro, v kterém stále tak krásně pocukávalo. V další chvilce jsem si ho už zaváděla do kundičky a mladíček byl nedočkavý, protože okamžitě co jsem jej navedla zuřivě si mě nabodl a v neskutečným tempu, jak nějaký králík mě šukal. Dlouho, ale takové tempo nevydržel a postupně zpomaloval, až se nakonec uklidnil a dlouhými tahy mě už v normálním tempu šukal.

Opět jsem dosáhla vrcholu, ale úplně stejného jako se staříkem. Asi potřebuju, aby mě mrdalo obrovský péro, abych se pořádně udělala. Nebo to bylo tím prvotním zvláštním ponížením a vzrušením, které mě dohnalo do tak fascinujícího stavu. Po odeznění mého orgasmu začal mladík opět zrychlovat, až ve mě doslova explodoval. Rychle jsem ho ze sebe dostala ven, protože jsem měla dojem jako by to do mě nastříkal, ale naštěstí guma vydržela jen se trochu posunula nahoru a nad žaludem se udělal velký vak s jeho spermatem. A protože toho spermatu bylo opravdu neskutečné množství, tak se mě zdálo že se prostě protrhl kondom. Jen co jsem si oddechla dala jsem se do očisty. Nejdříve jsem sundala napěchovaný kondom a pak sem začala ptáčka čistit jazýčkem. Mladíkovy docela rychle klesnul, ale nepřítomnost předkožky umožnilo očistu a tak jsem byla za chvilku hotová.

„Tak jak se ti to všechno líbilo?“  Začal se mě ptát Honza jen co se uzavřely dvířka. Nevěděla jsem co mu na to mám říct. Mám se mu přiznat, že se mě to líbilo? I když jsem pořád měla takoví divný pocit, jako by mě zradilo nejen moje tělo, ale nakonec i mysl. A pak v tom určitě hrálo roli i to víno, teda na to jsem se v duchu vymlouvala, protože jsem to nevěděla jistě. Ale protože nejsem žádný pijan, tak to mohlo být i tím, že mě prostě alkohol způsobil přístupnější a méně obezřetnou. Nakonec jsem nic neřekla, ale Honzovi to nevadilo a spokojeně začal uklízet kameru.

„Obleč se!“ Byla jeho další slova a podal mě moje šaty, které jsem na sebe hned oblékla. Cítila jsem  jak se mě lepí na mé zpocené tělo, ale neřešila jsem to.

Honza zatím vše nastrkal do brašny, odemknul dveře a vyšel ven. Já šla hned za ním jako poslušnej pejsek. Opět jsme vešli do místnosti s DVD nosiči a šly jsme dál, až jsme došly k pultu, kde stál David a kecal s Martinou. Sklopila jsem zrak a koukala do zdi, protože jsem se strašně styděla. Rychle mě došlo, že ti všichni vědí co jsem tady dělala.

„Dej mě ještě jedno balení, těch prášku. Fakt fungujou. Že jo Lucko?“ Vzhlédla jsem na Honzu, abych pochopila o čem mluví a v jeho ruce jsem spatřila modro-oranžovou krabičku. Martina si jí od Honzy vzala a po chvilce ze zásuvky podávala ještě jedno balení.

„To je to nejlepší co jde sehnat, ale může se jen jedna tabletka na den, jsou dost silný.“ Odpověděla Martina Honzovi a podávala mu obě krabičky.

Ten hajzl, on mě zdrogoval, tak proto jsem se skoro nebránila. Hned jsem si vzpomněla na tu divnou minerálku v restauraci, určitě mě to hodil do ní.  Honza se na mě otočil a podával mě jednu krabičku. „Na, když ti řeknu tak si jeden vezmeš. Rozumíš?“ Vzala jsem krabičku do ruky a jen souhlasně přikývnula. Chtěla jsem mu něco říct, ale z mého přemýšlení mě vyrušil přicházející Michal vedle kterého si to kráčel ten mladý číšník z restaurace. Jen jsem dohlédla na mladíkovi kalhoty a bylo mě to jasné a podle mladíkova výrazu jemu taky. To on byl ten poslední, který mě šukal. Myslela jsem že se hanbou propadnu. Mladík se rozloučil s Michalem a horoucně mu děkoval a pak odešel pryč.

Michal přišel k nám a nezapomněl mě nahlas pozdravit. Poplácal Honzu po zádech a pak se otočil na Davida a něco mu romsky řekl. Začalo mě docházet, že ty dvě cikánský péra byly jejich. Zatím co jsem si to všechno v hlavě přemítala Honza se zase obrátil na Martinu a zeptal se jí:“zda to všechno měla?“

„Všechno jak sis přál, včetně toho speciálního dárečku.“ A Honzovi podávala docela velkou tašku a pak ještě takovou malou krabičku. Honza poděkoval a následně se s Martinou rozloučil a už se obrátil na ty dva a něco jim řekl po jejich. David vzal Honzovu tašku a šel ven.Hned nato mě vzal Honza za bok a už jsme šly pryč. Ještě za námi zazvonil zvoneček od vchodových dveří a byly jsme venku. David šel přímo k Honzovu autu a my šly pomalu za ním u přechodu jsme čekali na zelenou, když jsem si najednou všimla postarší osoby a hned jsem si uvědomila, že je to ten důchodce, kterého jsem viděla v obchodě. On si mě po chvilce taky všiml, protože zjistil, že jdu na boso. Otočil se na mě a Honzu a následně Honzu pozdravil.

„ Dobrý večer pane Toráku, ještě jednou děkuji a příště dejte zase vědět.“

„Vám taky pane Musil, nebojte se.“

Bělovlasí stařík s knírkem se spokojeně usmál a už si to štrádoval přes přechod na druhou stranu.

„To byl tvůj bonus. Poznala jsi ho?“ Řekl mě Honza a už hledal klíče od auta.

„Si parchant. Předhazuješ mě kámošům jak nějakou…“ Ale nedořekla jsem to, protože jsem si sama vlastně skoro odpověděla.

Honza mě zatím  jako správný džentlmen otevřel a přidržel dveře od auta a já jsem si poslušně nasedla do auta. Chvilku jsem musela v autě čekat než dá David tašky do kufru. Pak sním Honza ještě prohodil několik vět a pak David odešel nazpátek do obchodu a Honza nastoupil. Nastartoval auto a vyrazily jsme domů, po celou dobu jsme neřekla jediné slovo, a jen poslouchala Honzu, který komentoval předchozí akci. A to velice detailně. Hned mě řekl co se mu líbilo, ale také v čem bych se měla zlepšit.  Ale z jeho slov jsem pochopila, že byl semnou spokojen. Dokonce se i pozastavil u toho číšníka a hned se mě přiznal, že se domníval, že nabízený dárek odmítnu, když byl podmíněn další mrdačkou, ale já jsem jej přijala bez náznaku odporu a to ho potěšilo. Pak mě řekl, že dáreček dostanu zítra a že úplně na konci dne než se vrátí manžílek dostanu, ten domácí úkol. Já nic neříkala a jen jsem stále souhlasně kývala hlavou, protože jsem nevěděla co na to říct.

Bylo jasné, že už to nezastavím a v hlavě sem si přehrávala posledních pár hodin a pak celý týden. V hlavě jsem si počítala s kolika muži jsem během tohoto týdne mrdala a dopočítala jsem se k číslu sedum a to jsem nepočítala svého muže. Přitom jsem si vzpomněla na Petra, kterému jsem byla tolikrát nevěrná a pak ani nevím proč jsem ho začala srovnávat s těma všema co mě píchaly. Peťa z těch všech ho měl určitě nejmenšího a podle všeho měl i nejméně zkušeností i když ten mladý číšník jich měl asi míň, teda aspoň podle věku, ale šukat uměl, takže jsem určitě nebyla jeho první. To Petr měl jen mě, a že by jsme byly s Péťou nějací velcí experimentátoři to se říct nedalo. Pak jsem se ještě zkusila utěšovat, že to takhle nemůžu srovnávat, protože čtyři z těch sedmi byli romové a ty mají od přírody velká přirození. A o tom jsem se přesvědčila na vlastní kůži.

Najednou auto zastavilo a já si uvědomila, že jsme před naším domem. Vrátila jsem se do reality a už jsem myslela na sprchu, abych ze sebe všechno smyla. Honza zatím vjel do garáže a opět mě osobně otevřel dveře. Chtěla jsem jít rovnou do našeho bytu a do sprchy, ale Honza zpoza otevřený kufr na mě zavolal ať jdu k němu nahoru. Hned mě došlo, že to pro dnešek ještě neskončilo.

Bookmark the permalink.

6 Comments

 1. Paráda. Uz jsem myslel ze pokračování nebude. Doufám že budeš pokračovat bomba práce.

  • Nechceš taky napsat nějaké bonusové pokračování Jsem zlobivá mrcha? Hodně lidí by to tu uvítalo. Já určitě. Poslední dobou přibývá jen Půvabná mrcha, která je na můj vkus moc slabý čajček a už i hodně dlouhý. A nebo staré povídky z paroháče jako tahle. Podnájem tam měl už víc dílů, tohle není nic nového. Na internetu bys je určitě našel někde.

   • Souhlasim, puvabnou mrchu ctu kazdy dil ale chybi mi takove ty ostrejsi povidky kde se poradne mrda a nezvani. Popis mrdani a strikani.

    • Tak něco napiš, ne? Půl hodiny bušení do klávesnice a můžeme si přečíst něco vzrušujícího. Když to tak udělá každý, budeme mít čtení na celou zimu

   • Je to tak, taky bych ocenil pokračování Zlobivé mrchy. Poslední dobou je to tu zabitý, zvláště pro ty co už staré povídky znají. Kromě Půvabné mrchy, nepřibylo nic nového už pěknou dobu.

  • Jo, rozhodně souhlasím. Bonusové pokračování Jsem zlobivá mrcha by bylo super! Dát Pavlíkovi ještě větší čoud a pořádně to tam s tou mrchou rozjet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *