Petra a Tomáš – Dovolená

Petru a Toma už jistě znáte a kdo ne tak Petra je překrásná, drobná 22tiletá blondýnka a Tomovi je 35 let. Právě jsou spolu 4 roky a chystají se na svou vysněnou dovolenou. Kde se Tomáš pokusí Petru požádat o ruku.

Právě nastupujeme v Praze do letadla směr Kypr. Naše vysněná dovolená je tu. Petra se strašně moc těšila a já také, protože jsem měl v plánu jí pořádně překvapit. Let i cesta do hotelu proběhla v pořádku. Bydleli jsem v překrásném hotelu hned u pláže. Po registraci na recepci jsme se šli ubytovat do svého nového přechodného bydliště. Náš pokoj byl velký a světlý s překrásným výhledem na moře. No prostě super. Tedy až na jednu maličkost. Do vedlejšího pokoje bohužel nastěhovali partičku pěti puberťáků co s námi přiletěla stejným letadlem. Byla to taková banda frajírků, kteří už na letišti očumovali mojí Petru. Vůbec se mi to nezamlouvalo, ale Petra mi řekla, že si tím přeci nenecháme zkazit dovolenou. Po zabydlení jsme vyrazili prozkoumat okolí abychom nasáli místní atmosféru. Po návratu jsme se chystali na večeři. Petra si oblékla krajkové černé minišaty a černé boty na podpatku. Vypadala úchvatně. Po večeři jsem Petru vzal na procházku po pláži a pomalu se začal připravovat na svou chvilku. Asi po dvou kilometrech jsem došli až na konec kde byl takový velký útes. Vylezli jsme na něj a kochali se okolím. Slunce už pomalu zapadalo a to byla moje chvíle. Poklekl jsem před Petru a otevřel jsem krabičku s prstenem. „Lásko, bude mi velikou ctí pokud se staneš mou paní“.

Petra vytřeštila oči a po tváři se jí začali koulet slzy štěstí. Když se trošku vzpamatovala tak mě chytla za ruku a povídá. „Nic mě neudělá šťastnější než to, že se stanu tvou ženou“. A bylo to. Nemohl jsem být šťastnější. Po cestě zpět na pokoj jsem si objednal dvě lahve vína abychom to mohli oslavit. Na pokoji jsme se začali mazlit a upíjeli jsme víno. Vím, že Petra pokud se trošku víc napije, tak pak rychle ztrácí zábrany. V té chvíli mi to vůbec nevadilo. Petra nakonec vypila ty dvě lahvičky skoro sama. Bylo na ní vidět jak se jí rozzářili očíčka a začala být nadržená. Pomalu mě svlékla a svými růžovými pouty, co dostala loni k vánocům mě připoutala k posteli. Šla se převléknout do něčeho zvrhlého jak sama řekla. Když se vrátila, měla na sobě červenočerné krajkové body s černými podvazky a punčochami. No tedy pánové, to byl pohled pro bohy. Okamžitě se mi postavilo péro. Petru to potěšilo a začali jsem se spolu mazlit. V tom nejlepším nás ale bohužel vyrušil rámus z vedlejšího pokoje. Partička se evidentně vrátila z baru. Hned zapnuly nahlas muziku. No a bylo po atmosféře. Petru to dost vytočilo. Vyskočila z postele a hodila na sebe župan a než jsem stačil něco říci, tak vyběhla ven z pokoje a zabouchla za sebou dveře. No a tím to vše začalo.

Uslyšel jsem, jak bouchá na jejich dveře a pak jejich rozhovor. Koukl jsem se na hodiny a bylo něco kousek po půlnoci. Říkal jsem si, že se to vyřeší a Petra se brzy vrátí. Jaké bylo mé překvapení, když se ani za půl hodiny nevrátila? Začal jsem být dost nervózní z celé situace. Nevěděl jsem, co se s ní děje. Asi za dalších dvacet minut se ozval lehčí náraz do naší společné zdi. Zpozornil jsem a pokusil jsem se zaposlouchat. Najednou se nárazy začali stupňovat. Byly pravidelné a rychlé. Polilo mě horko. To vypadá jako by vedle měl někdo sex. Ale vždyť je tam jen Petra a těch pět puberťáků! Nezmohl jsem na nic než poslouchat nárazy do zdi. Kdyby mě aspoň Petra nepřipoutala. Mohl jsem tam na ně vlítnout. Po asi deseti minutách nárazy ustaly. „Super, už bude klid a Petra se jistě brzy vrátí“ říkal jsem si. Z omylu mě bohužel vytrhly nové nárazy čela postele do naší zdi. Hlavou se mi začali honit různě představy a ta nejhorší, že se tam vedle na Petře jeden po druhém vystřídají. Bylo mi z toho špatně, ale zároveň mě to děsně vzrušilo. Péro mi stálo a já poslouchal jak se nárazy stupňují aby je pak vystřídalo minutové ticho, po kterém se opět ozvaly nové a nové nárazy. Koukl jsem na hodiny a bylo skoro půl třetí. Najednou se otevřeli dveře ve vedlejším pokoji a na chodbě se ozvaly kroky. Po chvilce vešla Petra do našeho pokoje. No vešla. Spíš se vpotácela a já se úplně zhrozil. Petra byla nahá, celá ulepená od semene a viditelně dost opilá.

„Proboha miláčku, co se ti stalo?“ Petra se na mě podívala a rozplakala se. To co mi pak řekla mě úplně zničilo. „Bože lásko, já jsem taková kráva. Právě jsem tě podvedla s pěti klukama. Ještě navíc s takovýma mlaďochama. A to si mě dnes požádal o ruku. Já jsem tak blbá. Normálně jsem je chtěla zprdnout za ten kravál. Ale oni mě s omluvou pozvali dovnitř a nabídly mi panáka. Řekla jsme že si dám jednoho a půjdu, protože spolu dnes slavíme zasnoubení a ukázala jsem jim prsten. No a oni, že to gratulují a že se mám na chvilku posadit. Nechtělo se mi ale když tak naléhali, tak jsem to udělala. Pořád mi lichotili a stále mi dolévali panáky. Víš přeci co se mnou dělá alkohol. Bohužel to na mě asi také poznali a tak mi stále nalévali. Za chvilku už jsem byla jak v tranzu. Začali se mnou tancovat a pak mi bohužel spadnul župan. Dokážeš si představit co se jim asi honilo hlavou když viděli co mám na sobě za prádlo. Jeden z nich se osmělil a začal mě líbat. A já kráva se vůbec nebránila. Spíš naopak. Normálně jsem se s tím mlaďochem vykousla jak nějaká patnáctka. Bože já jsem blbá. Bohužel mu tohle nestačilo a povalil mě na postel. Tam už čekali ostatní a chytili mě za ruce a nohy. Nechtěla jsem s ním šukat, ale moje kunda tekla jak řeka. Normálně ze mě strhal to prádlo a nalehnul na mě. Na to jak je mladý, měl dost velké péro. Vůbec na nic nečekal a narval ho do mě. Ty víš jak mám ráda tvrdé šukání.

Asi to poznal, protože se na mě celou dobu usmíval a píchal mě jako by to měla být ta poslední věc na světe, kterou prožije. Omlouvám se miláčku, ale mě se to hrozně líbilo. Věděla jsem, že to vedle musíš slyšet a to mě děsně rozrajcovalo. Normálně jsem se nechala mrdat a bylo mi úplně jedno, že to slyšíš. Dost tvrdě mi pak ty ostatní mačkali prsa. Bože já fakt mrdala jak kurva. A víš co bylo nejhorší? Ten parchant se do mě vystříkal a já se při tom udělala. Měla jsem snad dvouminutovej orgáč. Myslela jsem si že už bude konec a konečně mě pustí, ale to jsem se hodně zpletla. Musela jsem podržet všem pěti. Ten nejmladší mě pak nakonec ošukal do zadku. Nechápu, jak jsem mu to mohla dovolit. Nikdy jsem to nikomu nedovolila a pak přijde tenhle klučina a já ho nechám mě omrdat a vystříkat do zadku. Bože já jsem asi nějaká vadná nebo co.“ Celou dobu jsem Petru poslouchal a nevěřil jsem svým uším. A také jsem měl péro tvrdé jak nikdy. Úplně mi v něm cukalo. A Petra pokračovala. „Víš co je ale vůbec nejhorší? Nakonec si kolem mě stoupli a řekli mi že mi musí ještě dát dárek k tomu našemu dnešnímu zasnoubení. No pak začali všichni masturbovat, dokud se nevystříkali na můj prsten. Bože byl celý od jejich semene.

Musela jsem poděkovat a všechno z něho slíznout. No a pak mi ho vzali.“ Vykulil jsem oči a řekl jsem.“ Jak jako, že ti ho vzali? Ho ukradli jo?. A Petra hned odpověděla. „Ale ne. Řekli, že mi ho vrátí ale jen za určitých podmínek.“ To už jsem se zhrozil co bude následovat. „Když prý jim tady nebudu ten týden po vůli, tak nejen že mi ho nedají, ale navíc pošlou našim mé fotky jak tu s nima mrdám. Prý to není problém zjistit odkud jsme, když jsme tu od stejné cestovky. Oni mě totiž při tom fotili, čehož jsem si vůbec nevšimla. Bože já jsem kráva. Co teď budeme dělat?“ Než jsem stačil cokoli říct, tak se opět dala do pláče. Bylo mi jasné, že naše vysněná dovolená se právě změnila v horor. „Mám se do rána rozmyslet a po snídani mám nahá nakráčet k nim na pokoj a říct jim, jak jsem se rozmyslela.“ Pak se ke mně přitulila a v tu ránu usnula. Já se pořád snažil vzpamatovat a pokusil jsem se štípnout, abych poznal, zda se mi to opravdu jen nezdá. Bohužel to byla realita.

Ráno jsem si o tom promluvili a došli jsme k závěru, že jim prostě budeme muset vyhovět. Petra se pak po snídani v našem pokoji svlékla do nahá a vyčkala, až na chodbě nikdo nebude a vyběhla k nim.
„Tak co krasotinko? Jaký je verdikt?“ A Petra sklopila hlavu k zemi a řekla.
„Dobře. Budu vám tady ten týden po vůli. Vrátíte mi tedy ten prsten?“
„Ne tak zhurta maličká, nejdříve si tě musíme vyzkoušet. Půjdeš s námi i s tím tvým paroháčem dnes na pláž. Podle toho jak budeš hodná se pak rozhodneme, zda ti ho vrátíme nebo ne.“ A pak jí se smíchem vytlačil nahou na chodbu. Akorát tudy procházela pokojská a tak na ní Petra přistála úplně nahá. Pokojská musela být asi dost vyjukaná. Vyrazili jsme tedy společně na blízkou pláž. Našli jsem si krásné místo pod slunečníkem. Petra se svlékla do červených bikin a lehla si na lehátko. Byla by to idylka, kdybych nevěděl v jaké jsme vlastně situaci. Ta pětka se pořád o něčem dohadovala a pak k nám jeden přišel a říká Petře.

„Tak si tě tedy vyzkoušíme. Sundej si horní díl plavek a opaluj se pěkně s vystrčenýma kozičkama.“ Petra dost neochotně sundala horní díl plavek a nechala si očumovat ty své překrásné pevné dvojky. Dost chlapů se na ní samozřejmě podívalo, kdo by se také nekoukl že? Bylo vidět, že to těm puberťákům ale nestačí. Jeden z nich opět přišel a říká.
„No tohle vlastně není zkouška. Kozy tu ukazuje každá druhá. Ale co takhle kdyby si ukázala kundu. Co ty na to?“ Oba jsme vytřeštili oči a pokusili jsme se namítnout, že se to nesmí, že je za to pokuta. A on úplně s klidem řekl.
„No a co? To je snad váš problém ne? Tak šup. Sundej plavky a vystrč kundu.“ A pak se smíchem zase odkráčel. S Petrou jsme se po sobě podívali a pochopili jsme, že to musíme udělat. Petra si pak opravdu hodně pomalu stáhla i spodní díl a najednou tu ležela, jen jak jí pán bůh stvořil. To už ale na ní začal čumět úplně každý. Dva postarší chlápci dokonce zakopli jak byli zahledění na tělo mé Petry. Kluci se evidentně bavili. To se ovšem nedalo říci o nás. Petra byla jak na trní. Musel to být pro ní šílený pocit, být tu vystavená jak někde ve výloze.

Bohužel se stalo co jsme čekali. Někdo z místních nabonzoval, že je tady Petra nahá a přišel za námi policajt a co že se to tu děje a jak je možné že se Petra opaluje na veřejné pláži nahá, a že nevíme že je za to pokuta? Moc jsem se oba omlouvali a říkali jsme že jsme to nevěděli. Ta partička se pak mohla smíchy utlouct, když jsem musel vypláznout 200 euro jako pokutu. Takových věcí si na Petru vymýšleli více. Třeba měla jít na jednu večeři v hotelové restauraci jen v upnutých bílých minišatech. Když procházela okolo jejich stolu tak se jeden postavil a jakože omylem do Petry vrazil a přitom jí celé ty šaty polil vodou. Petra tam pak musela sedět v úplně mokrých šatech, přes které prosvítaly ty její nádherné kozičky a černý proužek chloupků nad prcinkou. Málem se studem propadla do země. Samozřejmě tato situace neušla pozornosti mnoha mužů. Nebo nás vytáhli na společnou noční procházku, při které pak Petru zatáhli na takovém malém náměstíčku do křoví a postupně jí všichni vošukali a samozřejmě jí nezapomněli, každý z nich vyplnit kundu svým semenem. Já musel stát na stráži a hlídat, aby je nikdo nenačapal. Bylo to vlastně poprvé co jsem viděl na živo jak Petru šuká někdo jiný. Strašně jsem žárlil, ale péro mi stálo jak nikdy dříve.

Vrchol přišel poslední noc před odletem. Šli jsem společně na místní diskotéku se pořádně vyřádit. Petra měla šedé botky na podpatku a stříbrné minišaty s poměrně velkým rozparkem na boku. Kluci s ní na parketu tancovali a okatě jí osahávali. Můj úkol byl jiný. Byl jsem jak pingl a musel jsem jim nosit panáky dle libosti. Samozřejmě jsem je musel i zaplatit, protože od toho mě tam taky měli že? Petra už byla viditelně dost opilá a na parketu z ní spadly snad všechny zábrany. Kroutila se jako had a její šatičky často nedokázaly zakrýt co se skrývá pod nimi. Klub se poměrně dost naplnil a naše skupinka se mi ztratila. Hledal jsem je snad všude. Až mě napadlo, jestli nebudou na toaletě. Potom co jsem se asi po dvacetiminutovém hledání prodral k toaletám mě překvapilo, kolik u nich stálo lidí. Vešel jsem dovnitř a v tom se mi dech úplně zastavil.

Uvnitř totiž byla Petra nahá, s rukama přivázanýma k topení a se šátkem přes oči. Kolem stálo těch pět parchantů a kochali se podívanou. Petru totiž zrovna ze zadu mrdal nějaký arab a dával jí hodně do těla. Párkrát jí silně plesknul po zadku až Petra vyjekla ale držela a bylo slyšet jak nahlas sténá. V tom ke mně přistoupil jeden z těch pěti grázlů a povídá.
„Čoveče, jak já ti závidím, že to bude brzy tvá žena. Během dvaceti minut nám tu stihla vydělat už 300 euro.“ Já nevěřil svým uším. Tak oni jí tam prodávají jako opravdovou kurvu. Při té představě jsem se málem sám udělal do kalhot. Nechápal jsem co se se mnou děje. Koukal jsem jak jí ten arab mrdá do kundy a ještě jí u toho mačká kozy a zadek a mě z toho stojí péro. Petra hekala a zadkem mu vycházela vstříc. Arab vůbec nezpomaloval a dál plenil kundu mé Petry. Ta hekala a doslova se sama napichovala na jeho péro. Bylo vidět, že se Petře blíží orgasmus. Najednou vyhekla a všichni jsme pak sledovali jak jí teče cosi po noze. A někdo vykřiknul.
„Ty vole vona se z toho normálně pochcala“ Vím že mi Petra jednou říkala, že při obzvlášť silných orgasmech neudrží moč.

A přesně to se stalo i teď. Ten arab měl velkou výdrž. Mrdal jí takhle snad půl hodiny. Ve chvíli, kdy se Petra opět roztřásla s příchodem dalšího orgasmu se vzepjal a zarazil svého čůráka Petře až někam do dělohy. Dobrou minutu v ní byl zasunutý a plnil její kundu svým semenem. Poté se od ní odtáhl a ještě naposledy jí silně plesknul přes vystrčený zadek. Pak vytáhl 50 euro a podal je jednomu z té bandy. Bože tohle je vážně potupa. Má snoubenka je na diskotékové toaletě za placenou kurvu a mě to rajcuje. Po návratu na hotel už jsme zvládli jen sprchu a ulehli jsme. Když jsme se ráno odhlašovali z hotelu, tak jsem ještě musel zaplatit útratu. Samozřejmě i za pokoj těch pěti grázlů. Myslím si, že hotelovému personálu bylo jasné, co vše se u nich dělo. Hlavně pak určitě bezpečák co měl na starosti dozor nad hotelovými kamerami. Musel si užít, když každou noc viděl nahou Petru chodit po chodbě z pokoje do pokoje.

Asi týden po návratu z dovolené my přišel balíček se zpáteční adresou hotelu na Kypru, ve kterém jsme bydleli. Po otevření v něm byl dopis od těch pěti kluků a v něm se psalo. Zdravíme snoubence. Přemýšleli jsme jak vám poděkovat za úžasnou dovolenou. A proto že budete mít brzy svatbu a mi jsme u sebe měli nevěstin prsten, tak nás napadlo, že vám na něj v hotelovém klenotnictví za od Petry vydělané peníze necháme vyrýt věnování. Z balíčku jsem vyndal krabičku s prstenem. Když jsem si ho prohlížel, tak jsem ztuhl hrůzou. Bylo na něm totiž toto: Pro kurvu, od pěti borců. Bože, jak hluboko jsme klesli. V dopise dále stálo, že už se těší až uvidí na vlastní oči nevěstu ve svatební den. Prý že si připravili ještě poslední překvapení. A to bylo to pomyslné dno, na které jsme s Petrou společně dopadli. A to to měla být naše vysněná dovolená. I když… možná… vlastně i byla.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

 1. Paráda, dokonalé fantazie, myslím, že hodně z nás nějaké takové dovolené snilo. Takové lehké vydírání je dost rajcovní. Co všechno pak člověk musí udělat a když ještě zjistí, že ho to vzrušuje to si pak může klidně na chvilku připadat i jako úchyl 😀 Ale co, však jsou to jen fantazie, ne?

 2. Pokračuj prosím tahle série s nevěrnou Petrou a paroháčem Tomášem se stane mojí oblíbenou.

  • Díky Romčo. Jsem rád, že se ti mé povídky líbí. Brzy přidám další. Právě sháním inspiraci, tak kdyby tě něco napadlo co by Petra a Tom měli ještě zažít, tak jsem jedno ucho.=)

 3. Je to skvele, pokracuj táto posledná je najlepšia z celej serie. Tesim sa na dalsiu. Napr. by mohla byt o nejakom podnájemnikovi u nich doma. Alebo nejakej navsteve stareho priatela a pod …

 4. Za mě nej povídka a sen každého kandy úplně jsem si představoval svoji manželku to krásné vydírání a to že ji prodávali jako kurvu a krasny detail s tím prstynkem jak postrikani tak i věnování…..krása

  • Díky.=) Jsem rád, že se má povídka tak líbí.=) Když bude inspirace, tak přidám další.

   • Zuzka + Martin

    Ahoj, konkurence 🙂 Taky se nám to moc líbí. Některé věci tak úplně ne, jako třeba to veřejné ponižování (polévání vodou a tak), ale zbytek ano. Na té toaletě… moc rajcovní. Ale úplně nejlepší, je začátek, jak se na ní střídají a manžel to jen slyší přez zeď. Bouchání postele… Tam fantazie pracuje nejvíce!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *