Petra a Tomáš – Kápo

Asi každý student tohle zažil. Na škole se vždy studenti hloučkovali a shlukovali do jakýchsi společenských skupin dle oblíbenosti. Borci k borcům, Frajerky k frajerkám a lůzři k lůzrům. Nevím zda jsem měl štěstí nebo ne, ale nepatřil jsem do žádné z daných škatulek. To ale neznamená, že jsem netoužil do jedné patřit. Ano chápete dobře. Chtěl jsem samozřejmě patřit mezi Borce. Ti už ale jaksi byli vybraní a dokonce měli i zvoleného svého vůdce. Školního krasavce a sportovní legendu. Nikdo mu nesměl říci jinak než Kápo… protože jím byl! Musím říci, že jsem vynaložil značné úsilí, abych se do jeho party dostal. Měnil jsem vizáž i styl oblékání, ale bylo to spíš více k smíchu, než ku prospěchu. Akorát jsem od nich za své dolézání dostal párkrát na budku. Ale brzy se vše změnilo.

Potkal jsem jí jednou na obědě. Byla na škole nová a už od pohledu bylo jasné, že nebude snadné jí někam zařadit. Drobná malá brunetka s černými brýlemi a černým topem doplněným černo-červenou kostkovanou sukní s černými síťovanými punčochami. Její vizáž jasně naznačovala temnou a divokou duši, ale její až dětsky roztomilý obličej zase poukazoval na plachou a tichou osobnost. Ovšem postavu měla přímo božskou. Drobná pevná prsa, úzký pas a nádherně stavěný kulatý zadeček přímo lákaly k polaskání. Byla zosobněním přesného mého opaku, i proto mě překvapilo, když si to se svým tácem namířila přímo ke mně a pak se posadila naproti. Asi jsem musel vypadat dost překvapeně, protože se mě za okamžik zeptala, zda jsem v pořádku. Já ze sebe dokázal vykoktat jen asi toto „A..a..ano jsem“, ale dál jsem na ní konsternovaně hleděl. Jen se tak pousmála a rukou si rozhrnula vlasy a pustila se do jídla. Já se po chvilce vzpamatoval a také jsem do sebe začal soukat to školní UHO cosi!, ale po očku jsem jí stále sledoval. Když dojedla, tak se zvedla a měla se k odchodu, ale ještě prohodila mým směrem. „Dík za pokec“ a pak se tak krásně usmála a pomalu a smyslně odkráčela pryč.

Od toho dne jsem spolu u jednoho stolu sedávali pravidelně a postupem času jsem se i víc poznávali a začalo to mezi námi jiskřit. Zjistil jsem, že se jmenuje Petra a že se nedávno přistěhovali. Já pořád nechápal, čím jsem tak mimořádnou osobu zaujal, ale vlastně mi to bylo jedno. Bylo to jedno z nejlepších období mého života. A to nejlepší mělo přijít za pár dní. To už jsme spolu začali chodit a jednou při obědě nás zmerčil Kápo a jeho posluhovači. Hned po škole mě v šatnách zastavil a ptal se mě, zda mám pořád zájem o to stát se členem jeho party? No chápete to? Má snaha se mi konečně začala vyplácet. Samozřejmě že jsem měl zájem. Tak se mě zeptal, co jsem schopný udělat pro to, abych do jejich party patřil? A já bezmyšlenkovitě vykřikl že udělám úplně cokoli. Má odpověď ho evidentně potěšila, protože se začal smát a řekl mi, že tedy dobrá a ať v sobotu dorazím i se slečnou k němu domů na mejdan, abychom to mohli řádně oslavit. No tedy to bylo vážně něco. Budu patřit mezi Borce, říkal jsem si pro sebe a hned jsem šel Petře oznámit, že o víkendu mám pro ní překvapení, že bude zábava.

Byla sobota 6 večer a já právě vyzvedával mou lásku u ní doma. Hned, jakmile jsem jí spatřil se mi málem podlomila kolena a bradu jsem měl až na vestě. Petruška na sobě totiž měla bílý krajkový top s hlubokým výstřihem, z pod kterého prosvítala černá podprsenka, černou koženou minisukni a kotníčkové černo-bíle tenisky. Bože vypadala jako anděl s ďáblem v těle, což jsem jí ihned oznámil. Lehce se začervenala a sklopila ta svá krásná očka k zemi. Chytili jsem se za ruce a pomalu jsme vyrazili směrem ke Kápovu domu. Bylo vidět, že jeho rodina rozhodně chudobou netrpí. Vila to byla obrovská, i se vším co k tomu patří. Jako třeba velký krytý bazén a luxusní auta před garáží. A uvnitř to nevypadalo o moc méně luxusně než zvenku. Kápo se prostě uměl narodit. Když nás usadil na gauč do obýváku, tak se hned zeptal co si dáme. Měl opravdu luxusní výběr a Petruška si dala Martini a já trochu trapně jen pivo. Začalo mi ale vrtat hlavou, kde jsou další hosté a tak jsem za Kápem šel do kuchyně a zeptal jsem se ho na to. To co mi ale řekl, mě úplně uzemnilo. „Dnešní mejdan je tvůj vstupní rituál, každý z party musí něco obětovat. Jsme parta a o vše se dělíme. No a ty se budeš muset podělit o tu svou luxusní kundičku, kterou si přivedl sebou. Pro tebe je stejně moc dobrá. Vůbec to není tvá liga. Nesaháš jí ani po kotníky. Taková kostička potřebuje opravdového Borce. A ty mě jí teď přenecháš jasný? Jestli mi to překazíš, tak se o tebe mí hoši postarají. Tak co rozuměls?“ Já na něho ztuhle hleděl a do očí se mi hrnuly slzy. Takhle je to tedy. Tady vůbec nejde o mě. On chce píchat mojí holku a já mu to mám teď dovolit? Asi jsem s odpovědí váhal dlouho, protože mě chytil za rameno a opět se mě zeptal, zda jsem mu rozuměl? Dostal jsem z něho strach a řekl mu že jsem to pochopil. Na to se na mě pousmál a lehce mě poplácal po tváři. „Paráda. Jdeme za tou kundičkou“.

Po zbytek večera se už věnoval pouze jí a pořád jí doléval alkohol, což vzhledem k její konstituci velmi rychle způsobilo, že už byla značně opilá. Toho on zneužíval a čím dál více se jí dotýkal a různě jí hladil a ona se tomu vždy jen chechtala, ale ze začátku se mu bránila. S přibývajícím časem a s notnou dávkou alkoholu už ale opadala i její obrana a tak jsem musel sledovat, jak jí nejdříve hladí po ruce a později i po noze a nebo už i po stehně. Na Petrušce byl vidět určitý ostych, ale jak se její mysl začala otupovat množstvím vypitého alkoholu, začala se podvolovat jeho dotekům a když jí později začal masírovat ramena, tak pomalu přivírala oči a lehce zasténala. Bylo jasné, že se pomalu dostává do jeho moci. Vrcholem bylo, když jí vyzval k tanci a při pomalém ploužáku, jí nejdříve jemně začal hladit zadek přes sukni. Později už jí jednou rukou zajel i pod ní a laskal jí na holou kůži, přitom jí něco šeptal do ucha a líbal jí na krk. Má láska se v jeho rukou najednou stala hadrovou panenkou, se kterou si mohl dělat co chtěl. Když se pak začali vášnivě líbat a ona se na mě přitom celou dobu koukala, tak jsem pochopil, že už se dostala za hranu, ze které není návratu. I ona podlehla jeho šarmu a nechala se unášet svým chtíčem a vůbec jí nevadilo, že se na ní přitom dívá její kluk. Spíš to vypadalo, podle toho jak si spolu špitali, že se jí to začíná líbit.

Jakmile píseň dohrála a Kápo vytáhl svůj jazyk z Petřina krku a obě ruce z pod její minisukně, jí chytl za ruku a vedl jí směrem do ložnice. Ještě před vstupem do pokoje na mě hlavou kývl, ať jdu za nimi. Chvíli mi trvalo, než jsem se vzpamatoval a také než mi ochablo mé totálně tvrdé mužství, které takto reagovalo na celou tuto podivnou podívanou. Došel jsem tedy k otevřeným dveřím do ložnice, ze kterých se mi naskytl neuvěřitelný pohled. Stáli před jeho postelí čelem ke mně. Kápo za ní a právě jí přes oblečení hnětl kozičky. Petruška zas měla svou hlavu položenou na jeho rameni a rukama se mu prohrabovala ve vlasech. Kápo se na mě podíval a pak na mě ukázal fakáče. Já byl schopný to jen mlčky sledovat. Na víc jsem se nezmohl. Viděl jsem, jak z ní pomalu stahuje top a pak i sukni a nakonec i tu luxusní černou podprsenku a černá minitanga. Když byla Petruška nahá, tak se na mě pomalinku podívala. V očích měla takový ďábelský pohled, hodně ovlivněný alkoholem a tím pádem i uvolněným chlípným chtíčem, který se teď dral na povrch. Koukala se mi přímo do očí a přitom se pomalinku hladila po svém těle a kousala se do rtu a mě v tu chvíli došlo, že je to vlastně úplně poprvé, co vidím mou lásku nahou. Ta myšlenka my v trenkách ale způsobila málem revoluci. Směs ponížení a vzrušení mi úplně zatemnila mozek a tělo už ovládal jiný orgán.

Mezi tím se vysvlékl i Kápo a nahý přistoupil za Petrušku a objal ji. Když jí začal opět líbat na krk, tak potichu zasténala a zaklonila hlavu dozadu, zatímco pravou rukou mu pomalu stoupala po svalnatém stehně stále víš, dokud neuchopila jeho kladivo do ruky. Hned na to opět zasténala, ale tentokrát mnohem hlasitěji. Vůbec jsem se jí nedivil, protože to co se jí právě dostalo do spáru bylo opravdu něco. Vypadalo to asi jako zbraň hromadného ničení, pneumatické kladivo či co já vím. Bylo to prostě obrovské, tlusté a žilnaté! Rychle se k němu otočila čelem, aby si tu nádheru mohla prohlédnout detailněji. Její výraz připomínal malé děvčátko, které právě dostalo svou vysněnou hračku. Okamžitě si před něho klekla a až skoro nábožně obdivovala to jeho obří péro. Nemohla z něho spustit ta svá kouzelná očka a po chvilce ani svůj úžasně hbitý a lačný jazýček. Olizovala ho jako smyslů zbavená a on se jen bavil a okatě se mi vysmíval. Snažila se tu sukovici nacpat co nejhlouběji do pusinky, ale ani zdaleka se jí tam nevešla ani polovina. Kápo už ale také zatoužil po poznávání všech tajů Petřina těla a tak jí vzal do náruče a pomalu jí položil na postel a během okamžiku už byla jeho hlava přímo u její broskvičky a tentokráte jeho jazyk rozjel divoké tanečky v Petřině klínu. Že to mé lásce dělá moc dobře bylo poznat podle jejích grimas v obličeji, tím jak se její tělo kroutilo na všechny strany, jak si div neukousala všechny prstíky na ručce, i tím jak neuvěřitelně hlasité sténání vycházelo z jejího hrdla. Byla to dokonalá ukázka, toho, jak správně uspokojit rebelku, kterou má láska bezesporu byla. Její orgasmus pak jen završil vše. Byla to čistá exploze. Petruška se vznášela na obláčku extáze, ze kterého jí už nic nemohlo shodit.

Jakmile se trošku uklidnila a nabrala na síle, tak se na ní vrhl Kápo znovu. Tentokráte ale nalehl na její propocené a chvějící se tělo a při dlouhém francouzáku, začal pomalu vstupovat svou kládou do Petřiny prcinky. I když byla po předešlých hrátkách dostatečně připravená, stejně do ní vnikal jen velmi pomalu, ale jemu to nevadilo. Užíval si, že právě přede mnou šuká mojí holku a to dokonce dříve než já. Tato myšlenka mnou projela jako nůž. Bylo to šílené vidět, jak pomalu začíná uspokojovat mou holku a přitom já vlastně ani neměl možnost jí vůbec vidět nahou, natož abych se dostal až tak daleko, že bych s ní měl sex. A on toho dosáhl během pár hodin. Jaká to ironie. Ve chvílí, kdy dosáhl až na samé dno a jeho žalud narazil až na dělohu, Petruška pootočila hlavu a zahleděla se mi přímo do očí. Od této chvíle jsme tento kontakt udrželi po celou dobu jejich zvířecího aktu. Kápo se pomaličku rozjížděl a jeho mašina si razila cestu jejím lůnem a plenila ho k nepoznání. Pořád jí šeptal něco do ouška a přitom dál a dál přirážel a Petruška sténala na celý pokoj a její tělo se chvělo, ale stále upřeně hleděla do mých očí, jako by se snad snažila nahlédnout do mé duše a tam najít rozhřešení pro její hřích, který právě přímo přede mnou nestoudně páchala. Kápo přirážel jako parní stroj a jejich těla se navzájem proplétala jako dva hadi peroucí se o svou kořist. Prýštil z nich pot na všechny strany a místnost se plnila vůni sexu a jejich vzdechy. Byly to opravdová muka. Nikdy v životě jsem víc netrpěl, ale zároveň jsem také nikdy nebyl tak vzrušený. Tělo se mi chvělo jako bych mrznul, ale přitom uvnitř mě se všechno vařilo. Mozek jsem měl na kaši a jediná věc která dokazovala že ještě žiji, bylo mé tepající mužství! Jejich akt se pomalu blížil ke svému cíli. Oběma se zkracovalo dýchání a Kápovo přirážení nabíralo na ještě vetší intenzitě. Když se pak vzepjal na rukách a za jeho brutálního řevu plnil kundičku mé lásky svou plodnou mrdkou, tak i ona při té síle, za jaké do ní tu životadárnou tekutinu pumpoval došla ke svému vrcholu a i ona ho patřičně vykřičela do celého světa. Přitom zavřela oči a tím přerušila to naše podivné spojení, které jsem mezi sebou do této chvíle měli.

Když se pak oba znavení a vyčerpaní jakž takž zmátořili, tak se ještě notnou dobu všemožně mazlili a hladili a pak se na rozloučenou políbili. Petruška se pak pomalu oblékla a došla ke mně. Její pohled, kterým se na mě podívala mluvil za vše. Byl to pohled dokonale uspokojené ženy. Levou rukou mě pohladila po tváři a pak pomalu sjela dolu až do rozkroku, kde mě láskyplně pohladila. „Tak pojď, Jdeme domů“ To bylo vše co mi řekla. Vzala mě za ruku a společně jsem vyšli z toho domu hrůzy. Po zbytek cesty jsem jen mlčeli. Před jejím domem mi pak dala pusu na rozloučenou. Každý kdo nás viděl, si musel myslet, že jsme byli na prvním rande. Však to tak také bylo, jen si ho místo mě užil někdo jiný.

Po tomto zážitku jsme s Petruškou zůstali spolu. Já patřím mezi Borce a Kápo mi šuká holku. Máme se přeci o vše dělit ne?

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

 1. Zdravím. Obracím se na Vás s dotazem. Už nějakou dobu sem pravidelně vkládám své povídky. Tak mě zajímá co si o nich vlastně myslíte? Máte nějaký zajímavý nápad na nový příběh naší hlavní dvojice? Co by jste si přáli, aby ještě zažili? Za konstruktivní odpovědi budu rád!=)

  • Ahoj, tvoje povídky se mi moc líbí. Nejraději mám na nich prvky jako vydírání, drsný sex, lehké bdsm jako spoutání apod. Moc se mi líbily I některé starší jako je Nájem apod.

   Napadl mě námět na povídku, kdy jako nezkušení jdou do swingers klubu a nějaký dominantní chlap si je oba podmaní.

   • Děkuji za pochvalu. Jo některé povídky mám drsnějšího ranku!=) Ale jsem rád, že se i ty líbí!=)

    Co se týče toho nápadu, tak to není vůbec špatné!=) Promyslím to. Třeba to pak zkombinuji i s jinými nápady, které tu snad přibudou!=)

    • Také si to rád přečtu, za mě nejlepší co jsem v téhle sérii četl je povídka Klub. Takže bych uvítal něco na ten způsob, kdy je úplně bezmocná a vůbec neví co a kdo se jí stane v dalším momentu 🙂

     • Díky!=) Jo Klub bylo něco, co ve mě bylo zakořeněno hodně dlouho a muselo to ven!=)))
      Pokusím se podobně zaměřenou povídku vymyslet!=)))

 2. A co se týče inspirace, on ředitel
  stř. školy, ona učitelka. Seriál o tom jak ji žáci používají ideálně proti její vůli. Všechno mu to posílají, ale on s tím nemůže-nechce nic dělat.

  • Hezký!=) To je zajímavá myšlenka. Chtělo by to více rozpracovat, jako jak a proč k tomu došlo nebo čím to začalo, ale je to dobré!=) Díky za nápad!=)

   • Můžou ji třeba vidět jak něco sebrala v obchodě a natočit nebo dělat jiné nepatřičné věci. Konec konců se do toho může zapojit i prodavač. Jelikož fantazii se meze nekladou 🙂 víc už nechám na tobě..

  • Mám napsanou sérii Hlídání na podobné téma, ale zde jí nemohu zveřejnit. Když mi dáš na sebe kontakt, tak ti jí mohu postupně posílat!=)

 3. Breakker: Kdysi jsem napsal 10 dílů: Tajemství školní tělocvičny. Najdi si to a přeji příjemné počtení

 4. Ahoj mohl by jsi my poslat tu sérii s názvem hlídání

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *