Petra a Tomáš – Neukojený Chtíč

Jmenuji se Petra a s mým miláčkem Tomem žijeme v jedné menší bytovce v bytě 2+kk, no a protože plánujeme brzy rodinu a chtěli jsme se přestěhovat, tak se můj brouček snaží vydělávat co nejvíce peněz, aby jsem si v dnešní těžké době, vůbec mohli dovolit hypotéku. Je to mé zlatíčko a já ho za to, jak moc se snaží, opravdu strašně miluji. Bohužel se ale tato jeho snaha těžce odrazila v našem sexuálním životě. No my vlastně už skoro půl roku žádný sexuální život nevedeme! A já bych přitom tak moc šukala, až bych brečela. No a to je vlastně i důvod, proč vám píšu tento příběh.

Bylo zase jedno z klasických letních veder a já se v sobotu opět pařila sama doma, protože můj Tomík byl opět v práci! Už to byly dlouhé 4 měsíce, co jsme spolu naposledy měli sex, tedy pokud se to tak dá nazvat? Takové rychlé šup šup a konečná! Na víc se bohužel po dlouhém a vyčerpávajícím pracovním víkendu nezmohl. A já mu to ani nemohla vyčítat. Dřel se přeci takto pro nás a naší budoucnost. Jenže chtíči neporučíš a mě dnes ta má beruška zase tak šíleně svrběla! „No nic, tak aspoň vyperu, abych přišla na jiné myšlenky“ řekla jsem si pro sebe a pustila se do díla. Chodila jsem po bytě nahá, protože v tom vedru se přeci nebudu pařit že. Bylo to velice příjemné a trošku to napomohlo, k mírnému ochlazení mých tužeb. Když už bylo vše vypráno a naskládáno v koši na prádlo, tak jsem na sebe hodila jen lehounké letní minišatičky, čapla jsem do rukou koš a vyrazila výtahem dolů do sklepa do sušárny. Co mě ale naštvalo bylo, když jsem zjistila, že sušárna je opět zamčená zevnitř. „Sakra, to tam určitě zase je ten spratek Mára z druhého patra a ta jeho partička pubertálních kamarádíčků a zase tam hulej trávu“. To byla první věc která mě napadla, protože se tam takto scházejí už nějaký ten pátek a občas tam i pořádají takové mejdany s holkama. Tentokráte jsem ale na ně vyzrála. Nechala jsem totiž správcovou udělat druhý klíč jen pro mě. Překvapilo mě ale, že vůbec necítím tu typickou vůni marihuany. Další překvapení bylo, když se mi podařilo v pohodě dát klíč do zámku a odemknout. Na chvilku mě napadlo, že to asi tentokrát bude jinak a také že bylo.

Hned jak jsem vešla dovnitř, tak na mě čekal šok. Uviděla jsem Máru, jak tam tak stojí s kalhotami u kotníků a před ním na zemi klečela taková drobná, polonahá blondýnečka, která se právě chystala vsunout si jeho penis do pusinky. No penis. To byla spíš kláda nebo kladivo nebo něco podobného. V životě jsem takového macka neviděla a zvlášť u tak mladého klučiny. Údivem jsem upustila koš s prádlem, jehož dopad na zem vylekal ty dva divochy. Slečna okamžitě vyskočila na nožky a rychle se zahalila a než jsem se stačila rozkoukat, tak kolem mě proběhla a byla fuč. Já se pak pohledem vrátila k Márovi, tedy spíš k tomu, co se mu houpalo v rozkroku. Při sledování toho jeho ničitele, jsem začala pociťovat velice příjemné mrazení v zádech, které postupně přecházelo až do mé neukojené buchtičky kde se měnilo na hřejivé šimrání mocně podporované mými tekoucími šťávičkami. Po chvilce už mi kundička doslova hořela. V hlavě se mi začal ozývat hlas mého svědomí, který na mě křičel, že tyhle myšlenky nejsou správné a že přeci nemůžeš podvést svého kluka, ale tento hlas byl velmi rychle potlačen jiným. Tím, který mi říkal, že už to moc potřebuji. Nutně potřebuji alespoň trošku utišit to hlasité volání mého chtíče. Má touha mě začala ovládat a já pomalými krůčky došla až před Máru, který tam stále stuhle stál s kalhotami dole a vyděšeně se na mě díval. Já si ho pohledem změřila od hlavy až k patě a pak jsem se mimoděk lehce kousla do rtu. Byl to vážně fešák. Sportovní postava, pevné vyrýsované tělo, no a to jeho péro…wauu! Pak jsem se mu podívala přímo do očí a řekla jsem. „Nemám ti pomoci já?“ A pak jsem se opět zaměřila na tu jeho úžasnou chloubu. Stačila jsem si ještě všimnout, jak při mém dotazu vytřeštil oči a lehce pokýval hlavou na souhlas. Nechápala jsem, jak taková věta ze mě mohla tak snadno vyjít! Teď nastala ta poslední chvíle, kdy jsem to mohla ještě zastavit, ale místo toho jsem poslechla to své zvrhlé, roztoužené a neukojené vnitřní já a pomalu jsem si před něho klekla, stejně jako ta holčina před chvilkou a lehce uchopila jeho pořád nádherně tvrdé mužství do své drobné ručky. Vypadal tak nakonec ještě větší a já už netoužila po ničem jiném, než jak si ho rychle strčím do mé lačné pusinky a pochutnám si na té klobáse.

Vystrčila jsem jazýček a pomalu mu začala kroužit kolem jeho žaludu a přitom jsem se mu zadívala do očí. Měl v nich pořád ten stejný vytřeštěný výraz, ale ani se nehnul. Cítila jsem jak se pomalu chvěje a jak v něm roste vzrušení z neznámého. Hlavou mi přitom probleskla myšlenka, zda vlastně ještě není panic. I já cítila, že už je moje prcinka totálně rozmáčená a tak jsem si po ní párkrát přejela prstíkem druhé ruky. Nádherně jsem se rozechvěla přicházejícím vzrušením. Hned na to jsem si pomalu začala soukat tu jeho sukovici až do krku, ale neměla jsem šanci, dát ho tam úplně celý. Byl to naprosto nepopsatelný pocit, mít v pusině takového mladého, tvrdého a velkého macka. Sála jsem mu ho jako blázen a cítila, jako by se snad ještě o kousek zvětšil. Bylo to naprosto šílené a vzrušující zároveň. Právě jsem podváděla svého miláčka s tím spratkem z baráku, a vůbec mi to nevadilo. Ba právě naopak, ten pocit zakázaného ovoce, ještě umocňoval mé touhy a já už si zvesela drandila druhou ručkou po svém hrášečku a tekla jak protržená. Sála jsem to obří péro a sama se dováděla k luxusnímu orgasmu. Mareček už měl oči zavřené a užíval si tu mou nečekanou kuřbu a i jeho vrchol se nezadržitelně blížil. Sušárna se plnila jeho stény a vůní mých šťáviček. Ještě jsem párkrát rychle kmitla svým mrštným jazýčkem kolem jeho masivního žaluda a už se mi do pusiny hrnula obří dávka jeho mladistvé mrdky. A že toho bylo. Musela jsem ho vytáhnout ven a tak mi částečně postříkal obličej a krk, po kterém pak vše stékalo na má odhalená prsa. Uvolnila jsem jeho penis ze svého sevření a pomohla si volnou rukou, která hned uchopila jedno mé prso a při intenzivním masírování mé bradavky a rychlém kmitání mých prstíků po klitorisu, jsem se dovedla k opravdu mohutnému orgasmu. Křičela jsem na celou místnost a bylo mi v tu chvíli neskonale dobře. Když jsem pak po chvilce otevřela oči a rozhlédla jsem se po místnosti, tak už jsem tam byla úplně sama. „Tedy ten hajzlík normálně utek.“ Pak jsem se téhle myšlence zasmála a když jsem se jakž takž dala do kupy, tak jsem rozvěsila prádlo a dala se na cestu do bytu. Ale musel na mě být asi zajímavý pohled, protože jeho zasychající semeno jsem měla snad všude. Až do večera jsem pak na celou situaci musela myslet. Vyčítala jsem si, že jsem se neuhlídala a byla jsem Tomovi nevěrná, ale při představě, že by mě Mára tímhle jeho obrem vošukal, jsem si to musela ještě dvakrát udělat. Začala jsem být v pasti. Můj neukojený chtíč chtěl víc a já věděla, že se mu neubráním.

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *