Rozumování nad nevěrou ženy či přítelkyně – 10.díl

Tentokrát o překvapení In flagranti  (Ti, kteří to zažili na vlastní kůži…)

Richard:  Neříkám to rád, ale ano, svoji partnerku jsem při nevěře nachytal. Nachytal je hnusné slovo, jako bych snad něco chytal, což jsem rozhodně nedělal.

Jednou jsem se prostě vrátil ze služební cesty dřív. Souhrou nepříznivých náhod jsem nemohl zavolat, že přijedu, prostě vybitá baterka udělala své. No, pokoušel jsem se telefonovat z automatu, ale zbytečně, nikdo nezvedal. A tak si takhle přijedu domů a bylo to. Měl jsem tehdy domovy dva, takže jsem se sebral a prostě odjel.

Ráno druhého dne jsem pobalil všechno, co patřilo tehdejší partnerce a odvezl jí to do našeho společného „doma“. Tam naopak za jejího přihlížení a usedavého pláče vzal naopak pár věcí, které byly moje. Ne, nechtělo se mi odejít, ani trochu, ale cítil jsem se hrozně. Rozum velel ihned pryč! Partnerka se mezi vzlyky omlouvala a slibovala a prosila. Dokonce si klekla na zem a držela mě za nohy… Prostě srdceryvný teatrální výstup.

Srdíčko ale pryč nechtělo ani maličko a nakonec můj rozum přemohlo. Hloupé srdce! Za tuto svoji pošetilost platilo skoro šest let, aby to stejně skončilo, obrazně řečeno, na kusy.

Ono setrvávat ve vztahu po takové zkušenosti je naprostá sebezničující hloupost. Důvěra v partnerku je naprosto ztracená, a to se odráží podvědomě v každém dalším konání. Dnes bych, díky empirii, partnerku klečící mi u nohou a prosící, abych neodcházel, spíše odkopl. Doslova. Ne brutálně, ale tak, aby bylo jasné, že říkat cokoli je zbytečné. Prostě ať by to moje srdíčko zasáhlo sebevíc, zvítězil by rozum. Zvítězil by KO!

 

————————————————————————————————————-

Petr:  Ano stalo se mi to. Bydlel jsem s partnerkou v pronajatém bytě  v rodinném domku v přízemí. Uvažovali jsme o svatbě a o budoucnosti. Plánovali ditě. Prostě tak jak spousta jiných mladých lidí. Pak se mi dostalo nějakých náznaků, že mi snad zahýbá.

Byl jsem zamilovaný a nechtěl jsem tomu věřit. Myslím, že i když to všichni citíme a bojíme se toho, tak když se to pak stane, tak tomu věřit nechceme a bráníme se tomu. Stejné to bylo i u mě. Začal jsem ji pozorovat, jestli je něco jinak a jakmile jsem to připustil, a začal konkrétně sledovat všelijaké maličkosti, tak to bylo jasné. Žádná z těch věcí co dělala neměla sama o sobě smysl, ale když to pak bylo v kontextu, tak to bylo jasné. Zahýbala mi s naším společným kamarádem. Dokonce jsem i věděl kdy.

Když jsem měl pravidelný trénink, na který jsem nechodil, jen když jsem byl nemocný na umření. Věděl jsem to. Ale potřeboval jsem si to potvrdit. Takže jsem udělal toto:

Omluvil jsem se z tréninku ale doma jsem se normálně nachystal a odešel. Přeparkoval jsem auto o ulici dál a počkal až přijede kamarád. Šel dovnitř a já šel pěšky k domku a zahradou zezadu k oknu do ložnice. Byli tam a souložili.

Byl jsem vzteky bez sebe a přemýšlel co s tím. Dlouho před tím jsem přemýšlel co s tím udělám, když to uvidím na vlastní oči. Představoval jsem si to, ale skutečnost byla pak úplně jiná. Bylo to daleko krutější a daleko silnější než jakákoliv představa.

Největším překvapením pro mě ale byla úplně nová zkušenost. Úplně nový pocit, se kterým jsem nepočítal a který se v mých představach řešení nevěry nevyskytoval. Kdyby mi to někdo povídal, tak tomu neuvěřím. Ale jak jsem se na ně koukal, jak si to spolu rozdávají, a slyšel jsem ji, ty její vzdechy, které jsem tak důvěrně znal, tak jsem prostě dostal chuť se k nim přidat. Prostě tam vejít a dát si s nima trojku. Byl jsem nešťastný, naštvaný a – vzrušený. Utekl jsem odtama, protože tohle byla věc, která mě zaskočila a se kterou jsem si nevěděl rady. Byl jsem mladý.

Dnes je všechno jiné. Především bych dnes po nevěře nepátral. Nikdy bych nešel sledovat partnerku a nečíhal bych u okna. A kdybych přišel domů a dělo by se to, asi bych se přidal, kdyby jim to nevadilo. Je ale pravda, že s takovou partnerkou bych se neoženil a nechtěl bych mít děti. Když jde o sex, tak mi nevadí, když to dělá i s jinými, ale matka mých dětí to prostě nebude.

 

————————————————————————————————————-

Pepa přistihne svou ženu při nevěře:

„Tohle já mám za všechnu dobrotu? Starám se o tebe, u moře jsme byli, kožich jsem ti koupil, máme nový auto, barák a ty tady zatím za mými zády… Tak hergot, přestanete vy dva souložit, když s vámi mluvím?“

————————————————————————————————————–

Nachytal mě partner s milencem v posteli…

(On makal a ona se mu kurvila. Její vyznání…)

To, že někoho nachytají při sexu rodiče nebo spolužáci, není podle mě nic neobvyklého. Prostě se to stává. Mě se ale přihodila horší věc – nachytal mě partner. S milencem v posteli. Tehdy nám to doma neklapalo, jezdil na služební cesty a já se cítila sama. A tak jsem si našla přítele. Scházeli jsme se u nás, když byl manžel pryč. Jenomže jednou se vrátil předčasně. Samozřejmě zrovna v tu chvíli, kdy jsme byli v nejlepším v naší posteli. Podíval se na nás, strnul, otočil se a prásknul dveřmi. Přišel další den a řekl, ať si sbalím věci a hned vypadnu. Chtěla jsem mu to vysvětlit, ale nenechal mě. Zařval:  „Já nechci nic slyšet, viděl jsem až až tak vypadni!!!“ Skončila jsem na ulici, téměř bez peněz. Kdyby mi tehdy nepomohla kamarádka, nevím, jak bych se stavěla na vlastní nohy.“

 

Manžel asi přišel na mou nevěru  (Nevěra typu oko za oko…)

Dostala jsem se do velice nepříjemné situace a vůbec nevím, jak z toho ven. Mám pocit, že manžel odhalil mou nevěru, ale jistá si tím nejsem. Ale popořádku.

Po patnáctiletém manželství už to mezi mnou a manželem ani neklapalo, ani nejiskřilo tak, jako dřív. Nejdřív jsem se tím trápila, ale postupem času jsem si zvykla, že náš vztah upadl do stereotypu. Vlastně jsem nikdy neměla ani čas se tím nějak zvlášť zaobírat. Máme dvě děti, dvojčata, kterým je teď 13 let, a vždycky jsem se měla hodně co ohánět, abych všechno stihla.,

Když jsem před přibližně rokem zjistila, že je mi manžel nevěrný, něco se ve mně zlomilo. Uvědomila jsem si, že mi na našem manželství a rodině záleží a probudila se ve mně touha o něj bojovat. Na jeho nevěru jsem přišla velice otřepaným způsobem. Zaslechla jsem něco, co mi nebylo určeno a co bylo velice výmluvné. Přistihla jsem manžela, jak toká do mobilu, jakoby mu bylo sedmnáct. Ani se nesnažil zapírat, nicméně mě ujistil, že to není nic vážného a rozvádět se nechce.

Samozřejmě, že se mě to hluboce dotklo a v první chvíli jsem chtěla okamžitě požádat o rozvod. Jenže pak se mi to rozleželo a já si řekla, že bych o zachování naší rodiny měla bojovat. Nevěděla jsem však, jak na to.

A tak mě napadla ta největší blbost, jakou jsem mohla udělat. Zapletla jsem se s kolegou. Původně jsem vůbec nechtěla, aby to došlo tak daleko. Jen jsem si myslela, že když manžel zjistí, že jsem najednou nějaká tajemná a usměvavá, zbystří a začne o mě usilovat. Jenže se mi to vymklo z rukou a do kolegy jsem se zamilovala. Chodíme spolu už půl roku a je mi s ním moc hezky.

Jestli manžel udržuje svůj milenecký poměr nadále, netuším. Spíš si myslím, že už to skončilo. Tráví doma hodně času, skoro nikam nechodí. Což dříve nebývalo. Nějakých pozorností z jeho strany jsem se však nedočkala.

No a teď se stalo něco, s čím si nevím rady. V pondělí jsem vešla do pokoje a zahlédla manžela, jak bleskově pokládá na stolek můj mobil. Bylo mi jasné, že si četl sms zprávy a možná si přečetl i nějakou, ze které mu musí být vše jasné.

Od té doby je doslova jak přešlý mrazem, skoro nemluví, vyloženě se mi vyhýbá. Neřekl sice ani ťuk, ale já mám nepříjemný pocit, že to ví. A teď najednou nevím, co s tím. Podvědomě jsem si přála, aby na to přišel. Chtěla jsem, aby o mě začal bojovat, ale na druhou stranu jsem to vlastně vůbec nechtěla. Svého přítele miluji a o chvíle, které s ním prožívám, se připravit nechci. Vím, že spolu nikdy být nemůžeme, i on je ženatý.

S mužem teď kolem sebe chodíme jak dva duchové. Nepodíváme se jeden druhému do očí, mluvíme jen to nejnutnější. A já nevím, co s tím. Rozvádět se nechci, přesto všechno mám manžela stále ráda, on asi taky ne, ale začít spolu komunikovat nám taky nejde.

Když to po sobě tak čtu, tak vidím, že jsem si to pěkně zavařila. Poradí mi někdo, jak z téhle citové šlamastyky ven?

Fanouš v tomto případě radí:   Jasně, rozvod. Pitomci jste oba a váš vztah je v troskách.

Naopak Rychlonožka říká:   Máš na výběr víc možností, jde o to, zvolit si tu správnou. Tvá nevěra sice byla reakcí na mužovo nesprávné chování vůči Tobě, nicméně Tě za ní asi nikdo nepochválí, i když byla snad pochopitelnou reakcí. Mělas být opatrnější ohledně citů i SMS. Myslím, že ta situace u vás zas až tak špatná není. Tvůj muž mohl reagovat daleko hůř. Kdyby Tě třeba pomluvil u příbuzných, protože on svůj vztah buď ututlá nebo tam není až tak citově angažován, byla bys na vině jednoznačně Ty. Kdyby trval na tom, že ses provinila a žádal odstěhování z domova, taky by Ti nebylo veselo. Nebo kdyby zažádal o rozvod a chtěl děti do své péče, asi by Tě taky pěkně vytrestal. V současné situaci Ti nezbývá, než mlčky zajišťovat, co rodina potřebuje a čekat. Bydlet a jíst musíte, o děti se také nemůžete přestat starat. Manželovo ego zřejmě utrpělo menší šok. Teď si dej pozor, aby Tě nesledoval a nezískal hmatatelné důkazy. Když už jsi to přivedla tak daleko, eliminuj škody. Měla bys kontakt s milencem na čas přerušit. Jakmile vás někdo někde nachytá, můžeš přijít i o manžela, i o děti, i o bydlení. A co Ti zbyde? Ženatý milenec. To není žádné terno.

———————————————————————————————————-

Marika: Můj manžel je věčně v práci. Nemá na mě skoro vůbec čas. Manžela mám stále ráda, ale věčně není doma a já se začala nudit. Našla jsem si milence. Nejsem na to hrdá, ale jde mi jen o sex. Začalo to chatováním na internetu, postupně přibyly i smsky a volání. Občas se mi stává, že se mi manžel prohlíží mobil, objevil smsku od mého Miláčka. Naštěstí jsem se z toho vymluvila, ale manžel začal být podezřívavější. Při brouzdání na netu jsem narazila na zajímavé odkazy na prográmek, který umí zamaskovat sms, i volání.

Fanouš na to:    Zase jedna bestie, kdy manžel maká, vydělává a ona se chudinka doma nudí a tak si najde milence. Co by takové chtěly? Krásného modela ostře řezaných rysů se svaly, velkým pérem, který by byl majitelem velkých realit z jejichž velkého nájmu by žil? Aby byl u ní doma, měl přitom prachy a nedělal nic, jen ji opečovával??? Ó svatá ty prostoto !!!

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *