Rozumování nad nevěrou ženy či přítelkyně – 12.díl

Paroháčů máme několik druhů:

Dělíme je jednak podle počtu nohou na čtyřnohé a dvounohé, ale protože nás zajímají ti dvounozí, tak ty dělíme na paroháče nevědomé a vědomé.

Nevědomým paroháčem je každý muž, kterého jeho partnerka podvádí a on to neví, netuší, protože té své bezmezně v láskyplné zaslepenosti věří, nebo je tak vytížen svou prací i mimopracovními aktivitami (sportuje, rybaří, pěstuje myslivost, zahrádkaří nebo sám zahýbá a o té své si myslí, že je to domácí puťka). Také to může být muž, který nemá žárlivost v povaze, na svou partnerku poněkud sere a je to svým způsobem blahosklonný trouba nebo ignorant a flegmatik nebo velkorysý člověk, který ví, jak to v životě chodí a raději nic vědět nechce, tedy takový pštros, který strká hlavu do písku.

Vědomé paroháče bych rozdělil na:

a) na ty kteří to nevěděli, pak se to dozví ať už z úst manželky, známých, závistivých manželčiných přítelkyň či spolupracovnic, vlastním přičiněním nebo od soukromého detektiva, a takoví paroháči pak udělají doma brajgl. Následuje buď vyhození partnerky resp. odchod paroháče ze společné domácnosti, u manželů rozvod a nebo vyříkání si to a usmíření.

b) na ty kteří to nevěděli, pak se to dozví ať už z úst manželky, známých, závistivých manželčiných přítelkyň či spolupracovnic či vlastním přičiněním, ale dělají mrtvé brouky a dál předstírají nevědomého paroháče, protože tu svou tak bezmezně milují, že ji nechtějí ztratit a tak jí odpustí a smíří se s rolí vědomého paroháče, nebo prostě věří, že ona to skončí a vše bude zase jako dřív, tak nechtějí dělat brajgl.

c) na ty, kteří jsou nuceni se smířit nebo nesmířit, tedy na ty, jejichž partnerka byla znásilněna nebo třeba vydíráním donucena být mu nevěrná.

d) na kandaulisty, kteří sami nabádají svou partnerku, aby měla sex s jinými muži, protože je to velice vzrušuje. Druhy kandaulismu či cuckoldingu tu již rozvádět nebudu, to se obraťte na web: Kandaulismus.cz.

 

Zde mluví muž-kandaulista:

Ahojky

Vim o čem kandaulismus je, je to podstatě ilegální nevěra na vlastní oči.Napřed je to jen myšlenka, co se honí hlavou, jen představa. Mnoho lidí, převážně většina se snaží nalhávat si do určitého věku, že je něco takového odporné, jenže co je odpornější-žít v pokrytecké monogamii a chtít být klamán tajně? Nikdo z partnerů vám díky vštěpené výchově, neřekne pravdu. Lidi hledají za nevěrou jen únik ze všedních partnerských vztahů a jsem si jist, že nikdo nemá zájem na zničení dlouholetého vztahu. Taky jsem si to prožil a měl z toho depku, když si žena přivedla milence, ke kterému měla citový vztah. Myslel jsem si, že mě moje žena už nemá rada a chce mě dát na druhou kolej. Ale to nebyla pravda. Ženy to mají jinak, úplně jinak a to je otázka umění naslouchat. Ženy nedělají tyhle záležitosti lehkomyslně-povrchně, jen tak. Ženy potřebují jistotu a pokud se mají z někým dělit-musí si toho druhého vážit, obdivovat jej atd. To co má být kandaulismus, je pouze to, co lidi dělají sobě za zády. Když se zeptáte manžela a nebo manželky-už jsi mě někdy na večírku s někým podvedla třeba jen v myšlenkou? Hmmm-myslím, že v tomto budu PLZÁCI Všichni. Člověk musí mentálně vyzrát a hodnoty života srovnat. Kandaulismus je zásah do soukromého života, má to tedy být pouze zpestření o kterém je potřeba hodně uvažovat, tak aby se nestalo dvousečnou zbraní v pokračujícím manželském vztahu.

Je to nádherný pocit, když zjistíte ten přechod z žárlení do naprosté svobody a dokážete si pohovořit i na takové téma. Člověk nemá tendence být neůpřimný, nemá taky proč a co je povoleno už není tak lákavé jinde. Ženy potřebují jisté nejistoty a tady je to naprosto v legálním prostoru. Muži Vám nechtějí ničit iluze, jen Vám chtějí dopřát rozkoš co chtějí sdílet po Vašem boku.

P.S.-Pro chlapa/ženu není prohra to, že se něco takového děje-pro chlapa je nejhorší ten čas než se partner odmiluje a zjistí, že to co člověk hledá-má doma v bledě modrém a stačí přitom víc důvěry a komunikace.

 

Nojo, to říká kandaulista, ale co na to říkají ženy?

—  Mám velký problém-manžel je kandaulista a já se s tím stále nemohu srovnat. Zajímalo by mě, jak se s tím vyrovnávají ostatní…Jde o to,že jsem manželovi dříve vyhověla, ale vždy jsem z toho pak měla „depku“. Ne ze sexu, ale z toho, že na tom v podstatě stojí náš spokojený manželský život. V poslední době odmítám manželovi v tomhle vyhovět a náš vztah se strašně zhoršil. Nechci rady typu, že mám od něj odejít anebo naopak, že si mám užít, co by za to jiné daly-máme dvě malé děti, kterým nechci brát tátu. Zajímá mě, jestli si některá z vás prošla nebo prochází tím samým a má třeba nějakou radu jak to zvládnout….

—  Právě stojím před podobným problémem, jen jde o jinou „libůstku“. Náš vztah jsme díky rozdílným sex. potřebám a problémům v komunikaci přivedli téměř ke krachu. Máme 3 malé děti a nechceme se rozcházet. K psychologovi chodíme, nakupené problémy pomalu objasňujeme a řešíme. Co se však vyřešit nedá, je manželova orientace (kterou si se všemi důsledky uvědomil až poslední dobou) a jeho rozhodnutí užít si ji, dokud to jde. Pro mě to znamená překousnout, že zřejmě dojde k sexu a jiným praktikám mimo náš vztah. Kdo něco podobného prožil (a soudím, že ano), ví, že potlačovat to chlap může, ale když je sexuálně hyperaktivní a ještě trochu mimo normu, nějak se to „odčerpávat“ musí. Jsem už z toho dost na nervy, nezvládnu to přijmout, i když vím, že pak budu mít doma prima příjemnýho a spokojenýho chlapa.

—  Je to složité. Teď už vím, že to manžela vzrušovalo už dlouho, ale styděl se mi to říct. Když něco naznačil, tak jsem zase já měla pocit, že si jen tak dělá legraci a když budu souhlasit, tak se naštve a bude si něco nehezkého myslet. Nakonec jsem při milování řekla, že bych chtěla trojku a sex i s někým jiným, ale stejně jsem nečekala, že by někdy k něčemu podobnému mělo dojít. Já bych to i chtěla, dopřát si občas změnu nebo dva muže najednou, ale nějak jsem nechápala, že by to nevadilo manželovi a připadalo mi přirozené být věrná. A manžel? Říká, že to chce, ale co když bude žárlit a neustojí to?

Nakonec jsme se domluvili na trojce. Bylo to naplánováno, že to chci já a manžel mi to povolí. Ale stejně jsem myslela, že je to jen jako. To mám jako přivést bývalého nebo manžel kamaráda z práce? Prostě vzrušující myšlenka, ale naprosto absurdní. Abych to zkrátila – manžel to stále myslel vážně a sehnal někoho neznámého na inzerát. Když už bylo na 90 % jasné, že k tomu dojde, tak můj pocit byl mix vzrušení a stydlivosti, obava z depky a z nějakých smrtících následků pro naše manželství.

Nakonec jsem si to i poprvé trochu užila, přes počáteční stud a stálé sledování manžela, co na to říká. Dnešní situace je ta, že manžel se přiznal, že mě vlastně nutil říct, že to chci já, protože se styděl prohlásit, že to chce on. Takový Kocourkov. Už vím, že se mu to opravdu líbí a vzrušuje ho to. Odpadl vzájemný stres a teď něco podobného děláme tak jednou za dvakrát do měsíce jako takovou malou třešničku na dortu našeho sexuálního života. Samozřejmě nemusím dodávat, že bych se to neodvážila přiznat nějaké kamarádce osobně. Sice to u nás zatím funguje, ale stejně to ještě úplně nechápu.

—  Ahoj, tak já jsem na tom byla podobně, vztah byl mezi námi perfektní, ale jednou při milování mi manžel naznačil, že si občas představuje, jak je s námi další muž a ten se věnuje mě, že ho to strašně vzrušovalo. Myslela jsem, že je to jen nějaký jeho „úlet“, pak jsem si myslela, že mu asi nestačím, dost mě to trápilo a vrtalo hlavou, pak jsem po nějaké době na toto téma zase navodili řeč, a jeho ta myšlenka neopustila, navíc mi tvrdil, že by vůbec nežárlil, že se mu to líbí, taky, že by se mu líbilo, kdyby mě viděl, jak mě uspokojuje nějaký „statný“ muž a že já mám několik orgasmů, tak jsem mu řekla, že bych to nemohla, zamluvili jsme to, ale už to ve mě hlodalo, při milování jsem si zkoušela představovat jednoho našeho společného známého a při milování s těmito myšlenkami jsem dostávala častěji opakované a intenzivnější orgasmy. No abych to moc nerozebírala, začala jsem se tou myšlenkou víc zabývat, když jsem se zeptala mojeho, jestli to myslel vážně, tak jsem udělala asi ten první krok (nebo druhý?) a manžel se toho chytil a začal na mě naléhat, jak se mu to líbí, když jsem v orgasmu, v křečích, že ho to rozpaluje do běla, nakonec mi navrhl, že něco domluví s tím kamarádem, že to bude jen jako na pokec, no došlo na pokec, pak i na trojku, měla jsem z toho dost dlouho výčitky, i když jsem si to nakonec i poprvé docela užila.

Manžel se ke mě zachoval jak sliboval, navíc při tom byl ještě víc vzrušený, tak jsem si ho pak užila ještě po odchodu kamaráda. Od té doby se sem tam neplánovaně setkáme a nemá to chybu. Ale trvalo mi to víc jak rok, než jsem se z toho vzpamatovala a našla si cestičku, jak toho využít ve vlastní prospěch – tedy větší vzrušení, víc orgasmů, víc milování. Dnes už se nat tím nepozastavím, je to asi otázka zvyknout si na to. Ono totiž to, že manžel chce,aby ses pomilovala s jiným mužem může být i ve Tvůj prospěch, jen musíš k tomu najít cestičku. Neodcházej od něho, myslí to s tebou dobře. Já to pochopila až po letech.

 

Reakce chlapa-kandaulisty:

Ahoj, názor je podle mě správný. Jsem muž kandaulista. Manželka si v mé libůstce/úchylce našla způsob, ak si užít a náš vztah to nijak nekomplikuje. Pokud k nějaké „akci“ má dojít, vybírá si partnera manželka a já pouze „dohlížím“, aby se jí nic nestalo a aby dotyčný byl čistotný a slušný člověk. Snažím se, aby si vše co nejvíc užívala. Chápu však,že jsou i ženy,kterým je něco takového proti srsti,a pokud by taková byla moje žena, nikdy by jsem ji do ničeho nenutil. Manželky si vážím,velmi ji miluji a snažím se jí to dávat najevo.

A teď jedna reakce dle mého gusta nekandaulisty, reakce nevědomého paroháče který se stal v okamžiku paroháčem vědomým dle bodu a):

Když přišel muž z americké Alabamy domů, nestačil se divit. Spatřil, jak jeho žena není v posteli sama, ale leží na ní cizí muž! Paroháčovi se okamžitě začala vařit krev v žilách a po svém sokovi vystartoval. Začal ho drsně bít hlava nehlava, aby mu ukázal, kdo je v této domácnosti pánem.                                                                                                                 Hořké zklamání z toho, že je jeho žena rádodajka, si rozhodl vybít na svém sokovi. O poznání zavalitější a méně svalnatý mužský samec neměl při útoku nejmenší šanci. Silnější manžel ho zasedl a začal bít hlava nehlava.                                           Milenec neměl vůbec šanci. Při nakládačce se jenom bránil. A k tomu ještě hodně špatně. Schytal několik ran, po nichž ho manžel shodil na zem, a výprask pak pokračoval. V nejdrsnější paroháč dokonce dupnul milenci na hlavu.

Jeho zlost byla velká a ani tíha parohů ho nezastavila. Nakonec muže, které mu rajtoval na manželce, chytil tak, že se nemohl pohnout. A co prostopášnice, která všechnu šlamastiku napáchala. Vzala nohy na ramena a zmizela jako pára nad hrncem.

 

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *