Neřestná čtveřice 08 (Pacient) – 1. část

Pacient – 1. část – návštěva v nemocnici

Nehoda není náhoda, a když se člověk ocitne ve špatný čas na špatném místě, tak se mu snadno přihodí úraz. To se stalo právě Tomášovi, když se zastal neznámé dívky napadené partičkou čtyř agresivních mladíčků. Nečekaný kopanec na koleno a následný pád ze schodů si vyžádal operaci a pobyt v nemocnici.

Tomášovi přátelé Pavel s Petrou a manželka Eva po spěšném příchodu do nemocničního pokoje pozdravili skupinku lidí okolo staršího pána na lůžku u dveří, prošli okolo prázdné prostřední postele a zastavili se u postele u okna. Ležící Tomáš je radostně vítal, i přes bolest v pochroumaných nohách: „Ahoj, už jsem myslel, že nepřijdete. Kde jste se zdrželi?“

„Ahoj miláčku,“ přivítala se s manželem Eva a při polibku ho zahalila do záplavy svých voňavých rusých vlasů. „Petra vezla Petrušku k babičce a ještě jsme se zasekli v zácpě.“

„Nazdar ty simulante, prej sis hrál na galantního rytíře,“ zahlaholil Pavel a mocně sevřel kamarádovu nastavenou pravici.

„Kdybych nebyl celej pochroumanej, tak bych ti ukázal, kdo je simulant,“ bránil se Tomáš. „Jeden z těch zmetků mě překvapil ze zadu a pak už jsem letěl.“

„A stála alespoň za to?“ ptal se Pavel dál.

„Tak to fakt nevím. Ani jsem si jí nestačil prohlídnout,“ zalitoval zachránce.

„Jste jak malý kluci,“ ušklíbla se Petra. Hned se však starostlivě optala: „Ahojky marůdku, nechybí ti nic?“ Aniž by počkala na odpověď, tak vtiskla Tomášovi vášnivý francouzák. Mocné poprsí přitom přitiskla na jeho hrudník. Polibek rozhodně nezůstal neopětovaný a chvilkový souboj jazyků si oba náležitě vychutnali.

Když se odtrhli, tak si Tomáš udýchaně postěžoval: „Kromě pořádné postele a dobrého jídla, mi chybíš už jen ty s Evičkou.“

„Copak? Mlsnému jazýčku nechutná zdejší UHO?“ divil se provokativně Pavel.

„No je snad ještě horší než na vojně,“ přitakal marod.

„Co je UHO?“ zajímala se Petra.

„Univerzální hnědá omáčka,“ pronesl s odporem Pavel. „Hnědá tekutina nevalné chuti, servírovaná s každou přílohou k obědu i večeři,“ zadeklamoval patetickým hlasem definici.

„Přinesla jsem ti dva řízky, domácí sekanou a čerstvý chleba, tak si snad spravíš chuť,“ vybalovala Eva obsah tašky a popisovala Tomášovi zabalené balíčky v alobalu. „A tady máš něco na pitný režim,“ vstrčila do nočního stolku igelitku s cinkajícími lahvemi. Přisedla si k němu na postel a její zadek se přimáčkl na jeho ruku. Lehce se zavrtěla a on dlaní přejel po lákavé oblině v sukni.

„Moc se ke mně netul, ať mě nevyrajcuješ. Nemůžu si ani dojít na záchod, natož si někde ručně ulevit,“ postěžoval si zkroušeně.

„Hele jídlo jsme ti přinesli, postel sice lepší neseženeme, ale s tímhle si nějak poradíme,“ prohlásila Petra. Přisedla si na lůžko z druhé strany než Eva a zasunula bezostyšně ruku pod deku. Nahmátla Tomášův penis pod látkou pyžama a dráždivě ho přejela.

„Ježíš, co blbneš,“ vyjekl. „Je na nás vidět. A jak to asi bude vypadat, když se vystříkám do pyžama nebo do deky?“ rozčiloval se. Skupinka příbuzných na druhém konci pokoje se vesele bavila a okolí si zatím nevšímala. Jenže kdykoli se mohl někdo ohlédnout.

Petra přestala s laskáním ocasu a škodolibě řekla: „No vypadalo by to jako mokrá skvrna po nadrženém chlapovi. Hele Evi, jaký máš spoďáry?“

„Bílý, proč?“

„Barva mě nezajímá. Bavlna nebo krajka?“

„Bavlněný, běžně krajkové nenosím,“ nechápala důvod vyptávání zrzka.

„Tak šup, svlíkni je,“ pobízela ji netrpělivě černovláska.

„Tady?“

„Jasně že tady. Snad se najednou nestydíš.“

Po zhlédnutí lidí u staříkovy postele, si Eva jednou rukou zajela pod sukni a přizvedla se ze sedu. Po chvilce úsilí si stáhla kalhotky z rozkroku na stehna. Znovu pohledem zkontrolovala situaci a sesunula je ke kolenům. S trochou akrobacie se jí povedlo vyprostit jednu nohu a potom už lehce i druhou. Držela rozpačitě ten kousek látky v ruce a vyčkávala na další pokyny.

„Podej mi je a stoupni si. Krůček doleva. Jo přesně tam, aby Tomáš dosáhl. Kabáty dejte sem na hromadu a ty Pavle, si sedni na tu prázdnou postel, aby sem přes tebe nebylo vidět,“ dirigovala je Petra. „Tak a je to,“ spokojeně obhlédla situaci. „Ruku máš zdravou marůdku, tak se postarej o ženušku a já postarám o tebe.“

Vsunula ruku znovu pod deku a pokračovala tam, kde před chvílí přestala. Vláčný ohon se pod vlivem šikovné ručky prudkou erekcí vztyčil jako stožár.

Mezitím Tomáš vsunul ruku pod sukni své ženy. Stála mezi postelemi, zády směrem k lidem u staříka. Toužebně přijala jeho laskání. Přejel pomaloučku vzhůru po stehně, pročísl zrzavé ochlupení a prsty našel citlivý hrášek jejího klínu. Lehce začínala vlhnout rozkoší. Tomáš vytáhl ruku, naslinil si prsty a opět zajel pod sukni.

Petra pomalu honila ocas a deka se jejími pohyby zvedala jako stan a zase klesala. Promnula šourek s varlaty, až Tomášovi unikl hluboký vzdech. Rozhlédla se po místnosti a shrnula deku tak, aby vytvořila hradbu, za kterou nebylo od protější postele vidět. Stáhla předkožku a ukazováčkem rozmazala vlhkost vytékající z vrcholku po celém žaludu.

Eva s Tomášem si upřeně hleděli do očí. Jeho dva prsty jí projížděly roztouženou kundičkou. Palcem jí zároveň dráždil na poštěváčku. Bylo nesmírně vzrušující už jen to pomyšlení, že na druhém konci pokoje se baví nic netušící lidé.

Když se Petře zdálo, že je Tomáš blízko výstřiku, tak mu silně zatlačila prsty na místo pod šourkem a přestala v honění. Po několika denním půstu byl opravdu hodně nadržený a stačilo by mu málo. Počkala, až trochu opadlo jeho vzrušení a opět mu začala stahovat předkožku. Tak ráda by se ústy přisála na jeho tmavý naběhlý žalud, ale uvědomovala si choulostivost situace a ovládla se. Nakonec se rozhodla už déle neoddalovat jeho vyvrcholení. Stojící péro zabalila do Eviných kalhotek a rychlými pohyby ruky donutila Tomáše vystříkat. Drobné kalhotky sotva stačily pobrat to množství a byly úplně nasáklé semenem. Spokojená černovláska setřela prsty vlhkost z ohonu a olízla si je. Přetáhla přes povadající úd kalhoty pyžama a přikryla Tomáše dekou, jako kdyby se nic nestalo.

Doposud mlčící Pavel jen fascinovaně přeskakoval pohledem od Petry na Evu. Teď však vzrušeně promluvil: „Peťulo, ty jsi fakt neskutečná potvora. To je poprvé, kdy někomu závidím, že leží v nemocnici. Jsem nadrženej jako sviňa. Nejradši bych na tebe hned vlítnul.“

„A ty si myslíš, že já ne? Nemít zrovna vložku, tak po mě asi bude na posteli pořádný flek,“ ujistila ho černovláska.

Jen na krátkou chvíli při výstřiku se Tomáš přestal věnovat laskání Evy, ale hned potom jí zručně přivedl k orgasmu. Přes skousnuté rty jí neprošel ani jeden hlasitější vzdech. Opírala se rukou o stolek a zpod přimhouřených víček se vpíjela pohledem do očí manžela. Svírala mu prsty vagínou a tiskla stehna k sobě. Vychutnávala si neočekávané, ale o to slastnější okamžiky.

Nacucané kalhotky Petra vsunula do igeliťáku, který vyčarovala z kabelky a se slovy: „Evi, tady vracím. Máš čerstvě naškrobeno,“ předala majitelce.

„Konec nááávštěěěv,“ vyřvával mečivý hlas jedné ze sester na chodbě. A pro jistotu ještě obcházela jednotlivé pokoje a vyháněla návštěvy pryč.     Pavel se spěšně rozloučil a vyrazil z pokoje. Zrovna tak Petra, která si za chůze oblékala zimní kabát. Když za nimi vyšla i Eva, tak je spatřila zatočit na konci dlouhé chodby a jen slyšela klapot Petřiných kozaček na schodišti. Přidala do kroku a seběhla schody. Prošla vestibulem a na parkovišti v nastávající tmě uviděla objímající se dvojici.

„Kam tak letíte, vy nadrženci?“ otázala se.

Místo odpovědi jí Pavel řekl jediné slovo: „Řídíš,“ a hodil jí klíčky od auta. Sám s Petrou nalezl na zadní sedačky a dál se vášnivě líbali. Zaskočená Eva sebrala klíče z asfaltu a usedla za volant.

„Vždyť víte, že mám papíry sotva dva měsíce,“ snažila se protestovat.

„To zvládneš, prostě pojedeš opatrně,“ dodával jí odvahu Pavel.

„Kam mám jet?“ zeptala se nerozhodně zoufalá Eva.

„To je fuk, někam, kde nebudou lidi,“ vyhrkla Petra a hned se přisála Pavlovi na ústa. Oba rukama divoce jezdili po těle partnera a dobývali se přes několik vrstev oblečení na holou kůži.

Nervózní Eva projela hlavní ulicí a s mírnou úlevou odbočila na vedlejší silnici, která vedla do nějaké vilové čtvrti. Občas mrkla do zrcátka na dění na zadním sedadle. Po pár minutách jízdy se ve světle reflektorů ukázala odbočka k řadě garáží. Zatočila k nim, zastavila, zhasla světla a zhluboka si oddechla.

„Teda vy jste mi dali. Ruce se mi třesou jako starý bábě,“ postěžovala si. Jenže ti dva vzadu si jí vůbec nevšímali a tak ani nemohli vidět, jak sevřela ruku v pěst a nadšeně s ní zapumpovala ve vítězném sportovním gestu.

Pavel už byl jen v košili a riflích a Petra si právě svlékala podprsenku. Sotva se jí prsa vyvalila ven, tak se na ně nedočkavě vrhnul. Přisál se na jednu bradavku a obě kozy mačkal rukama. Omezený prostor zadních sedadel neposkytoval moc komfortu, ale to jim vůbec nevadilo. Nešlo jim o nějaké něžné milování plné rafinovaného dráždění, ale o rychlé ukojení a vybití nahromaděného chtíče. Když z Pavla společně rvali košili, tak jeden z utržených knoflíčků klepl o sklo. Pavel si chvatně rozepnul pásek a zip u kalhot a stáhl je i s trenkami ke kolenům. Ztopořený úd vystřelil do pozoru. V šeru se zaleskl umatlaný žalud a byla vidět i mokrá tmavá skvrna na trenkách od vzrušení. Petra se překulila na sedačce a hladově ho polkla. Jazykem olízla citlivou hranu žaludu kolem dokola. Začala kývat hlavou nahoru a dolů zatímco rukou krouživým pohybem jezdila po ptáku.

Zvědavá Eva se natočila a ve slabém světle pouličních lamp obhlížela dění za sebou. Jednu nohu si opřela o sedadlo spolujezdce a zajela prsty mezi roztažená stehna. Postříkané kalhotky leželi v igeliťáku v kabelce, tak měla volný přístup ke kundičce. Stačilo jen vykasat sukni a mohla se začít uspokojovat. Neviděla sice detaily jak za denního světla, ale o to víc pracovala její představivost.

Udýchaná Petra si vyhrnula dlouhou sukni a lehla na sedačku. V šeru tak odhalila světlé kalhotky, které na Pavla zapůsobily jako rudý hadr na býka. Nešetrně je z Petry serval, přetáhl přes kozačky a i s přichycenou vložkou odhodil na podlahu. Nic mu tak nebránilo v rychlém průniku. Nalehl nad Petru a divoce zarazil ohon, až vyjekla. Tvrdě přirážel a narážející těla o sebe hlučně pleskala. Klouzal v ní hladce částečně díky předchozímu vzrušení a také vlivem menstruace. Pěstěné Petřiny nehty se změnily v drápy divoké šelmy a zanechaly na svalnatých Pavlových zádech a bocích rudé škrábance. Bolestivý náraz hlavou o dveře Petru donutil zvednout ruce za hlavu a zapřít se o ně. Její kozy se tím ještě více vypjaly. Pavel jednu chtivě zmáčkl rukou, ale ztratil přitom rovnováhu a smekla se mu noha. Svalil se s jadrnou nadávkou na podlahu mezi sedadla.

Bleskově se však vyškrábal, posadil a přitáhl si Petru do klína. Ta se zády vmáčkla mezi přední sedačky a opřela rukama o opěrky hlav. Vyčkala na okamžik, kdy Pavel nasměroval úd na kraj její rozevřené jeskyňky a sotva ucítila dotyk tvrdého péra, tak rozjela zběsilou jízdu. Dosedala prudce do jeho rozkroku a přitom kroužila boky. Její polohy využila Eva a dráždila jí nalité bradavky na poskakujících ňadrech. Znavená Petra po chvíli přestala přirážet a přiklonila se k Pavlovi. Vášnivě se políbili a Pavel jí přinutil pokleknout na sedačku. Zaujala polohu na čtyřech a svůdně na něj vystrčila zadek. Cítila vlhkost stékající po stehnech, když do vyšpulené kundičky zajelo tvrdé péro. Pavel se přitiskl k jejím zádům, rukama sevřel vzdouvající se prsa a pohyby pánve proháněl ocas černou houštinou a mlaskající štěrbinou.

Okna auta už se úplně zamlžily jejich výdechy a ve vzduchu byl cítit železitý pach krve. Eva se pohodlně usadila a vrátila k honění poštěváčku. Se zavřenýma očima poslouchala hlasité hekání a funění za sebou. Kroužila prsty na podbřišku a přes klitoris. Občas přejela celou dlaní přes mokré pysky a hned znovu dráždila naběhlou fazolku rozkoše. Druhou rukou si pod halenkou hladila prsa a mačkala bradavky.

Vzadu se opět změnila poloha. Oba milenci leželi na boku a přiráželi. V tom se ozvalo hlasité prasknutí a páravý zvuk. To nevydrželo čalounění nápor podpatku Petřiny kozačky. A jakoby ten zvuk odpálil i jejich orgasmus. První se udělal Pavel a mnoha silnými stahy ládoval semeno do pulsující jeskyně. S hlasitým sténáním vyvrcholila i Petra, když si pomohla drážděním poštěváčku. Oba se k sobě tulili a konečně došlo i na něžnější polibky a doteky.

Trpělivým úsilím se podařilo dopracovat k orgasmu i Evě. Při nekontrolovaných pohybech si potloukla koleno o palubku a nárt o pedály, přesto byla spokojená a projížděla rukou zmáčenou zrzavou houštinu v rozkroku.

Pavel se natáhl a rozsvítil světýlko na sloupku u dveří. Eva se k němu otočila a začala větu: „Odsud ale budeš řídit…“ zarazila se a dopověděla: „Ty kráso, vy vypadáte!  Jste jako dva řezníci,“ vyprskla pobaveně. Petřina menstruace se projevila mnoha tmavými šmouhami na tělech a stehnech.

„No dneska asi ještě bude velký prádlo,“ povzdechla si Petra a hledala v kabelce papírové kapesníky na očištění.

„Stejně ti Peťulo závidím. Já když mám jahodový dny, tak nemám na šukání vůbec náladu. A už vůbec ne na zásun.“

„Já jak kdy. Je to takový jiný. Mám jí o dost citlivější. Ale vždycky jsme si to rozdávali jen ve vaně, takže jsme nic neumazali,“ vysvětlovala černovláska a otírala si prsa.

„Jo, máš jí takovou nateklou a uvolněnější,“ přidal svůj postřeh Pavel.

Během debaty se všichni provizorně poutírali, upravili a oblékli. Pavel si potom přesedl dopředu a vyrazili domů.

 

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *