Neřestná čtveřice 11 – Splněné přání č. 2 – Matka a dcera

Druhou a čtvrtou rehabilitační proceduru absolvoval Tomáš s Věřinou kolegyní jen v rámci léčebných postupů. Při třetí schůzce proběhla návštěva ve vší počestnosti, protože Věra měla na starost zácvik nové kolegyně. Teprve na poslední, páté rehabilitaci si zopakovali pořádně erotickou masáž. Nezdržovali se procvičováním, koupelí nebo elektroléčbou, ale šli hned na věc. Když po všem unavení, ale uspokojení krátce odpočívali v objetí, všiml si Tomáš ustaraného Věřina výrazu.

„Děje se něco Věruš?“ zeptal se, zatímco jí vískal ve vlasech.

„Nic,“ pokusila se nepřesvědčivě mlžit.

„Vidím, že tě něco trápí. Je to snad kvůli tomu, že jsem tu dnes naposledy?“

„Ne, to nic není,“ zdráhala se dál.

„Je to kvůli mně?“ nedal se Tom odradit.

„Není. I když, vlastně jo. Nevím jak to říct. Je to takový blbý.“

„Tak to řekni přímo. Držíš mě za ptáka a budeš se stydět?“

„No jo, máš sice pravdu, ale ono nejde ani tak o mě, ale o mojí dceru Verču.“

„Tu přepadenou, co jsem jí pomohl? Tak ven s tím, o co jde?“

„Když já fakt nevím jak to říct.“

„A to si myslíš, že odsud odejdu, když jsi mi teď nasadila brouka do hlavy?“

„Tak dobře,“ povzdychla si. „Jde o to, že Verča od té doby, co po ní vyjeli, má prý strach z chlapů.“

„No a dál?“ povzbuzoval jí, když zmlkla na delší čas.

„Víš, my spolu máme dost kamarádský vztah, takže si řekneme skoro všechno,“ začala vysvětlovat ze široka. „A když jsem přišla domů po našem prvním setkání, tak se mě Verča hned ptala, jestli mám chlapa. Že prý jsem celá rozzářená.“

„Takže si se pochlubila?“ dovtípil se Tom. „A jak to souvisí s ní?“

„Jo, nakonec jsem se neudržela. Řekla, že mi závidí, že jsem se milovala s takovým chlapem. Jde o to, že tebe vidí jako hrdinu, co jí zachránil. Jak má teď strach, tak s tebou by se prý určitě nebála,“ soukala ze sebe pomalu věty a stále hledala slova a odvahu pokračovat. „Připadám si jako nějaká dohazovačka, ale prostě by se s tebou chtěla setkat,“ řekla konečně to, co měla celou dobu na srdci.

„Jo táák, a teď asi zrovna nemyslíš oběd, viď?“

„Hele nevykládala jsem jí samozřejmě podrobnosti, jen to, že s tebou to prostě bylo krásný. Ona se toho hned chytla, že třeba s tebou by to mohla překonat.“

„Vážně? Opravdu chceš, abych si to rozdal s tvojí dcerou?“

„Je plnoletá, a protože si to přeje, tak se tě pokouším přesvědčit,“ řekla už uvolněněji, když vše bylo vyřčené. „Udělala bych pro ni cokoliv.“

„Ona je panna?“

„Ne, o věneček přišla na maturitním večírku. Ale moc zkušeností asi nebude mít,“ informovala ho zasvěceně.

„A máte vy dvě spiklenky nějakou představu, jak by to proběhlo?“

„Co třeba večeře u nás a byt k dispozici?“ navrhla rozpačitě Věra. „A nebudeš mít kvůli tomu potíže doma?“ starala se.

„No my máme se ženou taky takový dost netradiční kamarádský vztah,“ zasmál se a pokračoval: „Dám ti na mě telefon a ty mi pak zavoláš. Bereš?“

„Ty jsi zlatej!“

„Hele a co nějaký koníčky? Má nějaký zájmy? Abych mohl prohodit pár slov. Nějak navázat kontakt. Přece se na ní hned nevrhnu. Třeba nějaké filmy, knížky nebo hudbu?“ zajímal se Tom.

„Knížky nečte, ale muzika jí z pokoje duní pořád. Jenže jak se to jmenuje, to netuším. Mě ten rámus nic neříká. Vlastně teď mě napadá, má tam na pár plakátech vylepeného nějakýho chlapa s kytarou pověšenou na vopravdickým řetězu. Takovej velkej s uhrančivýma očima.“

„Hmmm, a nejsou ty plakáty celý do zelena?“

„A víš, že asi jo. Ty ho znáš?“

„Myslím, že by to mohl být Peter Steele. Taky jeho kapelu poslouchám, jen ty plakáty už si nevěším na zeď,“ zasmál se a pokračoval: „Tak to omrkni a dáš mi vědět, až zavoláš.“

„A nebudeš se zlobit, kdyby se náhodou něco zvrtlo? Neurazíš se?“ strachovala se Věra.

„Klídek. Vždyť rozdat si to s matkou a dcerou, je splnění mého snu,“ vyznal se ze svých tužeb. „A navíc to snad i pomůže tvojí holce,“ dodal a spiklenecky na Věru mrknul.

„Ale nepředpokládáš, že se budu před tebou milovat s vlastní dcerou?“ zarazila se Věra a tvářila se pohoršeně.

„Kdepak, jde jen o ten pocit. Nemusíte spolu nic vyvádět,“ ujišťoval jí.

Odměnou mu byla tak vášnivá kuřba, až měl strach, že mu Věra vycucne varlata skrz péro.

 

Po necelých dvou týdnech zazvonil telefon. Eva ho zvedla a po představení zavolala: „Tomíku, shání tě nějaká ženská.“

Byla to Věra s návrhem termínu. Po krátkém rozhovoru položil sluchátko, otočil se a spatřil Evu stojící ve dveřích kuchyně s otazníky v očích.

„Nóóó?“ protáhla a pozdvihla obočí.

„Jo klaplo to. To byla ta masérka kvůli dceři.“

„Tak gratulka! Užij si to a ne že mi uděláš ostudu,“ pohrozila mu rozverně prstem.

V domluveném dni se večer Tomáš dostavil vybaven láhví vína a dvěma pugéty květin pro Věru a dceru. Mladá mu otevřela oblečená v sexy černých minišatech, síťovaných punčocháčích a botách na vysoké platformě. Sice její postava měla pár kilo navíc, přesto vypadala přitažlivě. Dlouhé černé vlasy se kovově leskly jako havraní peří a patka s fialovým pramenem jí zpola zakrývala obličej. Tmavé měla i líčení a temně podmalované oči. Rty namalované krvavě rudou rtěnkou výrazně poutaly pozornost v dívčí tváři.

Zatímco Věra byla kytkou viditelně potěšená, tak mladá Verča, jak se představila, jí přijala, jako kdyby dostala bochník chleba. Matka se vtělila do role hostitelky a v podstatě fungovala jako servírka. Tomášovi se celkem úspěšně povedlo s Verčou zapříst rozhovor na téma gotické a doom metalové hudby. Během povídání si všiml, že mladá má matku pěkně zmáknutou a plně toho dokáže využívat.

„Dáš si se mnou sprchu?“ zeptala se nečekaně Verča Tomáše, když v láhvi došlo víno.

„Proč ne, ty jsi paní večera,“ souhlasil.

Nasoukali se do sprchového koutu a Verča postupně namydlila celé Tomášovo tělo. Vůbec se nezdálo, že by se styděla nebo snad měla dokonce strach. Vyloženě si užívala dotýkání svalnatého mužského těla. Bez ostychu se věnovala i mydlení jeho péra. To na mazlivé doteky zareagovalo napružením.

„Počkám na tebe v kuchyni,“ oznámila najednou zkoprnělému Tomášovi.

Rychle se utřela a vytratila z koupelny. Na zemi zůstalo poházené její spodní prádlo a na věšáku pověšené šatičky, protože odešla nahá. Tomáš se beze spěchu opláchl a osušil. Vykouknul z koupelny a spatřil Verču sedět u stolu. Nahá s nohou přes nohu popíjela nějaký drink a o něčem si povídala s matkou. Volnou rukou se hladila po stehně. Seděla k němu zády, takže ho neviděla přicházet a sklonit se k ní.

„Co to mělo znamenat?“ zeptal se lehce podrážděně.

Sklonila hlavu na bok a natočila se k němu: „Je tam málo místa, tak jsem radši vypadla.“

Chytil dívčiny ňadra do rukou a mazlil se s nimi, zatímco ona osahávala jeho svalnatý zadek. Tomášův ohon se znovu začal vztyčovat. Začali se líbat a jeho ruka sjela dolů Verče do klína. Rozevřela stehna a odhalila úplně vyholenou kundičku s úzkým proužkem černých chloupků. Něžně laskal holé pysky a ona si našla jeho varlata. Zvědavě je mnula a osahávala i nalitý úd. Vtom se Tomáš napřímil, zajel prsty do havraních kadeří a přistrčil sedící Verče k ústům tvrdý klacek. Hladově ho na chvíli polkla a zanechala na něm otisk namalovaných rtů. Poté ho sevřela rukou a pomalu honila. Jazykem neobratně olizovala žalud, který se objevoval pod stahovanou předkožkou. Věra je nervózně pozorovala a rozhodla se taktně vytratit.

„Mami,“ zamumlala dcera s ptákem v puse. „Zůstaň tady, prosím.“

„Když mě je to trapný na vás takhle zírat,“ protestovala Věra.

„Ale prosím tě, proč? Mně to nevadí. Udělej si pohodlí. Tomáše to určitě potěší. Že jo?“ zvedla oči nahoru a čekala na jeho reakci. Přitom mu neustále honila ohon.

Tomáš jen mlčky přikývnul a pomyslel si, že oč je mladá neobratnější při kouření, o to je mazanější mrcha při manipulování s lidmi. Najednou Verča impulzívně vstala ze židle. Držela Tomáše za ocas a táhla ho za sebou.

„A půjdeme do postýlky,“ zavýskla rozverně. Cestou chytla za ruku i matku a vedla je oba do ložnice.

Skočila na postel a rozvalila se na zádech. Široce roztažené nohy lákaly Tomáše na průzkum slzící jeskyně. Zalehl mezi macatá stehna a jazykem oblažoval nadrženou mušličku. Prstem opatrně projížděl úzkou skulinku a Verča si hrála s vlastními bradavkami. Matka si k nim nesměle přisedla na kraj postele. Vzrušená děním zajela prsty pod lem sukně a přes látku kalhotek si třela klín. Verča sáhla pod polštář a vytáhla prezervativ.

„Neberu prášky, tak musíš s gumou,“ oznámila.

Tomáš nic nenamítal. Roztrhl balení, zručně oblékl stojícího panáčka do pláštěnky a nasadil ho na kraj růžové kundičky. S citem zajížděl dovnitř a sledoval dívčinu tvář. Když viděl sice napjatý, ale spokojený výraz, tak postupně přidal na rychlosti i důrazu přirážení. Verča vášnivě sténala a lýtky svírala kmitající boky. Faldy na břiše se jí vlnily, když důrazné přírazy mužského těla přibíjely mladé dívčí tělo do postele.

Velká Věra si mezitím svlékla sukni i halenku. Jednou rukou si laskala velké kozy a prsty druhé vklouzla pod krajku promáčených kalhotek. Verča s Tomášem změnili polohu. Mladá usazená v sedle koníčka divoce přirážela svým vyholeným klínem. Matka se posunula blíž k Tomášovi a dychtivě se s ním políbila.

„Mami!“ okřikla jí panovačně poskakující Verča. „Dnes je můj,“ přidala sobecky.

Věra se poslušně stáhla a věnovala se jen masturbování v roli divačky. Tomáš si přitáhl Verču blíž, aby se mohl pomazlit s jejími rozhoupanými kozami. To už Věra poznala, že odolat pokušení v dnešním večeru nebude jen tak. Vysvlečená do naha seděla opřená zády o pelest postele a tvrdě si honila poštěváček. Vedle ní klečela na čtyřech její dcera a zezadu k ní právě poklekl její náhodný milenec. Uchopil tvrdý ocas do ruky, lehce jej promnul a porovnal navlečenou šprcku. Zarazil péro do rozevřené kundičky až na doraz. Verča táhle zaskučela, ale snaživě mu vycházela vstříc svým baculatým zadkem.

Horlivě masturbující Věra se dočkala orgasmu. Zběsile kmitající zápěstí se zastavilo a jen prsty lehce mačkaly nalitý klitoris. Přirážející Tomáš se přitiskl k Verče a rukama znovu objal její prsa. Prsty dráždil špunty bradavek, až dívka kňučela rozkoší.

„Už budu,“ sípal přerývavě. „Chceš postříkat kozy?“

„Ne!“ vyjekla.

„Jóóó!“ vzdychla roztouženě matka.

Tomáš nezaváhal ani vteřinku. Vytáhl péro z dívčí kundy a přesunul se k Věře. Pokusil se stáhnout gumu, jenže napoprvé se mu to nepovedlo a první výstřik šel do šprcky.  Chvatně zabral podruhé a konečně se zadařilo. Osvobozená stříkačka kropila rozvalené cecky a Tomáš funěl úlevou. Věra si zálibně rozmazávala spermie po prsou.

„No mami!“ ozvala se rozhořčená Verča a štítivě si otírala ruku, na kterou jí dopadl odmrštěný prezervativ a z něj vyteklá mrdka.

Usmívající Věra se na ní podívala a uličnicky na ní vyplázla jazyk: „Vždyť jsi nechtěla, tak co teď řveš?“

„Ale … uhmmm … umm,“ mumlala umlčená Tomášovým ocasem.

Držel jí pevně za hlavu a donutil ji ocumlat mu ulepený ohon jako trest za neustálé kibicování a sekýrování matky. Z očí jí šlehaly vzteklé blesky, a když se matka rozesmála, tak vztekle vyplivla sliny smíšené se spermiemi na její prsa. Nadechla se k zlostnému výlevu, ale Tomáš jí znovu umlčel. Tentokrát však polibkem a zároveň prsty našel mezi naběhlými pysky ukrytý klitoris. Stačilo pár dotyků a přestala klást odpor. Díky svým zkušenostem se mu velmi rychle podařilo přivést Verču k orgasmu. Tiskla si jeho ruku do klína a chvěla se rozkoší.

„Mami, to bylo krásný,“ rozplývala se, když se vzpamatovala a mohla se volně nadechnout. „Ty jsi fakt pan Božský!“ věnovala uznání a vděčný pohled Tomášovi a stále si držela jeho ruku mezi stehny.

Její vztek a povýšenost byly rázem pryč. Rozvalená se rozkošnicky protahovala na posteli a zářila jako sluníčko.

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *