Neřestná čtveřice (Víkend hojnosti) – 2.díl

2. část – ubytování

Když vystupovali z vlaku, tak jim rozesmátá průvodčí mávala a gestem ruky naznačovala pohyb jako při hulení ohonu. Při pohledu na ní pronesla Petra rozhodně: „Hned jak se vrátíme domů, tak si musím ty kuličky sehnat.“

Přestoupili do motoráčku a nakonec dojeli do cílové stanice. Vesnice ležela vlevo od nádraží, ale oni vyrazili po cestě vpravo do mírného kopce okolo lesa.

Asi po dvaceti minutách chůze se ozvala Eva: „Kdy už tam budeme? Tohle je jako plnění sta jarních kilometrů. S tím báglem si připadám jako šerpa,“ hudrovala.

„A navíc za chvilku bude tma,“ přidala se i Petra.

„Co si stěžujete? Kdyby se jelo autem, tak jste si to neužily ve vlaku,“ káral je Tomáš.

„Klídek, támhle za tou zatáčkou to je co by kamenem dohodil,“ uklidňoval je Pavel. „Je to sice trochu z ruky, ale zase je tu klid a nikdo tu neotravuje.“ Za zatáčkou se objevila chalupa jako z pohádky. Hrdý majitel jim vychválil další výhody: „Mám tu elektriku, bojler na teplou vodu, zahradu, kousek odsud rybník. Chodí se sem koupat málo lidí, protože vesnický chodí do toho blíž u vesnice.“

„Dneska se už jen osprchnu, ale zítra si určitě vyrazím zaplavat,“ zaradovala se Petra, ale to už vešli do dvora stavení obehnaného hustým živým plotem.

Postupně vybalovali a zabydlovali se. Jako první se osprchovala Eva, která si potřebovala umýt slepené vlasy od vojákovi mrdky. Oblékla si svůj oblíbený průsvitný župánek a odešla do ložnice povléci postele. Tam jí předkloněnou zastihl Pavel.

„Hele, to je ten župánek, co jsi měla na sobě tenkrát viď?“ zeptal se, zatímco se k ní přitiskl a chytil jí za prsa.

„Jo, je to takový můj šukánek,“ odpověděla laškovně

Zavrtěla zadkem po Pavlově rozkroku a on jí svalil na postel. Vyhrnul jí župan na záda, podsunul ruku pod břichem a nadzvednul zadek. Druhou rukou jí zajel mezi nohy. Několikrát přejel dlaní přes stydké pysky a poté se zaměřil na klitoris. Něžně ho masíroval a ona na to reagovala tlumenými vzdechy s hlavou zabořenou do polštáře. Když kundička začala vlhnout, tak vytáhl svoje hučící kopí z kalhot, roztáhl její půlky více od sebe a vnikl do ní. Eva slastně vyjekla a zavrtěla zadkem, aby hladce pronikl až na doraz. Chytil její boky a rytmicky bušil do vrtící se zadnice. Házela hlavou a její rozpuštěné mokré vlasy se rozprostřely po polštáři. Projížděl jí celou délkou ohonu a několikrát se stalo, že se ocitl úplně venku. V jednu chvíli se Eva bleskově otočila a přijala trčící péro mezi smyslné rty. Slízávala vlastní mízu a sála jako o život. Teď pro změnu hekal Pavel. Držel jí za mokrou kštici a lehce přirážel do úst.

„Teď zase do kundičky,“ poručila si zadýchaně.

Lehla si na záda a široce roztáhla stehna od sebe. Pavel se k ní sklonil a místo ocasem jí zajel do kundy jazykem. Olizoval její závojíčky a ochutnával kanoucí rosu.

„Ty mě šidíš,“ stěžovala si a hrála si se svými bradavkami. „Dělej, mrdej mě už pořádně,“ žadonila roztouženě.

Když se stále k ničemu neměl, tak ho chytila za vlasy a nemilosrdně mu táhla hlavu nahoru, dokud se jejich jazyky nesetkaly ve vášnivém francouzáku. Nahmatala trčící úd a vsunula si ho na kraj pochvy. Nedočkavě přirazila zadkem vzhůru a to stačilo, aby iniciativu konečně převzal Pavel. Prudkým přírazem ji přibil k posteli, až bolestně zasténala. Horký píst se nořil skrz rudou houštinu do rozpálené jeskyňky a Pavlovo ústa se střídavě věnovali dvěma naběhlým, tmavě rudým bradavkám na prsou. Stoupající vzrušení způsobilo, že se Eva začala nekontrolovaně chvět. V orgastické křeči se celá prohnula a sevřela stehny Pavlovy boky. Z pootevřených úst se jí draly hlasité steny a její nehty se zaryly do mužských zad.

Teď byl na řadě i Pavel. Nadzvedl se, vytáhl péro z kundy a pokropil pihaté bříško prvním proudem spermií. Eva si je spokojeně roztírala rukama a na břicho i ruce jí dopadaly další výstřiky. Ukojený Pavel se svalil vedle Evy, něžně ji líbal na krku a hladil na prsou.

S pohledem na lesknoucí se mokré břicho škodolibě konstatoval: „Myslím, že budeš potřebovat znovu osprchovat.“

V době, kdy Evu překvapil v ložnici Pavel, vešla ke sprchujícímu se Tomášovi Petra.

„Chceš umýt záda?“ nabídla se a hned se svlékala.

„Já už jsem umytej, hned tě sem pustím.“

„Já si tě radši zkontroluju, jestli jsi na něco nezapomněl. Pindíka sis umyl pořádně?“ pronesla naoko přísně. Hned ho chytla za ocas a začala mydlit. „Jestli mi lžeš, tak se ti protáhne jako nos Pinokiovi,“ pohrozila mu.

I přes horlivé ujišťování o umytí, se po mazlivých dotecích ženské ručky začal pyj zvedat a prodlužovat.  Honila ho teď oběma rukama, až dosáhl maximální tvrdosti. Vzhledem k tomu, že ona jediná si ve vlaku nezašukala, tak hořela touhou po pořádném průniku. Osprchovala mýdlo, vsunula si ptáka mezi svá stehna a lehce ho svírala. Slastně vrněla a objímala Tomáše okolo krku. Nechala se přitlačit zády ke stěně. Tom jí zvedl jednu nohu pod kolenem a zasunul péro do rozevřené kundičky. Hlasitě zasténala rozkoší a přisála se na jeho bradavku. Nadzvedával jí svými přírazy tak, že musela balancovat na špičce nohy a záda se jí třela o chladivé dlaždice. Rukama klouzala po statných zádech a pevném, přirážejícím zadku.

Pustil její nohu, otočil jí čelem ke zdi a donutil předklonit. Opřela se dlaněmi o stěnu a prohnutá v zádech s rozkročenýma nohama počkala na jeho buchar. Vrazil do ní až na dno kundy. Rukama zachytil její velké balóny a tvrdě přirážel. Varlata jí pleskaly do podbřišku, což jí strašně vzrušovalo. Jednotlivé steny se postupně spojily do souvislého vytí. Ztuhla bez pohybu a vychutnávala si orgasmus.

„Ještě na koníčka,“ zavrněla toužebně.

Tak si Tomáš sedl na zem a ona si nasedla na jeho stojící ohon. Přirážela předkloněná a nabídla Tomovi svoje kozy na hraní. Její zadek se neúnavně zvedal a klesal a drážděné bradavky jí působily velkou rozkoš. Tomáš cítil, že bude stříkat, tak se jí pokusil vyhodit ze sedla. Zarazila ho a dál sjížděla pulzující ohon.

„Stříkej … do … mě. Chci … jí … pořádně … vybílit,“ vzdychala přerývavě.

Jak si přála, tak se stalo. Ucítila silné střiky uvnitř kundičky. Přitiskla se kozami na chlupatý hrudník a se zasunutým údem si užívala další prožívaný orgasmus. Oba mlčky odpočívali a objímali se navzájem. Z vrchu je zkrápěl teplý proud vody ze sprchy. Když se po chvíli postavila, tak jí po stehnech stékala mrdka z přeplněné kundičky.

Po společné večeři se ještě chvíli posadili venku u ohniště, ale vzhledem k náročnému dni se brzy uložili ke spánku.

Konec druhé části.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Parádní série, neměl jsem moc čas to číst ale dneska jsem to přečetl na jeden zátah všechny díly a musím uznat že super práce. Těším se na pokračování, je to rajcovní

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *