Neřestná čtveřice 11 – Splněná přání 1.díl – TAXI

V sobotu proběhla bojová porada týkající se Andreina přestěhování. Rozhodli se nic neoddalovat a hned druhý den vyrazili kromě Tomáše na nepřátelské území. Před domem se Andrea zarazila, ale Petra jí objala okolo ramen a dodávala odvahu, že vše za chvíli skončí. Nakonec odemkla a Pavel vyrazil první jako bodyguard. Tlusťoch měl pytle pod krhavýma očima, ale tentokrát nebyl agresivní. Pokoušel se sice k Andree nejdříve lísat, a když neuspěl, tak hrát na city. Jenže ona už se naštěstí vymanila z jeho vlivu. Sbalili všechno její oblečení, nějaké knížky, pár drobností a sbírku erotických hraček, nějakou dobu opomenutých. Víc toho nevlastnila, takže vše zvládli na jednu otočku autem odvézt.

Úspěšnou akci završili večerním posezením v místní hospůdce. Probírali všechno možné, ale nebyli by to oni, aby debata nesklouzla k sexu.

Najednou Andrea položila zvídavou otázku: „Jak vás tak poslouchám, tak jste toho zažili spoustu. Máte ještě nějaké nesplněné tajné přání? Něco, co byste chtěli prožít?“

Všichni ztichli a v duchu probírali své touhy a chlípné představy.

První se ozval Tomáš: „Mě děsně dlouho bere, že bych si to rozdal s matkou a dcerou.“

„Doufám, že víš, že Petrušce je teprve dvanáct?“ výhružně se naježila Petra.

„Jasně že jo, nejsem nějakej úchylnej Méďa Péďa,“ hájil se před načuřenou černovláskou.

„Třeba se dočkáš, jestli bude po mě,“ zamyslela se a rozesmála pobavená svým nápadem.

„Já jsem si v podstatě splnil všechny fantazie díky vám třem,“ přerušil jejich špičkování Pavel. „Ale ještě jednu touhu bych měl. Chtěl bych se milovat s ženou ve svatebních šatech.“

„Možná bych ještě oblékla ty z …,“ zareagovala Petra, ale zmlkla uprostřed věty. „To má být nabídka k sňatku?“ vysoukala ze sebe ohromeně.

Pavel zároveň poklekl vedle ní a s vážnou tváří se jí zeptal: Vezmeš si mě za manžela?“ Z kapsy přitom vylovil již několik dní připravenou krabičku s prstýnkem.

Petra jen špitla: „Ano.“ Celá dojatá nedokázala zastavit slzy a Eva s Andreou na tom nebyly lépe.

Tomáš na pobíhající servírku zavolal: „Slečno, šampaňské prosím. Bude svatba.“

Tím samozřejmě upoutal pozornost osazenstva hospody a gratulace v podobě alkoholu jen pršely. A padlo samozřejmě i pár oplzlých poznámek. Když se vše zklidnilo, tak se Andrea vrátila ke své otázce a oslovila Petru.

„Omlouvám se, ale já jsem úplně na měkko,“ zajíkala se Petra a stále otírala slzící oči. „Líbilo by se mi milování ve vodě. Ne doma ve vaně, ale někde v bazénu. Jen se volně vznášet v teplé vodě a užívat si.“

„Ty jo, něco jako mořská víla,“ zasnila se Andrea.

„Tak to by se dalo zjistit, jestli jde kouřit pod vodou?“ zafilozofoval Pavel a ostatní se přidali ve fantazírování.

„A ty Andreo, co ty máš za sen?“ vrátila po chvíli otázku Petra.

Andrea se dlouze zamyslela a nakonec rozvážně odpověděla: „Chtěla bych chlapa. Hodného, co by mě měl rád a byl jenom můj. Vás mám oba ráda,“ přeskočila pohledem z Tomáše na Pavla: „Ale patříte jim. A já bych chtěla jen svého pro sebe.“

„Tak na to si přiťukneme,“ vyzval všechny Tomáš: „Ať nehledáš dlouho.“

Po přípitku se Petra naklonila k Evě a pošeptala jí: „Co kdybychom vzaly Andreu na nákup?“

„Na jaký nákup? Nechápu, co myslíš,“ odpověděla zrzka.

„No vím o jednom krámu, kde mají zajímavou kabinku a ….“

„Ty myslíš toho …,“ skočila jí do šepotu Eva.

„Jo, našeho šampónka,“ přikývla intrikánka.

„Co si to tam špitáte vy dvě?“ zajímalo Pavla.

„Nic, to je jen mezi námi děvčaty,“ odpálkovala ho Petra a obě se spiklenecky rozhihňaly.

„Ajaj, z toho kouká zase nějaká čertovina,“ zabědoval naoko Tomáš. „A co ty Evi? Pochlubíš se, jaké je tvoje tajné nesplněné přání?“

„Nóóó,“ protáhla Eva a všichni na ní zvědavě upřeli pohled. „Vždycky mi stačilo, když mi to někdo dobře udělal. Jedno kde a jak. Ale nedávno jsme byli na tom novým filmu, jak je složený z těch jednotlivých příběhů.“

„Myslíš Knoflíkáře?“ napověděl Pavel.

„Neplatíš, tak nepřepínej,“ zahulákal Tomáš a všichni se rozchechtali.

„Jo to je ono,“ pokračovala Eva. „Mě tam děsně rajcovala ta scéna, jak jedou v tom taxíku. To bych si přála zkusit taky.“

„Tak já vás naložím a povozím po městě,“ navrhl Pavel.

„Ne, když už, tak v opravdovém taxíku a s cizím řidičem,“ odmítla Eva rázně nabídku.

„Tak na taxi,“ vyzvala všechny Petra s pozdvihnutou sklínkou.

„Odskočím si na moment,“ omluvil se Pavel, ale kupodivu neodešel směrem k záchodům, ale ven před hospodu. Po chvíli se vrátil a jakoby nic si sedl na své místo.

„Kam si to šel?“ vyzvídala Petra.

„Nikam, to je jen mezi námi kluky,“ vrátil jí předchozí smeč. „A nebuď zvědavá nebo budeš brzo stará. A nevím, jestli bych si vzal starou bábu,“ dobíral si jí.

Okamžitě se stal terčem Petřina hraného hněvu, že není tak stará a že mu to ještě spočítá. Veselá zábava pokračovala dál. Asi za dvacet minut vešel do hospody postarší muž. Rozhlédl se po lokále a spokojeně se pousmál, když spatřil Pavla, který na něho lehce pokývl hlavou. Chlapík přešel k jejich stolu a přistoupil k Evě. Všichni ztichli a čekali, co se bude dít.

Muž se mírně uklonil a potom řekl: „Vaše taxi je připraveno mladá paní.“

„Jaký taxi?“ podivila se Eva a rozhlédla se po společnících u stolu.

Všichni byli překvapení stejně jako ona, jen Pavlovi v obličeji hrál zadržovaný úsměv. Nevydržel to a rozchechtal se naplno.

„ Ty jeden …,“ dovtípila se zrzka. „Ale budiž, děkuju. Máš to u mě. Tome, rychle dopij, ať tady pán na nás dlouho nečeká.“

„Pán? Spíš ty si celá nedočkavá,“ dobíral si jí Tomáš, ale zbytek piva v něm zmizel rychlostí blesku.

Muž odkráčel ven a Tomáš se obrátil na Pavla: „Jak si to tak rychle domluvil?“

„Známosti a technika kamaráde,“ opáčil Pavel a vytáhl z kapsy mobil na důkaz svých slov.

Tomáš zaplatil a rychle se oba s Evou rozloučili. S dobrými radami a spoustou narážek od zbylých tří vyrazili vstříc nečekanému zážitku.

 

„Tak kam to bude, mladá paní?“ zahlaholil žoviálně taxikář sotva se uvelebili na zadním sedadle nové Octavie.

„To je asi jedno, pokud teda víte, o co nám jde,“ odpověděla nejistě Eva.

„Tak podle toho co mi volal Pavel, tak máte zájem o knoflíkářskou vyjížďku.“

„Knoflíkářskou?“ podivil se Tomáš.

„No podle toho filmu. My tomu tak říkáme. Od té doby co to bylo v kinech, tak si chce každou chvíli někdo užít v taxíku. Mladý, starý a nedávno jsem dokonce vozil víc jak hodinu i nějaký dvě holky,“ vykládal drožkař.

„Na kolik nás to vyjde?“ zajímala Evu praktická část.

„Beru si normálně co je na taxametru plus tři kila navíc, ale pro vás je to zdarma. Pavel to srovná. Prý je to dárek pro vás. Jen jestli má dáma jehlové podpatky, tak bych prosil zout botky a pro pána jako vždy upozornění, aby mi nezasvinil auto.

„Tak super, můžeme vyrazit,“ zajásala nadšeně zrzka a skopla lodičky.

„Jestli chcete, můžu pustit rádio nebo nějakou muziku z cd,“ nabídl ještě řidič a pomalu se rozjel.

„Nějaký ploužáčky, jestli máte,“ požádala Eva a přitulila se k Tomášovi. „Lásko, já jsem tak nadržená a přitom děsně nervózní,“ zavrněla mu do ucha.

Autem se rozezněl první oplodňovák od Scorpions a Tomáš už se mazlil s Eviným poprsím. Z rozepnuté blůzky vykoukla bílá podprsenka, kterou nedočkavě vyhrnul nahoru. Prsa z ní prudce vyskočila. Hned se přisál na jednou bradavku a druhou mnul mezi prsty jako knoflík. Eva se zaměřila na rozepnutí poklopce, stažení kalhot a odhalení tuhnoucího ocasu. Pohlédla směrem k řidiči a všimla si, že letmo nakukuje do zrcátka a šmíruje co se děje vzadu. Poslala mu vzdušný polibek a potom začala honit horký úd, který už ronil kapky tekutiny.

I když prostor zadních sedadel Octavie byl relativně velký, tak operované koleno omezovalo Tomášův pohyb. Proto se pohodlně usadil a Eva si nasedla obkročmo na něj. Rukou nahmátla ptáka, vyčkala, až jí Tomáš poodtáhl kalhotky a nastavila žalud na kraj kundičky. Zlehka zatlačila klínem a ucítila, jak tvrdá hlava proniká mezi závojíčky do nitra vagíny. Auto zrovna poskočilo na nějakém výmolu a dosednutí bylo pěkně zhluboka. Eva překvapením hlasitě vyhekla.

„Omlouvám se, ale všiml jsem si pozdě rigolu,“ ozval se taxikář.

„Bodejť by ne, když pořád čumí do zrcátka,“ pomyslela si Eva, ale nahlas nic neříkala.

Pravidelně vysedávala se skloněnou hlavou, aby se nemlátila o střechu. Užívala si cumlání bradavek od Tomáše, který jí rukama zároveň mačkal zadek. Vyhrnutá podprsenka jí nepříjemně škrtila. Za stálého přirážení se nejdřív zbavila blůzky a Tomáš jí pozorně pomohl s rozepnutím sponky a svlečením podprdy. Náruživě zabořil tvář mezi poskakující kozy a vychutnával si jejich měkké doteky.

„Bacha poldové,“ varoval je řidič. „Jen se skloňte, prosím.“

Poslušně zalehli na sedačku a taxík pomalu projel okolo silniční hlídky. Taxikář na poldy ležérně mávnul a pokračoval v jízdě. Ležící dvojice se dál věnovala milostným hrátkám, ale teď se navíc pochechtávali jako dva puberťáci. Vystřídali několik poloh a zrovna leželi k sobě přitisknutí na boku, když Tomáš ucítil, že je na krajíčku.

„Miláčku, už budu,“ zachraptěl.

Stáhl se ke straně a uvolnil Evě místo na sedačce, aby se mohla otočit. Hbitě se přisála na tepající úd a několikrát zapulzovala hlavou. Po jazyku se jí rozlila teplá mrdka a ona s chutí polykala vše, co z manžela tryskalo. Mezi pevně sevřenými rty jí neunikla ani kapička a neposkvrnila tak potahy.

Nyní Eva ulehla na záda a sukni si vykasala vysoko na břicho. Tomáš si jí přitáhl, nadzvedl za boky a opřel o svoje stehna. Pročísl prsty rezavé ochlupení a zabořil jazyk do přetékající studánky. Pečlivě lízal rozkvetlé závojíčky a citlivý vstup do pochvy.

„Mám strach, že to tu pocákám, až se udělám,“ zašeptala vzrušeně Eva.

Ne však dost potichu, aby to nezaslechl i taxikář. Nejen že vše sledoval, ale i pozorně poslouchal. Mírně zpomalil, natáhl ruku a z přihrádky v palubce vytáhl malý ručník. Aniž by se otočil, tak ho podal dozadu.

„K vašim službám, madam,“ pronesl úlisně.

Tomáš mlčky ručník převzal, podložil ho Evě pod zadek a pokračoval v dráždění kundičky. Netrvalo dlouho a Eva začala sténat rozkoší. Sevřenou pěstičkou tloukla do opěradla a tělem jí procházela jedna křečovitá vlna slasti za druhou. Pihatý obličej jí orgasmus zkroutil do vášnivé grimasy. Výtrysk její vláhy byl nakonec decentní a ručník vše spolehlivě zachytil. Tomáš si otřel zmáčenou bradu a několikrát s ním přejel i mokrou houštinu Evina klínu.

„Tak kam to bude panstvo? Domů nebo zpátky do hospody?“ zjišťoval cíl cesty taxikář.

Rozhodli se ještě zkusit hospodu, jestli nezastihnou ostatní. Když dojeli na místo, tak Tomáš neodolal a ještě prohodil skrz okýnko pár slov s řidičem o tom, jak se mu jezdí s Oktávkou. Eva zatím něco kutila na druhé straně auta. Nejdřív se sklonila a vypadalo to, že si upravuje lodičky. Potom však pověsila cosi na boční zrcátko. Obešla auto a rozpustile řidiči pokývnutím hlavy ukázala k zrcátku.

„Za perfektní služby tam máte ode mě bonus. Supr vyjížďka. Díky a nashle,“ rozloučila se smíchem.

Taxikář spustil okénko u spolujezdce a natáhl ruku ven.

„Co jsi mu tam dala, ty mrško?“ zeptal se Tomáš a láskyplně Evu objal, když taxík odjížděl.

„Kalhotky. Stejně byli natržený z toho, jak jsme řádili.“

„Tak to si to ten šmírák užije. Má tam i ten mokrý ručník,“ shrnul Tomáš.

A na důkaz jeho slov taxi po pár desítkách metrů zabrzdilo a zhaslo světla.

„No ty vole, ten musí bejt nadrženej,“ pronesl ohromeně Tomáš a oba se rozesmáli.

„Kdyby se ozval, tak bych ho klidně vykouřila, jak jsem nadržená já,“ přiznala Eva.

Tomáš jí pojednou pevně popadl za ruku a donutil rozběhnout směrem k Octavii. Když otevřel dveře u spolujezdce, tak taxikář málem dostal infarkt. Honil si ocas a kalhotky měl okolo něj omotané jako turban. Vystrašeně koukal a než cokoliv stačil říct, tak se dovnitř vecpala Eva. Klekla na sedačku a vytrhla mu kalhotky. Uchopila ho za péro a zručně honila. Vystrčený zadek vyprovokoval Tomáše. Vyhrnul sukni a zajel několika prsty do roztažené kundy. Párkrát zakroužil a potom silně zatlačil. Rázem vklouzl do vagíny až po zápěstí. Eva tlumeně zaječela přidušená taxikářovým ohonem, který zrovna kouřila.

Vzrušený taxikář držel Evu za rusé vlasy a vzpínal se boky proti kmitající hlavě. Tomášovo pohybující se pěst masírovala nitro Evina klínu, který začínal hrozit výbuchem. Jako první však vytryskl řidičův mrdkostřik. Plnil Evě ústa velkou dávkou spermií. Zrovna ve chvíli, kdy měla plně naloženo, tak Tomášovi prsty několikrát přejeli citlivý bod ve vagíně. Vše co nepolkla, se rázem ocitlo na taxikářových kalhotách, protože nahlas sténala s otevřenou pusou. Pomocí ruky a silných stahů vypudila Tomášovu ruku ze sebe ven a za ní následoval mocný proud ejakulátu. Jen taktak, že nezkropila sedačku. Téměř bezvládná se choulila na sedačce a tělem jí probíjeli pulsy orgasmů.

„Ty vole, to jsem v životě neviděl,“ procedil ohromený řidič. Zíral na otřásající se zrzku, na mokrou skvrnu na podlaze a mimoděk si otíral zpocené čelo jejími kalhotkami.

 

S roztřesenými koleny zavěšená do Tomáše doklopýtala Eva z parkoviště do lokálu, kde na ně čekali přátelé. Znavená zrzka se s úlevou svezla na lavici. Počáteční vystrašené výrazy a obavy přátel se rázem rozplynuly, když Tomáš prozradil, z čeho je Eva tak vyřízená.

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *