Kadeřnice Lenka – 3.díl

1+

Je nedělní  ráno  a já se probouzím v chatě v Orlických horách. Pozoruji,  jak Lenka spí. Vlasy stažené do ohonu se rozprostřely po polštáři a ona s pootevřenými ústy je tak sexy. Hladím ji po ruce a doufám, že se probudí. Ale trvá ji to ještě dvacet minut. Až při lízání bradavky se budí se slovy:“ Něco  jsem  zaspala ?“  Odpovídám,  že nic , ale že máme jen neděli  a pak mažeme domů. Otvírá oči a praví: „Jó,  to je vážný důvod „  a hopká do koupelny. Je nahá a krásná.  Připomíná  mi  včerejšek, promítám si v duchu vše, co se dělo. Začíná mi tvrdnout penis a tak raději vstávám a oblékám se. V kuchyňce se snažím připravit nějakou snídani. Přichází Lenka v noční košilce a diví se, že neležím.  „Těším se k tobě do postele a ty to sabotuješ“,  stěžuje si. Já však trvám na snídani a tak usedáme ke stolu.

Lenka si při snídání přitahuje kolena pod bradu, s patami na židli objímá nohy  rukama, a tím odkrývá mezi  kotníky kundičku. Dělám, že si toho nevšímám, ale penis mne prozrazuje. Ona to vidí,  usmívá se a dobírá si mě. Ptá se mě: „Půjdeš ještě do postele?“   Záměrně krčím rameny.  „Chci tam být s  tebou „ žadoní .  Kývám tedy.  Ona v mžiku odkládá chléb a šupajdí do ložnice. Nespěchám, avšak po chvíli slyším: „ Tak poběž, je tu zima i pod dekou.“  A tak jdu nahoru.  Vidím, že  leží na dece nepřikrytá , s pokrčenýma  nohama  a vykasanou noční košilkou.  Pravím: „Tak pod dekou je zima?“ a skáču k ní. Ona se na oko omlouvá:  „Jé, já se zapomněla přikrýt.“  Lhářka. Se smíchem ji objímám a líbám. Omlouvám se a spěchám do koupelny. Po  návratu  opět ulehám k ní a hladím vše co je mi milé a  v dosahu. Ona provléká ruku pod mojí a pod dekou rychle nachází penis. Okamžitě ho masírováním zvětšuje. Poleháváme, hovoříme a vzájemně se laskáme. Je velmi oddaná,  jen náznak stačí a Lenka uvolňuje cestu mým dlaním a ústům. Snažím se ji to oplácet. Jenom při tom nejsem tak hezký a sexy. Postupně mi nabízí všechno co má. Já ji studuji  a zároveň  všude ochutnávám. Asi po hodině není na jejím těle ani místečko, které bych opomněl. Jsem velmi vzrušen a ona, zdá se ,  také.  Nikam nespěcháme. Napadá nás vyzkoušet všechny známé polohy při  souloži  a tak se bavíme a někdy smějeme. Naopak některé polohy nás velmi  vzrušují  a setrváváme v nich déle.  Možná, že některé i vymýšlíme.  Leničce se nejvíce líbí  poloha v kleče, kdy do ní pronikám zezadu.  Mě se líbí všechny, což mi  ona nevěří  a tak vybírám polohu na koníčka. A tak bylo vybráno.

Levné hračky pro miláčky...

Partnerka ihned pokleká, podpírá se lokty ,  vyzvedá  zadeček  do výšky a vyčkává. Přistupuji k ní zezadu  a  v kleče  do ní lehce vnikám, a to celou délkou penisu. Držím  ji za zadeček   a  mírně jím pohybuji  proti mně. Kundička  mne svírá a hřeje. Prsty nacházím poštěváček. Užíváme si vzájemné blízkosti našich těl.  Skláním se a mačkám její tvrdé prsy.  Zvedá  se a přisedá na má stehna. Penis v kundičce  zůstává,  klouže a partnerka  s rozkoší  přiráží. Znovu se podpírá lokty a já pronikám hloub.  Pak vytahuji ptáka  ven  a ulehám na záda. Lenička mi sedá na břicho a hledíc mi do mých očí pomalu nasedá na penis,  hluboko, až kam to jde, potom  odvrací hlavu ke stropu  a hýbe pánví. Prožívá orgasmus ve vlnách a intenzivně. Posléze ulehá na mne a rychle dýchá. Chvilečku odpočívá, pak se otáčí  a s kundičkou  v ruce  mě znovu  kouří. Zasunuje si ho hluboko do úst a dráždí ho jazykem, což se ji daří. Vyvrcholení přichází, ona čeká  a  ve chvíli prvního cuknutí v penisu  si tento vráží hloub a první sperma  nechává  stéci  do hrdla.  Ostatní vlny polyká v klidu a s rozvahou. Ještě chvilečku mi ho cumlá, a  odplouvá do koupelny. Z ní vychází oblečená a spokojená. Vstávám tedy také.

Levné hračky pro miláčky...

Toho dne si užíváme později ještě jeden rychlý styk. Lenička je lačná všeho hezkého. Velmi mne překvapuje. Doba minulá je nenávratně pryč. Toto je nová Lenka, a velmi se mi líbí. Budu se jí držet. Její sex mi vyhovuje.

Jak velice  se  pletu,  chápu až dodatečně. Po měsíci zjišťuji  její  nechuť  ke schůzce a skutečnost že má nového milence. Mladšího, pěkně udělaného sportovce. Konkurovat nemohu, ale nelituji………… K  Lence nadále jezdíme kvůli vlasům. Věci společně prožité zatím nikdy ani náznakem nepřipomněla. O sexu se se  mnou  nebaví  ani  z legrace. Je to jako kdysi.

1+
Bookmark the permalink.

4 Comments

 1. Neumím si představit, jak se po tom všem na sebe v kadeřnictví díváte a děláte jako by nic 🙂 Vážně není ve vzduchu žádné napětí? Jaké to je, když na tebe sahá? I když jenom jako profesionálka..? Necítíš zase vzrušení?

  0
  • Je to problém, pouze tak dvě, tři návštěvy, pak si zvykneš. Téměř vždy mám sebou choť, tak to mám jednodušší, ale husí kůži mám vždy.

   0
 2. A dívá se nějak na tvoji choť? Je mezi nimi cítit nějaké pnutí? Nebo obě naprosto v pohodě?

  0
 3. Josef Magál

  Obě jsou v pohodě. Choť nic neví a Lenka dělá, že nic není. Chovají se jako kamarádky. A mě to dnes již vyhovuje.Byla doba, že bych přeběhl, ale jsem rád, že k tomu nedošlo.

  0

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *