Deníček půvabné mrchy – nevěra přes internet 6.díl

Když jsem uložila nákup do lednice, zamířila jsem si to rovnou do sprchy, musím ty zaschlé žabince smýt z vlasů, beru sprchový gel a pomalu se myji , jezdím si po místech, kde se mne před chvílí tak intenzivně dotýkal Richard, mám zavřené oči a jako bych ho cítila. Jsem znovu tak vzrušená, že si po sprše oblékám rajcovní noční košilku a jdu se záměrně kouknout na svého paroháče, jestli ještě sleduje TV. Nemám pocit provinění , necítím se jako nevěrná manželka ale mám zase mokrou kundu a možná v sobě potřebuji ptáka kterého už tak dokonale znám, abych se vymanila z myšlenek na Richarda.

Když scházím po schodech dolů vidím ho jak vegetí na sedačce, rozvalenej na zádech, jen nevidím jestli spí nebo ne, přicházím k němu blíž a ani se nehnul, usl. Dívám se tiše na něj a v duchu si říkám…..jak ses asi cítil ty, když jsi mi byl poprvé nevěrný?Usínal si vedle mě s myšlenkami na ni? Tvé úsměvy a zahleděné pohledy nepatřily mě ale jí. Je to škola života? S první nevěrou přicházíš na nové možnosti, učíš se co a jak a s těmi ostatními po tom už to pak tak neprožíváš? Už to není takové vzrušení? Nebo to vzrušení z toho že jedeš jako na nákup a přitom do obchodu nedojedeš, ale místo toho si to s milenkou rozdáváš opakovaně třeba na zadním sedadle auta , tak už to vzrušení z té situace opadne? protože je to věc kterou prožíváš už taky trochu rutinně? Je to tak? Nebo je to prostě jiné a ta rutina se tam nikdy neobjeví právě proto , že víš že máš doma ženu a tu rutinu prožíváš s ní? Beru ovladač, vypínám televizi a když muže přikrývám dekou v hlavě se mi vybaví číslo tři, to je počet jeho milenek o kterých vím. Ale skutečné číslo může být úplně jiné a vlastně si to i myslím, že „jen “ tři to nejsou. No co, možná právě díky jeho nevěrám zvládá aspoň nějak s námi fungovat…..bože to uvědomění si je hrozné.

Jdu zkontrolovat a pohladit děti, ty mi aspoň dávaj smysl v mnoha věcech. Vcházím do prázdné ložnice a říkám si jestli je to takhle to co vlastně chci. Jestli má smysl něco držet jen kvůli dětem, kvůli dětem? Vážně něco držíme kvůli dětem? Nebo je to jen z pohodlnosti? Přemýšlela bych takhle kdybych nepotkala Richarda? A co můj muž? On takhle nepřemýšlí když má milenky? Ach jo. tak krásnej zážitek mám dnes za sebou a tak smutný večer? To jsme prostě my ženy. Myšlenky , myšlenky, myšlenky.

Beru do ruky telefon:
Já: Richarde, děkuji ti za dnešní krásný večer. Jsem z toho co jsme dnes společně prožili tak nadržená, že mi nejde ani spát.
Richard: Ahoj krásko, taky už ležím a nejde mi usnout, co děláš?
Já: Ležím v posteli a nějak se snažím uklidnit myšlenky.
Richard: Dostavil se pocit provinění?
Já: Ten se nedostavil vůbec, spíše sem permanentně nadržená, byla jsem ve sprše a tak nějak jsem dostala znovu chuť.
Richard: Tak ti s tím pomůžem co říkáš.
Já: Nenapadá mě jak by si mi chtěl pomoci.
Richard: kde máš muže?
Já: spí dole u tv, proč?
Richard: Máš skype?
Já: jasně že jo
Richard: pošli mi jméno, dáme videohovor
Já:dobře, musím dolů pro notebook

Tentokrát jdu po schodech jako myška , aby se ten můj paroháč náhodou neprobudil a nezkazil mi mé dnešní další nevěrné plány s Richardem. Ještě před 10 minutami jsem měla chuť jej probudit a kdo ví co bychom teď spolu dělali, kdyby nespal a najednou obrat o 180 stupňů a já si přeji ať tvrdě spí.
Huráááááááá držím notebook v podpaží a když vylejzám po schodech do patra jen se ohlédnu a naposledy kontroluji, že muž skutečně spí. Jsem nevěrná mrcha, co nemá dost. Jsem nevěrnice nevěrná, která měla v sobě asi před dvěma hodinami cizího namakanýho čůráka, ale znovu se chystám na to, věnovat svůj čas milenci..Můj paroháč spí v nevědomosti dole a já s ďolíčky od úsměvu vcházím do ložnice a chmurné myšlenky nad tím jak to s těmi milenci a milenkami ve skutečnosti je ,jsou rázem ty tam.

Ležím na posteli v letní noční košilce, doléhá na mě světlo stolní lampičky a trochu více mne osvětluje světlo z notebooku, když v tom se ozve tolik známé žgrglání…….dávám šipku na ikonku kamery a potvrzuji…..už ho vidím……vítá mě jen v trenýrkách, rozvalenej na boku v posteli a je šik jako vždy……jemu to sluší i ospalému.

Richard: ahoj krásko:
Já: dávám trochu tišeji zvuk a mávám mu….a se slovy vítej u mě v posteli se uculuji jako mladá koza., ale vnitřně se cítím šťastná.
Richard: jsi krásná i v pyžamku víš to?
Já:to bude tou noční košilí, tobě to takhle na posteli taky sluší, jak se máš?
Richard: ale jo, už jsem se rozhodoval že se půjdu natáhnout.
Já: měl si náročný večer?(trošku si ho s úsměvem dobírám)
Richard: měl jsem nejkrásnější večer, a tak nějak jsem chtěl s myšlenkami na tebe jít spát abych s tebou byl třeba ještě ve snu….dnešní večer byl vážně krásnej.
Já: dívám se mlčky na něj a snažím se skrz monitor rozeznat jestli to má naučenou frázi, nebo to jde z něj.aaale co …….i kdyby to byla jen fráze, momentálně mi dělá dobře……to byl….byl moc krásnej.
Richard: uděláme si ho ještě krásnější?
Já: jasně že jo.
Richard: už sis to někdy dělala přes skype?
Já: ne, jsem hodná vdaná žena, zapomněl si?
Richard: já tě zkazím krásko.
Já: to mi vůbec nevadí, a vidím jak si rukou sjíždí přes břicho směrem k rozkroku
Richard: ukaž se mi krásko….
Já: připadám si trochu hloupě a nevím co říkat , proto si vymýšlím , že budu muset zrušit zvuk, abych když tak slyšela muže že jde nahoru…….Richard souhlasil a nechali jsme běžet jen obraz.

Usmíváme se na sebe a já mám trochu ostych, vidím jak je uvolněný a jak na mě kouká , čeká že se začnu sama sebe dotýkat, sleduji jeho ruku která se zastavila na knoflíčcích na trenkách a druhou rukou mě pobízí ať neležím jak prkno…..boooože……..je to pro mě nové……..ale buď se teď rozklepu a ukončím to a nebo se odvážu…..proč si něco odpírat…….když v tom mě to napadlo….nestihla jsem se po sprše namazat protože jsem šla s mokrou kundou za mužem kde jsem doufala že na to vlítnem a tak jsem počítala s tím že pak půjdu do sprchy ještě jednou…..ale skutečnost je trochu jiná…….

Natahuji se pro krém a sedám si, Richard se trochu zvědavě kouká do monitoru, když si sundávám ramínko košilky…..schválně nechávám košilku jen tak ležet na prsou, spadla mi jen z ramen.rozmazávám si krém po rukou a ramenou, když vidím jak mi Richard ukazuje ať dám tu košilku dolů., lehkým pohybem mám košilku dole a znovu nanáším krém, tentokrát na prsa, mám neskutečně citlivá prsa a bradavky, Richard je nalepenej na monitoru a mě dělá dobře jak vidím že ho to vzrušuje, už má na trenýrkách zase kapičku…je to neskutečně dráždivé……..
klekám si abych košilku sundala úplně, Richard si začíná hladit naběhnutého čůráka, děsně mě to vzrušuje, beru si krém a roztírám si ho po bříšku……….. v týhle poloze má Richard výhled i na mojí kundičku, vidím na něm jak se mu to líbí a jak ho to vzrušuje, jezdím si po namazaném těle……prsa, bříško, jemně se hladím , když v tom mi Richard gestem ukazuje ať se otočím…….no jasně ještě zadeček……otáčím se, beru si krém a špulím na něj prdelku……trošku neohrabaně se otáčím na kameru ať se podívám co to s ním dělá……teď už má péro v ruce a na férovku si ho pěkně honí…..ukazuje mi ať zapnu na chvíli zvuk…..

Richard: můžu tě o něco poprosit?
Já: jistě
Richard…udělej si to v týhle poloze……ze zadu jsi nádherná a já tě takhle krásně vidím…udělej si to.
Já: dobře, ale ještě nejdřív bych ti chtěla někoho představit
Richard..a koho?
Já: vydrž chvíli a nahýbám se pod postel, vyndávám růžovýho robertka a ukazuji mu ho.
Richard: Jooo tak to je teda krasavec……..krásko…….tak pojď do toho…na to se tedy moc těším.
Já:já taky.

vypínám znovu zvuk a otáčím se na kameru prdelkou, rukou se chytám čela postele , klečím na kolenou a levou rukou si začínám vibrátorem jezdit po už tak mokré kundičce, bože jsem tak vzrušená že by tam mohl hned vklouznout ten jeho krasavec……..po očku sleduji Richarda, ten už v klidu neleží na boku , ale sedí a pěkně pevně drží svého tvrdého čůráka v ruce, bože má tak sexy tělo, je tak neskutečně sexy, ta jeho tvrdá kláda na kterou koukám mě dnes šukala a já chci znovu………
vjíždím si robertkem do kundy a jsem neskutečně vzrušená….tam a ven, tam a ven, špulím na monitor zadeček a Richard je z toho pohledu jak si píchám mokrou kundu úplně hototvý………ukazuje mi zvednutým palcem nahoru jako že supr……..mám neběhnutá prsa a totálně promáčenou kundu, propínám se v zádech a představuji si jaké by to bylo kdyby teď Richard klečel za mnou a pěkně tvrdě mě mrdal ze zadu, přirážel by do mě a držel mě přitom za kozy a zakláněl mi hlavu …..mám to takhle ráda, sice mě to občas zezadu bolí, ….teď jsem si představila jeho čůráka….s jeho čůrákem by mě to bolelo určitě, nebo ne?Držím se té myšlenky , že je za mnou, že mi líbá a líže mou páteřní rýhu a tvrdě mě mrdá, skoro slyším jak o sebe pleskají naše těla a nepřestávám se šukat robertkem…tahle poloha je tak neskutečně dráždivá……pouštím se pelesti postele a opírám se o něj hrudníkem, druhou rukou si vjíždím na naběhnutý poštěváček…..bože jsem tak vzrušená….Richard, je přilepený na monitoru a jeho čůrák je před explozí, vidím ten jeho výraz,ty jeho vzrušený očka a ten pohyb rukou………když v tom mnou projede orgasmus…….je tak silný…..a tak uvolňující. Po očku sleduji Richarda , kterej si zrovna totálně postříkal celou postel, …..to cukání v jeho penisu, ty naběhnutý žíly……jako bych ho v sobě zase cítila…….ty poslední záškuby, než péro pustil…….usmívá se na mě a posílá mi vzdušný polibek….
chci mu popřát dobrou noc a naposledy dnes slyšet ten jeho příjemný hlas.

Zapínám mikrofon, a on hned spustil:
Richard: krásko tak tohle byla jízda, jsem tak šťastnej a tak utahanej, že zvládnu akorát přehodit prostěradlo a vytuhnu….
Já: nooo dnešní večer byl vážně krásnej, děkuji ti.
Richard: slib mi že už nepůjdeš nic dělat a usneš….
Já: jasně že už zůstanu v posteli, jen schovám svýho růžováka a už se odtud nehnu
Richard: příště ho přiber do kabelky……jsi úžasná….tak se mi krásně vyspi….dobrou noc krásko.
Já: dobrou noc a krásné sny.

Naposledy se na něj dívám. má tak hezkou mužnou tvář…..a při tomhle pohledu zaklápím monitor.pc dávám pod postel, kde jsem před chvílí uklidila i robertka….hygienu mu dopřeji až ráno….nikam se mi nechce…schoulím se do klubíčka, přikrývám se dekou a při myšlenkách na dnešní večer, s totálně mokrou a 2x pořádně rozmrdaná usínám…..

Jsem nevěrnice nevěrná, ale mám se tomu snad bránit, když jsem z toho tak krásně ukojená…….?

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Moc sexy. Ano, není to perverzní, je to sexy a moc mě to vzrušuje. Představa, jak manžel nevědomky spí dole a jeho neslušná ženuška si v ložnici projíždí mokrou kundu svým plastovým kamarádem a jediný, kdo o tom ví, je její milenec, který si z toho pohledu stříká na břicho. Jejich malé tajemství, na které se teď oba budou společně těšit. To je na nevěře taky moc krásné. To tajemství, které člověk může mít.
    Jak vypadá ten tvůj kamarád, kterým sis šukala svoji mokrou kundu? Popíšeš nám ho? je velký, malý, široký, tenký? A děláš si to s ním někdy před manželem, nebo jenom když jsi sama?

    • jsi strasne zvedavej…kdyby sem sly k tomu psanemu textu vkladat i fokty,klidne bych ti toho robrtka vyfotila a vlozila i sem………..:-) at si ho nemusis jen predstavovat.ale nebij jeste tady bude mit svuj prostor….

  2. Libi ale uz se tesim na neveru nazivo. Kdy se uvidite? Tesim se na dalsi dil, az mu zase budes sahat na jeho tvrdeho curaka

    • vidime se pravidelne kazdy den,dokud funguje skolka….takze co bude ted po ctvrtku,kdy zacnou prazdniny,zatim netusim…,ale verim,ze na neco prijdem jak se vidat i pres prazdniny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *