Deníček půvabné mrchy – Orgasmus v obchodě – 10.díl

Přemýšlím jestli si koupit černé pouzdrové šaty, nebo nějaký černý kalhotový kostýmek? Stojím v kabince před zrcadlem a nějak se nemůžu rozhodnout. Je sedm hodin večer,děti dnes výjimečně ukládá muž ,protože mi umřela bývalá kolegyně z práce a já si vybírám něco černého na pohřeb. Vím , že je vlastně jedno v čem půjdu, ale nějak se nemůžu rozhodnout jestli sukni nebo kalhoty.
Když u pokladny platím pouzdrové šaty pípne mi na mobilu zpráva.

Richard:dáme si večer skype? jsem bez malé a je mi smutno
Já: promiň broučku, ale dnes to neklapne, jsem na nákupu a musím ještě něco dokoupit a do zavíračky mám dvě hodiny.
Richard: na jakým nákupu, kde jsi?
Já: jsem zrovna u pokladny a platím šaty, musím ještě sehnat černé boty a nějaké doplňky.
Richard: aha, tak jo a šťastnou ruku při výběru.
Já: děkuji.

Uběhlo asi 30 minut, když v obuvi sedím na taburetu a zkouším si zamyšleně střevíčky, měla bych z nich asi i radost, kdyby nebyly kupovány za tím účelem za jakým kupované jsou. Zapínám si přezku a koukám se do zrcadla, když v tom slyším u vchodu tolik známý hlas…..dobrý den. No málem se mi podlomily kolena, zvednu hlavu a přede mnou stojí vysmátý Richard, který mě objímá a dává mi polibek.
Prej…Ahoj krásko, nemohl jsem jen tak sedět doma, když vím kde jsi a když jsi sama, nepotřebuješ rádce? v tom se koukne na botičky a říká , ty jsou fakt rajcovní ale černá? v tý jsem tě snad nikdy neviděl.
Já:jsem šťastná , že jsi přijel a rádce ? tebe jako rádce beru ke všemu…….jak se máš? stále mě drží v objetí a říká….tyhle si neber, vybereme ti nějaké rajcovní třeba rudé……a začíná se rozhlížet kolem sebe.chytá mě za ruku a říká, pojď podíváme se po nějakých. Škubnu mu rukou a vysvětluji mu proč černá.
Richard: aha tak v tom případě to jsou asi ty nejkrásnější černé jaké sis tady mohla vybrat…..dáme si tady kafe? nemáš hlad?
Já: vlastně budu ráda , když si dáme něco dobrého, a jdu k pokladně.
Richard tak nějak automaticky bere tašky a chytá mě za ruku, pak si ale oba uvědomíme , že zrovna tohle si tady dovolit nemůžeme, ikdyž jsme v obchodním centru, které je 20 km od bydliště , je to jediné pořádné zařízení kam snad jezdí všichni.

Vcházíme do restaurace a Richard mi odsouvá židli a čeká až si sednu, je to prostě gentleman a mě tohle jeho chování hrozně moc rozněžňuje, je to příjemná pozornost, když si usedl naproti mě , bere mě za ruku a tak nějak automaticky mě po ni hladí, dívám se na něj,na ty jeho čokoládový oči, na jeho rty, tak nějak dnes moc nemluvíme, není vždy potřeba mluvit na to aby vám bylo s člověkem příjemně, i sdílené ticho může být velice příjemné, díváme se do očí , když v tom nás přeruší číšnice, že co si prej dáme.Objednáváme si jídlo a Richard začíná zjišťovat ,že na pohřeb pojedu úplně sama bez dětí a muže , ten bude snad poprvé sám hlídat prcky a tak Richardovi začaly svítit oči , když mi řekl, že by rád jel se mnou, že si veme v práci volno a že malou dá k babičce a ať tam zůstaneme přes noc, že je to přes 400 km a že je hovadina abych to jela na otočku. Má vlastně pravdu ale děti beze mne nikdy nebyly a můj muž…….kdyby můj muž byl ten typ otce , kterej ví kde co děti maj a jak fungují, neměla bych s tím problém ale takhle? budu nervózni už jen z toho že budu pryč celej den.
Jenže stačil druhej pohled do Richardových očí a já zjistila , že má vlastně geniální nápad.,že je to možnost jak bejt spolu i přes noc, jak nikam nespěchat………..vlastně po tom toužím tak proč tomu trochu nepomoct.
Když v tom ze mě vypadne…zkusím to nějak vymyslet a doma to zkusím navrhnout, že bych zůstala přes noc, ale kvůli kilometrům na tachometru pojedeme mým autem jo? Richard se šibalsky usmál , políbil mě na hřbet dlaně a říká: no vidíš jak začínáš přemejšlet……už se ti to zahýbání dostává solidně pod kůži, když si uvědomuješ i to že by si tvůj muž mohl všimnout že ti nesedí kilometry, kdybychom jeli mým autem…..ale neboj zařídím to a pojedeme mým, a můžu řídit a ty si v poklidu odpočineš. Dívám se na něj a v tom jsem si uvědomila jak jsem vlastně šťastná že tam nepojedu sama a že sebou budu mít oporu…..a navíc oporu v podobě Richarda…..se kterým prožiju beztak nezapomenutelnou noc.
Platíme a když jsme spolu dokoupili ještě pár věcí, chytá mě Richard za ruku a táhne do prodejny STYX.
Richard:tvoje noční košilky jsou luxusní , ale přál bych si aby si ode mne měla spací trencle, protože ty v nich budeš neskutečně sexy.
Já: a není to pro mladší ročníky? a trochu šibalsky se na něj usměji.
Richard: né, jsou přímo dělaný na tvojí prdelku a já bych měl velkou radost , kdybych ti mohl nějaké koupit.
Já: tak fajn.
Stojíme u regálku a říká tak které, já se stavím za něj objímám ho zezadu a šeptám mu do ucha….vyber ty….nechám to na tobě…….a dlaněmi mu sjíždím přes prsa k poklopci , kde ho trochu silněji stisknu na koulích.
Richarad: ale no tak……
Já: hm…..asi mě zrovna napadlo , kde si to dneska rozdat….mám na tebe chuť, když tě vidím jak se přehrabuješ v dámských trenýrkách a snažíš se mi nějaké vybrat 🙂
Richard: ale no tak krásko, nezlob.
Já: hele vemu si támdle to tričko a jdu si ho vyzkoušet do kabinky jo……najdi si mě.
Richard: se za mnou otáčí a trochu nevěřícně kroutí hlavou.

Po cestě jsem si vzala ještě pár kousků abych se mohla v kabince chvíli zdržet a na Ríšu polohlasně volám přes obchod…..miláčku jdu do kabinky zkoušet jo….ten jen přikyvuje….za chvíli jsem u tebe lásko, říká nazpět………..prodavačky se jen pousmály………..

Vcházím do poslední zadní kabinky, věci dávám na věšák a čekám asi minutu než se objevil Richard s asi 8 věcmi které vzal jen na oko abychom měli dost času jako na zkoušení.
Vlezl ke mě do kabinky a ještě jsme pořádně ani nezatáhli závěs když jsem měla jazyk v jeho puse a ruku na jeho knoflíčkách……….je šíleně vzrušující, ty jeho pazoury jak mě chytaj za cop za krk, jak mě chytá za prdel a vyhrnuje mi krajkové šaty……….moc tě chci, říká….moc……………když v tom jsem mu odepnula poslední knoflíček u jeho kalhot a do ruky si vzala jeho péro………ano je zase tak tvrdej…..tak mrduchtivej, říká….otoč se, a snaží se mi sundat kalhotky když v tom ho zarazím……..políbím ho na ušní lalůček kde to miluje a jen mu říkám…..chytni se tady. a obě ruce mu dávám za stěnu a sjíždím po zádech dolů po zrcadle k jeho čůráku, na nějakou mrdací akcičku není moc prostor, protože jsme v obchodě byli sami a dotěrný prodavačky by se mohly přijít ptát jestli nám sedí velikosti atd……..Richard mě drží za cop a já se konečně zase po třech dnech dívám na jeho čůráka….je dokonalý, to jak stojí to jak mě vítá kapičkou a to jak má naběhnuté žíly……….zaslouží si moji péči a pozornost…je to dokonalé mrdátko co mi zrovna teď mizí v puse má tak naběhnutý žalud, je tak horký a tak tvrdý, bože, chci ho celého, musím ho mít v sobě celého, jezdím mu špičkou jazyka po uzdičce, to Richarda totálně rozvášňuje,chytá mě za hlavu a naznačuje mi že chce ať ho pořádně kouřím…….pravou rukou ho držím za zadek, levou mu mačkám koule a přitom ho pěkně tvrdě kouřím, jdou mi do očí trochu slzy z toho jak se mi ho snaží narvat celého do krku a jak přiráží…..je to neskutečné vzrušení a adrenalin, nikdy jsem tohle dříve neudělala……..jsem neskutečně vlhká z celé té situace a když cítím jak v něm začíná Richardovi pulsovat, je mi jasné co přijde………nejsem zrovna fanda do polykání ale u Richarda mi to tak nějak nevadí (je to divné)? nevím….každopádně jsem ho s chutí vysála do poslední kapičky a když jsme vycházeli z kabinky byli jsme oba spaření jak dva čuníci :-))…….pokladní se ale nedivily…….bodejď v těch vedrech co venku panují …………jim sice jela klimatizace, ale měli jsem s sebou tolik hader že by se člověk zapotil i v zimě….. :-)))))

Richard mi platí trenýrky, které mi strká do větší tašky a já mu dávám jednu malou…vybrala jsem mu taky jedny…..růžové s pusinkami…..:-))))))) on tu legraci pochopil a akorát dodal že ty se Adélce budou určitě líbit a že musí sehnat nějaké malé i jí :-)))))

vycházíme z obchodu a míříme do podzemky……i auto má vedle mě……..a říká….hele máme ještě půl hoďky než zavřou…..pojď na chvíli ke mě do auta, chci ti něco říct…..
Já: fajn…..a usedám k němu……
Richard: počkej nesedej si do předu..pojď sem , a otevírá zadní dveře….
Trochu překvapeně se na něj dívám a když usedám tak říkám…..jsi si jistej , že mi chceš něco říct?
Richard si sedá ke mě a zabouchává dveře………jo chci…chci ti říct tři slova……….
Já: tři?
Richard:svleču ti je
a v tom mi stahuje kalhotky……….přeci sis nemyslela že mě tam tak solidně vykouříš a tebe pustím domů s mokrou kundičkou, kdepak ta je teď celá moje, pojď na mě…..když si vyhrnuji krajkové šaty, Richard si zatím navléká kondom…….nechápu že za takovou chviličku může zase, ale rozhodně si nestěžuji:-))))
sedám si na něj a cítím v sobě jeho špičku čůráka, mám ten okamžik ráda, vlastně ho asi miluju, když si ho do sebe pomalu dávám když v sobě cítím nejdřív jen kousek a pak jak se nespoutaně ojíždím jak ho do sebe celého vrážím, ta slast a trocha bolesti zároveň je prostě dokonalá a když otevřu oči a dívám se na Richarda jak se na mě vzrušeně usmívá, jak mě líbá, jak mě drží za zadek jak se mu zatínají prsní svaly….bože celé je to dokonalé a vůbec nemyslím na to že si to zrovna rozdáváme v podzemce……mám v sobě toho nejnadupanějšího čůráka jakého znám……….který mě dovádí ke dvoum orgasmům za sebou……, a když mnou projíždí druhý orgasmus, tak zrovna v ten okamžik jsem si uvědomila , že proto, abych na pohřeb jela s Richardem a zůstala tam přes noc udělám vše.Že je to vlastně to co si přeji a co chci. Že zrovna v tyhle okamžiky jsem doopravdy šťastná a pokud mám alespoň malou šanci na to , s ním strávit noc je to něco za čím si chci jít a půjdu……..
Vylézám z auta ve 20:53, když mi Richard skládá tašky do kufru ,políbí mě na čelo a říká, prosím tě vydrž tady minutku…………a odbíhá směrem k eskalátoru……trochu nechápavě koukám jak mizí ……beru do ruky telefon a píši muži………
Já: je vše ok? už budu pomalu vyjíždět
Manžel : jasně že je.

Asi za pět minut je u mě Richard a podává mi krabičku,….na……. ty jsou ode mě, a vem si účet, né kvůli tomu aby si věděla kolik stály, ale kvůli času na účtence, aby ti manžel věřil , že jsi tady ještě byla, vím , že ten nemá ani potuchy natož že by se dovtípil ale víš jak…..proč mu zavdávat sebemenší důvod k pochybnostem, tak je dej na stoleček i s účtenkou…….na té je čas 20:57
Dívám se na něj a žasnu jak to má vše do detailu promyšlené, v hlavě mi proběhla myšlenka…..je doopravdy tak dokonalý, že přemýšlí jak by se choval on a co by ho zajímalo, kdyby se mu žena takhle zdržela na nákupu, nebo to je nějaká praxe a už třeba zažil s jinou ženou prekérku ?
Já: děkuji, otvírám krabičku a jsou tam decentní krásné naušnice
Richard: všiml jsem si jich jak jsme šli kolem a říkal si , že ti budou určitě slušet.
Já: jé děkuji , jsi vážně moc pozorný…..jsou krásné
Richard:na tobě budou dokonalé ,políbil mě do vlasů, asi tři minuty mě držel v objetí a pak jsme za sebou v autech jeli skoro až domů……….a jediné na co jsem celou tu cestu myslela, bylo jak zařídit to , abych za dvě noci mohla vypadnout z domu s klidnou hlavou a Richardem po boku…

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. myslím že by jsi měla hooodně přemýšlet jak zařídit být s Richardem sama daleko od domova?
    Opět dokonale napsané, člověk to tak nějak prožíva s tebou a moje fantazie maká na plné obrátky?

  2. Bravurně napsáno. Kdybyste byli s Richardem sami, přes noc, mohli byste si konečně užít pořádné milování a nevylézat ani z postele. Jenom bys potom musela manželovi vysvětlovat, proč tak divně chodíš, když jsi byla jenom na pohřbu 🙂

    Nebo bys s Richardem usínala bzry po setmění a hned ráno byste běželi obhlížet památky? :-)))

  3. Uz se tesim na dalsi dil a jestli si to spolu uzijete

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *