Deníček půvabné mrchy – závislá na jeho kládě – 12.díl

Na recepci si vzali Richardovu občanku a mou nechtěli, že stačí jedna, automaticky k nám přistupovali jako k manželskému páru a to se Richardovi neskutečně líbilo a štípal mě do zadku a uchychtával se jak puberťák , když nám paní vydávala kartu k pokoji:-) tak pojď smyjeme ti ten vzorek ze zad, chytá mě přes ramena a když čekáme na výtah sklonil se ke mě a políbil mě.Asi nemáme moc času špindírko, viď :-))))

Je tak velkej, ale tak velkej jako někde v americkém filmu, jako už jsem ve svým životě v pár hotelech byla ale tenhle pokoj byl fakt velkej a když jsme vstoupili hned první co mě zarazilo byla ta oooooobrovska postel, pááááni do té by se mi vlezly obě děti a vůbec bych o nich ani nemusela vědět 🙂 takovou si musím pořídit domů, pokládám kufr k posteli sedám si na bobek a když odepínám zip abych si vyndala šminky a šaty, přišel ke mě Richard, sedl si ke mě zezadu a začal mi odepínat krátký zip na zádech………prej…..měla by sis pospíšit…….
Já: jen se zajdi klidně zatím sprchnout, vybalím si věci a připravím si to co potřebuju
Richard: ok a né že se budeš koukat 🙂 ušklíbl se a políbil mě na rameno najednou stál nahý a věci tak jak spadly tak zůstaly na zemi a on si to kráčel do koupelny…….
V duchu si říkám…..všichni jsou stejný, manželovy trenky a fusekle u koše na prádlo jsou prostě zajetý stereotyp našeho soužití :-)))Richard to vyhnal do dokonalosti, jak to z něj spadlo tak to nechal v komínku a odkráčel :-)))))))) no nic.
Jen slyším, hele krásko tady je dokonce i rohová vana a sprcháč tak jestli chceš sprchnu se ve vaně ať máš volnej kout a můžem se sprchovat zároveň.
Sundávám si šaty, spodní prádlo a s ručníkem , šminkami, spodním prádlem a černými šaty v ruce vcházím do koupelny…..a se slovy co kdybychom se spolu osprchovali ve sprše pokládám věci k umyvadlu……

Není moc velkej ale když člověk ví jak se ve sprchovacím koutě uspořádat vejdou se tam pohodlně oba a ikdyž jsme věděli že nemáme moc času nešlo to aby se každý věnoval své hygieně.Marné jsme v tom prostě ještě krátce na to abychom dopřáli jeden druhýmu ten intimní prostor, je to o té příležitosti o té každé příležitosti moci se toho druhého dotknout.Jenže s takovou bychom toho moc nestihli a proto když mi Richard umyje záda a já mu vlasy , opouští sprchu aby měl dost času obléci se do obleku. vylézám za chvíli ze sprchy, oblékám si černé pouzdrové šaty, vlasy si vyčesávám do úhledného zapleteného copu a snažím se nalíčit. Černé lodičky a rudá rtěnka tomu dodává ten správný styl, ještě trocha parfému, naušnice co mi Richard koupil a korálky na krk a můžu jít. Otvírám koupelnu a když vidím Richarda v obleku mám pocit že sním, je prostě dokonalej,kam ten se hrabe na svoje riflové knoflíkové kraťásky, z pohledu na něj, jsem tak nějak vnitřně pyšná na to že je to můj doprovod.
Já: páni ty jsi ale švihák…..fakt ti to moc sluší
Richard: a co teprve ty, takhle jsem tě ještě neviděl, pááááni, a ty tvé rudé rty se můžou líbat? nebo budu mít obtisk?
Já: můžou.
Richard……tak pojď krásko ať si tě pyšně vyvedu a nabízí mi rámě…..

Jeho pěstěnej zevnějšek teprve teď dostal to pravé grády, když jsme zabouchli dveře a čekali u výtahu Richard se ještě rychle pro něco vracel……….když ke mě přišel, ukazuje mi papírové kapesníčky a říká….kdyby náhodou dáma potřebovala a podává mi je abych si je schovala do kabelky k těm svým…..Je to milá pozornost říkám si.
Přicházíme k autu , podává mi klíče a říká,…budeš řídit? já tady to město neznám a co jsem se díval na mapy je to celkem oříšek, ty asi víš kam jet.
Usedám za volant a vyjíždím, cítím jak si mě Richard prohlíží, jak se uculuje a když se na něj ohlídnu vždy uhne s pohledem.
Jako na schvál stojíme na každé křižovatce ale nám to neva a čekání si prokládáme líbáním, asi za 8 minut parkuji na hřbitovním parkovišti a když vidím tu delegaci a lidi s kterými jsem roky jezdila je mi najednou smutno , najednou to na mě dolehlo.
Já: Ríšo jen zavolám dětem že je vše ok,jo?
Richard: jasně
dozvídám se od dcerky , že je tatínek v deset předal babičce a že hned odjel že syn chvíli plakal ale teď že je s dědou a že je v pohodě, slíbila jsem ji že si večer ještě zavoláme a že jim řeknu aspoň pohádku. Babička ani děda po ruce nebyli tak jsem se musela spokojit jen s tím co mi řekla malá.

Richard mi otevírá dveře auta, nabízí mi rámě a jdeme se přivítat, nějak mi ani nedošlo že ho budou brát jako mého muže, nikdo z mých kolegů manžela nikdy neviděli protože jsem s ním nebyla když jsem tady žila a muž je vážně spíš jako paní kolombová takže z fotek vlastně znají jen mé děti ale muže vlastně vůbec.Všichni jsou moc srdeční a Richarda poplácávaj po zádech a jak jsou šťastní že ho konečně poznávaj, až teď mi došla ta skutečnost, že můj muž se mnou už nikdy nesmí mezi tyto lidi a na další pohřeb i kdyby byl za 15 let a děti už byly odrostlé tak manžel se mnou prostě jet nesmí.

Smuteční obřady jsou prostě smutné a jsem prostě ženská takže je jasný že slzička ukápla a Richard mě celou dobu držel za ruku a tak nějak byl mým tichým přítelem.Bylo to příjemné mít ho tady.Vždycky když jsem se na něj podívala říkala jsem si že je to tak prostě správně že je tady se mnou.

Ani né za 20 minut bylo po všem, dostali jsme pozvání na ještě rodinné rozloučení , ale jelikož vážně nemám pohřby v lásce těch 20 minut bylo maximum co jsem chtěla v tý atmosféře bejt. Proto jsme se s Richardem omluvili a ikdyž jsme ještě asi 45 minut klábosili před krematoriem s kolegy, bylo na čase odjet.

Né nejeli jsme do hotelu, Richard chtěl vidět město a hlavně radnici o které jsem mu tolikrát vyprávěla , že jsem se v ní jako malá holka chtěl moc vdávat, ale nějak se mi to nepodařilo, bylo horko takže si v autě nechal sako , rukávy košile si vyhrnul a já si každým pohledem na něj užívala to jak mužnou má postavu a jak sexy vypadá v těch kalhotech , botách a poloodepnuté košili, procházeli jsme se městem, drželi se za ruce a vůbec jsme nemuseli řešit koho potkáme, byl to takovej klid a harmonie, naprostá svoboda.
Zatáhla jsem Ríšu do jedné velmi útulné rybářské hospůdky, tady jsem se něco naseděla a navíc tu dělaj fakt úžasnýho čerstvýho pstruha na másle s mandlemi a ikdyž je venku ještě světlo je tady takové příjemné tlumené osvětlení. Richardovi sluší prostě vše, myslím to tak , že ať se kření do sluníčka, nebo se mračí, nebo na něj koukám jen při světle svíčky je prostě dokonalej.sedíme naproti sobě a já si připadám jako bychom k sobě roky patřili a jen si vyšli na večeři. CHvíli přemejšlím proč jsme tohle už roky neudělali s mým mužem,možná proto že máme né zrovna moc funkční babičky které jsou navíc daleko?Asi.Možná proto že máme malé děti a já jsem ráda když se dostanu v jedenáct do postele? Možná. Ale teď je tu Richard, žádné děti a žádný manžel.
O půl páté sedáme do auta a jedu Richardovi ukázat kde jsem vyrůstala,je to paradox ale sedám si s ním na kolotoč, kterej tady stojí 30 let, i houpačka na který jsem si jako 5 letá copatá holka roztloukla holeň tak , že mám na ní památku do dnes. Manžel tady se mnou nikdy nebyl. Ikdyž jsem sem jezdila nikdy sem se mnou vlastně nejel, vždy si radši našel svůj program. Ale to jsou maličkosti.

Za hodinu vcházíme zpět na hotel a když se blížíme k pokoji tak mě před dveřmi bere Richard trochu neplánovaně do náručí a říká že si mě do tý postele chce prostě přenést přes práh, moc jsem nepochopila jestli to mělo nějakej skrytej význam, ale nebránila jsem se.Je vážně až tak romantický? nejsme vlastně vůbec zvyklá na to , že by pro mě chlap něco udělal, s něčím mi pomohl, že bychom byli prostě partneři i proto je pro mě skoro jako z růžový knihovny to když mě veme do náruče, nebo když mne v pokoji položil , pustil hudbu a řekl smím prosit. S manželem tohle prostě neznám,není to o tom že by u nás nehrála hudba jasně že hraje ale tančím na ni s dětmi, muž se jen dívá , popřípadě u toho není , nebo jde radši pryč protože nemá klid. Je to sexy….je sexy dotýkat se Richarda a v tý jeho košili se mu dívat do odepnutých knoflíčků jak se mu tam trochu derou ven chloupky, jak si pobrumkává melodii, jak kroutí boky, jak se hladíme a líbáme, je to prostě plný něhy a já zjišťuji že mi ta něha sakra chybí.
Richard: vyrazíme si někam do večerního města? co ty na to? uděláme tady něco bláznivého?zajdem mezi mlaďochy na diskošku? co ty na to?nebo ?
Já: co by si rád dělal?
Richard: s tebou?nejradši tě povalil na postel a do zítřejších 10 hodin z ní nevylezl,ale uvědomuji si že tady můžeme vše, že nemusíme bejt mezi čtyřmi zdmi aby nás náhodou někdo nepotkal, a navíc lásko, ráno a v noci nemusíš vstávat k dětem a ráno budeš mít udělanou i snídani….takže?
Já: tak jo, jen asi nepujdem takhle, ne?
Richard: jasně že ne.

I teď byla společná sprcha velmi příjemná, nebylo kam spěchat, čas si běžel tak jak měl a když jsme vylezli ze sprchy na chvíli jsme si spolu lehli nazí na postel.nešlo o nic sexuálního, jen o tu přítomnost toho druhýho, on ležel na zádech já mu položila hlavu na rameno , přehodila přes něj nohu a jen tak jsme asi 15 minut leželi, poslouchali hudbu a já přemejšlela kam ho vezmu……

Bylo sedm a ikdyž už jsme byli přichystaní k odchodu slíbila jsem že zavolám dceři a řeknu jim pohádku, Richard šel dolů na bar a já si sedla na okraj postele a dozvěděla se že tatínek ještě nepřijel a že s nimi nebyl celý den a že už jdou spinkat a malej že dělá bugr.No jo. tak mě babička dala na hlasito já jim řekla pohádku a za 10 minut jsme jela výtahem dolů.

Přicházím k Richardovi a ten si zatím debatuje se servírkou, když mě spatří, jde mi okamžitě naproti a se slovy jestli to děti zvládaj, jen přikyvuji a říkám jestli půjdeme. Beru ho za ruku a odcházíme.
Jdeme asi 4 minuty ulicí, držíme se za ruku,uculujem se a když vcházíme na diskotéku, kterou nám doporučila recepční, hned jsme si uvědomili, že to asi není to pravé co chceme a proto jsem se vrátili na hotel pro klíče od auta a já vzala Richarda na jeden kopec, kde jsem kdysi proseděla hodiny a hodiny……..když jsem sem ještě jezdívala tak jsem kouřila, vždy jsem si tam zapálila, poseděla a tak nějak se vyklidnila, proto jsme se stavili po cestě na benzinu a koupili tam jeden vanilkovej a druhej cherry doutníček, sedli jsme si tam významně na zábradlí, které se nesmí přelízat, zapálili čambáro a možná s trochou pocitu hlouposti jsme do sebe pomalu vtahovali kouř 🙂
Richard: todle ti vůbec nesluší, jako jsou ženský co jsou s cigárem sexy, ale u tebe to nějak nefunguje.
Já: no jo , to by chtělo pořádný brko, a né babskej tenkej doutníček , to by si teprve koukal jak vypadám sexy s whisky v ruce a tlustým doutníkem v puse :-))
Richard: tak tohle chci vidět…..jedem sehnat pořádný doutník
Já: jeden pořádný teplý už s sebou máme , ne?
Richard: tak to samozřejmě ale tohle si chci nafotit.

Benzina opět nesklamala a ikdyž to asi nebude žádnej extra kvalitní doutník na fotku stačí, jenže máme nekuřáckej pokoj, ale co nějak se to vymyslí.
Když jsme dorazili na pokoj, svlékla jsem si šaty zatím co byl Richard v koupelně, sedla si jen ve spodním prádle a saténovém župánku na postel, opřela se pohodlně o polštář v ruce z minibaru nějakou prťavou lahvinku a s doutníkem v koutku se na něj směju.
Richard: bože, tak tohle už sexy teda rozhodně je ,kočko. a ty rudý střevíčky tomu dodávaj to pravý grády.
Bere do ruky foťák a já se začínám z legrace šponovat a dělat hlouposti, vidím na něm jak ho to vzrušuje, jak se mu staví čůrák a jak začíná mít ty svoje pověstný jiskry v oku….princezno ještě se otoč a hezky se chytni o pelest postele…….,pojď sem ke stolu sedni si na něj.,a teď si pomalu sundávej botičky…….vidím jak je v rauši, ještě jsem splnila pár jeho přání a když jsem seděla na okraji postele a on mě fotil zvrchu ze stoje, měla jsem před sebou přímo jeho čůráka, kterýho jsem si vzala tak i s trenýrkami jemně do pusy , trochu jsem ho kousla do žaludu,jen jemně, ne bolestivě ale dráždivě a Richard jen sikl, ale no tak princezno nezlob…….dostávám se mu skrz nohavici k čůráku, kterej je tak tvrdý a vítá mě opět kapičkou, je to rozkošnej pohled beru ho do pusy a patřičně se mu věnuji, Richard mě chytá za hlavu kterou mi drží a teď už není tak jemný, teď už se snaží mi to svoje péro zase narvat až za hlasivky, ani nevnímám to jestli fotí nebo ne, teď patřím celá jen čůráku a vnímám jak vlhnu jak se mu zase totálně poddávám.za chvíli mi říká…svleč se……a já..podej mi prosím kabelku je vedle tebe a nebo víš co ,prosím tě šáhni dovnitř je tam takovej hedvábnej pytlík.Richard vytahuje smaragdově sametový pytlík a jen se ptá….můžů?jasně že můžeš a otvírá ho a obsah si vysypává do dlaně……pááááni tak na tohle jsem narazil na jednom sexshopu ale nikdy jsem to neměl reálně v ruce,…ten ti musí slušet, ukaž jak moc ti sluší princezničko……to musím vidět.shýbá se ke mně a sundává mi z ramen župánek a postupně i spodní prádlo,, jsem z tý situace tak vzrušená že nemusel v kabelce hledat ani olejíček a anální šperk mi jemně zavedl jako by to dělal několikrát denně a né poprvé…..je to tak jiné a tak vzrušující samo o sobě když ho v sobě mám….Richard jen řekl…musím ho do tebe okamžitě dát……lehá si na postel a já si na něj sedám, pomalu si jeho pérem dráždím poštěváček a cítím jak moc ho chci, a moc ho potřebuji mít zase v sobě, beru ho dovnitř a protože je Richardův čůrák přeci jen větší, jsou to pro mě úplně nové mnohem intenzivnější pocity a první orgasmus přišel tak nějak nečekaně snad hned…….todle je prostě jiné, jsem tak plná , jsem jím tak plná,prostě potřebuju pořádný péro, vždy jsem si myslela že ne ale Richard mě přesvědčuje o opaku,miluji to jak přivírá oči to jak se mu zatínají svaly,to jak má pootevřená ústa, to jak cítím jeho doteky a to jak mi laská bradavky..nemůžu přestat……ojíždím se o něj tak že mi skoro nestačí dech, začínám se na sexu s ním stávat závislá, cítím že to na něj za chvíli půjde a proto jsem se zastavila……princezno co to děláš….vrať se a pobízí mě ať si na něj zpět sednu……ne, lehám si mu na paži a jazykem mu dráždím ucho, tak jak to miluje a jak ho to přivádí totálně do rauše, ty jedna potvoro, pojď se opíchat……jen tiše znovu říkám ne, a jezdím mu prsty po žaludu, hladím mu uzdičku a on je totálně v sedmém nebi.,zase cítím že to na něj jde že mu v něm začíná pulsovat a tak toho nechávám a z mrazničky vyndávám dvě kostky ledu,jednu mu přikládám na koule a druhou na žalud.Bože to ne, je jeho bezprostřední reakce……chceš si hrát, princezničko? ty si chceš hrát?já se jen pousměji a říkám já si už hraji když v tom mě zcela nečekaně zalehl, přetočil mě na břicha a říká, tak teď si budu hrát já.jsem tak nějak blbě zalehnutá že se nemůžu bránit, ikdyž to je blbý slovo…spíše poupravit :-), vyndává mi analní šperk a zajíždí mi pérem do totálně promočené kundičky a když si ho pořádně namočil tak se snaží mi ho dát do zadečku, jsem ti přeci říkal že ho dnes ucítíš všude a zajíždí mi rukou pod bříško a nadzvedává mě abych šla na čtyři a já se vůbec nebráním, jsem jedna z těch , která má ráda i analní sex a ta co to nikdy nevyzkoušela nebo se tomu brání z nějakých předsudků se akorát zbytečně okrádá o tak slastné pocity…..klečím na čtyřech a na Richarda špulím zadeček když mu radši říkám ať jdeme na zem, klekám si před postel a horní polovinu těla si pokládám na postel, Richard si kleká za mě a teď už na nic nečeká, znovu mi do kundičky vjíždí čůrákem a hned pak se tlačí hned vedle, asi tak jako jsem mimo z té jeho klády v kundě si dokážete představit jaké pocity se mě zmocňovaly když mi ho opatrně ale odhodlaně tlačil do zadečku, bože, mám husí kůži po celém těle a ty pocity co se mi rozlévají jsou tak příjemné,mám ho celého v sobě a teprve teď Richard sebral odvahu se začít normálně hýbat, nemůžu jinak než pořádně vzlykat, má u mojí pusy ruku, kterou se drží postele a já si beru do pusy jeho prst, koušu ho do něj a ojíždím ho jazykem,on se zatím začíná osmělovat a začíná mi pěkně nakládat, ne teď už nerozlišuje kde je, teď už si jde za svým, druhou rukou mi dráždí kundičku a když se začínám znovu svíjet v orgasmu cítím jak se Richard začíná propínat, jak mu začíná cukat v čůráku a jak do mě stříká, jak mě láduje horkým semenem a neřeší že v polovině odhodil kondom,prostě se rozhodl, že to do mě dá….a proč taky ne….tady ty svý krásný děti neuklohní ikdyby trakaře padaly 🙂 cítím v sobě jeho semeno, cítím jak do mě cáká, jak to do mě pumpuje ,jak v něm cuká a mě jak plní…..bože tohle jsou okamžiky které bych chtěl cítít snad neustále………tak tohle byla jízda princezno a pokládá se na mě, ale jen jemně né celou váhou a objímá mě zezadu…..pojď pomůžu ti na nohy , když v tom ze mě vyjel…….chytá mě za ruku a vede mě do koupelny, otvírá mi sprchu a tak zvláště na mě kouká….říkám co je? tenhle pohled neznám……nic, a pouští vodu, vidím na něm ale že je něco jinak,….co je? a dávám si na tělo gel, když jsme oba namydlení splachujem ze sebe mydlinky a Richard mi znovu tiše zajede na zadeček…..tak co je? ptám se znova…….nebolelo to?řekla bych ti ,neboj.ze začátku trochu jo ale zvykla jsem si…..máš prostě velký péro, ale o to je to intenzivnější…..podává mi ručník a když vcházíme do pokoje uleháme si na tý velký posteli k sobě,nazí ležíme vedle sebe já přes něj přehozenou nohu, on mě hladí ve vlasech já jeho na hrudníku a typuju že jsem tak asi do 5 minut během rozhovoru usla. A víte s jakými slovy mě ráno přivítal a popřál mi dobré ráno?
Hele princezno, jsem se chtěl vlastně na něco zeptat….za 5 dnů nám začíná dětský tábor kam jezdím jako vedoucí a máme těhotnou zdravotnici….nechceš jet s dětmi a dělat nám zdravotnickej dozor?Je třeba něco dodávat? je vám asi jasný co se odehrávala dopoledne a co jsme řešili během jízdy domů…….představa 10 dní, 10 legálních dní….spíše nocí v jedné budově s Richardem, je dost velké lákadlo nad tím zkusit to zase doma nějak vymyslet.

Bookmark the permalink.

3 Comments

 1. Není nad to, začít den takovou krásnou povídkou.
  Když jsem četl, jak ti ho dal do zadku a ty jsi mu kouřila prst, nevím proč, ale stal mi?
  A představa toho cucání ucha? Ufff
  Opět fantasticky napsané, ale hlavně desně vzrušující.
  Pojeď na tábor, smutně koukám?

 2. Lepší než jsem čekal. Muselo to být úžasné mít celou noc jenom pro richarda a vědět že jsi jenom jeho a on má dostatek času si tě vychutnat. Úplně všude… ta pasáž jak ti ho tlačí do zadečku mě taky moc vzrušila. Je super že tě mohl vystrikat a zůstat v tobě, ten pocit jak tě plní semenem si musel dokonale užívat. Hned bych si to s ním vyměnil

 3. Musel jsem si tenhle dil precist znovu, tentokrat s curakem v ruce… asi tusis proc 🙂 A uvedomil jsem si, ze nepises, co se stalo s temi fotkami, ktere jste fotili. Nechtela bys je ukazat? Bylo by to super, kdybys nam mohla ukazat aspon jednu fotku, jak pozujes Richardovi, co ty na to? Nebo kdyz tady dam email, posles mi ji na email?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *