Deníček půvabné mrchy – ví o mých nevěrách? – 17.díl

Vím o něm, já o něm vím, stojím v nemocniční hale a nedýchám , dívám se na tvář svého muže a připadám si že se kolem mě zastavil čas. Je to jako takový ty zpomalený sekvence ve filmu….jsem zničená, totálně psychicky vyždímaná, se synem jsem už druhý den na intenzivce a nemám sílu teď s mužem něco řešit . On ale pře de mnou stojí, mává mi před obličejem mým starým telefonem, do kterého mi měl nahrát uspávající hudbu na kterou je syn zvyklej a při tom mu z úst vychází slova, že o něm ví.
Já: prosím tě o čem to mluvíš?co víš?
Muž: vím o něm.
Já: o kom? co se mi snažíš říct?
Muž: neříkej mi že ti v noci nepřišly autorizační kody.
Já: jaké kody?
Muž: no na mobil, že ti z té aplikace nepřišly autorizační kody.
Já: celou noc jsem na intenzivce a telefon mam vypnutý, nemám ani páru o čem to taky sakra mluvíš.
Muž: víš lásko zapl jsem tvůj starý telefon, že ti do něj nahraju hudbu pro kluka a ty když jsi před třemi týdny dostala novej telefon tak si ze starého neodinstalovala určitou aplikaci, skrze kterou si komunikovala třeba s Richardem….a když jsem ho včera zapl tak se mi tam začala zobrazovat veškerá komunikace která proběhla mezi tebou lidmi s kterými si skrze tu aplikaci píšeš a nestačil jsem se divit.
Já: nerozumím ti , nemáš tam simkartu, tu mám já….nechej toho jsem moc vysílená na to abych s tebou tady teď něco řešila.
Muž: na to simkartu telefon nepotřebuje.
Já: sedám si na židli vedle z automatu za 14 kč mi zrovna do kelímku teče horká čokoláda a já trochu rezignovaně čekám co bude.snažím si vybavit co jsem si s Richardem skrze tu aplikaci asi psala protoze jsme asi nejvíce komunikovali přes sms, které se snad nespárovaly s mým starým telefonem…….sedím koukám se na muže a čekám co tedy bude.
Muž: já věděl že si spolu píšete, tušil jsem to , už jak jsme byli na dovolené tak jsem to věděl a neskutečně mě to vrušuje ale netušil jsem že jste už takhle daleko.
Já: co?
Muž: myslel jsem že jste jako kamarádi co si zaflirtují, nebo že spolu řešíte nějaké věci ohledně školky a tak…
Já: no a řeším s ním snad něco jiného? nebo co mi vlastně chceš říct? vůbec nejsem schopna si vybavit co jsem asi mohla s Richardem přes tu aplikaci řešit a tak radši nechávám mluvit mého muže ať to případně nedělám ještě horší.
Muž: jsi moje žena a já tě nedám. až dnes v noci jsem si uvědomil o co bych mohl doopravdy přijít a já tě nedám, rozumíš mi?
Já: takže mám kde bydlet?
Muž:ano,pokud si tedy neplánuješ budoucnost s ním…to jsem tam jaksi nezjistil.
Já: budoucnost? jakou budoucnost?
Muž: no nevím …jsi zamilovaná?on je prostě chlap, u kterého bych to dokázal pochopit. já si za tu noc hrozně moc uvědomil a vím že pokud ještě není pozdě tak udělám vše proto abych náš vztah ještě zkusil zachránit, nechci o tebe o Vás přijít.jste moje rodina.
Já: v duchu si říkám, ptáš se mě na věci na které sama neznám odpověď, ano asi jsem zamilovaná, nebo zamilovaná, je jasný že k němu něco cítím ale nechci to specifikovat, sama nevím jestli to je jen náklonost proto že mě vnímal taková jaká jsem nebo jestli je to zamilovanost…..nemám sílu ani čistou hlavu na to se v tom teď babrat a přemýšlet nad tím.za těmi dveřmi je syn , kterej je ted nejdůležitější na světě., vše ostatní je teď až to vedlejší.
Já: říkám nahlas……nesnáším tě dívám se muži do očí a začínaj mi stékat slzy, nesnáším tě za to že si dopustil abych se vehnala cizímu chlapovi do náruče a hledala v cizím chlapovi oporu, ano to je asi to co jsem zrovna cítila, to že kdyby muž měl zájem a fungoval jako muž tohle by se prostě nestalo. on mě objal a šuškal mi do ucha že už to nedopustí, že ví co udělal a dělal špatně a že už to nikdy nedopustí abych se musela takhle cítit a hledala pochopení jinde. Najednou Richard nebyl, najednou byl Richard minulost? zvoním na sestřičku a vcházíme s mužem na intenzivku. když po dvou hodinách odcházel za dcerou aby ji vyzvedl ze školky věděla jsem že teď už to bude jiné. Až teprve teď jsem se cítila jako že mám rodinu, že do té rodiny konečně patří i muž.Cítila jsem se zahanbeně z toho co jsem dělala ale na druhou stanu jsem si připadala tak že jiné ženy by z toho vztahu šly třeba pryč.
Když pro nás za 10 dní jel muž i s dcerou do nemocnice a přijeli jsme domů, byli jsme tak nějak semknutí.Čekala jsem jestli bude chtít muž něco probírat, já se o tom vlastně asi nechtěla bavit, nechtěla jsem protože jsem jednak nevěděla jak a za druhé jsem muži nechtěla ublížit.Tak věděl určité věci ale určité si mohl jen domýšlet, v té aplikaci jsme s Richardem nikdy nepsali o sexu atd…takže…..ano flirtovali jsme skrze ni ale nikdy tam nebyla zminka o tom jak jsme to třeba někdy dělali atd…….jen jedna fraze……“jeste dnes vim ze ve me byl“- tohle je dost silna fraze na to aby si muz domyslel ze me sukal ale taky by se dala obkecat ze jsem si to treba delala s robertkem.můj muž neměl potřebu něco probírat.Ale Richard ano. Byl na větvi že nemohl za mnou do nemocnice a že najednou nebyla příležitost na to vidět se jinde než u školky nebo na chvíli na dětském hřišti.

Když děti večer usly a já si šla uvařit čokoládu, muž ležel na gauči a přes sluchátka poslouchal nějakou hudbu. Lehla jsem si k němu na sedačku a jen vedle něj ležela.
Muž: už spí?
Já: ano
Muž: co Richard?
Já: jak to myslíš , co co Richard?
Muž? no nevyšiluje? jestli chceš tak za ním zajeď, nechci aby dcera přišla o kamarádku a ty o kamaráda.
Já: co? jak to myslíš?
Muž: já tě miluju, jsi to nejkrásnější stvoření jaké jsem kdy viděl, ale chci ti něco ukázat a říct.
Já: dobře.
Muž: zapíná notebook a otvírá stránky kandaulismus.cz
Já: vím to
Muž: co víš.
Já: myslím si že jsi kandaulista, jen nevím jestli já jsem hotwife, nebo milfka? obojí to tedy zní děsně ujetě.
Muž: nejsi ani jedno…jsi moje žena.
Já: to jistě to jsem.
Muž: jsi moje žena co si vybrala kamaráda.a tím mi splnila sen.
Já:prosím?
Muž: máš kamaráda, který tě vzrušuje s kterým se setkáváš, který k nám chodí, kterej tě předemnou obkoukává, a takhle mě děláš šťastným, takhle ukájíš mé kanda touhy.mé kanda touhy o kterých jsem se ti bál tolik let říct,protože ikdyž jsi úžasná žena nevěděl jsem jak by si na to zareagovala.
Já: to je jako přiznání se k homosexualitě., víš to?
Muž: no popravdě mám pocit že až teprve teď mě skutečně poznáš, že až teprve teď jsem to doopravdy já.
Já:a to do teď byl kdo?
Muž: já jen prostě né úplnej.
Já: a co to pro mě znamená?
Muž: nechci aby to vyznělo nějak blbě ale mě vzrušuje to když si píšeš s Richardem, vzrušuje mě to když vidím jak se oblékáš a jdeš na nákup a přitom je tady ta možnost že on jde třeba s tebou, není v tom nic sexuálního že bych si představoval jak to spolu děláte ale je tady ta možnost, chápeš? hrozně mě to bere , když je tady a když vidím jak se na tebe dívá a když ještě vidím tu jeho kládu…..bože……..to je nepředstavitelný co to s mou fantazií dělá…..
Já: hele takže počkej…..co to znamená? chápu to dobře, že ho můžu mít za kamaráda a stýkat se s ním?nebo? já ti asi né úplně rozumím.neměl by si mít chuť mu rozbít hubu?
Muž: kdyby mi tě chtěl odvést tak ho zabiju, tak přes tu hubu dostane, jsi moje žena, ale na hry je ideální ne?
Já: na hry?

Muž: zkus nad tím zapřemýšlet.
Já:jaké hry?
Muž: oba víme že miluješ vzrušení, rafinovanost, tak proč si s ním nepohrát, nemusí nic tušit.stačí že to bude vzrušovat nás dva.
Já: počkej ty mi vlastně říkáš že se s ním můžu scházet a že tebe to vzrušuje?
Muž: ano, chci ať si s ním telefonuješ at si s ním píšeš ať se s ním klidně scházíš ale chci ať jsi ke mě upřímná a neděláš mi to za zády., mě to vzrušuje, vzrušuje mě ta představa že spolu někam jdete ikdyž je to třeba jen hloupej nákup, chápeš……..a nechtěj vědět co to se mnou dělá když si představím že by se tě mohl dotknout.třeba že ti dává vlasy z krku, nebo ti šáhne na stehno

cítím jak je celej vzrušenej, šahám mu na ptáka ten je tvrdej jak skála, bože to s tebou dělá to o čem si teď tady povídáme? já bych tě zabila, vědět že tohle děláš s jinou…teď že to děláš s jinou, že máš další milenku, vykopla bych tě…….

Muž: já nikdy milenku neměl.
Já: nechej toho.oba víme že lžeš
Muž: ne lasko nelžu
Já: co petra, zuzana a ty další? nechej toho sám ses jimi chlubil.
Muž: byl jsem kokot.ale ani s jednou jsem nespal
Já: prosím tě nechej toho, to je období ke kterému se nechci vracet.ublížil si mi a opakovaně…a nechci to znovu prožívat.
Muž: já vážně ani s jednou nespal., byly to všechno holky které jsem de fakto využíval
Já: využíval? aby se na tebe usmívaly nebo si stebou psaly? ale no tak.
Muž: ne, kupoval jsem jim dárky a pozornosti a pak se mnou šly třeba na večeři a tam předemnou flirtovaly s číšníkem, nebo se tam nechaly sbalit a přede mnou to dělaly s někým jiným.
Já: bože, to si děláš legraci?
Muž. ne ukájel jsem takhle své kanda touhy , protože jsem se pokoušel vnímat je jako své partnerky,chápeš? ale v životě jsem se jich nedotkl a ani jsem z toho nic neměl, protože ty jsi pro mě jediná a jen na tobě mi záleží, jedině s tebou můžu něco takového prožívat a cítit, nedá se to dělat s někým cizím, jako sex za peníze, nejde to
Já: nechápavě na něj koukám a říkám si že jsem minimálně 3x měla sbalené kufry a byla odhodlaná ho poslat k šípku, zabouchnout za ním dveře a nechat ho s těmi jeho milenkami samotného ale děti mě nějak vždy držely v tom rodinném hnízdě.
Muž: potřeboval jsem to nějak ventilovat. a tohle bylo pro mě přijatelné řešení, myslel jsem, že to bude fungovat
Já: a ode mne teď čekáš co? že si z Richarda udělám milence a že to tady před tebou budeme dělat? neblázni…..znáš mě.
Muž: znám a proto vím že ty hru miluješ , že jsi hravá a že ti naše sexuální hry které jsme dělali něž byly děti chybí, přiznej si to.
Já: no chybí ale děti nejsou malé na věky.
Muž: a řekni že by nebylo fajn kdybych někdy děti pohlídal a ty by ses zatím krásně oblékla a zašla si s Richardem třeba na večeři, nebo na masáž nebo třeba na hotel nafotit mi pár krásných fotek…co ty na to? myslíš že on by do toho nešel? podívej se na sebe……oba víme že šel, jen by asi nesměl vědět že já o tom vím….a nebo z něj uděláme rodinného přítele? je spousta párů co má takhle rodinného kamaráda kterej se občas o tu ženu postará….líbilo by se ti to?
Já:já nevím a co Richard? tomu jako nic neřekneme, nebo?
Muž: tak oba víme že on o tebe zájem má, tak co to neřešit a nějak to zkusit., chtěla by si.? nechci ať máš ale pocit že teď něco musíš dělat jen proto aby mě stál čůrák
Já: no a že stojí……..držím ho přitom za něj a snažím se to celé nějak pochopit.
Muž: co kdybychom to prostě jen zkusili třeba to pujde a třeba ne, jen prosím , buď ke mě upřímná.
Já: no dobře….a co tedy……..co teď bude následovat….
Muž: podává mi ze stolu telefon …..teď by si mu mohla zavolat………a já tě při tom pěkně ošukám.

Klekám si před sedačku, horní polovinu těla pokládám na sedačku a na manžela špulím zadeček ten klečí za mnou a když v telefonu slyší první signál tůt., vráží ho do mě………….
Za 15 minut stojím před Richardovým domem kde se schoulená v jeho náruči s ním domlouvám na zítřejší schůzce, bez toho aniž bych mu řekla že muž o všem ví.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

 1. Nooo, tak tady to to je rozuzleni,,,, to znamena ze budes moct travit s Richardem cas s manzelovim souhlasem? Tak to je neco. Jsem zvedavej co Richard na to, jestli se to dozvime v pokracovani. Za sebe muzu napsat, ze byt v jeho kuzi, nevahal bych ani minutu a pristoupil bych na manzelovu hru. Predpokladam, ze to tak dopadne, protoze jen blazen by do toho nesel?
  Kazdopadne to zjisteni jak to s manzelem je muselo byt silne rozdychavane ze?

 2. puvabnamrcha

  no mas pravdu, ze jsem to rozdychavala a vlastne na to tema bylo vedeno jeste hodne debat a myslim ze ani ted jeste nemam vsechny odpovedi, ale to nevadi…nejak fungujem a pomalu zjistujem co a jak.takze uvidime kam az se dostanem.zaciname zjistovat co komu sedi, co koho vzrusuje a co uz treba ne.kazdopadne se ale hodne veci zmenilo jak u nas doma tak hlavne s Richardem.

  • A? Nechtěla jsi ho kvůli tomu opustit a odejít za Richardem? Je přece sám, vyhovujete si… proč ne?

   • puvabnamrcha

    hele jojo,zrovna ty jsi ten,kterej cte od prvniho dilu,myslim ze na tohle odpoved znas.

   • puvabnamrcha

    pockej jako myslis opustit muze proto ze se z nej vyloupl kandaulista?lepsi nez kurevnik,o cemz jsem byla roky presvedcena.

    • Přesně tak. Jestli se ti tím nezhnusil. Kurevník je pořád ještě chlap, co může ženám imponovat. Ale kandaulisty hodně žen pohrdá, protože prostě nepochopí, že nejsou majetničtí. To je přece vlastnost každého samce, hlídat si svoji samici. A ty samice to mají podvědomě nějak zakořeněné. Tak si pak vybírají takové magůrky, co jim dělají žárlivé scény a současně je podvádějí

     • puvabnamrcha

      muj muz je majetnicky vic nez dost.ale to ze nosim jeho jmeno ze me nedela jeho majetek ktery by si mel oplocovat jako pozemek,clovek potrebuje i svuj prostor a trochu volneho nadechu.vubec nemam pocit ze muj muz je nemajetnickej kterej by me poustel do sveta s cedulkou,jestli chces tak si ji vem….to ani omylem.a nevim co je na kurevnikovi imponujici…nechci at to zrovna z mych ust zni povrchne..ale ten kdo cte muj denicek od zacatku myslim ze pochopil co jak a proc se vlastne stalo,tim sve jednani neomlouvam ,jen me se muj muz treba fakt dost hnusil kdyz jsem byla presvedcena ze ma milenky,nedokazala jsem k nemu vzhlizet a vazit si ho ….nemit deti,nebyla bych s nim(tehdy kdyz to bylo aktualni tema) ale cas ukazal ze je to trochu jinak.nevim jestli je to lepsi ze je kandaulista nez kdyby byl kurevnik.pro me je kandaulismus ale prijatelnejsi varianta nez prozit zivot vedle cloveka co ma potrebu honit kazdou sukni,myslim si ze bychom v tomto pripade sli stejne za par let od sebe….kdo vi jakou kocku by kde potkal…..u nekoho je to proste normalni spalit mosty…ikdyz si ted rika ze to proste nejde.nikdy nevis kde koho potkas…..ale to se v pripade meho muze evidentne asi nestalo…jasne ze mu jeeho vysvetleni nemusim verit……..ze to taky mohla bejt z velke casti lez z milosti……to jestli ho do nektere doopravdy strkal nemam sanci zjistit..ale kandaulismus je pro me rozhodne asi prijatelnejsi,ikdyz…..milenka muze bejt treba docasna zalezitost a je fuc….kandaulismus zustava a vyviji se…..uvidime….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *