Petra a Tomáš – Ex

Měl jsem před lety jednu velice zvláštní přítelkyni. Z počátku působila velice mile a vyrovnaně. Bohužel postupem času se z ní vyklubala poměrně veliká magorka. Byla až neuvěřitelně žárlivá a to byla jen jedna z šíleností, které se časem prodraly na povrch. Nebudu to nijak moc rozpitvávat. Jen řeknu, že být v její blízkosti, se postupem času stávalo čím dál nebezpečnější, až to došlo do takové fáze že skončila na psychiatrii. Musím říci, že jsem z ní často měl dost nahnáno a to že nakonec dopadla tak jak dopadla byla má zásluha. Přiznám se ale také k tomu, že sex s ní byl absolutně neskutečný. Měli jsem doma opravdu luxusní sbírku různých erotických pomůcek, z nichž některé jsme ani nepoužili, protože mi až naháněly hrůzu. Kdybych ale tušil, co se z toho nakonec vyklube a co zažiji, asi bych to tehdy řešil úplně jinak.

Uběhlo pár let a já si našel úžasnou přítelkyni Petru. Byla pro mě téměř ideální. Samozřejmě se v každém vztahu vyskytnou jisté neshody, ale mi jsme vše překonali a žili si skoro idylickým životem. Po nějaké době jsem usoudili, že je na čase se posunout dále a tak jsme začali pracovat na miminku. Musím se pochlapit, protože naše snaha byla opravdu plodná a už po pár měsících se dostavil výsledek, ve formě pozitivního těhotenského testu. Oba jsem z celé situace byli velice nadšení a užívali jsem si to její rostoucí bříško. Prcek nám krásně kynul a má Petruška se stále více zakulacovala. Do našeho soužití, v osmém měsíci těhotenství, ale bohužel vstoupila má noční můra.

Když jsem se jednou takhle odpoledne vracel z práce, překvapili mě hned takto na prahu bytu špatně dovřené vchodové dveře. Pomalu jsem je tedy otevřel a vstoupil do potemnělé chodby našeho bytu. Nic nenasvědčovalo tomu, že by se uvnitř děly nějaké nekalosti a tak jsem pomalým krokem došel až k ložnici a vešel do ní. V tu chvíli jsem ztuhl, protože jsem uviděl úplně nahou Petrušku, jak je rukama nad hlavou připoutána k pelesti postele a v pusince má červený kuličkový roubík. Hleděla mi při tom přímo do očí, tak neuvěřitelně vytřeštěným a vyděšeným výrazem, že mi z toho až přejel mráz po zádech. Bohužel už jsem se nezmohl na jakoukoli reakci, protože mě někdo dost silně praštil něčím zezadu do zátylku a já padl k zemi jako pytel.

Zpět k životu mě přivedla obří facka, ihned následována druhou, neméně silnou. Pomalu jsem se rozkoukával po místnosti a snažil se přijít na to, co se to tu vlastně děje. Jakmile mi přiletěla další facka, tak jsem si před sebou všiml stojící ženské postavy. Zahleděl jsem se a když jsem konečně zaostřil, tak jsem ztuhl a krve by se ve mně v tu chvíli nikdo nedořezal! Byla to ona. Osoba, které jsem se bál jako čert kříže. Neměl jsem sebemenších pochyb. Přímo přede mnou, v naší ložnici, z neuvěřitelně drsným výrazem v obličeji, stála má Ex! Hlavou se mi honilo, jak je možné, že je to ona? Co tady dělá? Jak to že se dostala ven? Co asi po nás bude chtít? Z celé situace jsem byl tak mimo, že jsem si ani nevšiml, že už nejsem u dveří, ale že ležím vedle naší postele, nahý a rukama také připoutaný k topení se stejným kuličkovým roubíkem v puse, jaký měla má Petruška.

Bože! Moje Petruška! Co je s mou těhulkou? Docvaklo mi! Podíval jsem se na postel a uviděl jí ve stále stejně pozici se stejně vyděšeným výrazem jako měla před tím. V tom mě probral křik mé Ex! „Takže je to pravda. Čekáš dítě z touhle děvkou. Ty hajzle jeden. Jak si to jako představuješ? Nejdřív mě dostaneš do cvokárny a pak mě podvedeš s touhle fuchtlý? Tak to teda ne chlapečku. To si podělal. Tohle ti nedaruji.“ Hned na to přejde k mé spoutané těhulce a zakřičí na ní. „Žádná cizí děvka nebude mít mýho chlapa rozumíš?“ Svá slova doprovodí dvěmi opravdu silnými fackami. Petruška sebou strachy cuká a pláče. Posléze přejde opět ke mně a prohodí velice naštvaně mým směrem. „Tohle si neměl dělat chlapečku. To byla chyba. A já se ti teď pomstím. Jen chvilku oba počkejte.“ A se smíchem odkráčí pryč z ložnice. Oba se na sebe ihned podíváme a vyděšeně si hledíme z očí do očí.

Asi za pět minut se má Ex vrací a v ruce nese mě velice známou tašku. „Vidím, že jí schováváš pořád na stejném místě.“ A zase se začne smát. Petruška nechápe, ale já ano. Má laská, totiž o tom, že doma schovávám ty erotické hračky mé Ex nevěděla. Pomalu došla opět k mé těhulce a přisedla si vedle ní na postel. „Hmmm. Jsi vážně hezká děvka. To se musí nechat. A to tvé bříško a nateklé kozy jsou také fajn. Teď zjistíme, co vydrží ta tvá chlípná kunda.“ Petruška vytřeští oči a evidentně se snaží pochopit, co jí teď čeká. Má Ex jí při těch slovech hladí po bříšku a pak jí docela silně promačkala nateklá prsa a bradavky. A mě začal stékat studený pot po čele, když jsem to slyšel.

Odpoutala Petrušku od pelesti, ale než stačila cokoli udělat, tak jí hrubě za nohy stáhla na zem a pak jí donutila kleknout si před ní a položit se hrudníkem na postel. Rychle jí pak opět připoutala ruce k pelesti, takže byla pořádně propnutá a její kundička a zadeček byly krásně přístupné. Ex zatím něco loví v té tašce co donesla, až vítězoslavně vytáhne na světlo světa růžový vibrátor. Byl to její oblíbený. Není nijak extra velký, ale kolem 20cm na délku má a je i docela dost široký. „Sláva, tady je.“ A přitom na Petrušku zvrhle mrkne. „Jo tohohle macka si pamatuju. Tím jsem se mrdala, když si už nemohl a já se potřebovala dodělat. Jo to byly časy. No a teď si ho ty děvko užiješ i ty. Uvidíš, že se ti to začne také líbit.“ A zase svá slova doprovodí výsměchem mířeným na nás oba. Rychle ještě odběhla na chodbu aby ze skříně vylovila nové baterky a mohla ten vibrátor pustit. Věděl jsem, proč ho měla ráda. Měl různá nastavení a tak si vše mohla korigovat, přesně jak potřebovala.

Zapnula ho a pomalu s ním došla za Petrušku. Ta se celá strachy klepala a snažila se všemožně vykroutit. Aby se zklidnila, vysázela jí má Ex přes zadek pět pořádných ran. „No no no. Necukej sebou kočičko. Ještě jsem s tebou ani nezačala.“ Naslinila si dva prsty a pomalu s nimi začla kroužit po jejím vstupu do pochvičky. Petruška sebou překvapeně cukne, ale to je tak vše co může. Nijak nezabrání tomu, aby jí má Ex osahávala její broskvičku, podle svého uvážení. A ona si to vychutnává. Pomalu laská její klitoris a přitom se na mě dívá a směje se mi. Když se pak objeví první kapička vzrušení na Petřině kundičce, tak jí velice snadno zasune dva prsty dovnitř a začne jí přímo před mýma očima prstit. „Tedy to jsem nevěděla, že je ta tvá coura i na holky. Kundu má krásně mokrou. No tak to je ten pravý čas na mého mazlíka.“ S lehkým mlasknutím z ní vytáhne dva prsty a zapne vibrátor. Když ho poprvé přiloží Petrušce na klitoris, tak sebou opět cukne, ale přitom i lehce přes roubík vyhekne a zároveň trošku více vyšpulí prdelku. To mou Ex pobaví a tak jí po poštěváčku tím vibrátorem jezdí tak dlouho, dokud se jí prcinka viditelně nepootevře. „No to jsem vážně nečekala, že budeš takhle nedočkavá ty běhno. Nejvyšší čas, aby si se s mazlíkem důvěrně seznámila.“ Velice snadno jí ho zavedla skoro celého dovnitř a pustila na vyšší obrátky. Při tom Petruška opět, teď už znatelněji vyhekla a nožky dala trošku více od sebe.

Má Ex se pak posadila vedle mě a zadívala se na to představení před námi. „Tedy ta tvá kurvička je nějaká neukojená. Jen se sám podívej, jak v ní zmizel skoro celý. Musí ho cítit až na děloze. No našel sis tedy pořádnou kurvičku, jen co je pravda.“ Kdyby tak věděla, že Petruška hračky vždy odmítala a vždy preferovala jen klasický sex a teď jí celou kundičkou, dělohou a bříškem rezonuje tohle monstrum! Z myšlenek mě vytrhlo to, jak mě až brutálně má Ex chytila za koule a palcem mi začala masírovat žalud. „Krásně ti tvrdne ty zmetku. Ty si byl vždycky prase. Určitě tě rajcuje, ten pohled na tu tvou rozcapenou těhuly co?“ Na to mi koule opět silně zmáčkla. Dál sledovala, jak se má láska před ní kroutí, teď už ne proto aby se vysvobodila, ale proto aby se udělala. Ten vibrátor s ní dělal divy a to i přes to v jaké situaci se momentálně nacházela. Věděla to i má Ex a tak, když se začal blížit její orgasmus, tak z ní vibrátor bez varování vytrhla. Na Petrušku byl nádherně zvrhlý pohled. Připoutaná a nahá, celá zpocená a zarudlá a kundička otevřená a lesknoucí se jejími šťávičkami.

„Takže první kolo bychom měly za sebou a teď přejdeme ke kolu druhému.“ Opět zaloví v tašce a vytáhne z ní to nejhorší co v ní je. Je to černý oboustranný připínací penis! Hned si na něj vzpomenu. Je to totiž hračka, kterou měla připravenou pro mě, ale já se toho vždy bál a tak jsem ho nakonec nikdy nepoužili. S tímto nástrojem v ruce se na mě podívala a řekla. „Vzpomínáš si na něj? Jasně že jo. Jenže si byl posera a tak ho teď vyzkoušíme na té tvé čubce.“ Rychle se vysoukala ze svých legín a kalhotek a pak si natáhla tohle dildo a jeden kolík si sama zavedla do sebe. „Tedy, to je vážně něco. To si holka užiješ.“ Věděl jsem, že je tak o tři centimetry větší než ten vibrátor, ale hlavně je o dost silnější. Pomalu došla za Petrušku a když za ní přiklekla, tak se na mě zvrhle podívala a pak si plivla do dlaní a své sliny rozetřela po tom dildu. Přiložila ho na prcinku mé těhotné lásky a začala ho do ní soukat. Za začátku to šlo docela snadno, ale po chvilce narazila na odpor. Pomalu jej tedy povytáhla a pak ho do ní opět začala soukat. Petruška při tom asi zažívala muka, protože jí musel kundičku roztahovat až do krajnosti a navíc určitě tlačil i na dělohu. Má Ex ovšem nepřestávala ve svém snažení a po nějaké době ho nakonec do Petrušky skutečně dostala tak hluboko, že mohla začít rytmicky přirážet a užívat si druhy konec ve své dírce. „Tedy holka, ty jsi ale číslo. Mrdáš neskutečně a ta tvá kunda nádherně teče.“

Náhle natáhla ruku k její hlavě a rozepla jí sponu na roubíku. Ten padne na postel. „Jen hezky poslouchej jak ta tvá těhule heká.“ A začne do ní pořádně přirážet. No a má Petruška se ihned rozheká na celý pokoj v rytmu drsného sexu. Jejich tempo je vražedné a má Ex jí už bezostyšně mrdá jako háravou fenu. Obě proti sobě přiráží a sténají na celé kolo. Přírazy jsou tak silné, že se Petruška vždy bříškem natlačí na matraci. Je to opravdu neuvěřitelně živočišný sex. A já to celé sleduji a v hlavě mám úplně vymeteno. Jediná věc, která na celou situace reaguje je moje péro. Takhle nateklé a tvrdé snad ještě nikdy před tím nebylo. Ze žaludu mi pomaličku stékají kapičky vzrušení a já nedokážu odtrhnout pohled od té perverzní mrdačky, která právě probíhá přímo přede mnou v naší ložnici. Má Ex mrdá mou těhotnou holku a mě z toho teče péro. Scéna jak z pornofilmu. Obě holky už jsou zpocené, ale ani jedna nepovoluje ve svém snažení, dosáhnout vrcholu. Má Petruška už je očividně v jiném světě, protože se tím svým chlípným zadečkem snaží přirážet, co jí jen pouta na rukách dovolí a má Ex jí zezadu tvrdě mrdá a pořádně si jí přidržuje za boky a své hluboké přírazy doprovází pleskaním po její vystavené prdelce. Pokojem se line slastné hekání dvou kvalitně uspokojovaných žen. Jakmile má Ex nasadila k drtivému finiši a hnala se nekompromisně za svým vrcholem, tak i má Petruška již byla na cestě k tomu nejlepšímu orgasmu v životě, takže jakmile má Ex z posledních sil několikrát drsně přirazila do prcinky mé lásky, tak obě společně vykřičely svůj vrchol do světa.

Nikdo z nás ale nečekal to, co následovalo po tom, co z mé lásky má Ex vyjela. Petruška totiž začala skučet a z prcinky se jí vyvalila lehce nažloutlá tekutina. Nejdříve jsem si myslel, že měla tak silný orgasmus, že neudržela moč, ale to byla chyba. Byla to totiž plodová voda. Má laská dostala tak silný orgasmus, že z toho začala rodit. Má Ex to také pochopila a rychle nás oba odpoutala a pak nás společně zavezla do porodnice.

No a co myslíte? Jak to bylo dál? Náš syn toho dne získal novou tetičku a svou kmotřičku. No a má Ex a Petruška si od toho dne spolu dopřávají společné radovánky, kdykoli je to jen aspoň trochu možné!=)

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *