Petra a Tomáš – Koupaliště

Toto je smyšlený příběh o jednom párečku. Sepsáno s jiným uživatelem.

Představte si veřejné koupaliště, spousta lidí, horko k padnutí. Na dece leží páreček, vám důvěrně známý. Na jedné straně on, Tomáš. Jeho popis není důležitý. V příběhu je jen komparz, ačkoli je to přítel černovlasé kočičky co leží vedle něho. A že to je tedy moc pěkný kousek. Leží na bříšku, vystavuje na slunce svá záda a hlavně svůj krásný kulatý zadeček. Plavečky má sice klasické, zakrývající většinu z jejích krásných půlek, ale v rámci dokonalého opálení je jejich lem ohrnut mezi nožky. Spousta chlapů při tom pohledu ztratí balanc i myšlenku. Tomáš trochu zachmuřeně sleduje jak kolem procházejí chlapy, kterým po průchodu nápadně ubude místo v plavkách. Především i proto, že vidí že černovlasé slečně chybí vrchní díl plavek a jejich představivost si hraje s myšlenkou, jestli i nahoře je tak krásně kulatá a pevná jako dole. Tomáš se zahledí a přemýšlí jestli své Petrušce něco vytkne, ale ví že by ho neposlouchala. Včera se děsně pohádali a dneska sem s ním šla jen s velkým sebezapřením. A on ví že dneska to bude těžký den, že tohle všechno dělá na truc a jeho to ještě víc štve. O to víc se vytočí když se Petruška otočí na záda a vystaví své krásné kozičky na obdiv všem okolo. Sleduje jak pomalu roztáhne nožky a ručkami si upraví kalhotky tak, aby zakrývaly jen to nejnutnější, stejně se jí ale lehce zaříznou mezi pysky, které se tak krásně vyrýsují. Přesně jak to máme mi chlapi rádi. Toma okázale ignoruje a zalehne s nožkami hezky od sebe, ať se každý pokochá pohledem na její pružné a odhalené tělo. Její krásu ještě víc umocňuje její panensky dětská tvářička, na které by snad každý rád viděl jak se křiví v příchodu orgasmu, zatímco si hraje s jejím tělem.

Chmury našeho statisty se ještě prohloubí když zahlédne svého bývalého spolužáka Ondru. Jde směrem k nim a on doufá že je nezahlédne. Je to totiž pěknej blbec, který ho jako šprta vždy šikanoval. On byl ten krásný a všemi dívkami a ženami obletovaný. Co na tom, že se nedávno na třídním setkání po letech dověděl, že dělá prodavače v obchodě? Má ještě hezčí postavu než dříve a to co se mu za klidného stavu bimbá v jeho plavkách …. No řekněme že zatímco Tom se vypracoval a je teď na tom životně daleko lépe, stejně ví že se blíží samec a on je proti němu malej. Stejně jako před lety, když byl jako šprtík zbaven svačinky.

Sleduje jak jde kolem nich a už už je míjí a je skoro pryč, když si náhle všimne těch nádherných Petruščiných koziček a zařízlých plavek Vidí jak mu povyjede obočí a jak se samolibě pousměje když se zastaví. Úsměv se ještě prohloubí, když si všimne kdo že to leží vedle té bohyně. To je přece jeho spolužák, ta nicka ze školy, která se vypracovala. Vyrazí nadšeně k nim a zatímco Petruška má zavřené oči, Tomáš sleduje jeho pohled, který sjíždí jeho lásku od odhalených koziček, až k její kundičce a zase zpět. Vypadalo to, jakoby se i jeho ocas spokojeně zavrtěl. Zastaví se těsně vedle Petrušky, tak aby jí slunce zastínilo jeho tělo. Hlasitě pozdraví „Nazdar“ a Tom mu odpoví tichým „Ahoj“. Petruška otevře oči a pohlédne na něj. Tomáš pak vidí, jak si ho Petruška obdivně prohlíží a lačnými kukadly sjíždí jeho vypracované tělo a pak tiše vzdychne. Kouzelně se na něho pousměje a koketně pozdraví „Ahoj“

Tom nenávistně sleduje její pohled. Moc dobře ví že se Ondřej takhle postavil naschvál. Petruška se na Toma usměje a skousne si ret, pak se mu usměje do tváře a pronese „Tomášku, nebuď hulvát a představ nás přeci ne?“ A Tom s odporem řekne „To je Petra, moje přítelkyně. A Petro, tohle je Ondřej, spolužák ze základky“. Petruška se posadí, otočí se k Ondřejovi čelem a Tomovi natruc bokem a ještě vypne hruď a spořádaně podá Ondřejovi ručku „Těší mě Ondro“ a ani se nesnaží zakrýt své kozičky, což Ondra přijme s nadšením. Ještě si zahraje na gentlemana a přiklepne si na jedno koleno a políbí ji na ručku. Pak provokativně sjede pohledem z její dětské tvářičky na její pevné kozičky a Petrušce se z toho postaví bradavky. Tom nelibě odfrkne, ale ani necekne … je v něm stále zakořeněný strach z jeho trýznitele a mučitele. Když se Ondřej dostatečně vynadíval na krásy Petruščina ženství tak povídá. „Neskočíme do vody? Mám tam kámoše, můžeme si dát vodní bitvu“ a Petruška nadšeně přikývne a koukne na Tomáše a řekne „Ano, prosíím“

Tomáš se zrovna natřel krémem a chystal se opalovat, ale pere se to v něm. To nechá svoji Petru jít s tím buranem? Ale co, věří své holce a jen mávne rukou „Já teď nemůžu, ale klidně běž lásko, užij si to“ a žárlivě sleduje jak Petra radostně vypískne, vstane a rychle si natáhne vršek plavek a políbí Tomáše, tím samozřejmě vyšpulí zadeček přímo na Ondru, což Tomášovi na pohodě moc nepřidá. Zvlášť když dobře vidí, jak má Ondřej upřený pohled na tu kulatou krásu a jak zabloudí pohledem i přímo na prcinku. Petruška mu ještě zamává a pak společně odcházejí. Tomáš sleduje jak spolu klušou k bazénu, jak se Petrušce houpe její pevná prdelka … Dívá se, jak vedle ní jde Ondřej, člověk kterého z duše nenávidí , který ho na škole mučil a dokonce mu přebral i jeho úplně první školní lásku. Jen tak, pro zábavu a který právě skáče ukázkovou šipku do bazénu aby oslnil jeho miláčka. Slyší až sem jak se Petruška zasměje a skáče za ním neméně dokonalou šipkou a už plavou za jeho kamarády. Sleduje jak se seznamují, a jak pak všichni sjedou pohledem jeho směrem. Petruška mu ještě opět zamává a pak na sebe začnou cákat vodu jako malé děti. Sleduje jak kluci machrujou před jeho bohyní. Obzvláště Ondřej na ní doráží, strká do ní a uskakuje aby mu to nemohla vrátit. Dovádějí jako staří známí. Pak se ponoří a zatímco Petruška šlape vodu, on jí podplave mezi nohy a vyzvedne jí na svých ramenech nad vodu a zařve „bitkaaaa“ a všichni se smějou. Jeden kamarád zvedne stejně tak svoji holku a Tomáš sleduje jak se pošťuchujou a jedna druhou se snaží srazit do vody. Sleduje Ondrovi ruce, jak jeho lásku pevně drží za stehýnka, až opovážlivě blízko její lasturce. Vidí Petruščiny nožky, jak pevně objímají jeho tváře. Úplně cítí jak se tomu parchantovi otírá kundičkou o temeno hlavy a je rudý vzteky.

Tomáš sleduje jejich hru a pere se v něm žárlivost, ale k jeho vlastnímu údivu i kdesi uvnitř něj sílí vzrušení, cítí jak se mu topoří penis, při pohledu na to, jak se jeho láska tře svým klínem o Ondrův krk a jak mu sjede z jeho zad tak nešikovně, že se přetočí svým klínem přímo před jeho obličej, tak se v něm zvedne vlna emocí. Co ho ale nejvíc šokuje je to, že vzrušení převládá, doslova se mu z toho postaví. Když pak Petra zahučí do vody a on skočí za ní, tak by nejradši viděl jak ho pod vodou chytne za ocas … co to s ním sakra je? Snad nechce aby jeho láska sahala na takovýho hajzla? A přece …. Když kouká na jejich hry ve vodě tak je najednou až zklamán když je vidí vylézat z bazénu, napřed stoupá po žebříčku jeho Petruška a on jí z „legrace“ chytne za zadeček a pomůže jí vylézt, oba se tomu náramně smějí a Ondřej odchází a Petra ladně spěchá k její dece. Začne se hrabat v kabelce a přitom na Toma spustí „Jdeme na zmrzku, jdeš taky lásko?“ A Tomáš si jen odfrkne, „S tím debilem nikam nejdu, a ty se před ním tak nenatřásej. A vůbec, co ti má co sahat na zadek?“ Začne se potichu vztekat, aby to ostatní neslyšeli, zatím co se snaží schovat svou erekci, aby Petruška nepoznala, že ho jejich hrátky vlastně vzrušili. Petra se jen zasměje „Ale no tak Tomíčku můj, to byla jen legrace. A navíc, vidím jak se ti to nelíbilo“ řekne a ukáže mu mezi nohy, na jeho těsné plavky „A vůbec, sem dospělá holka. Můžu si jít kam chci a s kým chci a já s ním půjdu, počkej tady a já ti třeba něco koupím“ řekne a jak je v podřepu u kabelky, tak Toma pohladí po rozkroku a zašeptá do ucha „Jsem jen tvoje, ale včera si mě dost naštval, ani nevíš jak moc. Mám strašlivou chuť ti to oplatit, a víš jaké my holky jsme pomstychtivé“ řekne mu s krutým úsměvem do obličeje. Tomáš ji chytne za ruku a vzteky na ní zavrčí „Opovaž se mít něco s tímhle hajzlem, už na tebe ani nesáhne ty děv….“ Řekne ve vzteklém afektu, ale hned zalituje i toho náznaku, vidí vztek na její tváři, zuřivě se mu vysmekne a nahlas mu přede všemi řekne „Takhle mi ještě nikdo neřekl ty hajzle, tohle si přehnal. Dělej si co chceš, já jdu za ním“ řekne a vztekle si vezme celou kabelku a odchází pryč. Na tváři slzičky a vztek. Ondřej na ní překvapeně kouká a ona k němu jen něco prohodí a oba se na Toma pohrdavě podívají a jdou na zmrzku.

Tomáš zůstal zaraženě sedět. Vidí opovržlivé pohledy lidí co sedí kolem a ví že tohle opravdu přehnal, i když ho k tomu dohnali okolnosti. Smutně sleduje odcházející dvojici, vidí jak na truc jeho Petruška kroutí zadečkem a ještě chytne Ondru za ruku. Sleduje jak si kupují zmrzku, jak se při čekání poštuchujou jako by se znali roky a děsně žárlí. Žárlí a je vzrušený zároveň. Vzpomněl si, jak se mu Petra vysmála když se jí svěřil se svými touhami, vidět ji s jiným a že mu říkala že je pěkný prase a perverzní jelito. Ale teď ví, že je na něj opravdu hodně naštvaná ….

Sleduje jak se prochází se zmrzkou v ruce, povídají si kdoví o čem a pak mu zmizí z dohledu za velkou budovou sloužící jako restaurace. Kdysi, teď už má své odslouženo a nikde není ani noha. Tomáš se rychle rozhodne a prudce se zvedne a spěchá k budově a zahučí do křoví. Ještě že je to tu neudržované a může vše sledovat a sám být neviděn. Naslouchá jejich rozhovoru … Jeho láska vztekle mluví „Ten mě teda naštval, takhle mě nikdy nikdo neřekl“ a začne pofňukávat. Ondřej využije situace a obejme ji ve snaze ji utěšit, jen jeho ruce pomalu sjedou z jejích zad až na její zadeček. A Petruška k Tomášově úlevě i zklamání ucukne „No tak nech toho, víš že jsme sem šli jen proto abych ho namíchla, já jsem věrná“ řekne, ale Tomáš vidí, že se odtáhla docela pomalu, jakoby váhavě. Vidí jak se Ondřej usměje, začíná ji otírat slzičky. Pěkně pomalu, jemnými doteky a Petruška přivře oči pod jeho doteky a malinko zjihne. Toho Ondřej využije a jemně jí políbí na rty a Petra úlekem ucukne „Prosím ne, to bysme neměli“ ale on se jen usměje „No tak zlatíčko, sama si říkala jak byl ten dobytek vzrušenej, třeba by to tak chtěl“ a na oko se rozhlédne „A třeba se ten chlívák někde schovává a šmíruje svojí….. jakže ti to řekl?“ A ona se překvapeně rozhlédne a pak se k němu otočí „Řekl že jsem děvka“ řekne „Ale upřímně mě to naštvalo ale i vzrušilo zároveň“ řekne pro sebe, jakoby zapomněla že mluví s neznámým člověkem. Ale kdo by se tak příjemnému a citlivému člověku nesvěřil. A on se jí pokusí znovu políbit … A Petra tentokrát neucukne. Políbí se napřed na rty, pak se jejich polibky postupně změní ve vášnivou líbačku, při které se navzájem dráždí jazyky a jemně koušou do rtů. A když Ondřejovi ruce zase sjedou na její nádherný kulatý zadeček, už Petruška nic nenamítá a nechá si své hladké, mladé půlečky mačkat cizími dlaněmi.

Tomáš bezradně sleduje, jak jeho lásku osahává a líbá jeho úhlavní nepřítel, vidí jak jeho ruce zajedou zezadu pod její plavky a hladí její holý zadeček a Petrušku to rozpaluje do běla. Její mozek křičí že tohle ne, tohle přece nesmí, ale převládá v ní vztek k Tomovi, vztek z toho že ji řekl že je děvka a zároveň vzrušení z toho že se jako děvka právě chová, že děvka opravdu je .. a navíc, stejně si tohle Tomáš přál. Její malé ručky sjedou z jeho zad na jeho pevný zadek a hnětou ho „Hmmm, to je ale prdelka, ty svaly“ myslí si v duchu a chce ho strašně moc vidět nahého, chce vidět co má pod plavkami, chce ho moc cítit všude na sobě … a hlavně v sobě. Cítí jeho pevné ruce na své jemné pokožce, cítí jak jí vzrušeně pevně svírá půlky, jak je roztahuje od sebe, jak jeho topořící se úd tepe na její broskvičku a teče z toho vzrušením. Líbají se a v návalu vzrušení se spolu mazlí. Pak se Petruška odpoutá od jeho rtů, kouká mu do očí a jemně si skousne ret. Usmívá se a pomalu klesá v kolenou s dlaněmi stále svírajícími jeho pevný zadek, až mu klekne u jeho nohou. S pohledem plným vzrušení se mu Petruška stále kouká do očí a pomalu mu stahuje plavky, až jí před tváří vyskočí jeho velká chlouba, mlsně se olízne a pomyslí si „já ti dám děvku parchante“

Tomáš tiše sleduje, péro nalité k prasknutí, jak jeho Petra dál kouká do očí Ondřejovi a chtivě mu olízne celý ocas, hezky od kořene až po první kapičku na žaludu. Pak mu jednou ručkou chytne jeho chloubu do dlaně a pomalu mu stahuje předkožku a jeho odhalený žalud mocně olízne. Jemně po něm přejede svými zoubky a pak ho pojme do své malé pusinky. Tomáš vidí jak celou pusou sjede až na kořen jeho ocasu a malinko ji zaslzí oči, ale zůstane hluboko nabodnutá a vzrušeně zavrní. Ondřej jí chytne za její černé vlásky a nadrženě vzdychne „Nádherný Petruško, tohle mi ještě nikdo tak krásně nedělal zlato“ A ona se zasměje a vyjede pusinkou ven a jen pronese „Ulhanej lichotníku“ a pak se zase nabodne a začne pusou nasávat jeho chloubu a on ji dlaněmi pomáhá přirazit hluboko na svůj kolík, dokud neucítí její zoubky na svých tříslech. A ona ho dráždí, ručkama mu hladí koule a dělá mu dobře. Ale po chvilce si ho vytáhne z pusiny a prudce se zvedne a vzrušením zakňučí „Chci ho v sobě, prosím chci ho v kundičce“ a on ji chytne za boky, nadhodí si jí a její nožky si obtočí kolem sebe a přirazí ji ke zdi. Drsně ji chytne za zadek a ještě jednou si jí lehce přizvedne a natlačí se na ní. Petruška je přitlačena ke zdi, nožky ve vzduchu, svůj klín ve výšce jeho ocasu a tak si sama odhrne spodek plavek a její nový milenec si jí navede na svůj naběhlý ocas a oba vzdychnou blahem. Tomáš to celé sleduje a jeho aktuální pocity se nedají popsat. Ví že právě prohrál a opět byl připraven o svou lásku, stejně jako na škole, stejným člověkem. Mezitím, kousek od něj jeho nejhorší nepřítel zuřivě šuká jeho přítelkyni a oba přitom vzdychají vzrušením. Petruška si ještě vyhrne vršek plavek a Ondřej se přisaje na její nahé kozičky a přitom ji ho vráží do kundičky až po kořen. Vyjede z ní a pak ho zase zaboří hluboko do jejího lůna. Petře vzrušením tečou z prcinky potoky milostných šťáviček a to ještě umocní mlaskání pod jeho prudkými přírazy. Je to opravdu hodně divoký a živočišný sex. A pak to na něj přijde a chce z ní vyjet, ale Petruška ho pevně obejme koleny a zavrní mu do ucha „Vystříkej mě zlato, naplň svoji děvku prosím“ a on to s radostí a s úsměvem na rtech moc rád udělá.

Tomáš sleduje, jak sebou škube a dopumpovává do jeho lásky poslední zbytky horkého semene. Párkrát naposledy ještě prudce přirazí a pak se chvilku udýchaně objímají a líbají. Pak z něho Petruška s mlasknutím seskočí a začne se upravovat. Stáhne si vršek plavek a zakryje hole kozičky. Shrne kalhotky přes vystříkanou kundičku, ze které už pomalu vytéká semeno jejího milence na její nahá stehna. Jen na něho sykne „Necháš to na mě a třeba si to ještě zopakujeme, ale teď nás nech“ a odchází. Tomáš má co dělat, aby se rychle a hlavně nepozorovaně vrátil na své místo. Petra se ale na deku už nevrátí. Stále ještě naštvaná odejde sama domu. Když dorazí domů i Tomáš, tak se spustí hádka. Ale hádka kde ona už naštvaná není, jen naoko …. hraje si s Tomem svoji hru, hru aby mohla zase v sobě cítit to krásné, tvrdé péro. Ten ocas který jí vzruší už když na něj jen pomyslí. Ale to až jindy.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Úplně dokonalé. Chybí jen ten konec jak ona ho zpracuje aby mohla zase jít pryč. To bych si rád přečetl.

  2. Jo pěkný, chtělo by to pokračování kde si jí Ondra úplně podmaní a tomu svýmu už ani nedá.

  3. Díky za pochvalu!=))) Co se týče pokračování, tak pokud nebude nějaký silný námět, tak zatím nebude!=)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *