Petra a Tomáš – Petřina fantazie

Tady máte povídku přímo od mé Petrušky, co napsala pro mě.=)

Dnešní večer byl velmi příjemný. Byla jsem uvolněná. Toužila jsem po sexu. Toužila jsem po sexu ale s někým úplně jiným. S někým cizím. Proto jsem vyrazila ven. Bylo teplo tak jen v krátkých šatičkách a botách na podpatku. Šla jsem do našeho oblíbeného baru a vcelku popíjela. Povšimla jsem si jednoho chlápka tak kolem 30-ti. Byl moc přitažlivý. Začali jsme si povídat. Bylo to příjemné. Bylo už pozdě a já začala být hodně nadržená. S pocitem, že noc ještě nekončí jsem mu cosi zašeptala do ucha. Pousmál se a vzal mě za ruku a odvedl si mě k němu domů.

U něj doma jsem se cítila uvolněná. Hned za dveřmi jsme se začali líbat. Vzal mě za zadek a odnesl mě do kuchyně a posadil mě na kuchyňskou linku. Hned na to mi roztáhl nohy. Hladil mě po stehnech a rozkroku. Byla jsem bez kalhotek a úplně mokrá. Dráždil mě na klitorisu a já vrněla v neskutečné slasti a rozpouštěla se pod jeho dotyky. Chtěla jsem, aby do mě vrazil svého čůráka ale nedal mi příležitost. Stále mě dráždil dokud jsem nevybuchla v obrovský orgasmus, který bych s tebou Tome nikdy nezažila. Pak mě srazil k zemi, vytáhl svého ptáka, přitáhl si mě za vlasy a donutil mě ho pořádně vykouřit. Sála jsem mu péro jak hladová lvice a nemohla se ho nabažit. Po pár minutách jsem ho udělala. Postříkal mi celý obličej. Snažila jsem se vše slíznout a spolknout. Pak mě odvedl do obýváku.

Jaké bylo mé překvapení, když tam seděl jeho kamarád. Pošeptal mi, že i on potřebuje také uvolnit. S vlhkou kundičkou a nadějí, že konečně budu mít nějakého čůráka v prcině jsem se k němu vrhla. Rozepla jsem mu pásek u kalhot a vytáhla mu ho ven. Byl obrovský. S pocitem štěstí jsem si ho narvala do pusy a začala lízat a sát. Ten chlápek se na nás díval. Díval se, jak jsem nadržená, jak vysávám jeho kámoše a jak se těším co bude. Po spršce semene do mé otevřené pusinky jsem konečně čekala nějakou odměnu. A ta nakonec přišla. Mezitím co po nádherné kuřbě ten jeho kamarád odešel, jsme zůstali sami.

Ještě pořád jsem klečela na všech čtyřech na zemi. Přišel ke mě a vyhrnul mi šatičky. Hladil mě po zadku a pak mi vší silou bez varování, zezadu narval čůráka do kundy. Vykřikla jsem slastí a snažila se kroutit v rytmu přírazů. Tahal mě za vlasy a tvrdě mě píchal. Přitáhl si mě k sobě nahoru a masíroval mi prsa. Přirážel velmi prudce a já skučela slastí. Nedokázala jsem se odtrhnout a byla jak v extázi. Vybuchla jsem během několika minut. Nemohla jsem tomu uvěřit. Zase s ním mám orgasmus. Bylo to k neuvěření. Chtěla jsem šoustat stále znovu a znovu. Střídali jsme různé polohy a místa. Nemohla jsem se nabažit jeho čůráka v mé stále nadržené kundičce. Bylo to neskutečné, chlípné a zvířecí šukání.

Ráno, po bouřlivé noci jsme se nemohla vůbec vzpamatovat. Při odchodu mě vášnivě políbil a prozradil mi, že mě poznal a že věděl čí jsem holka a proto vše celou dobu natáčel a protože je to tvůj dobrý kamarád tak ti to video pošle. Já jsem se jen tak pousmála a řekla mu, že se těším až se na to spolu podíváme. A zašeptala sem mu: „Brzy zase přijdu“. Byl velice rád.

Až ti Tome dorazí nějaké video….je to dárek ode mě. Užij si to miláčku. Tvá Petruška.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. To to fakt napsala ona sama? Je to založeno na nějakém reálném základě nebo úplná fikce?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *