Petra a Tomáš – Vánoční Nadílka

Další díl o Petře a Tomovi!=)))

S Petruškou žijeme v jednom paneláčku na okraji města. Je to klidná a malebná čtvrť. Až na jeden malý detail. Naše sousedy Horváthovi. Jsou to totiž tři cikánští bratři. Po celém domě i okolí dělají neuvěřitelný bordel. Z ničeho si nic nedělají a jen se flákají. Petra je vždy nesvá, když se vrací pozdě večer domů a občas jednoho z nich potká a jede s ním výtahem do našeho patra. Má z nich vždycky strach. A jednou takovou cestou domů začíná i tento příběh.

Je 23.12. večer a Petruška se právě vrací domů. Sháněla ještě nějaké super dárečky pod stromeček. Znáte to. Takové to nakupování na poslední chvíli. A jako překvapení pro mě si pořídila opravdu hodně odvážnou noční košilku. Byla v santovském vzoru, celá síťovaná, průhledná a extrémně kraťoučká. Měla ji pro mě připravenou na zítřejší noc po rozdání veškeré vánoční nadílky pod stromečkem. Akorát když čekala v přízemí na výtah, se za ní z nenadání objevil jeden z těch tří cikánů. Byl to ten nejmladší. Takový cucák. Právě ten, ale dělal vždy největší potíže. Věděl, že ho starší bratři vždy ochrání a tak si dovoloval. Nejinak tomu bylo i dnes. Péťa měla na sobě krátký černý zimní kabát, černou sukni a síťované silonky. Vždycky v tom vypadala strašně sexy. Toho si všiml i mladý Horváth a začal si jí nepokrytě prohlížet.

Když výtah přijel tak oba nastoupili a on si stoupl za ní, aby jí mohl dál očumovat. Když dorazili do čtvrtého patra, tak jakmile Petra otevřela dveře a nakročila si směrem ven, tak toho ten panchart využil a dost neurvale vrazil tu svou pracku Petře zezadu mezi nohy a hrubě jí chytil za pičku a drsně jí zmáčknul. Petruška překvapením vyjekla a poskočila a dost vyděšeně se na něho podívala. „Copak čubko? Něco se ti nelíbí? Nemáš tak vystrkovat prdel a kundu. To máš za to.“ A pak se jí začal smát. Petru to ale dost vytočilo. Ani nevěděla, kde se to v ní vzalo, ale sebrala odvahu a rychle mu vlepila dvě opravdu pořádné facky. „Tos neměla dělat ty bílá děvko. Však já ti to brzy vrátím a to i s úroky“. Petru ta hrozba dost vyděsila a tak se rychle otočila, aby se co nejdříve dostala domů. Já už na ní čekal a když jsem jí viděl, jak je vystrašená, tak jsem jí nejdříve udělal horký čaj a pak jí nechal pomalu vypovídat o tom co se jí stalo.

24.12. ráno jsem z postele vylezli poměrně časně, někdy kolem 8 hodiny. Pojedli jsme výbornou vánočku a štrúdl. Petra totiž umí výtečně péct. Ideální žena. Po poledni jsem nasmažili řízky a připravili salát a už se oba nemohli dočkat 17 hodiny, kdy společně zasedneme ke štědrovečerní večeři, po které se vrhneme na rozbalování dárečků, které pak v noci řádně ozkoušíme. Večeře byla výtečná a akorát jsme se s Petruškou usadili pod stromeček a navzájem si předávali dárečky od Ježíška. Nejvíce jsme se ale oba těšili na ty společné. Petruška se letos překonala. Nadělila nám totiž sadu dvou pout. Byly to pravá policejní pouta od jednoho jejího kamaráda, který je členem místního policejního sboru. Pro ní tu super noční košilku a pro mě trenky s vánočním motivem. Oba už jsem hořeli nedočkavostí, až všechny dárečky ozkoušíme.

Bylo něco kolem 21 hodin a Petruška se šla pro mě připravit do koupelny. Už jsem se nemohl dočkat, až jí v té nové košilce uvidím. Já mezitím připravil naše nové hračky na postel, aby byly hned po ruce pro naše hrátky a na sebe jsem si vzal právě jen ty nové trenky. Péťa byla akorát ve sprše, když někdo zaklepal na dveře. Přišlo mi to divné, protože jsme návštěvu nečekali a všichni vždy použijí zvonek. Když jsem otevřel dveře, tak jsem si jen jedním očkem stačil povšimnout, že za dveřmi stojí mladý Horváth. Na to druhé mi totiž okamžitě přilétla jeho pěst. V tu ránu jsem se skácel k zemi. Toho ten hajzl využil a ještě mě pár ran přidal. Sice byl mladší a menší než já, ale sílu měl tedy pořádnou. Pokusil jsem se postavit, ale schytal jsem další smršť jeho úderů, kterými mě dotlačil, až do naší ložnice, kde mě další velkou ranou poslal k zemi, hned vedle topení. Když si pak všiml těch připravených pout na posteli, tak se pousmál a hned jedny vzal do ruky a okamžitě mě jimi k onomu topení připoutal. Využil pak nastalé situace a obvázal mi pusu utěrkou, která se na tom topení sušila.

Když jsem byl takto vyřazen ze hry, tak v klidu došel na chodbu a zavřel dveře a pak se schoval do skříně v naší ložnici a čekal na svou druhou oběť. Během 20 minut Petruška vylezla ze sprchy, nic netušící, vešla do naší ložnice, aby mě záhy překvapila tím, jak neuvěřitelně sexy vypadala, jen v té nové síťované a průhledné košilce. Nic jiného na sobě neměla. Byl to pohled pro bohy. Když mě pak uviděla spoutaného u topení, tak se na mě tak zvláštně usmála a řekla. „Tedy, když ses takto sám dobrovolně spoutal, tak to si za trest budu muset začít hrát sama“. Pak si lehla na postel, na bříško, zády ke skříni a tak nádherně sladce se na mě usmívala a přitom si hrála s druhými pouty.

Toho využil mladý Horváth a rychle vyrazil ze skříně a skočil po nebohé Petrušce a celou jí zalehl. Ta sebou trhla a pokusila se vykřiknout, jenže na to on čekal a do pusy jí vrazil její silonky, co našel uvnitř skříně a rychle jí je kolem hlavy uvázal jako roubík. Pak jí vytrhl pouta z ruky a tak jak byla, na břiše, jí ruce připoutal nad hlavou k čelu postele. Pak se postavil a povídá. „No chtěl jsem vám nejdříve poupravit oběma ciferník, za to co mi tady ta tvoje bílá kurva včera provedla, ale nakonec vidím, že tu zažiju daleko více zábavy“. Hned na to se začal smát. „Vidím, že se ta tvoje čubka, ráda oblíká jako kurva, no tak to z ní tu kurvu hned teď uděláme. A ty se pořádně dívej, jak se mají takovéhle bílé čubky pořádně mrdat“.

Petra sebou začala okamžitě cukat a házet, při představě co jí za chvíli čeká. Já bohužel nemohl dělat nic. Jen se na to co přijde dívat, pěkně z první řady. Nečekal jsem, že se v tento večer stanu svědkem znásilnění mé přítelkyně tím pubertálním cikánem od vedle. Mladý Horváth si v klidu odložil své oblečení. No měl na sobě jen špinavé tepláky a triko. Když byl nahý, tak mě ovšem zaujalo jeho péro. Tak mladý a tak obdařený? To snad ani není možné. Měl péro o dobrých 5cm delší než já a taky o dost tlustší. Pak pomalu přistoupil zezadu k nebohé, spoutané Petrušce a hrubě jí roztáhl nohy od sebe. Ihned mezi ně poklekl, aby je nemohla dát k sobě a jednu ruku jí okamžitě vrazil mezi nohy a opět jí hrubě chytil za kundičku. Petra v tu chvíli vytřeštila oči a koukala se přímo na mě. Ten hajzlík jí zatím drsně promačkával pysky a tahal jí za poštěváček. Když ho to přestalo bavit, tak si naslinil dva prsty a bez varování je zprudka zarazil mé lásce přímo do kundy. Petruška sebou cukla a po tváři se jí začaly řinout drobné slzičky utrpení.

„Sakra ty čubko. Vždyť ty máš tu píču totálně promáčenou. Té tvé děvce se to normálně líbí. No jen se podívej, maže jak háravá fena“. A pak mi demonstrativně ukázal ty dva prsty, totálně olepené její kundí šťávou. Hned na to uchopil do ruky, ten svůj buchar a nemilosrdně ho zarazil až na dno Petruščiny kundičky. Ta okamžitě vyhekla do roubíku a vytřeštila oči ještě víc. Horváthovi se evidentně zamlouvalo, že do ní zajel jako po másle a tak se hned pustil do díla. Mojí lásku začal přímo přede mnou rychle a nekompromisně prznit. Chytil jí za vlasy a hlavu jí zvrátil dozadu a přitom nepřestával zarážet ten svůj kůl, hluboko do útrob mé nebohé Petrušky. Ta při každém přírazu vyhekávala a pomalu začínala celá rudnout. Mladý Horváth jí nenechál ani na chvilku vydechnout a rozrážel její nebohou lasturku stále stejně drsnými přírazy. Když už jí takto mrdal snad 15 minut, tak se najednou Petřino dýchání začalo až podezřele moc zrychlovat. Horváth se při tom začal usmívat a kouknul na mě. „Aaaa tak děvka už brzy bude. Takové kurvy jako je ta tvoje mám rád. Žádná nedokáže odolat cikánskému péru, hluboko ve své kundě“. Jakmile to dořekl, začala sebou Petra nekontrolovatelně házet a z jejích úst se i přes roubík řinulo nenapodobitelné chrčení. Prsty na nohou i rukou se jí při tom kroutily a ona se celá chvěla a během chvilky byla červená jak rak.

„Hezky se děvka udělala. Má kundu tak promočenou, že tu pod ní je normálně louže. Ještě jsem s tebou kundo neskončil. Já mám ještě síly dost“. Petruška na mě hodila ,hned jak se trošičku vzpamatovala, takový poloprovinilý a polozvrhlý výraz a pak na ní bylo vidět, jak se její pohled ztrácí někde v daleké mlze a přestává vnímat okolí. Dokonce začala zadečkem lehce přirážet proti Horváthovým přírazům, což ho velmi potěšilo. „Myslím, že už nastal čas, abychom tady tu tvou kurvičku nechali trošičku zazpívat co ty na to?“ Pak jí zbavil roubíku a opět si jí za vlasy přitáhl dozadu. Teď už mé lásce nic nebránilo, v jejím hlasitém projevu. Hekala na celý pokoj. Sténala a její hlas se jí chvěl. Když se na mě pak podívala, tak v jejích očích už nebyl žádný strach, ani odpor, ale jen čistý a nefalšovaný chtíč. Chtěla mrdat a chtěla mrdat s ním. Když se jí pak blížil, dnes již její druhý orgasmus, tak už vypadala, jako by byla v nějakém tranzu. Oči se jí protáčely a ona už skoro křičela, při každém hlubokém přírazu.

„Tak ty kurvo bílá. Nastal čas na vánoční nadílku. Kam ti mám ten můj dáreček šoupnout?“ Petruška, ale na jeho otázku neodpovídala. Byla v jiném světě. Pokusil se jí tedy probrat, několika silnými ranami přes její zadeček. „Neumíš mluvit ty děvko? Ptám se, kam ti mám tu mou vánoční nadílku šoupnout?“ „Do…do..vnitř“ „Neumíš odpovídat celou větou?“ „Prosím, šoup…šoupni mi nadíl…ku do…vnitř.“ „Špatná odpověď. Šopnu ti to do kundy až přeteče jasný? A říkej mi pane.“ Aaano p…pane. Šoupněte mi vaší na…nadílku do kun…dy.“ „Tak se mi to líbí. Pořádně ti vybělím dírku ty kundo.“ Jakmile to dořekl, začal ještě rychleji přirážet a tak mrdal mou lásku jak šicí stroj. Ještě jeden, dva přírazy a už jí plnil kundu svým mlíčím až po okraj. Na Petrušku už to bylo moc a hned jak ucítila ve svém nitru, tu žhavou cikánskou mrdku, se dnes už potřetí udělala. „Tak dáreček ode mne by jsme měli, no a teď tedy dostaneš svůj dáreček ty.“ Petrušku pak přetočil nohama směrem ke mně a poručil. „Tvůj dárek čeká uvnitř té tvé děvky. Koukej se naklonit a všechnu mrdku z ní okamžitě vylížeš a ty mu to koukej pořádně přikázat jasný? Nebo uvidíš čubko.“ Petruška se na mě zvrhle podívala, její pohled mě až vyděsil, a povídá.

„Ty prase. Koukej ze mě okamžitě vylízat pánovu mrdku rozuměl si? Dělej ty dobytku.“ Páni. Vůbec jsem jí nepoznával. To jeho péro jí dočista vymrdalo mozek. Musím ale říci, že jsem z celé situace byl pořád úplně mimo a tak jsem jí poslech jak beránek a okamžitě jsem začal vylizovat to cikánské semeno, které se řinulo ven z její totálně rozmrdané a zarudlé kundy. Měla toho v sobě opravdu neuvěřitelné množství. Ani jsem to nestíhal vylizovat, kolik toho bylo. Nejspíš jsem musel být také úplně mimo, protože mě začala celá ta situace nesmírně vzrušovat, což se projevilo napnutím mých trenýrek. „Vida. Tvému praseti se dáreček líbí.“ Pronesl mladý Horváth a přitom Petrušku pohladil po hlavě. Ta už ala zase byla úplně mimo. Vždycky měla ráda, když jsem jí vylizoval kundičku a tak si mé počínání náramně užívala. Asi po 10 minutách, už byla její kundička dočista vylízaná a tak se mohlo přejít k poslednímu dárku. Tedy k Horváthovu.

Petru odpoutal od postele a pomohl jí na nohy. K mému obrovskému překvapení, jí okamžitě přitáhl k sobě a vášnivě jí políbil. Co mě ale překvapilo ještě víc, bylo to že se Petra vůbec nebránila ale naopak mu to vášnivé líbání oplácela. Když po opravdu dlouhé době skončili tak Petře něco pošeptal do ucha. Evidentně se jí to muselo zamlouvat, protože se na mě podívala a začala se smát. Pak pronesla. „Tak ty prase. Koukej si kleknout na čtyři a dej nohy pořádně od sebe. No tak. Dělej. Bude to? Je čas na dárek pro mého nového pána.“ Když tohle dořekla, tak mě zamrazilo co mě asi čeká. Během chvíle si totiž mou lásku omotal kolem prstu. No vlastně spíš okolo péra. Když jsem zaujal požadovanou pozici, tak se Petruška postavila za mě a povídá. „Já už svůj dárek dostala. Takhle rozmrdanou a vystříkanou kundu, jsem ještě v životě neměla. Ty už si svůj dárek také dostal. Moc dobře jsem viděla jak se ti líbilo, vylizovat ze mě pánovo semeno. No a teď je řada na pánův dárek.“ V tom se za mnou rozkročila a vší silou mě nakopla do vystavených koulí. Hned na to jsem se s křikem sesunul k zemi a stočil se do klubíčka. Oba to evidentně pobavilo, protože si skočili do náruče a opět se začali vášnivě líbat. Pak mladý Horváth chytl Petru za zadeček a vedl jí směrem ke dveřím.

„Tak se tu měj ty prase. Beru si tvou holku k nám. Bráchové si na Vánoce chtějí taky pořádně užít. Tak mi dem a ty si to tu užij.“ Pak už jsem jen slyšel jak za sebou práskli dveřmi a jak pak vešli do bytu hned vedle. Trvalo mi dobrou hodinu, než mě koule aspoň trošku přestaly bolet. Péro mi ale pořád neuvěřitelně stálo a bylo tvrdé jak skála, protože se ke mně naším ztichlým bytem linulo hlasité hekání mé lásky z vedlejšího bytu, které ani po několika hodinách neustávalo. To tedy byla neuvěřitelně zvrhlá vánoční nadílka, říkal jsem si pro sebe.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

 1. Buďe to mít pokračování?

 2. Dežo Horvath špinavé tepláky

  Co máte všichni s těma cigošema? Začíná to být trapné až směšné

  • Presne, je to trapas. Trapnejsi a nejnerealejsi už je snad jen jeleni bydleni. Nektery holt ty cigani hodne berou, mozna vic jak holky ?

   • Sto lidí, sto chutí! Je to povídka na přání! Někomu se líbí a někomu zase ne! To je život!=)))

   • Ty si taky trapnej a necpu ti to. Když se ti to nelíbí, tak něco sám napiš místo toho abys tady kazil náladu autorům co něco píšou

    • Koukám, že jsem tu trošku píchnul do vosího hnízda!=))) Pokud má někdo vlastní nápad na příběh, který by Petra a Tom měli zažít tak sem s ním! Rád se nechám inspirovat!=)))

    • Rey: Bež si radši vyhonit pérko na cikánečkem ty ludro! 😀

     • Tibor: Takovýmu mentálovi jako jsi ty, bych s radostí rozmlátil hlavu. Jestli si tady totiž někdo potřebuje vyhonit, tak jsi to očividně ty. Já za to ale nemůžu, že autoři nepíšou to co tě vzrušuje, nějaký gay sračky co? 😀 utíkej na Gayporn com a nás tady neotravuj. Hlavně neotravuj autory, co na rozdíl od tebe píšou příběhy a né zvratky do komentů 😉

     • Nikdo tě to nenutí číst, když se tě to nelíbí. Tak co se tu do všech, včetně autorů, navážíš?

 3. Super, těším se na další díl.

 4. Jo kvalitní práce, taky jsem pro pokračování u tohohle dílu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *