Petra a Tomáš – Nečekaný vývoj

Asi jako každý mladý pár jsme se v posteli snažili uspokojovat všemožné choutky nás obou. Hráli jsem různé hry a moc se nám to zamlouvalo. Líbilo se mi třeba když mi Petra při sexu vyprávěla třeba že měla tajně sex s mými přáteli a že byli mnohem lepší než já a také daleko lépe vybavení. Nebo třeba jak se nechá někde na diskotéce vymrdat nějakým neznámým klučinou a jak budu muset všechno jeho semeno z její nevěrné kundy vylízat. Její vyprávění mě vždy dostalo do varu a byl jsem tvrdý jako kámen. Byli jsme spolu už několik let a začali jsme plánovat svatbu a všechny ostatní náležitosti našeho soužití. Asi jako většina párů v poslední době jsme se dohodli na sepsání předmanželské smlouvy. Kromě klasických věcí jako je rozdělení majetku a tak tam Petra, prý v žertu napsala i to že jako manžel budu povinný plnit veškerá její přání. A to jakákoliv. Nepřišlo mi na tom nic divného a bral jsem to též jako žert a tak jsme to spolu podepsali. Přípravy na obřad byly báječné. Petra měla překrásné bílé saténové svatební šaty a moc jí to slušelo. Když kráčela uličkou, tak mi mocně bušilo srdce a byl jsem nesmírně pyšný na to, že se za okamžik stane mou ženou. Po obřadu jsem se přesunuli na hostinu a pak hurá domů kde jsem očekával vášnivé milování se svou ženou, teď už jako manželé.

Přenesl jsem nevěstu přes práh a došel s ní až do ložnice. Líbali jsme se už ode dveří. Olizovala mi ucho a šeptala že dnešní noc bude nezapomenutelná a že změní celý náš život. Pochopil jsem to ovšem jinak. V ložnici mě hned povalila na postel a servala ze mě oblečení. Koukala na mě a řekla že dnes si budeme hrát tak jak to mám rád, ale že to bude o dost zvrhlejší, než kdy dřív. Začal jsem se těšit. Přivázala mě nahého k posteli a dokonce mi dala i roubík. Když jsem byl znehybněn tak se její chování rapidně změnilo. Byla pořád ve svatebních šatech a koukala na mě a smála se. Řekla „ Slíbil jsi přeci v předmanželské smlouvě, že po svatbě budeš plnit veškerá má přání“. Trochu jsem znejistěl. Někdo zaklepal na dveře a Petra šla otevřít. Do ložnice pak vstoupili všichni tři mí kamarádi, co nám šly za svědky. Evidentně už byli lehce v náladě po požitém alkoholu a hned se hrnuli k mé novomanželce. Nechápal jsem o co jde, ale Petra mi vše hned vysvětlila. „Víš miláčku jednou v hospodě jsem se před nimi prokecla že máš rád když mě šukají jiní a že tě strašně moc rajcuje představa, že by ses na to koukal. Samozřejmě se mě hned pokoušeli přemlouvat abych ti to splnila, když po tom tak moc toužíš, no a tak jsem se rozhodla, že to udělám a za tvými zády už rok šukám na střídačku s každým z nich. Musím uznat, že se mi to tak zalíbilo že jsem se rozhodla, že od naší dnešní svatební noci s tebou už nikdy šukat nebudu. Stejně si to ani neuměl. Jen jsi smočil ale oni mě pokaždé dokázali vymrdat jako děvku“. Nevěřil jsem svým uším a očím. Měl jsem rád tuhle hru ale jen jako zpestření našich sexuálních radovánek a teď tu ležím nahý, znehybněný a oněmělý a budu svědkem prznění mé nevěsty a to ještě v náš svatební den.

Mí kamarádi z Petry hned začali strhávat její nádherné svatební šaty a pokřikovali, jak skvělou mám ženu a co pro mě všechno neudělá a Petra hned odpověděla, že mají úplnou pravdu, že ona bude dělat úplně všechno a se všemi. Všichni se začali smát a pomalu se při tom svlékli. Petře nechali jen podvazek a závoj. Rychle si před ně klekla a začala je pomalu ochutnávat. Všem se při pohledu na její nádherné nahé tělo rychle postavili a Petra je přeměřovala a pak se na mě hned obořila, že ať se pořádně podívám na jejich péra, že s tím mým prckem se nikdy nedokázala udělat, ale že od teď už bude mít pořádný ptáky v kundičce pořád. Vylezla na postel a klekla si na čtyři a koukala mi do obličeje. „Jen se koukej jak mě tři tví kamarádi vojedou o naší svatební noci a doufám že se jim podaří mě naprcat protože miminko si opravdu moc přeji“. Rychle k ní přiskočil první z nich a začal Petře tlačit tu jeho sukovici zezadu do kundičky. Ani ostatní dva nezaháleli a začali jí hladit a mačkat prsa a nechávali se pořádně rozkuřovat jak v nějakém pornu. Já na to koukal a nevěřil jsem vlastním očím. Celá situace vypadala neuvěřitelně zvrhle. Ten co Petru mrdal jí dával opravdu dost tvrdě do těla a Petra hekala a křičela jak se na tenhle den těšila a jak moc chce aby dnes otěhotněla a že chce aby jí miminko udělali všichni tři. Mocně do ní přirážel a Petra hekala jak nějaká kurva. Prcina jí mlaskala na celý pokoj a kozičky se houpaly, s každým přírazem. Kundu měla roztaženou a nateklou a milostné šťávy jí stékali po nohách až na mě. Její dech se zrychloval a její hrudník pomalu rudnul. Najednou se zaklonila a vyhekla. „Hmmm, bože to je vono achh. Tak mě píchej, jooo. Už budu.“ A pak se roztřásla a dosáhla toho nejsilnějšího orgasmu, jaký jsem u ní kdy viděl. Já bych jí tedy takhle udělat nedokázal. Jen co se trochu vzpamatovala tak začala povzbuzovat kámoše, kterého měla pořád v sobě aby jí už konečně vystříkal. A on jí za pár okamžiků poslechl. Vrazil jí péro až na dno kundičky a pak snad minutu stříkal své plodné semeno do její dělohy. Když byl hotov, tak rychle uvolnil místo dalšímu, a ten se hned pustil do díla. I on se činil a Petru mrdal jak píst. Ta na mě přitom koukala a usmívala se. Hekala pěkně nahlas a brzy dosáhla dalšího orgasmu, který následoval hned po dalším pořádném výstřiku do její kundičky.

Postupně se střídali v jejím šukání snad hodiny a pořád neměl ani jeden dost. A Petra už vůbec ne. S každým novým výstřikem do ní mě ujišťovala že je strašně šťastná že má takového chápavého manžela, který splní všechna její přání. Její šukání stále pokračovalo a já sledoval jak przní mou jedinou lásku a její kundička přetéká semenem. Po asi dvou hodinách sledování toho nejchlípnějšího sexu, jaký jsem kdy viděl, jsem si všiml že se mi z toho představení postavilo péro a je tvrdý jako skála. Všimli si toho samozřejmě i ostatní a jen se smáli a pobaveně situaci okomentovali. Že prý je vidět, že mám opravdovou radost z toho jak přede mnou mou Petru mrdají a že už se nemohou dočkat našich budoucích společných hrátek. Petra sténala a pokřikovala na ně, ať jí vůbec našetří, že si to tvrdé mrdání zaslouží, a ať jí klidně roztrhají kundu i prdel. Mrdali jí jako stroje a Petra šla z orgasmu do orgasmu. Na závěr se pak Petře všichni skupinově vystříkali na její svatební prsten. „Tady máš svatební dar. Doufáme, že máš radost! Tak co? Koukej poděkovat“ řekl jeden z nich. Já sklopil hlavu a řekl jsem. „Moc vám děkuji za svatební dar.“ Byl jsem úplně mimo. Jakmile jsem to dořekl, tak kluci ještě políbili Petru, oblékli se a spokojeně odešli. Petra se pak ke mně přitulila a pošeptala mi že je moc ráda, že jsem se vším souhlasil a že je mi moc vděčná.

Od té doby bylo u nás vše jinak. Svatební cestu jsem prožíval tak, že jsem každý den přivázaný k posteli sledoval jak mou novomanželku klátí někdo úplně jiný a jak má péro mnohem větších rozměrů. Prý se na to připravovala, a dělala konkurzy mezi všemi našimi známými, aby prý našla ty nejlepší ptáky na šukání. Mrdali jí všichni naši přátelé, můj i její šéf, sousedovic kluk, dokonce i její bývalý, který si to tedy opravdu náramně užil. Ve mně se mísily mé myšlenky se všemi mými fantaziemi a to napomohlo tomu, že nejen, že jsem přijal svou novou roli cuckolda, ale ještě jsem jí začal podporovat. Z Petry se stala dokonalá hotwife a ze mě poslušný otrok jejího chtíče a ta role se mi velice zalíbila a nakonec jsem byl velice šťastný že mám takovou ženu. Za 9 měsíců se nám narodili dva kluci, dvojčata ale vlastně vůbec nevíme který ze všech Petřiných prznitelů je otcem.

Po narození dvojčat byl na čas klid ale jak to bývá chtíč byl neúprosný a Petra začala své touhy stupňovat až do extrémů. Jednoho sobotního rána mě vzbudila se slovy, že chce splnit další své přání. Nic jsem nenamítal a hned jsem se zeptal co si přeje? Zavedla mě nahého do našeho sklepa kde byla postavená klec. Řekla „Miláčku ode dneška budeš spát jen v téhle kleci a to úplně nahý a přivázaný jasné?“ Zase jsem jen pokynul že rozumím. Petra se začala usmívat. V očích měla takový zvláštní odlesk divoké šelmy která dostala co chtěla. Zavřela mě do klece a připoutala mě a s lehkým úsměvem se se mnou rozloučila a odešla. Velmi dlouho bylo ticho ale k večeru se najednou otevřeli dveře a já uslyšel Petru jak vchází do domu. Znělo to jako by byla v dobré náladě a jak zve dovnitř mé kamarády. Slyšel jsem jak si povídají, že se v hospodě už nemohli dočkat toho jak se s ní zase pořádně pomilují a že mě chtějí pořádně vytrestat, když jsem tak neschopný a neuspokojím takovou samici.

To bylo doprovázeno smíchem. Byl jsem tu svázaný několik hodin a už jsem nutně potřeboval na toaletu a bál jsem se co to mu řekne Petra, když mě tu najde pomočeného. Bohužel mě tam nechali ještě hodinu a já to stejně v sobě neudržel. Jako by to vycítila tak asi za pět minut vkročila do sklepa a ihned začala křičet „ Ty prase! Co si to tady udělal? Koukni na ten bordel! No počkej ty si to odskáčeš“ A já věděl že je zle. Přivedla kluky dolů prý ať se podívají na toho ubožáka co tu provedl. Ten šílený smích radši ani nechtějte slyšet. Vytáhla mě z klece a před všemi mi dala asi pět facek ale pořádných. Pak mě připoutala rukama k topení na všech čtyřech a povídá „Teď za trest budeš pěkně poslušně čekat dokud mě tady tví kamarádi před tebou pořádně nevošukají tak jak to mám ráda. A tak začalo mě už známé představení. Jeden jí začal šukat do zadečku, druhý do kundičky a třetího kouřila jako blázen. Křičela na ně že dnes jsou opravdu moc dobří že už to moc potřebovala a ať jí mrdají třeba celou noc. Já jen klečel a péro mi už zase stálo jako před tím. Ten co byl v její kundě si jí přitáhl za vlasy a mocně do ní narážel svým kopím. Sklepem se neslo mlaskání její przněné kundy. Ve chvíli, kdy se Petrě podle toho jak začala sténat blížil její první orgasmus jsem najednou ucítil na zadku jako by mě něco pohladilo, když v tom najednou přišla rána. Zařval jsem na celý dům a nechápal co se stalo. Pak jsem uslyšel Petru jak říká „Tebe to vzrušuje co? Vidět mě nabodnutou na tři pořádný klacky viď? Však si toho užiješ ještě dost“ Až teď mi došlo že mě manželka přetáhla laťkou co našla ve sklepě. Myšlenky mi ovšem přerušila další palčivá rána přes zadek a další. Křičel jsem bolestí ale oni se jen smáli a kluci hned na Petru pokřikovali, ať pořádně přitlačí a ať mě pořádně zpráská že si to stejně zasloužím a ona hned že za ten svinčík tady určitě jo. Najednou mě Petra přetáhla přes zadek takovou silou, že se mi až zatmělo před očima. Zařval jsem jak blázen a přesně v tem moment dosáhla Petra nádherného orgasmu.  Celá se chvěla a z hluboka oddechovala. Pak pronesla. „Šmarja, to bylo něco úžasného.“ Hned na to jí začal šukat další můj kamarád a Petra mě opět začala švihat laťkou dokud jsem neměl zadek celý fialový. Bolestí jsem hekal, ale podle jejího sténání to vypadalo, že jí mé utpení ještě víc rozpaluje. Její kundička mlaskala jak byla přeplněná semenem tří kluků, kteří se do ní udělali snad pětkrát. Když už se na Petře všichni dostatečně vyřádili a já myslel že bude konec, tak mě Petra překvapila, když řekla, že touží ještě po jednom orgasmu jako třešničku na tak skvělém šukání.

Přišla ke mně a zašeptala „Teď tě odvážu a poslední orgasmus mi uděláš ty“ A já ani nechtěl věřit že to řekla. Ona mi dovolí jí pomilovat. Celý natěšený jsem se nechal odpoutat a dovézt ke stolu na který si Petra lehla na záda a roztáhla nohy. Už jsem se chystal do ní vniknout když mě nohou zastavila a sedla si. Přitáhla si mě k sobě a dala mi takovou facku až se mi zatočila hlava. „Jasně jsem ti řekla že ty mě už nikdy šukat nebudeš! Teď si tady klekneš a pořádně z mé prcinky vylížeš semeno svých kamarádů a dokud se neudělám tak budeš lízat rozumíš?“ A ta slova doprovodila další fackou. Řekl jsem že rozumím a rezignoval jsem. Klekl jsem si před ní a začal jí vylizovat. Kluci se smáli a povzbuzovali mě a Petra sténala a mačkala si prsa a občas někoho z nich pokouřila, prý aby nezaháleli. Lízal jsem její osemeněnou kundu a z péra mi ukapávalo jako nějakému nadrženému psovy. Po deseti minutách, kdy jsem z její kundy dokonale vylízal semeno všech tří kamarádů a Petra dosáhla vytouženému orgasmu, mě pak celá udýchaná políbila a poděkovala mi za krásný orgasmus. Poté mě opět svázala a zavřela do klece a odešla s klukama nahoru. Pozdě v noci mě pak probudilo rytmické sténání mé ženy a mužné funění některého z mých kamarádů a já věděl že ráno budu mít zase co vylizovat.

Bookmark the permalink.

3 Comments

  1. Zdravím. Poprosím admina o úpravu názvu povídky na: Petra a Tomáš – Nečekaný vývoj, ať je to tu jednotně. Díky.=)

  2. Neskutečně jsem se těšil na povídku, kdy Tomáš začne vylizovat mrdku.
    Každá povídka je něčím nová, jiná a super!

    Petra by mohla zkusit strapon.
    Nebo nějaká její dom kamarádka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *