Petra a Tomáš – Neukojený Chtíč 2

Byla neděle a já opět doma osiřela, protože můj Tomík vyrazil plnit své pracovní povinnosti. Venku už slunce zase šíleně žhnulo proto jsem se rozhodla pro příjemnou a dlouho ranní koupel. Ve vaně mi bylo příjemně, čehož jsem využila a začala si lehce pohrávat se svým prohřátým a mokrým tělem. Jakmile jsem se dotkla prstem své prcinky, projel mým tělem elektrizující výboj. Ihned jsem si vzpomněla na včerejší den a na tu nemravnost, kterou jsem v sušárně prováděla s tím mladíčkem. Má štěrbinka se mi ale při té vzpomínce už sama otevírala a lačně do sebe vsála mé prstíčky. Nemohla jsem se té myšlenky na Márův ocas zbavit. I když jsem se nakonec dovedla k opravdu bouřlivému orgasmu, mi z hlavy nevymizela. „Bože já to jeho péro chci“, říkala jsem si pro sebe, ale někde vzadu v hlavě se mi opět začal ozývat velmi slabý hlásek mého svědomí.

Musela jsem ty myšlenky zahnat. Rychle jsem vylezla z vany a osušila se a pak jsem se pustila do úklidu bytu. To mi zabralo poměrně hodně času, protože jsem to vzala opravdu z gruntu. I má lačná a chtivá prcinka mi dala na chvíli pokoj. Myšlenkami jsem se zase vrátila do stavu hodné a milující přítelkyně. Pro sebe jsem si ale řekla, že bude lepší se teď nějaký čas Márovi vyhnout, i když mi bylo jasné, že v tak malém domě na sebe stejně natrefíme. Můj plán se mi dařil přesně týden. Máru jsem ani jednou nepotkala a tak jsem vše už s klidem hodila za hlavu, jako jednorázový úlet, který se už nebude opakovat. Znejistěla jsem jen v momentě, kdy mě Tom v pátek večer poprosil, zda bych mu zítra nevyprala nějaké oblečení, které bude potřebovat na služební cestu, na kterou v neděli večer pojede.

Hned jak se za Tomem ráno zabouchly dveře, jsem vyskočila z postele a během chvíle už jsem ládovala prádlo do pračky. Chtěla jsem to mít co nejdříve z krku, abych aspoň trochu minimalizovala možnost, že bych se s Márou někde potkala. Po bytě jsem opět poletovala úplně nahá, protože to vedro se opravdu nedalo vydržet. Když už jsem měla vše nachystáno v koši, hodila jsem na sebe opět ty mé lehké šatičky jako posledně a vyrazila směr sušárna. V té jsem pak prádlo pověsila rychlostí blesku a sama sebe pochválila, jak úžasný plán jsem vymyslela a jak parádně mi vychází. Vše se ale změnilo ve chvíli, kdy jsem vzala prázdný koš do ruky. Když jsem totiž pohlédla ke dveřím, tak jsem úplně ztuhla. Stál v nich totiž Mára a díval se přímo na mě. Jeho pohled se neskutečně vpíjel do mých očí a já opět začala pociťovat to příjemné svrbění mé broskvičky a počínající horko, které se z ní šířilo do celého mého těla. Navíc se mi rozklepala kolena, jak nějaké puberťačce před prvním rande. Dívali jsme se na sebe takto asi minutu, dokud ke mně pomalu nevykročil.

Když už stál přímo přede mnou a svlékal mě očima, věděla jsem, že ať se stane cokoli, tak mu nedokážu odolat. Jako by snad slyšel mé myšlenky, protože mě najednou prudce objal a začal mě vášnivě líbat, zatímco jeho ruce šmátraly po mém těle. Pak mě začal hladit pod šaty na mém holém zadečku, což mě dovádělo k šílenství. Byla jsem vzrušená, jako snad ještě nikdy před tím. Pomalu mě za zadeček nadzvedl a posadil mě na kraj stolu. Měl vážně sílu. Potom se svým tělem natlačil mezi mé nohy a tím mě donutil je dát co nejvíce od sebe. Šatečky mi přitom vyjely až nad třísla a jeho pohledům se tak krásně vystavila ta má potvůrka, která už notně tekla a byla nádherně prokrvená a citlivá. Koukali jsem si do očí a oba cítili to vzrůstající jiskření mezi námi. Chtíč z nás přímo sálal. Opět jsme se začali líbat, ale já už Márovi aktivně začala rozepínat a stahovat kalhoty, protože jsem se už nemohla dočkat, až zase budu držet to jeho nádherné, mladé a tvrdé péro! „Bože, je snad ještě větší než posledně!“ Honilo se mi hlavou. Nemohla jsem z něho opět spustit zrak. Nádherně tvarovaný s krásně širokým žaludem! „Ten se do mě snad ani nemůže vejít“. Mé myšlenky mě nenechávali chladnou.
Znova jsme na sebe pohlédli a v ten moment jsem ucítila, jak se jeho žalud dotknul vstupu mé lačné prcinky. Bála jsem se že to bude bolet, ale mé tělo už bylo tak vzrušené a připravené, že jakmile do mě opatrně začal vnikat, tak jsem cítila jen obří slast a v mé hlavě vybuchovaly jiskřičky blaha. Bylo to něco nepopsatelného. Pomalu ale důrazně mě ošukával a já v jeho rukách tála a propadala jsem se někam do hlubin. Mé tělo se chvělo a kundička vibrovala a já si užívala každičký dotek, každičký příraz, i jeho vůni. Naše těla se o sebe třela a já zažívala něco, o čem se mi nikdy ani nesnilo. Mára nepolevoval v přírazech a já cítila, že můj orgasmus se rychle blíží. A že to tedy bude něco. Nahlas jsem sténala a v tu chvílí jsem si přála, aby to nikdy neskončilo. Ten jeho buchar mě trhal zevnitř na kusy a já chtěla pořád víc a víc. Mára ještě zrychlil intenzitu a teď už mě opravdu doslova mrdal! Přesně to jsem potřebovala! To byla ta poslední část skládačky, která zapadla přesně na své místo a já už jen zaklonila hlavu a rozklepala se a v mé prcince explodoval gejzír mých šťáv. To nebyl orgasmus. To byla čirá extáze! Mé tělo bylo ve slastné křeči. To bylo už i na Máru moc a na mou dělohu dopadal jeden prudký výstřik jeho mladičkého semene za druhým.

„Tak počkat, to ne, to přeci nejde! Vždyť on mě právě vystříkal a já přitom nic neberu!!!“ Ozvalo se opět mé svědomí, ale tentokrát už moc pozdě. Jakmile ze mě vyjel, tak jsem padla zády na stůl a pomalu vydýchávala tuhle zvrhlou jízdu. Nohy roztažené a z kundičky se mi řinul ven ten jeho dáreček, který do mě vložil. Nehybně jsem ležela, až do chvíle kdy jsem zaslechla podivný zvuk. „Ten spratek drzej. On si mě fotí!!!“ Problesklo mi hlavou. Šibalsky se na mě zazubil, natáhl si kalhoty a pak zmizel jak pára nad hrncem. „Co jsem to sakra provedla. Bože dyť já nic neberu. Chci mít dítě s mým Tomem a teď tu ležím v sušárně na stole, totálně vošukaná a z prcky mi teče semeno toho grázlíka a on si to vše ještě nafotil!!! Co teď budu dělat?“ Hlavu jsem měla úplně vygumovanou. Rychle jsem čapla koš, trošku se upravila a snažila se co nejdříve dostat do bytu a pak rychle do vany, smýt ze sebe veškeré stopy mé nevěry. „Tohle se Tom nesmí nikdy dovědět. Bože, ale co když budu těhotná? Co potom? Sakra sakra!!!. Já jsem pitomá. Takhle to podělat. Byl to sice můj nejlepší sex v životě, ale tohle se nemělo stát“.

Do večera jsem byla jako tělo bez duše. Vůbec jsem nevěděla, jak se mám zachovat, až dorazí Tom domů. Co když to na mě pozná? Z myšlenek mě vytrhlo zarachocení klíčů v zámku. „Miláčku, jsem doma.“ Ozvalo se z chodby. Dvakrát jsem se zhluboka nadechla a pak jsem pomalu došla za ním, abych ho přivítala. Snad nic nepozná. Večer probíhal normálně. Až do chvíle, kdy Tom začal balit věci na zítřejší odjezd. Zeptal se mě totiž, zda bych ze sušárny nedonesla ty vyprané věci. Při myšlence, že bych se teď měla vydat zpět na místo činu mě polilo horko a opět se mi rozklepaly nohy. Jenže tentokrát strachem a ne chtíčem! „Zlato, nemohl by sis tam skočit sám?“ „Pročpak Péťo? Něco se děje? Nebo se snad něčeho bojíš?“ Trochu jsem znejistěla, protože takové otázky jsem nečekala. Že by snad něco tušil? Než jsem mu ale stačila odpovědět, tak mě úplně zmrazila další věta, kterou směrem ke mně Tom pronesl!

„Lásko, ničeho se neboj. Na Máru tam určitě nenarazíš. Potkal jsem ho, když jsem šel domů a šel ven s nějakou blondýnkou. Asi mu to dnes s tebou nestačilo.“ Jakmile to dořekl, tak jsem málem omdlela. Nebyla jsem schopna ničeho, ani se pohnout. V krku mi vyschlo a srdce se mi šíleně rozbušilo. „Bože on to ví! Jak to že to ví?“ Byla jsem na pokraji zhroucení. A další šok přidal Tom, když vyšel z ložnice a koukal na mě a tak nádherně se na mě usmíval. „Co se to tu hergot děje?“ Vůbec jsem tu celou situaci nechápala.

„Vidím lásko, že jsi z celé situace hodně zmatená. Tak já ti to vysvětlím. Minulou sobotu jsem dorazil domu už před polednem, ale ty jsi tu nebyla. Podle otevřené pračky jsem poznal, že jsi asi v sušárně s prádlem a tak jsem šel za tebou, abych tě překvapil. Dole ovšem čekalo překvapení na mě. Byl to šok, vidět tě, jak tam před Márou v klidu klečíš a kouříš mu to jeho obří péro a sama si ještě dráždíš kundičku. Když pak od tebe utekl, tak do mě vrazil. Myslel si že ode mě dostane na budku, ale mě to vaše představení tak vzrušilo, že jsem nebyl ničeho schopen. Evidentně to poznal, protože na mě mrknul a usmál se. Byl jsem z toho úplně hotový, ale strašně moc mě to rajcovalo. Cítil jsem sice značné ponížení, ale to jen umocnilo mé vzrušení. No a já pak vymyslel plán, který jsem v týdnu s Márou domluvil. Že budeš opět v sobotu prát a on tam přijde za tebou. Neměl jsem s ním domluveného nic konkrétního, jen mi měl pak ukázat fotku jako důkaz. No ale asi jsem toho hajzlíka podcenil, protože jsem nečekal, že tě ošuká a navíc i vystříká. No ale měl jsem to předpokládat. Moje blbost no. Chci ale aby si věděla, že tě stále miluji a že mi ta tvá nevěra vůbec nevadí. Navíc v tom mám sám prsty, takže to vlastně ani nevěra není.“

Když domluvil, tak jsem na něho jen nevěřícně koukala. Byla jsem v šoku, ale na druhou stranu se mi strašně ulevilo. „Ten prevít. Tak on se na mě s tím smradem domluvil! No počkej, to ti nedaruji.“ Usmála jsem se na něho a pak jsme si skočili do náruče a nekonečně dlouho jsme se objímali a líbali.

Celou noc, jsme pak spolu probírali, co tedy budeme dělat. Tom mi prozradil, že se mu cela věc s mou nevěrou moc líbí a vzrušuje ho to a já mu zas prozradila, že to byl můj nejlepší sex v životě a že ho budu chtít zažívat znova a často. No a od té doby už se Mára v sušárně neschází s kamarády a nehulí tam trávu, ale je tam se mnou a šuká mě tam každý víkend. A samozřejmě na ostro! No nejsem já ale mrška co?=)

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *